Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11151) ciry válasza madgie (#11148) üzenetére


ciry
őstag

Na, hát a szinti dobolni is tud, tehát nem tévedtem :D
Mikor szüntetek meg?
Jöhet privibe is

Más: 2. alkalommal deglett meg a rendszer ma, egyszer egy kifagyós/kimerevedős pusztulásom volt, másodszor meg egy fekete képernyő, de Spirittel utána tudtam kommunkiálni :F
Természetesen12/2-nél sz@rik be a rendszer, nem máskor... :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11152) madgie válasza HS 2142 (#11150) üzenetére


madgie
titán

Lehet hogy majd a fegyver-skineknél lesz értelme, mittomén ölj 100-at terepszínű magnumammós emhatvannal :D

(#11153) ígyvanferi válasza ciry (#11141) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Gyakorlatilag ahány oldal, játék, annyi néven vagyok elérhető.
A Moon of Soultól mintha lett volna kazetta vagy CD mellékleten is nóta. :F Majd Madgie cáfol vagy megerősít ebben.

Hogy lehet az, hogy a statsverse oldal szerint 2664-szer calloltam mortar strike-ot? Tökéletesen kizártnak tartom, 17 embert sikerült megölnöm eddig vele... Minden puffanást külön számol vagy miezez?

[ Szerkesztve ]

(#11154) Zoli1222 válasza HS 2142 (#11150) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ezt még észre sem vettem. Na erre kiváncsi leszek én is.

Volt fenn az 1 szerón egy gyerek, a hócipőm tele volt vele. Folyamatosan CG-vel lövöldözött. Igazság szerint nemkem nem is azzal van bajom, h folyamatosan csak azt használta(, mert bárki használhatja ugye?), hanem, h ha 1m-re lő vele, akkor ugye neki is meg kellene halni.

(#11155) Zolás


Zolás
addikt

Specact kit és külön a Medic kit az Assault kit a Recon kit és az Engineer specact kit.
A fegyók ugyanazokkal a paraméterekkel rendelkeznek csak más a színük(parasztvakitás rulez :DDD ) Ha ezeket a fegyókat használod kismértékban változik a ruházat is. Pl medicnél a piros sapka zöld lesz stb. X-boxon már kint van amcsiban. Kint is fizetős!! De egy site ha regelsz nála ingyen odaadja a kódot. (Dr.Pepper) De ez csak amcisban müködik ahogy a különbözö fórumokat nézegetem. Remélem egy bazi peccsel jön mert ami most van az rettenet.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#11156) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nah fasza. Kifagyhatott megint a szerver. De persze olyankor amikor nyerhettünk volna. :((( Tegnap sikeresen átraktak a vesztes oldalra most meg ez... :N

Amúgy most áttértem medik kasztra. MG36 bejön. Már öltem jó párat vele. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11157) BandiHUN válasza Zolás (#11155) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem nagy szám a cucc...egy dologra leszek kiváncsi:vajon ha egy ilyen emberkétől elszedem a cuccát,akkoris kapok-e rá killeket? :U
mert akkor aki nem ruhamániás,full feleslegesen veszi meg,a jelvények úgyis meglesznek.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11158) madgie válasza ígyvanferi (#11153) üzenetére


madgie
titán

Vótunk anno mellékleten, de ne offoljunk tovább :)

(#11159) ciry válasza F_Zolee (#11156) üzenetére


ciry
őstag

Én meg már vagy 4 alkalommal fagytam ki ma, persze akkor, mikor sanszom van az ACE pin-re meg ilyen cuccokra.
Persze amikor 6/25 volt akkor nem csinálta :N :( :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11160) F_Zolee válasza ciry (#11159) üzenetére


F_Zolee
veterán

A mostani fagyás előtt léptél még le. Összvissz ketten voltunk PH-sok a szerveren. Többi mind idegenlégiós...

(#11161) HS 2142 válasza Zolás (#11155) üzenetére


HS 2142
őstag

Ez így eléggé illúzióromboló, remélem nekünk nem kell érte fizetni.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11162) Zolás


Zolás
addikt

Hudekurvajóvolt most fennt a fagyás után. Basecamp ezerrel gabipaci meg nézelődik mert nem ő veszit. Ha hiába irom be akkor meg minek mondogatja hogy nincs basecamp? Ja és bejönnek a kis köcsögök ellopják a tankot is azt még röhögnek is.
Csalódtam egy nagyot benne. Ha nem ő veszit vele nyugodtan mehet a basecamp ezerrel. Ha veled van az admin akkor nyomhatod. Gusztustalan.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#11163) ADAM1337 válasza HS 2142 (#11161) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát elméletileg egy dr.pepper üdítő árán lesz de ha ingyen is letölthető akkor nem hiszem hogy kérnének érte nálunk pénzt, meg kb szerintem full felesleges az egész.
Egy új patchnek pár pályával jobban örülnék kéne egy városi map meg még 1 sivatagi szerintem.

(#11164) F_Zolee válasza ADAM1337 (#11163) üzenetére


F_Zolee
veterán

Leginkább a javítás legyen az előtérben. Ma is faszán fogott a kés...visszavonult egy csipa tárazni...mondom rárohanok azt megkéselem. Hagy ne mondjam mi lett a vége. :(((

(#11166) gabipaci válasza Zolás (#11162) üzenetére


gabipaci
addikt

Sír a szemem. Áruld el a neved, és akkor talán tudni fogom hova tegyelek.

Logitech hardware tester

(#11167) Topitopán


Topitopán
csendes tag

Szia ne harizz hogyan tudhatom meg hogy ki az aki kibaszott engemet egy egész napra
a másik felhasználó nevemen resident evil 5-el kapcsolatban érdeklődtem legalább felszólított volna mert így nem tudom mit rontottam el illetve mit nem kellett volna előre is köszönöm üdv:Gabsz!

(#11168) BandiHUN válasza Topitopán (#11167) üzenetére


BandiHUN
veterán

hmm...nyilván nekem irtál a resi5-tel kapcsolatban...
1.sorry,nem tudok segiteni neked,nekem semmi baj nem volt vele...
2.esetleg ha megkeresnéd a topicját,talán már valaki le is irta/ha nem,akkor kérdezz ott embereket,mert ez a Bad Company 2 topic
3.az ilyen szavak miatt simán kapsz a fejedre,ezen a fórumon nem használunk ilyeneket
4.ügyesen titkold el,hogy újraregeltél,mert az végleges bannt jelent...
5.privát üzenetért nem rakhatnak ki,mielőtt énrám gondolnál,nézz körül,találsz jobb oldalon egy "itt szóltam hozzá" szekciót,és megnézheted,hol sikerült ezt összehozni...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11169) Zolás válasza gabipaci (#11166) üzenetére


Zolás
addikt

Mit hova tegyél? Vagy tagadod hogy igy történt? Most nem akarsz mindenféle logfileokoat berakni? ja nem mert nem irtál semmit mivel beleszartál.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#11170) #65675776 válasza BandiHUN (#11168) üzenetére


#65675776
törölt tag

4. Már lebukott...

(#11171) Źşë' válasza Zolás (#11169) üzenetére


Źşë'
addikt

de anno mikor nekem is volt az az incidensem amikor beléptem és jöttek be baserépelni, uez volt... és még rám mondták hogy mit lövöldözök ki a saját bázisomról... ez most kb olyan.. ezért nem is nagyon megyek fel a phs szerverekre mert nagyon alacsony minőségűek (nem mondom h mind, mert csak 2n voltam, de amilyenek a játékosok olyan lesz a játék is)... sokkalta jobb szervereket szúrok ki a server browserből... olyanokat amiken nincs base rape... nincs kick, meg admin általi playerkill - mert nincs rá szükség!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11172) ciry válasza F_Zolee (#11160) üzenetére


ciry
őstag

Melyik szerveren?
Voltam még a 3.-ason is kb. 1 körig, aztán otthagytam.
Az egyes szerverről meg orrba-szájba ledobál/kifagy :F
Van egy 29/15-ös k/d-m(nekem ez nagyzsir), szűk helyen támadunk, ami fekszik, izgulós a vége, erre megdöglik a gép :W

Zolás: emiatt nem tartom én jó dolognak ezt a "bázisramenés-tiltást".Ha lehet lopni lehessen, ha a támadót be lehet szoritani, belehessen... Szerintem mivel 1-2 jármű van, nincs fix bázis, lehet bármely osztagbelire spawnolni, igy esély sincs olyan kempre, mint a BF2-ben.
Ez nem az a játék 1000-szer megmondtam már, itt nem működik, bár nem szeretnék egy full felesleges vitát megint Mackósajtal, meg Gabipacival...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11173) Zolás válasza Źşë' (#11171) üzenetére


Zolás
addikt

Na igen én is inkább a keresőt használom. Meg amugy is a Hc jön be jobban. Azok meg csak külföldön keresettek itt nálunk a simát szeretik jobban.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#11174) F_Zolee válasza ciry (#11172) üzenetére


F_Zolee
veterán

Egyes szerver volt. Akkor lépett le minden PH-s szinte. Vagyis az előző körben. De mind1, most egy másik szerverről vágódtam le asztalig. :N Ott is elég sokat voltam fent és igen szoros volt a küzdelem.

Amúgy ennyire népszerű lett a RE5? Én is kaptam privátot ismeretlentől.

[ Szerkesztve ]

(#11175) ciry válasza F_Zolee (#11174) üzenetére


ciry
őstag

Nem tudom mik ezek a fagyások, asztalra dobálások, már roppantul idegesitenek :(((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11176) F_Zolee válasza ciry (#11175) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én szerencsére kevésszer tapasztalom ezt. Lehet minél többet van fent az ember akkor számíthat ilyenre. Ma voltam fent huzamosabb ideig és már 2x is megkaptam... Bár az egyes szerver esete az más ha az is csontra fagy akkor nem nálam lehet a gond.

(#11177) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Szerencsére jó teambe kerültem, és még a játék is ment :)
Az ellenfelet sokszor akadálytalanul rohantuk el. Volt olyan hogy mindössze 3-4 ticketet vesztettünk, pedig 32-es pálya volt. Elég kezdők voltak, sebaj ;]

Mai arányom (eddig):
Kill: 170
Death: 76

[ Szerkesztve ]

(#11178) ciry válasza F_Zolee (#11176) üzenetére


ciry
őstag

Én az új peccs óta rengeteget szopok vele :(((
Előtte is meg-megesett, de közel sem ennyit :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11179) BandiHUN válasza ciry (#11175) üzenetére


BandiHUN
veterán

nna hát ezt most nagyon érzem én is...megy a parti,ontom a golyókat,igaz a fene nézte a k/d-t,de már megvolt a headshot pin is,élesitve az utolsó m-com,vagyok tőle 20 m-re,mennék védeni...és hipp-hopp,bezáródik a játék,semmi hibaüzenet,stb... :W pedig nekem napok telnek el az ilyesmik között,de hogy a nap eddigi legjobb körét vágja haza... :C
egyébként a kés nekem jól megy,volt rá korábban panasz,hirtelen nem olvastam vissza.talán csak annyi,hogy végre megszűnt az idegesitő szemből rárohanok,lövök,és simán lekésel dolog,viszont meglepett ellennél egész squadokat is kard(kés)élre szoktam hányni,ha épp szerencsém van :DDD de csak akkor késelek,ha reális/közelharc,és nincs skuló,tárazni nincs idő,mert pisztoly helyett tracert viszek mindig.

egyébként végre megvan az első repair tool-os headshotom :D és mégcsak nem is hc-n....igaz mire meglett,addigra megfordult az ellen és még épp lelőtt,de megérte :DD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11181) F_Zolee válasza ForRedGlory (#11180) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ennyi rutinnal mögöttünk elég lagymatag menetek ezek. ;]

Szerk.: És már ott elkezdték RPG-vel lőni az embereket. :Y :) (Utolsó videó vége...)

[ Szerkesztve ]

(#11182) ciry válasza BandiHUN (#11179) üzenetére


ciry
őstag

Nekem reparir toollal volt már double killem is :P ;]
Belefúrtam a tömegbe és kiirt egy ilyet :Y :R
6 embert öltem meg abbana körben vele, természetesen valahogy elveszett az éterben, mert még mindig csak 8 killt mutat összesen :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11183) gabipaci válasza Zolás (#11169) üzenetére


gabipaci
addikt

IQ betyár, azért kérdem a neved, mert nem akarok egy egész napos chat-et beilleszteni...

Logitech hardware tester

(#11184) BandiHUN válasza ciry (#11182) üzenetére


BandiHUN
veterán

:D grat! bár végülis úgy tudom,hogy itt amig kint van a felirat,addig gyűjtheted a többi killt,nem muszály egyidőben,pl.egy gránáttal,hanem double,triple,stb az is,ha gyorsan leölsz egy squadot pl. :D én a defibri-t is használtam már 4x ölésre :DDD csak azzal meg most az a gond,hogy túl jól megy az Abakan,és inkább azt nyomom,amióta ki van maxolva minden,nomeg ritka is a jó squad,és inkább gyilkolok én is,mint feltámasztgatni...hiába a sok élesztés,gáz az ilyen 6/12-es stat a map végén,még akkoris,ha első vagyok,nagyon lerontott a medicelés :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11185) BandiHUN


BandiHUN
veterán

a késre egy biztató kör,még mellette volt időm elsőnek is lenni :DDD


mondjuk igaz ez nem rush,hanem conquesten volt,de nem erre hajtottam...talán lehet az oka az is,hogy a szerónak kisebb terhelés a sok szétszórtabb játékos,nincs nagy tömegharc,mint a rushnál,és nem zavarodik bele,késik a dolgokba,megfigyeltem,hogy ölni is jobban lehet távolról,több a találat,reddottal nem esélytelen abakannal lelőni egy távoli csipát sem :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11186) ciry válasza BandiHUN (#11185) üzenetére


ciry
őstag

Az ezüst is szépen csillog :D

Megint kifagytam, megáll a kép, el kezd búgni a gép, beakad a hang és csak a reset segit.
Help :O

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11187) Zoli1222 válasza ciry (#11186) üzenetére


Zoli1222
őstag

Jól van. Akkor nem vagyok ezzel egyedül. :W

(#11188) ciry válasza Zoli1222 (#11187) üzenetére


ciry
őstag

Ugyanez? :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11189) gabipaci válasza Zolás (#11173) üzenetére


gabipaci
addikt

Közben felvilágosítottak, hogy ki vagy.
Itt a log, ha ez a szitu, amit említessz:
[16:09:53] TupacAmaruShakur > armada ne basecampelj
[16:10:31] Naico 23 - Attackers > k tamadni is fog?
[16:11:29] gabipaci > ARMADA!!!!!!!!!!!! NO BC!
[16:11:34] TupacAmaruShakur > mind a 2 armada basecampel
[16:11:58] The White Wizard > mivel basecampelek? tankkal? nem
[16:12:21] The White Wizard > majd megvarom mig tankkal pofamba maszol
[16:13:09] gabipaci > nem kell, ra is mehetsz a bazisukra, csak kiruglak
[16:13:20] Naico 23 > nyugi mar
[16:13:35] The White Wizard > kiraly, majd lefekszem neked es lelohetsz hogy legyen
[16:13:37] The White Wizard > sikerelmenyed
[16:13:38] gabipaci > nyugodt vagyok
[16:14:08] gabipaci - Defenders > nem, majd bejossz ide es felrugod az egyetlen szabalyt
[16:14:38] Naico 23 > mekkora szar volt mar
[16:15:26] TupacAmaruShakur > kezd uncsi lenni
[16:15:40] The White Wizard > jatsz legot
[16:17:19] Naico 23 > a faszom elsul komolyan
[16:17:36] TupacAmaruShakur > melyik paraszt vitte el a tankot?
[16:17:47] gabipaci > csak visszafogottabb modorban susd el lecci
[16:18:00] Naico 23 > najovan tiszta infinty
[16:18:03] Naico 23 > mindenhol carl gustav nubok
[16:18:16] gabipaci > infinity nincs is
[16:18:17] TupacAmaruShakur > aha szoval lehet basecamp ezerrel
[16:18:25] Naico 23 > akkor volt tokmind1
[16:18:40] gabipaci > miert lehetne BC?
[16:22:19] Benydo > csak nekem recseg a f lesem?:D
[16:23:27] The White Wizard > lacka10et nem lehetne bannolni?
[16:23:37] The White Wizard > 3x voltam ezen a szeron, mindharomszor csak carl gustavozik
[16:23:50] Balika23HUN > nem tilos
Ez volt végig, azt hittem, amikor azt írtad, hogy unalmas, arra érted, hogy kevesen vagyunk, és nem pörög a játék.
A tank nekem is feltünt, de azt hittem, valaki otthagyta mielőtt szétlőtték teljesen (nagyon sok tankot szereztem már így, pont azon a mapon).
Amikor meg megkérdezted, hogy akkor lehet-e BC-zni, akkor meg értetlenül visszakérdeztem, mert azt hittem már rég vége, csak fáziskésésben vagy.
A következő körben is volt egy szócsatánk vele:
[16:25:04] The White Wizard > friendly fire ugy ertem vane
[16:25:09] The White Wizard > nincs..
[16:25:11] The White Wizard > csodas
[16:25:16] HS 2142 > csak destructionnal lehet
[16:25:48] gabipaci > ne nyavajogj mar, ha nem tetszik berelj szervert es csinald
[16:25:52] gabipaci > jobban
[16:26:29] Naico 23 > bradley miatt
[16:26:30] Naico 23 > buktuk
[16:28:46] Naico 23 - Defenders > DISARM?
[16:29:07] gabipaci > ha megtudom ki mortarozott ide ban lesz
[16:29:39] lacka10 > hans volt
[16:29:48] The White Wizard > lacka volt
[16:31:03] gabipaci > armada szokjal le a tamadok bazisarol, mert orokre helo lesz
[16:31:18] The White Wizard > na EZT en kuldtem
[16:31:48] gabipaci > nem fogok megegyszer szolni elhiheted
[16:31:52] The White Wizard > miert is<
[16:32:03] The White Wizard > nem vagom tiltott a mortar vagy miert sirsz?
[16:32:13] Szent.Ciryboy > hagyjatok mar abba
[16:32:24] Naico 23 > inkabb a nyomorult bradleyt szednetek mar ki bazeg -.-
[16:32:28] gabipaci > azert mert a tamadok bazisat tamadtad, ami tilos
És ennyi.
Ha méegyszer lebukik, biztos bant kap, de nem akarok már mindenkit kibanolni, mert egy idő múlva elfogynak az emberek, a banlist.txt meg eléri majd az 1 GB-ot.

Logitech hardware tester

(#11190) creedszl


creedszl
aktív tag

érdekes dolog ez a késelés.nekem mondjuk mindig beaadja elsőre de fura dolgot figyeltem meg a minap.laguna presa mapon védő voltam és az a-t élesítették, a tag befutott az egyik közeli házban ahonnan rálátott a comra.futok be hogy elintézzem de már ott volt az egyik csapattárs aki bőszen késelgette de semmi haszna nem volt.nézem,legalább ötször rákéselt és semmi.mondom teszek egy próbát, odaszaladok belevágok és semmi.aztán már feleszmélt az emberünk úgyhogy a span szépen elaltatta ólommal...

Hulligaaan

(#11191) Zoli1222 válasza creedszl (#11190) üzenetére


Zoli1222
őstag

Hát igen. Nem csak ezt, de egy csomó dolgot elb.sztak a legutóbbi patch-csel. Nálam azóta nem volt olyan kör, h pl nem számolta a találataimat meg ilyesmi. Meg megkéselek vkit 3szor és ő szúr le? WTF? Vagy. Jön velem szembe, beleeresztek egy tárat(30 skuló), ő meg szép kényelmesen méterekről megkésel. Szintén WTF? Áááááá...

(#11192) BalaNce87 válasza Zoli1222 (#11191) üzenetére


BalaNce87
addikt

A legutolsó jelenség eddig is benne volt a játékba, ez nem a patch bónusza.

(#11193) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Amugy a base rape-röl. Oké, hogy idegesitő tud lenni. De hát ha olyan ügyes az illető ellenfél, akkor miért ne tehetné meg, mi nem figyeltünk a bázisunkra. Nehogy már ő ovatoskodjon amikor mi vagyunk a figyelmetlenek.

Az más eset, amikor állandóan lopkodják a tankokat, mindig azt csinálják és etikátlan helyzeteket követnek el. De amikor ügyes lopás van, az elfogadható!Vagy mondjuk 1-2x csinálják

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#11194) F_Zolee válasza medvezsolt (#11193) üzenetére


F_Zolee
veterán

Itt nem csak a tank lopáson van a hangsúly hanem, hogy a "kezdő" bázison gyilkolásznak. Elég kellemetlen mikor újraéled ott az ember és már le is kapja valami statvadász nub(ok). Leginkább ez tartozik a base rape-be.

[ Szerkesztve ]

(#11195) aram01 válasza F_Zolee (#11194) üzenetére


aram01
nagyúr

Tegnap egy katasztrófa volt mindkét csapat amibe nyomtuk,mióta lettél medic?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11196) gabipaci válasza aram01 (#11195) üzenetére


gabipaci
addikt

Hi!
Vagy figyelmetlen vagyok, vagy csak vak, de nem látlak mostanában a PH! szervereken.
Vagy elvándoroltál?

Logitech hardware tester

(#11197) aram01 válasza gabipaci (#11196) üzenetére


aram01
nagyúr

szia tegnap is voltam :P
mostanában nem nagyon van időm darálni és inkább hc-ra járok,meg az a baj hogy elvesztek megint a favoritok a keresőbe meg hiába írom be hogy hungarian vagy akármi nem dob ki semmit.Barátlistából szoktam fellépni.TS-t nem szoktam használni mostanában

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11198) madgie válasza aram01 (#11195) üzenetére


madgie
titán

Tegnap még én is voltam medic kínomban, hihetetlen peches köreim voltak, e' van :(

(#11199) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Hmmm most csak nekem rossz a TS?

(#11200) aram01 válasza madgie (#11198) üzenetére


aram01
nagyúr

saiga az új kedvenc nagyon fasza kis fegyó,extra tár és magnum lőszer.Bár így is minden emberbe belepumpálok vagy 4-5 golyót hogy tuti legyen a siker

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.