Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11101) ForRedGlory válasza KL (#11039) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Miről beszélsz??

Hitrman statja:
Attacker 362 228 1.59
Defender 381 131 2.91

Szerintem Hitman001 általában a győztes csapatban tolja... Az hogy bokorban kempel, ki nem fossa le, ha ezzel ilyen célorientált statot tud produkálni? :)

Amúgy én sem tartom jogosnak hogy kizárták Hitmant azért mert túl jó. Kicsinyes dolog. Ha valakit zavar az hogy túl jó, nehogy már Hitman hibája legyen...

(#11102) Borostás


Borostás
tag

Másik topicba volt de azér ide is belinkelem ezt a videót. Nem jut nektek az eszetekbe valaki? :K

ForRedGlory Nem csak a statja miatt lett kirugva meg hogy mer "fúú megin megölt", hanem mer olyanokat csinált ami már túl lép egy határt

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#11103) ForRedGlory válasza Borostás (#11102) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jó hát nekem 8, de ha engem kibannolnának amiatt, mert túl jó vagyok (nem mintha ettől tartani kéne), akkor lehúznám a keresztvizet is az illetőről :DDD

(#11104) Borostás válasza ForRedGlory (#11103) üzenetére


Borostás
tag

Attól mer túl jó valaki még nem rúgjuk ki, legalábbis megpróbáljuk megbeszélni vele, hogy inkább ott játszon ahol vele egy szintüek vannak. Mellesleg Hitmennek is mondtuk, (még kick/bann elött) hogy menjen máshova de majdhogynem a pofánkba röhögött. Ő nem ez a bokorba bebújok és szétlövök mindenkit de (pár kivételen kívül) mezőnybe ér el olyan teljesítményt amit más nem.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#11105) madgie válasza Borostás (#11102) üzenetére


madgie
titán

Fasza. Az ilyen játékost egyébként kiszűri a PB, vagy mindig egy lépéssel előttük jár a cheat-gyártó? :(

(#11106) Mrdevil válasza Borostás (#11102) üzenetére


Mrdevil
addikt

Tuti valamit használ ő is,tudjuk ki,akinek soha nem mondjuk ki a nevét(nem Voldemort). :DDD
Valóban nem csak a statjai(amik folyamatosan gyanusak) miatt lett kirakva,hanem a folyamatos irreális helyzetei miatt amik szurták úgy cirka tizünk szemét.Nem egy ember döntése volt ez,jó lenne ha végre megértenétek és ezen nem vitáznátok ennyit.Nehogy már egy ember miatt ne érezze jól magát úgy tíz,tizenöt. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11107) WhiteWalker válasza Borostás (#11102) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

akkora örök ban-t kapna és a cd-key-t is letiltanám örökre ;]

Néha feltűnt azért hogy M60-nal leszednek a halál f@száról is,úgy hogy sniperrel alig látom a fickót,az meg lazán kifüstöl egy headshottal.... :(((

(#11108) ciry válasza mackosajt (#11098) üzenetére


ciry
őstag

És olyankor hallod, hogy a szobákban miket mondunk? :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11109) DieHard


DieHard
senior tag

Gondolom 640x480ba játszik, minden füst lenn, semmi antifaszing, stb. sőt, még a célkereszt is megvan jelölve a monitoron. Meg van egy fasza egere, billentyüje, királyul konfigolva. Ezek akkor cheatek? Mert szerintem sokat számit ez is. Nembeszélve a különböző scriptekről.

(#11110) wariror válasza ciry (#11097) üzenetére


wariror
tag

Ne hiányold testvér tedd fel aztán nosza hajrá 1-2 kört pilotázok véled :DD :DD
Ugyan már én is rég toltam de...

(#11111) mackosajt válasza ciry (#11108) üzenetére


mackosajt
addikt

csak azt, amit Gabi mond nálunk

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11112) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Most olyannyira borzalmasan laggos volt a játék ,hogy egy tár assault fegyó + pisztoly tár is kevés volt ,hogy megöljek valakit!
De egy valaki különösen jól tolta látott ott ahol elvileg nem lehetett volna s mindig pontosan ölt ,biztos simán skill vagy a lag miatt volt (nevet nem írok ,mert úgyis kibukik idővel ;) )
Sok csipa volt megint ,de az az álló típus ,aki nem spottol, ől s motionoz csak van ,de én is így kezdtem úgyhogy egy szavam sem lehet (bár ,ha tehetem mindig kihasználom az adott kit adottságait) :D

hkv.hu

(#11113) ciry válasza wariror (#11110) üzenetére


ciry
őstag

Bf2-őt már lezártam, de a BC2-be mehetünk valamikor egy-két kanyart :DD
Nem láttalak hetek óta, már azt hittem letörölted a programot :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11114) Borostás válasza madgie (#11105) üzenetére


Borostás
tag

PB is csak egy program, és a program mindig kijátszható, erre példa a mostani Ubisoft-os védelmi rendszer (amit úgy terveztek hogy sehogy se lehessen kijátszani) nemrégiben pár válalkozó szellemü "hacker"-nek siekrült feltörni. PB is folyamatosan adja ki az újításait de nem kizárt hogy például a BC 2-s WH-t úgy tervezték hogy a PB ne szúrja ki.

Mrdevil Mástészt mostmár mind egy hogy beszélünk-e róla vagy sem úgyse rontja el többet a játékunkat, legalábbis egy ideig biztos.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#11115) mackosajt


mackosajt
addikt

felkerült sg.hu bc2 topikba egy érdekes kép madnight fórumtársunkról...

Szeretném megkérni, hogy amennyiben így tud csak megnyílvánulni, akkor a PH! jelzést hanyagolja...

köszöntem

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11116) wariror válasza ciry (#11113) üzenetére


wariror
tag

Megvan még csak elfoglalt vagyok.
Majd valamikor ütközünk

(#11117) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Hát most voltam egy külföldi szerveren s a laggal nem is volt gond már ,de még birkábbak ott az emberek :D
A squad fogalma ,mint olyan nem létezik ,mert se rájuk spawnolni nem lehet mert szinte a kezdőn vannak vagy mindig megmurdáltak ,se segíteni nem képesek , simán eldurrantottam jó pár m-com -ot meg védőként védtem ,de a többség totál nem foglalkozott a ládikákkal.
Nagyon elment a kedvem a játéktól ,mert sima tdm megy csak ,s az első pontokon már elakadás van ,pedig eddig nem ilyen vót' :(((

hkv.hu

(#11118) BandiHUN válasza Borostás (#11102) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem erről a gyors futásról eszembe jut egy furcsaság...amit gabipaci-nak el is mondtam...mert az én gépem betölt a 15mp alatt simán,és mégis megesett velem egy olyan,hogy védőben az m-com felé félúton már meghallottam az élesités-dumát...namármost nincs az a támadó,aki 5-6mp alatt odaérne az első planthoz... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11119) ciry válasza wariror (#11116) üzenetére


ciry
őstag

Irj majd rám ;)

Ts ismét: jól elpicsáztak minket, pedig 5-en voltunk fent+egy oldalon.
Ennyi.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11120) Borostás


Borostás
tag

Meg lett javítva a gép, most már "van hangom".

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#11121) HS 2142 válasza Borostás (#11120) üzenetére


HS 2142
őstag

Uristen, eddig mi volt a baj?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11122) Borostás válasza HS 2142 (#11121) üzenetére


Borostás
tag

Rossz volt a gép. ;]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#11123) Mrdevil válasza Borostás (#11122) üzenetére


Mrdevil
addikt

Most mán hallak fasza. :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11124) gabipaci


gabipaci
addikt

Jesszusom milyen lavina indult már el megint.
A dolog úgy nézett ki, hogy fent voltam Mackóval egy szobában TS-en.
Az adminprogramon keresztül láttam a 31/1-es statot, átléptem a nagyobb létszámú szobába, és kérdezősködtem a témában.
Megpróbáltam beszélgetést kezdeményezni Hitmanal, amit biztos hogy látnia kellett, mert nem halt meg közben egyszer sem (...) és válaszra sem méltatott.
Atya, arra kérlek, tolmácsold felé az üzenetemet:
Nem érdekel, hogy ekkora jó játékos, vagy csal, vagy kempel, jelentkezzen bajnokságra, és ott májerkodjon (lehetőleg lanpartyn, de előtte kössön biztosítást kéztörésre). A többség nem akar Vele játszani, és én ezt szem előtt tartom. Nem szeretném, hogy egy ember miatt ürüljön ki a szerverünk. Lehet anyázni, vagy vitatkozni, de lehetőleg privátban, hogy ne szennyezzük tovább a topikot ezzel a témával.

A TS témában: Senk ne menjen át a másik oldalra, felesleges. Tényleg fel van fújva a dolog! Ha valak önfeláldozó akar lenni, megteheti, és ha szól valakinek ts-en, hogy ugyan gyere már Te is meg Te is, nem hiszem hogy elküldik a francba.

Ma már én is szeretnék játszani, mert mióta víz van a VGA-n (is) be sem kapcsoltam a game-t.

Logitech hardware tester

(#11125) Mrdevil válasza gabipaci (#11124) üzenetére


Mrdevil
addikt

És ennyi. :C :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11126) gabipaci


gabipaci
addikt

Arra kérek mindenkit, akinek van hely az aláírásában, és más a neve BC2-ben mint itt, az írja be legyenszíves.
Illetve ha bejön egy szobába TS-en (amiben én is ott vagyok) akkor mondja be hogy szia, X Y vagyok (az X Y helyére a saját nevét mondja be...), mert kb 4 embernek ismerem meg a hangját (mackó, rankesz, keresztapa, ciry kb)
Köszönöm a megértést.

Logitech hardware tester

(#11127) ADAM1337 válasza gabipaci (#11126) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én már rég megtettem ennek az érdekében. :)

(#11128) ciry válasza gabipaci (#11124) üzenetére


ciry
őstag

Most átmentünk egy körre Rhynnel meg Crockkal, meg is nyertük iszonyat vért izzadva :C :R
Az ellenfélnél 6 fő volt ts-en, úgyhogy a nagy büdös logika szerint alázniuk kellet volna minket :DD
Paraszt vagyok, de nem jött össze fiúk ;]

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11129) HS 2142 válasza ciry (#11128) üzenetére


HS 2142
őstag

Legyél csak kárörvendő, az azutáni kör a miénk volt :)
(bár az is igaz, hogy abból úgyláttam kiléptél)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11130) ígyvanferi válasza ciry (#11128) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Örültem is amikor átjöttetek páran, mert az azt megelőző kört -4 emberrel zártuk, csúnyán lealázva. De megyek is vissza, remélem azóta új mapra került a csata.

(#11131) WhiteWalker válasza ciry (#11128) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

így viszont király volt a játék :C
Remek harcok voltak...aztán nálam volt egy kék halál és utána már nem volt időm hogy visszamenjek.... :(((
De remek volt , azért ez jó hogy sikerült legalább egyszer elosztani az embereket, GRAT :R

[ Szerkesztve ]

(#11132) ciry válasza HS 2142 (#11129) üzenetére


ciry
őstag

Azért bukták el ;]
Ahhoz képest, hogy Rhynt a néma idegösszeomlás kerülgette a party közepén és azt hazudta, hogy mindjárt lelép, még mindig ott van :Y
Biztos le akart rázni a szemétládája :F :DDD

ígyvanferi: ha gáz van és nagyon egyoldalúvá válik a meccs átmegyünk, de ha csak 3-4 fő van ts-en, biztosan nem.
Most sokan lettünk, szétváltunk és hatalmas győzelmet arattunk a gonosz orkok felett :DD :R
Neked mi a nicked a játékban?
Igy nem nagyon vágom, hogy ki vagy :F
Bocsánat

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11133) ígyvanferi válasza ciry (#11132) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Kérlek szépen Hrabal néven játszom. Semmi gond, ha jól emlékszem, csak beköszöntem ide, nem posztolok aktívan. Az eredményeimmel nem büszkélkednék túlzottan, aki akarja, úgyis megnézi, de nagyon lelkes vagyok ettől függetlenül.

(#11134) r-chee válasza ígyvanferi (#11133) üzenetére


r-chee
őstag

Az a lényeg, hogy lelkes vagy. Majd idővel már nem leszel az :N .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11135) r-chee


r-chee
őstag

Nagyon kéne spectate mód ebbe a játékba, hogy kívülállóként láthassuk bármelyik játékos szemszögéből az eseményeket. Könnyebb lenne 100%-ra beazonosítani a baserape-eseket.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11136) DieHard válasza r-chee (#11135) üzenetére


DieHard
senior tag

max adminoknak...

(#11137) madgie válasza DieHard (#11136) üzenetére


madgie
titán

Félsz, hogy ellesik a taktikádat? Én nem, mert nekem nincs olyanom :DDD :DDD

(#11138) DieHard válasza madgie (#11137) üzenetére


DieHard
senior tag

Nem feltétlen, én a killkamot sem szeretem. Néha fain kis poziciók léteznek, és nem kell azt az ellennek tudni ;]

(#11139) gabipaci válasza DieHard (#11138) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha lenne adminprogi, ami ellenőrzi a bázistámadást, akkor kikapcsolnám a killcam-ot.
Privire válaszolj lécci, mert lépnem kell.

Logitech hardware tester

(#11140) Gonz0 válasza ciry (#11132) üzenetére


Gonz0
tag

Francba, lebuktam. Tényleg csak tőled akartam megszabadulni. :DD És igen, jól ottragadtam.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11141) ciry válasza ígyvanferi (#11133) üzenetére


ciry
őstag

Oké, legalább már tudom :)
Furcsa amúgy, hogy sokan játszanak teljesen más névvel, mint ahogy ide be vannak regelve :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11142) madgie válasza ciry (#11141) üzenetére


madgie
titán

A madgie asszem foglalt volt, így lett az ex-zenekarom neve egybe írva a BC2 nickem. Egyébként a madgie is a zenéléshez kötődik, anno az egyik Danny Cavanagh bulin (Anathema) annyira beittunk közösen, hogy a végén gondot okozott a gyerekkori becenevem (mazsi) papírra szinkronizálása, oszt ez így maradt. Már ha édekel valakit :DDD

(#11143) ciry válasza madgie (#11142) üzenetére


ciry
őstag

Tudtam, hogy a Moon of soul egy zenekarnak a neve, a Metal Hammerben olvastam rólatok anno, a 90-es években.
Csak már azt felejtettem el, hogy magyar banda volt
:D
Milyen hangszeren nyomod? :Y
Tippem:dob

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11144) HS 2142


HS 2142
őstag

Most nézem a Bfbcs-t

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11145) HS 2142


HS 2142
őstag

Új pinek és medálok mellé új cucc is készül:

Vajon mi lehet az a SPECACT?

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11146) ciry válasza HS 2142 (#11145) üzenetére


ciry
őstag

NE foglalkozz vele, gyere inkább játszani :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11147) HS 2142 válasza ciry (#11146) üzenetére


HS 2142
őstag

: D előbb láttalak, de full üres a szerver. Biztos mert május 1 van mindenki mással van elfoglalva

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11148) madgie válasza ciry (#11143) üzenetére


madgie
titán

Gitár/szinti/effektek, főleg együtt (Roland GR-33 gitárszinti)

(#11149) Zoli1222 válasza HS 2142 (#11145) üzenetére


Zoli1222
őstag

Milyen SPECACT-ra gondolsz?

(#11150) HS 2142 válasza Zoli1222 (#11149) üzenetére


HS 2142
őstag

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.