Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11751) belaazallat válasza BalaNce87 (#11750) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

A 8x425MHz, ramok 1:1 arányban 2x425=850 Cl 5-5-5-15 időzítéssel beállítást próbáltad már? Szerintem korábban túl voltak hajtva a ramok. Nekem is E8200-m van és 2x2GB Geil value 800-as. Nekem így nem volt bajom sem a Bétával, sem az eredetivel. Bár mióta megvan az 5770, azóta 8x450-en megy, a ramok szintén szinkronban.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11752) Bavid válasza F_Zolee (#11748) üzenetére


Bavid
senior tag

No problem, hülye medices miatt nem bírtam kiírtani őket, megöltem 2-t erre medices feléleszti :((( Amúgy meg jó volt hogy tankoztál, lett egy csomó pontom repairből:D Néha mondjuk elég neccesen élte túl, de jó volt. Csak nemtudom mi van ma, egyszerűen nem ad be szinte semmilyen találatot. Most is voltam ph! 1-en és olyan idegesítő volt hogy 870 cs-el lövöm és semmi, meg 3x késeltem emgint és utána 9 pisztolygolyó bele és erre lekésel :( Elő vetem utána a t88 lmg-t és lövöm 9-10 mről emberkét vagy 20-30 golyót lőttem bele de full beis adta a célkereszten a találatot, erre elkezd csapattárs lőni rá meghal én meg kill asistot se kapok. Azt hiszem mára befejeztem.
Kezdődik nemsokára a megasztár:D lehet majd röhögni ;] elvielg ismerősöm is benne lesz, úgyhogy be is álítottam már a felvételt.

[ Szerkesztve ]

(#11753) mcmike


mcmike
őstag

Respect for the Wookie-s (magyarul csipástársadalom). Az ő verziójukhoz CUSTOM borító jár... :DDD

Bocs, ha már volt. :R

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#11754) F_Zolee válasza aram01 (#11749) üzenetére


F_Zolee
veterán

Egyszer néztem csak az "arányod". Akkor épp 1/6 volt. ;] Akkor most már értem, hogy miért voltál passzív.

Balance: a procit vissza lehet tenni amire volt csak a ram időzítéseken kellett volna lazítani. Nem kellett volna full alapra mindet visszavágni.

(#11755) LifeSpirit válasza mcmike (#11753) üzenetére


LifeSpirit
tag

Ez marha nagy

(#11756) Target78hu válasza BalaNce87 (#11750) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Nekem max 30 fps el fut full minimum grafon és a füstnél még leesik ez 10 köré ;)

hkv.hu

(#11757) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok mik ezek az új avatarok,nem is ismerek meg senkit. :D
(Spirit :én voltam előbb ördög,nem akarsz változni?Két ördög egy csárdába. :D :DDD )
Az ember elmegy egy kicsit horgászni,aztán erre jövök haza,mellesleg még értelmes halat sem fogtam. :O

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11758) LifeSpirit válasza Mrdevil (#11757) üzenetére


LifeSpirit
tag

Majd ha jössz kockulni XD

(#11759) petyapetya83


petyapetya83
csendes tag

Sziasztok van egy olyan problémám hogy újra raktam a BFBC2 és nem frissíti fel magát és e miatt nem látok egy szervert se tudna valaki nekem ebbe segíteni?

(#11760) Mrdevil válasza LifeSpirit (#11758) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ma már nem,hulla vagyok reggel 5-kor keltem,majd holnap F1 után szerintem. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11761) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Hát az nagy szívás mert én két-három napig nem leszek addig így marad :)

(#11762) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

ma azt hiszem lett egy-két ősz hajszálam....
ma volt minden: tanklopás,campelés,a medicek elfelejtették a defibri használatát,mellettem köröznek 3-4-en és egyik sem keltene fel :W ,az assaultok ammo-t sem dobtak...
Ma amolyan rambó recon voltam NS2000-rel,persze a hitbox "hozta" a formáját,rálövök a csákóra szemből kétszer erre simán lelő mg36-tal, a másik : látom az arc nyomatja a támasztott géppuskával,oldalról odaosonk,megküldöm és nem is sebződik és még folytathatnám....az ideg szétb@szott :W
hajat kell festenem,hogy eltakarja az ősz szálakat :DDD

(#11763) BalaNce87 válasza Target78hu (#11756) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát akkor nekem még viszonylag jó, de így nem szar játszani?:D
Engem zavarna egy picit az biztos:) én is csak azért vettem meg mert a single jól futott nagyon ezért nem partam hogy szarul menne, aztán az original már nem ment olyan fényesen :/

(#11764) JamesHun válasza WhiteWalker (#11762) üzenetére


JamesHun
addikt

ma én is megnéztem eme fegyvert és volt, hogy 3-4 lövés kellett egy megfektetéshez :S

SeriesX: JamesSHun

(#11765) Target78hu válasza BalaNce87 (#11763) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Annó még az UT99 -et nyomtam 320x200 ban szóval nincsenek nagy igényeim ,csak fusson folyamatosan kb. ;)
Lehet bírna még egy-két plusz grafot a vasam ,de így ,hogy belassul néha ,inkább marad lowa-lowa - ami még jól is néz ki ,bár ementáli barátom mutatott pár képet ,hogy milyen is a badböffcvó csicsásan ,hát az egy jó ideig nekem álom marad még :D

hkv.hu

(#11766) Bavid


Bavid
senior tag

Hú 2-esen milyen kemény meccs volt már, kár hogy nem értem oda hamarabb. 8-vs 65 pontnál kapcsolódtam be, 15re sikerült levinnünk:D

(#11767) WhiteWalker válasza JamesHun (#11764) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ez elég érthetetlen számomra,mert 1 lövés azért elég szokott lenni...nem hogy 3-4... :(((
sőt,van amikor elég messze áll az illető több tiz méterre és simán lekapom...

(#11768) Audifan válasza JamesHun (#11764) üzenetére


Audifan
tag

Nekem tegnap spas-12-vel volt hasonl pegig magnum ammo is volt benne... Csipához odamegyk ott kempel azt beleengedek egy tárat spasból, semmi :Y megkéselem párszor semmi... Aztán a REX végül megharapta :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11769) belaazallat


belaazallat
addikt

Nem tudja valaki mi lett a statisztika oldallal? Két napja nem frissül! :(

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11770) ciry


ciry
őstag

Jó volt a c4 party a 2-esen :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11771) aram01 válasza F_Zolee (#11754) üzenetére


aram01
nagyúr

látom nem tetszett hogy le rpgztelek a tetőről :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11772) F_Zolee válasza aram01 (#11771) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nem szóltam egy szót se. Annál inkább gondoltam szépeket a skilledről. :N :DDD

(#11773) F_Zolee válasza belaazallat (#11769) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hétvége van. Nem dolgoznak. :)

(#11774) Źşë'


Źşë'
addikt

vannak olyan emberek, tényleg iszonyat idegesítő mikor a csapatmunka hiánya nélkül megy a game :S mondom feláldozom magam és besasszézok a B mcomra, holott szarrá volt lőve a ház amiben volt, olyan volt a terület mint az alföld... befutok rárakom lelőnek, jó mondom legalább megérte meghalni... körös körül voltak csapattársaim, és baszták megvédeni... a vége persze vesztés lett, nem is voltam mérges...

jaj igen, eszembe jutott amit még akartam írni.... az olyan emberektől kapok agyhúgygörcsöt akik kis klánnevükkel squadban tolják, és lezárják a squadot... De ha a csöpp dió agyukkal végiggondolnák hogy ha van benne hely és olyan helyen vannak ami közel van a célponthoz akk még nyerhetnének is ha vesztésre állnak... roppant idegesítőek az ilyen csapattársak is... képtelenek végiggondolni olyan dolgokat ami logikus lenne :C :W :W tarkólövés...
lényegét nem látom a lezárásnak, ez is azt bizonyítja h nem tudnak csapatban játszani... :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11775) r-chee válasza ciry (#11770) üzenetére


r-chee
őstag

Én öngyilkos merénylő voltam. Legtöbbször magammal együtt vittem az ellentől valakit a túlvilágra :D .

Źşë': Az ilyen squad lezárásokat én sem értem, főleg, ha csak ketten-hárman vannak bent. Az ilyenek csak k/d arányra mennek.

Más: Betettem blogomba a TS3 magyarítás linkjét. Legalul található. Nekem létrehozott egy "TeamSpeak 3 magyar nyelvi csomag beta 5" nevű mappát, és az azon belüli a két mappa tartalmát bemásolva a progi hasonló nevű mappáiba lett magyar a progi.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11776) fireproof


fireproof
őstag

Jókat játszottunk ma. Köszi a játékot. :R Pár kép a mai napról. :)

:R

(#11777) Źşë' válasza r-chee (#11775) üzenetére


Źşë'
addikt

ma volt még egy dolog amin jót nevettem :DD beélesítem az mcomot, kimegyek a házból, teszek egy kört és belesek az ablakon h szedik e lefele :D látom befut egy srác utána mek, mert le akartam szúrni, mire a másik ajtón még jön be 2, és mind a 3an nekiálltak szedni az mcomot :DD XM8Compact-al 30as táras kisfegyóval leszedtem mind a 3at :D ilyen az igazságos munkamegosztás :D azon versenyeznek hogy kié legyen az a 40 pont :W áháháhááá :)) :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11778) Balika23hun válasza Źşë' (#11777) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

ez olyan dolog hogy ha lelövik az egyiket akkor a másik még tudja hatástalanítani
persze csak akkor ha fedezik őket, én ált. ezt a feladatot szeretem ellátni
néha inkább állok az mcom élesítő/hatástalanító elé(hogy engem lőjenek le)
mint hogy azon izguljak hogy kizúzom e addig hogy a művelet befejeződjön (ami ált. nem teljesül mert nincs fedezet tűz).
off:isten áldja a helyesírás ellenőrzőt, így részegen is pontosan tudok írni (ja és éljen a kalinka szamavár, nagyon finom)

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#11779) ciry válasza r-chee (#11775) üzenetére


ciry
őstag

Hát én is jártam úgy, de a double killért megérte :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11780) WhiteWalker válasza Źşë' (#11777) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

muhaha :DDD
nekem a C4-sel volt néhány tripla killem,mikor a tankra biggyesztem a robbanóanyagot,és a söfőr és az utasai ropogósra sülnek , mikor jön a bumm!!!!

Ilyenkor eszembe jut a T2-ből a jelenet, mikor felrobbantják a Cyberdin-t,kérdezi J.Connor:
" -hogy fogjuk felrobbantani???
- with remote controll "

:C

(#11781) Tituka


Tituka
senior tag

készül a magyarítás...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#11782) Rebirth II. válasza Tituka (#11781) üzenetére


Rebirth II.
tag

szerintem elég hülyeség ilyen játékokat magyarítani, de ők tudják

(#11783) Tituka válasza Rebirth II. (#11782) üzenetére


Tituka
senior tag

majd meglátjuk milyen lessz! :Y

Skizofrén vagyok, és én is...

(#11784) ígyvanferi válasza Rebirth II. (#11782) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Igen, nagyobb létjogosultsága van egy szöveggel teli RPG vagy RTS magyarításának, mint ennek.

Ez az MG3 marhára tetszik. Mostanában mellőztem a medic kasztot, így csak tegnap unlockoltam, de elég hamar megszerettem. Viszont a shutgunokra még nem sikerült ráéreznem, bár a bfbcs oldal szerint a SPAS-szal lövök a legpontosabban. :F
Most pedig gyakorlom az UAV vezetést, mert még sosem reptettem a kis cuccot.

(#11785) namenyicsavo válasza gabipaci (#11720) üzenetére


namenyicsavo
tag

namenyicsavo@vipmail.hu ez az msn címem.

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#11786) r-chee válasza Tituka (#11781) üzenetére


r-chee
őstag

Magyarításnak csak SP-ben látom értelmét, hogy feliratozva legyen a fickók dumája. Multiban nincs értelme, mert szerintem könnyű kiigazodni azokon az alapvető beállításokon, kiírásokon, játék közbeni beszólásokon.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11787) Tituka válasza r-chee (#11786) üzenetére


Tituka
senior tag

fene tudja...

egy próbát megér ;)

Skizofrén vagyok, és én is...

(#11788) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ment a baserape rendesen de senki nem tett ellene semmit. Csak akkor nem értem minek vannak szabályok?

(#11789) F_Zolee válasza v!ct0y (#11788) üzenetére


F_Zolee
veterán

E miatt kár zúgolódni. Nem egyedi eset...

(#11790) fireproof válasza F_Zolee (#11789) üzenetére


fireproof
őstag

Srácok ez most lehet hogy ciki de mi a szar az a "baserape" ?:DDD

(#11791) HS 2142 válasza fireproof (#11790) üzenetére


HS 2142
őstag

Kedves ellenség beronyol a bázisotokra és akit lát módszeresen megöli. (jellemzően az erősebb fél ezt járművel teszi). Lényege, hogy az áldozat kárán az ellenség sok pontot szerezzen magának, az ember csak annyit lát hogy lejár a spawn idő és már meg is ölték...

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11792) mackosajt válasza v!ct0y (#11788) üzenetére


mackosajt
addikt

Mikor és hol?

Mert így nehéz ám igazságot tenni? ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11793) gabipaci válasza mackosajt (#11792) üzenetére


gabipaci
addikt

Találd ki!

Logitech hardware tester

(#11794) F_Zolee válasza mackosajt (#11792) üzenetére


F_Zolee
veterán

Amikor folyamatban volt akkor se volt reakció rá. Igaz a mostani esetben nem voltam érintett de egy régebbiben igen és megtapasztaltam. Szóval az igazság mindig odaát lesz. :N :) Hiába lesz kiírva majd a banner alá akármi is...

(#11795) aram01


aram01
nagyúr

meglett ma mortar-ra is a platina ;]
még csak 5 platinám van rohadt lassan haladok :O

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11796) r-chee válasza v!ct0y (#11788) üzenetére


r-chee
őstag

Egyes szerón volt, 4 óra előtt, akkor volt egy beírásod, amit én nem láttam, pedig itt futott a program oldalt.

[15:59:00] Victoy > baserape
[15:59:09] Zoo.Karma > Stop crying and play
[15:59:27] Pufajkas > crying baba
[15:59:27] Zoo.Karma - Tamadok > PUSSIES GO FORWARD
[15:59:40] Victoy > nagy a pofad
[16:00:11] Zoo.Karma - Tamadok > RETARDS

Ha kiszúrom azt a sort, megkérdeztem volna az illető nevét és figyelmeztettem volna. Mást nem tehettem volna, látatlanban nem dobok ki senkit. A játékban résztvevő admin nem votl, aki esetleg tanúja lett volna a dolognak, és más sem írta be utánna, hogy baserape, hogy feltűnt volna.
Előfordul az is játék közben, hogy a csapatomból cuccol valaki befelé a támadókhoz, és nem írja be senki, hogy baserape, helyette vannak dühös, noobozó emberek. Ha viszont látom, hogy valaki bemegy tankért, vagy hátul igyekszik be támadókhoz, az megkapja a maga kis 2-24 órás kickjét.

Hogy egy kicsit védjem magam :) :

[16:06:56] hamutal > go nootoob go
[16:10:40] r-chee [Hun] > hamutal, remelm nem noobozni akartal...
[16:11:18] hamutal > hogy mivan?
[16:11:24] Kutyafulu > hi all
[16:12:18] r-chee [Hun] > a go nootoob go-ra ertettem, remelem nem eliras a t betu...
[16:12:47] hamutal > kikkelsz megint?
[16:13:19] r-chee [Hun] > toled fugg.
[16:14:04] P_ussyWillow8 > this is bad
[16:14:04] Kerkilabro > more hackers pls
[16:14:16] hamutal > amugy elirtam
[16:15:18] SAMURAIHAX - Tamadok - Delta > mennyire bevagytok lassulva...
[16:18:47] Gundark - Tamadok > GOGOGO
[16:23:45] hamutal > kedves server bacsi mit irhatok noobtoob helyett??
[16:24:04] hamutal > nagyon kikvankozik
[16:24:59] r-chee [Hun] > mondjuk azt, hogy teamwork pls., vagy tamadjunk ne kempeljunk stb
[16:25:02] SAMURAIHAX > nc gustav
[16:25:17] hamutal > ok
[16:25:23] r-chee [Hun] > nem kene egymast sertegetni...
[16:25:49] r-chee [Hun] > na meg, 6-an vagytok csapatotokban magyarok
[16:26:00] r-chee [Hun] > szal nem biztos, mindenki mindent megert...u
[16:26:12] hamutal > ok de
[16:26:33] hamutal > amikor a killcamon 7 csavot latok gusztavval
[16:26:47] zebra_hun > KUSSOLJ M :)
[16:26:50] zebra_hun > A
[16:26:53] hamutal > az nem sertes hanem teny
[16:26:57] r-chee [Hun] > letezik assaulthoz fustgranat
[16:27:14] r-chee [Hun] > aztan folylonki a szemük mert nem latnak semmit :)
[16:27:28] r-chee [Hun] > taktikarol szol a jatek nemde :)
[16:27:39] Kutyafulu > xD
[16:27:49] hamutal > valahol valaha
[16:27:59] hamutal > gustavfield
[16:28:09] r-chee [Hun] > meg Motion Sensort sem art szorni reconkent
[16:28:20] r-chee [Hun] > kloszeresdobozbol meg utanpotolhato
[16:28:29] r-chee [Hun] > en adjak otleteket? :)
[16:28:35] clmss99 > support@dice.swe
[16:28:42] Kutyafulu > :D
[16:29:15] Kerkilabro > huhuhuhuhuhu+
[16:30:07] SAMURAIHAX - Vedok > mindenki GUSTAV, ez a meno...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11797) gabipaci válasza mackosajt (#11792) üzenetére


gabipaci
addikt

Látod, csak kérdezned kell, és már jön is a pontos válasz...

Logitech hardware tester

(#11798) F_Zolee válasza gabipaci (#11797) üzenetére


F_Zolee
veterán

Anno a pontos válasszal is kitörölhettem a seggem. Tegnap is volt konkrétan. Valaki bent is volt szerver oldalról. Úgyhogy erről ennyit.

Én csak egy korábbi esetet vázoltam fel neki, hogy kár az erőfeszítés...

[ Szerkesztve ]

(#11799) mackosajt válasza F_Zolee (#11794) üzenetére


mackosajt
addikt

Olyan nehéz megérteni srácok, hogy amíg nincs folyamatosan figyelő adminprogi, mint mondjuk bf2-alatt létezett/létezik, addig ha nincs fent admin, vagy nem figyel kintről admin, akkor nincs mit tenni, mint csinálni bizonyítékot (xfire/fraps stb), és megmutatni. Vagy legalább neveket írni, hogy ki, és mikor művelt szabályba ütközőt.

Addig az ilyen, és hasonló beírásokkal mit lehet kezdeni?

Még szerver nevet sem írt a kolléga, akkor lehetett volna másik szerveren is...

szerk: Zolee, nevek nélkült nem érünk továbbra se semmit.
Játékban is marha jó, hogy írják, hogy NO BC stb. de neveket nehéz kicsikarni, hogy ki is tudjuk dobni a renitenseket.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11800) F_Zolee válasza mackosajt (#11799) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most amiből indult a "vita" valóban nem tartalmazott konkrétumot. Én nem is ezt firtatom. Jogos amit írsz. Nekem már volt konkrét két esetem is amikor minden adott volt és semmi se történt. De látom ezt meg te nem érted... Már nem elevenítem fel még egyszer.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.