Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11801) gabipaci válasza mackosajt (#11799) üzenetére


gabipaci
addikt

A témában jó hír, hogy az új szerveroldali patch már meg fogja azt is jeleníteni az adminprogram számára, hogy milyen fegyverrel öltek.
Ez valószínű egy olyan plug-in-t fog maga után hozni, hogy lehet fegyvereket tiltani.
Mert a progi szépen jutalmazhatja a "renitenseket". (LOL)
Mondjuk egy admin kill-el, vagy kick-ban okossággal.

Az admin program konfogolását nem kezdtem még el, mert előbb ki kell kapcsolni a régit, és akkor nem lesz ingame adminkodás pár óráig.
De lehet hogy végül ez lesz, mert éjjel meg aludni kéne.

Logitech hardware tester

(#11802) mackosajt válasza F_Zolee (#11800) üzenetére


mackosajt
addikt

a te esetedet értem, de nem tudom, mikor volt.
A kolléga viszont ha már felhozta, akkor lehetett volna pontosabb, mert így annyit ért a hozzászólása, mint egy darab papír, amit a mellékhelyiségben szoktunk használni bizonyos célokra. És itt nincs vita, csak szeretném, ha megértenétek, hogy ekkora mértékű információ mennyiséggel egyszerűen nem tudunk mit kezdeni, lefagynak a processzorjaink, mert túl sok.

Gabi: előbb jöjjön ki a peccs, aztán meglátjuk, mire lesz jó. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11803) madgie válasza gabipaci (#11801) üzenetére


madgie
titán

Jelentem nem ment ma a "nem számolok pontot, míg nincs elég ember" rendszer az egyesen. Elkezdtem fákat bontani a tankkal, hátha jön közben valaki. Egy idő után unalmamban élesítettem az egyik M-Com-ot és meglepődve tapasztaltam, hogy pontot az érte.

(#11804) r-chee válasza F_Zolee (#11800) üzenetére


r-chee
őstag

Átruházom Rád az admin jogomat, és meglátjuk, hogy mindig midenhol észreveszel-e mindent és minden esetben fel tudsz-e lépni a megfelelő módon ;) . Hmm?

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11805) gabipaci válasza madgie (#11803) üzenetére


gabipaci
addikt

Hmm, ez érdekes.
Egyébként ez nem a mi szerverünktől függ, ez központi dolog.
Nem lehet álítani.

Logitech hardware tester

(#11806) madgie válasza gabipaci (#11805) üzenetére


madgie
titán

Akkor a BC2 vacakol :(

(#11807) F_Zolee válasza r-chee (#11804) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem kell kösz. Mert a végén Én járnék rosszul, hogy túl sok "jóembert" rúgnék ki. :U Nincs bajom az adminokkal. Csak a felfogással. :) Minden esetben nem is tudnék eljárni, mert nem vagyok itt nonstop. Amúgy meg nem engem kell lehurrogni a sok elégedetlen ember miatt. Én csak próbálom felnyitni a szemetek. ;) Na de részemről ennyit. Túl sokat foglalkoztatok velem. :U ;]

(#11808) v!ct0y válasza mackosajt (#11802) üzenetére


v!ct0y
veterán

De most érted....minek írjak be neveket? Pl: Pufajkás elvtársat legközelebb kickeled vagy mi ?
Inkább ne legyenek szabályok. Fölösleges ha nem tudja senki ellenőrizni mi folyik ott.

(#11809) madgie válasza v!ct0y (#11808) üzenetére


madgie
titán

Azért írjál be neveket meg printscreen-t, meg kutyafülét, hogy utána tudjanak nézni, mi és mikor történt. Nem fogja senki átnézni egy teljes nap történéseit, attól kezdve, hogy 646455 user bejelentkezett, ebből 554356 mindenfélét írt, meg mittomén.

(#11810) Fortissimus válasza madgie (#11806) üzenetére


Fortissimus
őstag

vagy pedig mar elotte voltak bennt akik elinditottak a szamlalast es utana kileptek. ilyenkor nem all vissza arra, hogy ne szamoljon

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11811) Źşë'


Źşë'
addikt

tényleg nem jó az sem ha sok a sniper... idegbajt kaptam ma tőlük Valparaíso-n rushban, kis köcsögök, fenn állnak a világítótoronynál és durrogtatnak, ráadásul ahogy előjövök már meg is halok :@ és ami a legzavaróbb nem lehet ellenük semmit sem tenni.... mert annyira messze vannak és elbújva hogy a játéknak köszönhetően 100% hogy nem lehet őket eltalálni mert felkoccol a skulló valami láthatatlan szaron, én meg a csapatom ott állunk teljesen kiszolgáltatottan :@ és még ráadásul tankkal is jönnek, tök esélytelen... le is léptem a f@szba, annyira elkapott az idegbaj...

m95 lófasz fegyver, nem is beszélve az SV98 ról, hogy lehet ekkora elcseszett scoop-ot csinálni neki??? és le sem lehet cserélni wáá :W annyi a vonal egymás mellett hogy azt sem tudom hol a közepe :@

első hszt ki lehetne egészíteni akár a mapok képeivel ill nevével nem?
pl innen: [link]

ja meg kezd annyi lenni a csíter mint a nyúlszar a bokorban :S pb szart sem ér :S le merném fogadni hogy van már olyan csít amit nem szűr ki az az átkozott pb... de aki használja annak kívánom törjön kettébe a keze... :W :U szedtek ki olyan helyzetből, azt sem tudtam mi van, csak járt az agyam h most ezt hogy és honnan :/

lehet már volt a spawnkillről is szó, nekem olyan van mikor előjövök és kapásból, azonnal lőnek belehalok, de mikor más jön elő olyan mintha lenne rajta spawnprotection 5sec legalább :s wtf :F miért van ennyire elcseszve ez a játék :s haver mondta és teljesen igaza van: ez a játék olyan mintha a fejlesztők megcsinálták volna de nem játszottak/nának vele, és így a hibák a lényeges! hibák bennmaradnak...

sry h sok lett csak nem sűrűn írok, és összejött a rengeteg tapasztalat amit muszáj volt kiadni magamból

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11812) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Amúgy a legkézenfekvőbb megoldás nem érkezik a peccsel? Ami konkrétan a menet közbeni szavazás, és így mentesülni lehetne a felesleges köröktől... Nem értem a fejlesztőket, hogy már X ideje "gyártanak" ilyen programokat és mindig úgy kezdenek neki, mintha nem is csináltak volna még hasonlót. A BF2142-ben is lehet szavazni pl... Nem értem akkor, hogy ennyi rutinnal miért csinálják ezt. :F

(#11813) madgie válasza Źşë' (#11811) üzenetére


madgie
titán

A védők felőli jobb oldali résznél jól meg lehet bújni, ráadásul ott nagyon okosan ki is lehet szedni a közeledő tankot, és az meg már messze van az átlagos vérpisti sznájpernek, hogy egykönnyen kikapjon.

(#11814) Źşë' válasza madgie (#11813) üzenetére


Źşë'
addikt

felmenni a dombra? arra még nem jöttem rá hogy hogyan lehet bár már sokszor próbálkoztam, csak ott is milyen már nem bír olyan helyre felmenni ahova fel kellene tudni... azt lecsúszik mintha jeges lenne wáá :W

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11815) aram01


aram01
nagyúr

nem tudom mit kínlódtok állandóan ha valaki ugat és van fent admin kidobja és ennyi.ha nincs szerencséje volt.ha többször eljátssza akkor bann és mehet a levesbe.rinyáltok itt állandóan mint a fürdősk.rvák,kezd unalmas lenni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11816) r-chee válasza Źşë' (#11811) üzenetére


r-chee
őstag

Első hsz. alján van egy link, amin belül fel vannak sorolva a mapok, van hozzájuk kép is, igaz mindegyikhez csak egy, és magyar leírás sincs odabiggyesztve. De ami késik, nem siet.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11817) v!ct0y válasza aram01 (#11815) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha te már kirinyáltad magad akkor a többit nem kell elolvasni és meg van oldva a gondod.

(#11818) aram01 válasza v!ct0y (#11817) üzenetére


aram01
nagyúr

ja csak szeretném nyomon követni a fórumot de 10 hozzászólásban az van hogy: jaj feljöttek a hegyre meg jaj legusztizott :W

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11819) HS 2142 válasza F_Zolee (#11812) üzenetére


HS 2142
őstag

Volt már a BF2ben is...
Szerintem az a baj, hogy konzolos az egész és olyan csontra leegyszerűsítik az egészet, hogy egy gamepaddal is lehessen írányítani (ami elég kevés gomb egy billenytűzethez képest, lásd az M-Com élesít- Fegyverösszeállítás felvétel szindrómát)
Nyílván ezért maradt le még pár gomb. (vagy akár a commander mód..)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11820) v!ct0y válasza aram01 (#11818) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jó akkor legközelebb oda írjuk a hsz elejére, hogy RINYA. És akkor nyomon tudod követni a fórumot.

(#11821) gabipaci


gabipaci
addikt

Az első mindig olyan furcsa... :))

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#11822) WhiteWalker válasza gabipaci (#11821) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

tipikus oroszok...sosem megyek ruszki külföldi szerverre :U
azért ma is volt basrape: ülök az uav mögött ,felszállok vele,majd XY megölt kombat knife-vel
beírtam a csetbe és ő volt felháborodva,vmi buzi fricc volt :(((

[ Szerkesztve ]

(#11823) madgie válasza Źşë' (#11814) üzenetére


madgie
titán

Neem, csak simán oda, ahol később a helifelszálló lesz. A domb oldala véd a tankoktól és arra dombra is kicsit rálátsz, ahonnan fedezni szokták az M-Com élesítőket. Persze nem tuti hely, de jobb, mint a darálóban :))

(#11824) BandiHUN válasza gabipaci (#11821) üzenetére


BandiHUN
veterán

:C
irtam pm-et :B

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11825) Target78hu válasza gabipaci (#11821) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ő meg ismerős talán valahonnan: [link] kicsit jó érzés ,hogy a néha (számomra) lehetetlen szitukra van magyarázat (már) ;)

hkv.hu

(#11826) gabipaci válasza WhiteWalker (#11822) üzenetére


gabipaci
addikt

Van egy Magyar is (illetve több), de ezzel napi szinten együtt játszottunk a PH! szerveren. Eddig. Sajnos a dolog fekete része, hogy a JCSR klán nemsokkal előtte vette be a tagok közé. Természetesn már kisöpörték a szemetet, és kérek mindenkit, hogy ne vonjon le egy ember alapján téves következtetéseket a klánról.
Target, de egyre gondoltunk... :))

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#11827) Mrdevil válasza gabipaci (#11826) üzenetére


Mrdevil
addikt

És igen,igen,igen.Nem hitettek nekem,még anno sok embernek mondtam Ts-en,hogy a sráccal gond van,és ne lepődjünk meg ha kiderül róla valami. :C Van még egy köztük aki gyanús. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11828) Bavid válasza WhiteWalker (#11822) üzenetére


Bavid
senior tag

Már miért lenne az base rape? Rushban ugye módosulnak a határok és nekem is van néha hogy rohadt bessze bent maradok az ellen területén, és természetesen kifelé menet ölök akit érek.
Amúgy meg csíterekről: ma egy srác áll egy ház mellett. M24 volt nála, nem mozdult, nem csinált semmit, nem zoomolt vagy ilyesmi. Elfutok a ház mellett szembe kerülök vele lövöm xm8 c-vel (full életem volt) elment a 30 golyó veszem elő a pisztolyt, srác ekkor lőtt egyet. Bumm halál. Ugyanez a srác hasonlóképpen hátulról futok felé pisztollyal elkezdem lőni (kel az arany rá:D) megfordul bumm halál....

(#11829) madgie válasza gabipaci (#11826) üzenetére


madgie
titán

AztaQ, tényleg, mennyit játszottunk ezzel a sráccal a PH! szerókon!

(#11830) BandiHUN válasza Bavid (#11828) üzenetére


BandiHUN
veterán

ha csak simán bentmaradsz,az nem is extra,egyedül jó eséllyel hamar kampec...de ha jobban megnézed támadóként,fogsz látni olyan csoportokat,akik a második m-com élesitésekor,ha sok az ellen,szándékosan indulnak defuse helyett még időben elbújni,amikor még nem tűnnek fel senkinek,lemennek a mólók alá,házakba,és direkt megvárják,hogy akövi helyszinre elinduljon a nép,addig nem kezdenek ölni,meghát bevárják esetlegesen a squadjukat...
no az már köcsögség.arról nem is beszélve,hogy dupla haszon,mert hátbalőnek egy halom embert ugye,mert amikor tolódik a map,ugyan senki nem néz maga mögé,ráadásul a támadókról alapból ledobnak mondjuk 10-15 ticketet úgy,hogy el sem értek a tulajdonképpeni védőkig...de ez nem is a baserape.
a baserapae az az,hogy a másik felet a spawnig visszaszoritják úgy,hogy respawnkor nem tud elbújni,sem akármilyen útvonalon elindulni,és ez akkor riasztó méretű igazán,ha hirtelen meghal az ellenfél nagy része,mert még kispawnolni sem tudnak senkire.viszont igazából emiatt idetartozik nem csak a bemenetel,hanem ezt pl.tudják sniperek mortarral és spawnra látással messziről is csinálni,avagy tankkal is,bár az nehezebb,mert a tankot azért közelről csak kilövik,1-2 mp élet elég tracerezni,granyót,gusztit,stb a tankra lőni,de pl.sniper támogatás mellett ugye nincs mit tenni,mert nincs idő sniperrel sem megkeresni az ellenfél snipereit

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11831) v!ct0y válasza gabipaci (#11826) üzenetére


v!ct0y
veterán

Benne is volt a nevében :))

(#11832) HS 2142 válasza v!ct0y (#11831) üzenetére


HS 2142
őstag

Ugyanezt akartam írni :Y

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11833) gabipaci válasza v!ct0y (#11831) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, kb három hete szolt mackó ez ügyben, de azt gondoltam, hogy ez csak poénból van ez a név. Nem gondoltam, hogy ekkora kuki lehet valaki... Hogy még a neve is csal.

Logitech hardware tester

(#11834) WhiteWalker válasza gabipaci (#11826) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

jaja láttam én is játszani ,elég durva statjai voltak.....én a cd keyt is bannolnám vagy egy hónapra akit rajtakapnék csaláson,ráadásul még az ip cím is láthatóvá válna ,így könnyen beazonosítható lenne ...de hát csalóknak áll a világ :U

BAVID : én arra gondolok amikor már javában megvolt a tolódás és a közepénél jön egy ilyen asshole , kár hogy nem volt akkor ott admin :U

[ Szerkesztve ]

(#11835) HS 2142


HS 2142
őstag

Nem bannolja alapból a CD key-t?
Amúgy nem volt olyan sokszor 'hitmani' statja, viszont néha felfoghatatlan, hogy egyes szituációkban hogyan tudott megölni.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11836) mackosajt válasza WhiteWalker (#11834) üzenetére


mackosajt
addikt

CD kulcsa bannolódik, IP-meg látható pbbans-on, csak regelve kell legyél. ;)

Sajnos azonban, ha erre volt pénze, lesz pénze új cdkulcsra is

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11837) gabipaci


gabipaci
addikt

Újra van 3-as szerver!
Kb szerdáig csak 16 fős, de utána 24-es lesz.
A váltott mod már be van kapcsolva, CQ és RUSH mode összes pályája fent van.
HC de csak az új patch után lesz minimap, spot, célkerszet, stb.
Az adminoknak még nincs hozzáférás a progin keresztül, de az ingame már működik.
Teljes átkonfigolás a patch után várható, mindent megteszek, hogy simán fusson.

Ui: mackónak köszönöm a segítséget a szerver teszteléséhez :R

Logitech hardware tester

(#11838) mackosajt válasza gabipaci (#11837) üzenetére


mackosajt
addikt

Nincs mit. 1 ezres lesz :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11839) gabipaci válasza mackosajt (#11838) üzenetére


gabipaci
addikt

Ok, szálaszámot tudod, utaljad .))

Logitech hardware tester

(#11840) mackosajt válasza gabipaci (#11839) üzenetére


mackosajt
addikt

majd megy aminek mennie kell.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11841) r-chee válasza Target78hu (#11825) üzenetére


r-chee
őstag

Éreztem én is, hogy nincs minden rendben körülötte :) . Hiába, egyszer minden jónak vége szakad, azonban gyanítom, hogy megveszi újra és nyomja tovább, tuti nem feladós típusok az ilyenek :) .

Most késő este nagyon felment bennem a pumpa (tudom, ne üljek a WC mellé :D ). Állandóan egy K1skuri meg Replika1 nevű srác nyírt ki. Meg mellé csak CG a pofába - CG a pofába -CG a pofába... Ha nem admin lennék, olyat írtam volna be chatbe, hogy megbomlott volna a szerver, és bannoltak volna az egész internetről :D . Ebből a szempontból jó adminnak lenni, önkontrollt nyújt, az ember visszafogja magát :U .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11842) madgie válasza r-chee (#11841) üzenetére


madgie
titán

Nekem az előbb fagyott le a game (valamit nem jól állíthattam be az ATT-nél, Print Screen-nél fagy), de már nekem is tele volt a hócipőm velük, meg azzal a spanyol csávóval főleg. A koma egy fél tár XM8-as ólmot meg sem érzett, aztán két méterről belegusztikázott az ember pofájába.

Szerk: viszont tankot C4-ezni jó volt, volt olyan kör, hogy három is megsült :))

[ Szerkesztve ]

(#11843) WhiteWalker válasza r-chee (#11841) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

de jó neked hogy acélsodronyból vannak az idegeid :C
Most kezdtem ráérezni a reconnal arra,hogy kell pontosan messziről célózni,úgy hogy az egyből fejes legyen...eddig nem ment,de ma rájöttem a huncutságra :B Ma vagyis tegnap végig csipa voltam, sry :B

Mackosajt ha bannolja a cd keyt (amit nem tudtam) azért az már valami :C

(#11844) Zoli1222 válasza WhiteWalker (#11843) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ha gondolod, szívesen megtanítalak GOL-lal vagy M95-tel lőni. :)

De sok olyannal találkoztam már, h kapásból lőtt le, pedig nem is tudhatta (látta), h hol vagyok...

(#11845) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Hát gyerekek én egész jól aludtam este,így hogy megtudtam bannolták ezt a mocskot.Csak azt a sok fraget sajnálom amit belőlünk szedett.Már csak a cinkostársát kell elkapni,bár most lehet behúzta fülét farkát az is. :((

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11846) WhiteWalker válasza Zoli1222 (#11844) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Előbb kellett volna szólnod,most már megy ;]
Tegnap együtt campeltünk egy szigeten :C

(#11847) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#11826) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Itt kiről van szó? Csak mert nálam nem műxik a link...

A Samuraihax-ről nem gondoltam, hogy sunyi cheater.
Mondom, milyen frankón tolja a srác, aztán itt vagyok e...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11848) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#11847) üzenetére


gabipaci
addikt

Ugyanazt említettem, mint Target78, csak én adtam linket a pbbans-hoz - ami nem működik...

Logitech hardware tester

(#11849) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#11848) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Jah, thx. :R

Azt hittem van még egy jómadár?!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11850) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#11849) üzenetére


gabipaci
addikt

Van jó sok, de azokkal nem hordott bennünket össze a szél.
Én még mindíg azon vagyok felvidulva, akit nálunk kapott el :)

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.