Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11501) szn0rbi


szn0rbi
csendes tag

eladó

[ Szerkesztve ]

(#11502) LifeSpirit válasza szn0rbi (#11501) üzenetére


LifeSpirit
tag

Rossz döntés :))
Én az MW2met akarom eladni

(#11503) DieHard


DieHard
senior tag

ha kickelnek a szeróról pl helyhiány miatt, (pont 40/10 k/d-m volt :) ) akkor a pontok megmaradnak?

(#11504) gabipaci válasza DieHard (#11503) üzenetére


gabipaci
addikt

Megmaradnak, akkor sem mindíg vesznek el, ha a szerver fagy ki.

Logitech hardware tester

(#11505) Cangooroo válasza Bavid (#11500) üzenetére


Cangooroo
csendes tag

nekem a sima kés is ugyanolyan halálos ;)

JamesHun: nekem is pont ugyanez (win7 64 bit, 5770, 10.4) és nálam is. :(((

[ Szerkesztve ]

(#11506) F_Zolee válasza aram01 (#11497) üzenetére


F_Zolee
veterán

Lábadat jelölhettem be ha nem láttad a vörös villogó égőt. ;] Érdemes lett volna felvenni, ahogy nézed nyugodtan. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11507) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Valami történhetett a Friends list-el, mert kaptam meghívót és el is tudtam fogadni...

(#11508) Fortissimus válasza aram01 (#11498) üzenetére


Fortissimus
őstag

pilotat is szedtem mar ki vele, de tenyleg nagy mak kell hozza
en ma Anti tank mine-al szedtem le egy helit, atacama deserten a B-nel beaknaztam, jott a helivel es le se szallt rendesen csak lebegett a pont felett kicsivel, de vmitol beindult az akna es leszedte a helit ;]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11509) Fortissimus válasza Cangooroo (#11505) üzenetére


Fortissimus
őstag

10.4-es bol a vegleges van fennt?
hasonlo rendszeren nekem nincs gondom az uj driverrel, de az alfa nalam is produkalt erdekes dolgokat....

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11510) DieHard válasza gabipaci (#11504) üzenetére


DieHard
senior tag

:R

(#11511) Źşë' válasza Bavid (#11478) üzenetére


Źşë'
addikt

"Nekem néha a killt nem számolja fel, van egy ember tök egyedül vagyok vele, kinyírom és nézem 0/0 "

máskor próbálj meg pontosabban fogalmazni :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11512) creedszl válasza Źşë' (#11511) üzenetére


creedszl
aktív tag

én csak annyit vettem észre hogy lassan frissül a scoreboard.szóval ölök párat, tab, mintha nem számolta volna fel,de ha várok kicsit akkor frissül...kicsit furcsáltam...

Hulligaaan

(#11513) Perillustris


Perillustris
senior tag

Miért passzívak nekem a lenti szerverek? :R

Perillustris

(#11514) fireproof


fireproof
őstag

Sziasztok.

Most már majd lehet mennék én is veletek játszani. Jelenleg így álok. (nem túl jó tudom. :) )

(#11515) r-chee válasza fireproof (#11514) üzenetére


r-chee
őstag

Üdvözlünk köreinkben :) . Lemaradt a képed :) . De nem is lényeg, hogyan állsz, sokkal inkább az, hogy hasznos része legyél a csapatodnak, bárhol is játszol. A csapatjáték sokkal többre való a kill/death aránynál.

Más: Épp egy jó köröm volt, erre megszakadt a kapcsolat az EA-val, és azóta sem jó. Lényeg, hogy a szerver megy és más tud játszani.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11516) creedszl


creedszl
aktív tag

valaki itt irta, most lusta vagyok visszakeresni hogy ki , hogy a crysis wars az szimulátor és a BC2 meg arcade...hát az illető valószínüleg nincs tisztában mi kell egy szimulátorhoz és mi egy arcadhoz, a BC2 valamilyen átmenet már a szimulátor felé és az ARMA, na az szimulátor...az arcade meg a cod...

Hulligaaan

(#11517) Źşë' válasza creedszl (#11516) üzenetére


Źşë'
addikt

crysis wars valami eszméletlen nagy vicc, bc2 ezerszer jobb, bár warsal is el lehet lenni, de más műfaj teljesen... én nem ilyenre csináltam volna meg a crysis multiját annál inkább valami predatoros, őserdős alienes dologra amit lehet coopban játszani, de ez én vagyok :D Yerliék meg egyék meg amit kifőztek, crysis 2től sem várok túl sokat, meg szvsz először jön konzolra és csak aztán fél vagy 1 év múlva pcre :D épp nagy warezmizéria miatt

bc2nél amit én másképp csináltam volna az a 10sec es várakozás eltörlése, és egy ésszerű spawnrendszer kiépítése, sokszor odatermek 2 ellenfél közé és leszednek, mondjuk már nekem is volt ilyen fragem :B ez sztem gáz

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11518) aram01 válasza F_Zolee (#11506) üzenetére


aram01
nagyúr

olyan messziről hogy a fenébe tudtál megjelölni? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11519) JamesHun válasza Fortissimus (#11509) üzenetére


JamesHun
addikt

a végleges van
de fent volt a béta is
lehet uninstall kéne és úgy install?
ennyit a 8600GT vel nem szívtam, mint az ATI val december óta :S

SeriesX: JamesSHun

(#11520) Doki-HUN1978 válasza JamesHun (#11519) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Persze hogy nem szívtál, hiszen azzal nincs mit szívni.
Jók a driverek, ez az alapja a megbízhatóságának.

Én soha többet nem veszek ATI-t, nincs kedvem a fél életemet idegeskedéssel meg driver töltögetéssel tölteni.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11521) gabipaci


gabipaci
addikt


Gondoltam beteszem már én is a tündöklő statomat. Hogy mennyire érdekel, azt híven tükrözi, hogy 6 nappal ezelőtti volt, frissítenem kellett.
Bár 6 nappal ezelőtt sem én kértem le...

Logitech hardware tester

(#11522) Borostás


Borostás
tag

"Valamilyen szinten BC be mindenki WH-zik ha a csapata rendesen spottol." - ez nem tudom most miről jutott az eszembe de végülis teljesen igaz. Azér Hitbox-ot nem mutatja (még szép) de énis nem egyszer volt hogy csak a spottokra lőve szereztem a pontokat. Elég kellemetlen hogy ha te vagy spottolva és nem tudsz róla hogy, közbe 3-4 ember feléd tart és biztos a halál.

Érettségi miatt most be lettünk zárva a számtek terembe 2 órára, de legalább van net :D . Utánna még 2-3 óra és otthon vagyok és tudok majd otthonról is írni.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#11523) Joe-T


Joe-T
tag

Tegnap este voltam fent játszani az 1-es PH szerveren! Tapasztaltam egy érdekes dolgot!
Egy alkalommal leszedett egy ejtőernyős csipa és amikor a killcamot mutatta az ő specifikációi között volt egy olyan, hogy DEATH és halálfej volt fölötte!
Ez micsoda?

Én még sohasem találkoztam ilyennel pedig már egy ideje játszom a játékkal!

Valakinek van valami ötlete?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11524) Borostás válasza Joe-T (#11523) üzenetére


Borostás
tag

Ez is alap bug, nálam is volt párszor és valószínüleg, legalábbis én úgy gondolom, hogy attol lehet hogy vagy az elött éppen, vagy a halálod után ő is meghalt. De persze lehet hogy csak rosszul írta.

Megjavult a késelés? mert egyre többször késelnek le engem és mást is elsőre, és ez nekem valahogy nem megy bár már nem is merek próbálkozni vele. Multkor csipázok (ez nem szokatlan tőlem) és hallom hogy valaki késelget a közelembe, na mondom biztos útbavagyok az egyik csapat társamnak. Következő pillanatba azt érzékelem hogy belémkésel az ellen és megsebződök... reflexből feléfordítom a fegyvert és hasbalöttem. Gondoltam na most hogy anyázhat magába, ha jól emlékszem el is küldött a fenébe

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#11525) madgie válasza Joe-T (#11523) üzenetére


madgie
titán

Akkor szokta beadni, hogy ha például jön feléd egy csipa squad-dal, lepattan a squad-ról, de az még lendületből elüt téged. Ejtőernyőről még nem szedtek le, de lehet akkor is ez van.
(azért ez érdekes, ő valszeg hőzöngene, ha egy csipa kiszedné párszor, miközben száll lefele, de neki lehet onnan lődözni...)

(#11526) szn0rbi


szn0rbi
csendes tag

(#11527) Joe-T


Joe-T
tag

Tegnap még volt egy érdekes dolog! A srác tankkal jött, én egy épületben rejtőztem a fal mellett állva! Persze rám bontotta a tank a falat, de miután beadta a killcamot nagyon érdekesen rángatózott a tank lövege! Nem a megszokott mozgása volt, hanem jól láthatóan "sarkosan" és piszok gyorsan mozgott!
Lehet, hogy volt egy kis "segítsége" a csókának? :F

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11528) Joe-T válasza szn0rbi (#11526) üzenetére


Joe-T
tag

Nagyon-nagyon meg akarsz válni tőle!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11529) Joe-T válasza Borostás (#11524) üzenetére


Joe-T
tag

Én inkább azt mondanám: -Előfordul, hogy jól működik! ;)
Tegnap előtt én is megleptem egy squadot és egymás után öt ellenfelet késeltem le! Egy kupacban lévők között késelgetni (nem volt csipa közöttük) pedig elég kapkodós, de szerencsére jól működött! ;)
Tegnap este viszont nekem sem ment a késelés, javában filézgettem egy ellenfelet, be is adta, hogy fröccsen a vér, de az ellenfél nem dobta fel a pacskert, egy rám születő csapattársamnak hála, ő szedte le az arcot, mert nekem "beletört a bicskám"!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11530) Joe-T válasza madgie (#11525) üzenetére


Joe-T
tag

Már próbáltam én is ejtőernyőzés közben lövöldözni, de azon kívül, hogy elment a tár lőszer azon kívül semmit sem értem vele! Gőzöm sincs, hogy csinálta a srác, hogy ejtőernyőről lekapott! :O

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11531) madgie válasza gabipaci (#11521) üzenetére


madgie
titán

A jármű killeket kéne számolni, tegnap nekem az nagyon ment egy német szerón és igen, főleg az AT4-gyel, tényleg betyár az a cucc :)

A fura PB probléma csak az egyesnél jött elő egész este, ki érti ezt? :(

Joe-T: nekem volt már egy killem ernyőn, de mentségemre szolgáljon, hogy a havas pályán egy lüke medic baserape-elt, azt szedtem le fentről :))

Borostás: szvsz neki adja be, és odaírja azt a Death izét.

[ Szerkesztve ]

(#11532) Borostás válasza Joe-T (#11529) üzenetére


Borostás
tag

Pont ezért mondom, egyszerüen szánalom. Nekem se előről se hátulról se semmilyen irányból nem megy (jó tegnap szemközt késeltem egy manust azon röhögtem fél órát) de amikor úgy öl meg egy medic / assault hogy fél km ről nekemfut lepattognak róla az áltamal felé kilőtt golyók mint a mátrixba és megkésel. Ott úgy gondoltam hogy mára elég.(Nem a lövöldözős játékok miatt lesz egy gyerek idegbeteg hanem akkor ha az televan buggal)

Hmm. most hogy így a járműves killekről beszélgettek: ha egy ember úgy öl meg quaddal hogy mire elütne leszáll róla és a még lendületbe lévő jármű csap el akkor az "epic" halál vagy még neki adja be?

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#11533) F_Zolee válasza aram01 (#11518) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mivel nem voltál, lehettél fedezékben remekül működött a spot. Csak célozni kellett kicsit. ;)

(#11532) Borostás:
Azt hiszem neki adja be a gázolást. Előfordult már vele ilyen ha jól emléxem.

[ Szerkesztve ]

(#11534) Borostás válasza F_Zolee (#11533) üzenetére


Borostás
tag

Aham, velem se volt még soha azér kérdezem. Most hogy így végiggondolom ez elég gyakori lehet olyan szempontból ha mondjuk egy Hammer vagy egy Quad tart feléd és el akar csapni te meg röhögve kilövöd a sofőrt, de a kocsi jö tovább.

Mai tervem, hogy az Arica harboron a 2. Base nél leteszek az útra 2 aknát egymás mellé (jobb biztosra menni) és beállok 2-3 méterre tőle (vagy picit talán több) és megvárom míg egy Hammer el akar ütni és elkezdek futni felé. Ö az aknára futva elkezd szaltózni a lefegőbe én pont átfutok alatta. :D (kizárt hogy siekrüljön de legalább van mivel foglalatoskodni)

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#11535) Mrdevil válasza Borostás (#11534) üzenetére


Mrdevil
addikt

És mindez lassítva,ahogy átfutsz a pörgő hummer alatt,közben felfelé nézel és tüzelsz rá.Persze külső kameranézetből,tiszta akcio film. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11536) Gonz0 válasza Borostás (#11534) üzenetére


Gonz0
tag

Ilyet én már csináltam, bár az akna nem az enyém volt és én lepődtem meg a legjobban, hogy még élek, de baromi jól nézett ki ahogy a hummer átszaltózott fölöttem. :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11537) fireproof válasza r-chee (#11515) üzenetére


fireproof
őstag

Hát én szerintem csapatjátékos vagyok, mert ha orvost hívnak és orvos vagyok akkor rohanok, ha szerelő kell és az vagyok akkor rohanok. :)

Mostanában egyébként orvossal megyek és akit tudok mindenkit újjáélesztek. Ez jó nem?:)

Ja és tudtok szerókat mondani ahol játszani szoktatok?

[ Szerkesztve ]

(#11538) Doki-HUN1978 válasza fireproof (#11537) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Az fasza, csak az ellent ne éleszd újra! :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11539) fireproof válasza Doki-HUN1978 (#11538) üzenetére


fireproof
őstag

Az ellenfelet nem is lehet nem?:DDD

(#11540) ADAM1337 válasza fireproof (#11539) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Viszont megölheted defibel.
Nekem volt hogy valakit keltettem fel és aki leakart késelni meg megöltem. :)
Amúgy már hanyagolom a medic-et, herotom is van tőle ha már utolsó tárral m4-el befutok a tömegbe mártírként erre vmelyik f@sz utánnam fut feléleszteni a harc közepén és felkelek elkezdek tárazni egyből meghalok és ezt megjátsza egy meccs alatt 4-5x mert neki kell a pont...

(#11541) Gonz0 válasza ADAM1337 (#11540) üzenetére


Gonz0
tag

Két dolog ezzel kapcsolatban:
- Rushban támadóként de főleg conquestben eléggé számítanak a ticketek. Tehát ha egy medic 5x éleszt újra, akkor spórolt a csapatnak egy ticketet. ha ezt megteszi 10 emberrel akkor az 10 ticket, ez már elég egy m-com élesítésre. Igazából a 20 ellenfél közé berohanni élesztenivel nem az a baj, hogy 6-al több lesz a kd arányod rosszabbik oldalán, mert - már ne haragudj meg érte - ezt nagyjából mindenki leszarja. Az igazi probléma, hogy ezzel a tettel kockáztatja, hogy a csapat még egy ticketet elveszít, ahelyett hogy visszanyerne egyet.

- Ha nincs töltényed akkor keress egy assaultot és állj be elé, vagy mássz fel TS-re és kiabálj. Az öngyilkos kommandó ugyancsak a csapatnak egy fölösleges ticketébe kerül, szóval nem túl jó megoldás. Részemről meg is érdemled érte büntetésnek, hogy 5x felkeltsenek :D

Szerk:
Mégvalami: Ha felkeltenek akkor ne állj meg tárazni meg nézelődni. Első dolgod legyen, hogy fedezéket keresel. Lehet csak 2 lépést tudsz megtenni a fedezékig, de ennyivel is könyebb lesz a következő feltámadásnál a dolgod.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11542) Perillustris válasza Perillustris (#11513) üzenetére


Perillustris
senior tag

Erre valami? :R

Perillustris

(#11543) F_Zolee válasza Perillustris (#11542) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó kérdés. Valami jogosultság gond is lehet ha már a pingeket se írja ki az "élőkhöz". Sokszor elhangzott már a rendszergazdai módban való futtatás ami megoldja elvileg.

(#11544) Balika23hun válasza Perillustris (#11513) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ez is egy bug.Én se tudok egy bizonyos mennyiségnél több szervert felvenni mert szürke lesz.
Ha sok szervert meglátogattál akkor észreveheted hogy history-ban is sok szürke.
Töröld ki azt amelyik nem kell és csak a fontosabbat hagyd meg.Nekem is csak 3 szerver van fenn.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#11545) Gonz0 válasza Perillustris (#11542) üzenetére


Gonz0
tag

A server browserben beállított szűrők aktivak a favoritoknál és a historynál is. Ha épp tele vannak a szerverek és be van állítva, hogy a tele szervereket ne mutassa, akkor favoritban kiszürkíti.

Ezen kívül lehet, hogy 100 éve adtad hozzá favorithoz és azóta frissült a szerver vagy változott a GUID-je. Ilyenkor ha törlöd és újra hozzáadod az segít.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11546) ADAM1337 válasza Gonz0 (#11541) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Látom nem érted a szituációt.
Ált akkor rohanok ki ha elegem van a védők kempeléséből m4 (assault magamat szoktam ammo-zni mert egyes emberek atom süketek) a medic meg kifut utánnam és ha meghalok a semmi közepén elég nehéz fedezéket keresni de ő kifut a fedezékéből meghalni és feléleszteni engem ez baromi értelmes tett az ő részéről és nem a ticket-re mennek elhiheted.

szerk-re meg elhiheted nem most kezdtem az online fps-t :)

(#11547) gabipaci válasza madgie (#11531) üzenetére


gabipaci
addikt

Na hogy szuperal az ssd?
Nekem nagyon tetszik. Gyors, es csendben van.
Ha kikapcsol az 1 TB samu, ami a d meghajto, akkor csa a legy zummogeset lehet hallani - elvileg. Gyakorlatilag levegos a vizem, de nem piszkalom, had kerregjen.
Ugyis csovet cserelek a hetvegen. Akkor majd osszerakom jol.

Logitech hardware tester

(#11548) Gonz0 válasza ADAM1337 (#11546) üzenetére


Gonz0
tag

"utolsó tárral m4-el befutok a tömegbe mártírként"

Erre válaszoltam..

Valóban nem értem a lényeget és csak arra tudok reagálni amit írsz.. arra nem amit közben gondolsz.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11549) madgie válasza gabipaci (#11547) üzenetére


madgie
titán

Még nem teszteltem agyon, az OS maga mint a villám, Photoshop/Lightroom cuccoknál szerintem szintén jó lesz majd, a BC2 meg bugzik mindennel, mint a nyű :D

(#11550) ciry válasza fireproof (#11537) üzenetére


ciry
őstag

PH! 1
PH! 2

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.