Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26451) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Szalagavatón fotóznék egy 1200D + 18-55mm IS II kittel illetve egy yongnuo 685 vakuval. Mivel egy művelődési házban lenne, így az indirekt vakuzás gondolom nem játszik. Direktbe kellene használnom. A yongnuo kupak diffuzora van és még ez és ez. Melyiket lenne érdemes használni?

(#26452) *Ropi* válasza nOvOp (#26451) üzenetére


*Ropi*
félisten

Első, mert flexibilisebben használható fényterelésre - bár hidegíti a fényt, szóval még inkább fóliáznod kell a vakut a környezeti fényekhez.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#26453) nOvOp válasza *Ropi* (#26452) üzenetére


nOvOp
senior tag

...őőő, köszi
"fóliáznod kell a vakut a környezeti fényekhez" ez mit jelent? A fényeket ott fogom megismerni, a lányom szalagavatójáról van szó. Hogyan fóliázzam?
Amúgy erre gondoltál, igaz? (vagy a kupakra?)

(#26454) *Ropi* válasza nOvOp (#26453) üzenetére


*Ropi*
félisten

Igen, arra. CTO / CTB / CTG / stb. fólia, a Lee Filters gyárt jó minőségűt: van hazai kirendeltségük is.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#26455) nOvOp válasza *Ropi* (#26454) üzenetére


nOvOp
senior tag

Köszi!
És még egy kérdés. Akkor a vaku 45 fokban álljon? (tehát derítsen?) :B

(#26456) *Ropi* válasza nOvOp (#26455) üzenetére


*Ropi*
félisten

Az a lényeg, hogy a feltét hogy áll. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#26457) adik


adik
őstag

Sziasztok!
Egy random kérdés: Canon 7250-be ki milyen fotópapírt tenne?
Lehetőleg 13*18 méretben és fényes érdekelne, de ebben azért tudok rugalmas lenni.
Első kérdésem: csak Canonnal érdemes?

köszi, adik

Kettő, csipkebokor vessző!

(#26458) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenkinek!

Korábban írtam már a topicba, most kicsit több időm van foglalkozni a dologgal, így felteszem újra a kérdésem, immár célirányosan.
Kezdem ott, hogy nem vagyok profi fotós, nem is akarok azzá válni, csupán internetes eladáshoz készítek képeket (elsősorban makrókat, kisebb hardverekről), viszont szeretnék minél szebbeket, igényesebbeket készíteni. Nincs komoly technikám, szerintem az esetemben felesleges is százezreket ráverni erre. Van egy Samsung Galaxy S6 Edge mobilom, nem mai darab, de a kamerája bőven elég.

Ami viszont - szerintem - kellene, az egy softbox, mert a téli időszakban kevés a fény a szobában, és zajosak a képek még nappali fénynél is, a vaku pedig nem túl jó megoldás, illetve kevésbé részletgazdagok a képek így.

Találtam egy videót, a srác saját maga csinál egy low budget softboxot, szerintetek van létjogosultsága ennek? Dobnék mögé valami fehér hátteret, hogy pofásabbak legyen a képek.

Tudom, itt többen profi fotósok vagytok, és tisztában vagyok vele, hogy drága játék a fotózás, de én az olcsóbbik oldalát szeretném megragadni, és inkább az a kérdés, ár / érték arányban mennyit dobhat egy ilyen apparátus, ha megcsinálnám?

Köszi a segítséget előre is! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26459) updog válasza csabyka666 (#26458) üzenetére


updog
senior tag

Szia!

Annyira olcsón hozzájuthatsz használt cuccos csoportokban, vagy akár Kínából 1-2 softboxhoz, meg egy olcsó vakuhoz, hogy annyiért nem érdemes összeragasztózni a kezedet sem. Szerintem :)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#26460) csabyka666 válasza updog (#26459) üzenetére


csabyka666
addikt

Hát relatív, ebayen néztem, de annyira azért nem olcsók. Vaku nem kell, csak a softbox elég lenne. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26461) updog válasza csabyka666 (#26460) üzenetére


updog
senior tag

20 EUR így hirtelen a lista elején lévő, lámpafoglalatos softbox állvánnyal és égővel, én próbálkoztam már habkartonból, alufóliából és duckttapeből softboxot farigcsálni, sokkal rosszabb órabér jött ki arra a kínlódásra mint 20 euró :DDD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#26462) tvamos válasza csabyka666 (#26458) üzenetére


tvamos
nagyúr

Inkabb valami ilyet csinalj: [link]
Veszel asztali lampat, oszt jolvan. (Lehet, nem is kell erte menni sehova.)
Teszel ele A4-es lapot, es kesz is. (Csak ne teljesen ra, nehogy kigyulladjon.)

(Arrol nem is beszelve, hogy amit ez a gyerek csinal, az marha veszelyes.
Remelem, az en fiam nem talal ra erre a videora!)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26463) csabyka666


csabyka666
addikt

(#26461) doeeg: Hm, ja az a kb 6.000 tényleg nem vészes, mondjuk ők nem szállítanak Magyarországra, de biztos van, aki szállít. Egyébként kell nézni valami infót? 50 x 70, aztán kész?
Srác a videóban LED izzóval használta, nem energiatakarekossal, az jelent valamit?

@ (#26462) tvamos: Miért veszélyes ez, amit csinál?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26464) csabyka666


csabyka666
addikt

Ja pl ez. :B

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26465) tvamos válasza csabyka666 (#26463) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azért, mert nem szabad a hálózati kábellel így játszani.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26466) csabyka666 válasza tvamos (#26465) üzenetére


csabyka666
addikt

Tény, hogy van elegánsabb megoldás, a szigetelőszalag egy régi "technológia", veszélyesnek azért nem mondanám, ha nem feszültség alatt csinálja a tag.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26467) csabyka666


csabyka666
addikt

Aludtam egyet a dologra, van igazság abban, hogy ennyiért nem érdemes vacakolni a softbox-szal. Amit korábban linkeltem, szerintetek jó lehet nekem?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26468) mikrofon válasza csabyka666 (#26466) üzenetére


mikrofon
veterán

De az igen veszélyes, hogy semmilyen toldásra alkalmas eszközt nem alkalmaz, hanem egyszerűen összesodorja a két érpárt, ráadásul egymás mellett majd össze is tekeri egymáshoz. Megfelelő számú mozgatás húzás, hatására elkezd lazulni a csavarás. Ráadásul a szigetelőszalagot, ha túl erősen húzód mikor csavarod, akkor magától is lassan de lazul az idő múlásával.... Laza illesztés esetén hő keletkezik. Ráadásul a lazuláshatására a sodrot vékony réz szálak átbökhetik a ragasztószalagot és ha a másik érrel is pont ez történik, mivel egymás mellett vannak már kész is a zárlat, hőfejlődés, ....
Minimum elvárás, hogy forrasztva legyen, ne egymás mellett legyen a két ér, tehát egyik előrébb másik hátrébb, és az erek külön zsugorcsővel legyenek védve. Ha már barkácsmegoldás és nem egy szigetelt csavaros toldó, sorkapocs, vagy akármi, aminek kb 100HUF darabja .....
Ez nem régi technológia, hanem életveszélyes, érintésvédelmi szempontból és biztonságtechnikai oldalról kifejezetten tilos, mert életveszélyes....
Nem véletlenül vannak az érintésvédelmi besorolások, dupla szigetelések....

Ráadásul az egészre semmi szükség, mert bemész egy villamos szaküzletbe, vagy akár egy barkácsáruházba, de talán még a Tesco-ban is kapsz készre szerelt foglalatot, kapcsolóval, dugvillával, igen olcsón.... Ha normálisat találsz, akkor csavarhúzóval és/vagy pattintással le szedheted a foglalatot így be is tudod fűzni... Nehogy már ezen spóroljon valaki 100-200HUF-ot és még itt a proharver-en ajánlgassa is.

Nah ez a hibája az ellenőrizetlen Youtube bloggereknek.... Aztán meg baj van, az okozza meg ártatlanul és megnyugodva mondogatja, hogy itt ajánlották a Prohardver-en...

Én egy moderátor helyében törölném a linket a HSZ-edből, mert életveszélyes......

Ha magadra nem gondolsz legalább a családodra, vagy a környezetedre gondolj....

[ Szerkesztve ]

(#26469) Fotonhámozó válasza csabyka666 (#26458) üzenetére


Fotonhámozó
senior tag

Jó dolognak tartom a barkácsolást, viszont ez esetben tényleg nem igazán éri meg. De nem ajánlanám a gagyi kínai olcsó vacak softboxokat sem, gyenge minőségűek. Nekem konkrétan szétolvadt az első használat során az izzótartó foglalat, pedig nem 100W-os Tungsram izzóval használtam, hanem softboxba valóval... Ha fotóznál, akor arzt mondanám, hogy a helyedben inkább gyűjtenék és vennék rendes Godox-t. Ezzel nincs gondom, könnyen feállítható, bírja a strapát.. Kisebb tárgyak fotózásához egy fénysátor bőven elég lenne számodra softbox helyett, szerintem.

A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

(#26470) csabyka666 válasza mikrofon (#26468) üzenetére


csabyka666
addikt

A probléma az, hogy sokan készpénznek veszik, amit az interneten látnak, és nem tudják eldönteni, hogy az jó, rossz, netán életveszélyes, vagy csak fake. Legyen szó bármiről, technológiai megoldásról, politikáról...akármiről. Talán egyszerűbb lenne, ha ésszel gondolkodnánk, és nem hinnénk el fenntartások nélkül mindent.

A videót nem ajánlottam, egy felvetés volt, hogy érdemes-e foglalkozni vele, de aztán a segítségetekkel rájöttem, hogy amíg ezzel vacakolok, inkább megrendelem, és csinálok mást, amivel megkeresem az árát 1-2 óra alatt.

Szvsz ha valaki ésszel tekint a világra, minden sokkal egyszerűbb lenne, csak kicsit bele kéne gondolni, mi is zajlik a videón. Törölheti a moderátor, a lényegen nem változtat.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26471) csabyka666 válasza Fotonhámozó (#26469) üzenetére


csabyka666
addikt

LED izzót gondoltam használni, kis felületre szerintem elég fényt ad, de ez mind csak felvetés, viszont a LED 15W-ja nem olvasztja meg, az tuti.

Nyilván nem várok ennyiért csodát, de mint minden, gondolom a fotózás is feneketlen kút tud lenni, ha mélyebben belemegy az ember. Persze vehetnék valami hiperdrága gépet, egy rakás objektívet hozzá, én csak minőségbeli javulást szeretnék elérni a benti fotózáshoz. Azért merem ezt gondolni, mert kint, természetes fénynél kielégítő a képek minősége ahhoz, hogy a vevő lásson mindent rajta, szóval nem úgy kell ezt nézni, hogy díjnyertes képeket készítek-e, mert nyilván nem...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26472) mikrofon válasza csabyka666 (#26471) üzenetére


mikrofon
veterán

Azért ezekre vess egy pillantást előtte, hátha elfogadható az ára, vagy legalább ötletet merítesz. Szerintem is a fénysátor ami neked jobb lehet.... Van közte elég olcsó is. Kérdés a méret....

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Fotózás valóban drága, de egy jól működő üzlethez beruházásokra is szükség van....

(#26473) tvamos válasza csabyka666 (#26466) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez nem így van, sosem volt szabad lengô kábeleket tehermentesítés nélkül összecsavargatva, leszikszalagozva használni. Szóval ez helytelen, hibás gyakorlat. És amúgy tilos is ilyet csinálni.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26474) csabyka666 válasza mikrofon (#26472) üzenetére


csabyka666
addikt

Igen, a méret sajnos eléggé bekorlátoz. A legtöbb hardver szerintem beférne, de azért akad, ami nem, szóval ez nem jó sajnos. :(
A softboxos megoldás nekem szimpatikus lenne, terítek egy fehér papírt a padlótól a falig, csuda képeket láttam így. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26475) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Facebookra szeretnék linkeket megosztani reklám céllal , kattintható kép formájában. Ezeket a Facebook nagyon kicsi 520*254-es felbontásban adja meg, de gondolom ha az Aspect Ratio stimmel akkor torzulás nélkül át tudom méretezni. A tanácsotok abban kellene, hogy ez sem a fényképezőgépemnek ,se a telefonomnak nem a felbontása, szóval vagy vágok nagy veszteséggel vagy kicsinyítek torzítással. Mi erre a bevált módszer? Ráhagyás és vágás? Lehet ez egy nagyon láma kérdés,de gondoltam inkább hozzáértőket kérdezek meg.

Válaszotok előre is köszönöm! :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#26476) scarabaeus válasza GoTReX (#26475) üzenetére


scarabaeus
őstag

A képarány meg nem tartása miatti torzulás nagyon visszatetsző, gagyi, röhejes. Annak idején, a HD tévék terjedésekor volt gyakori, hogy a naiv vásárló azt választotta, a 4:3 SD adás legyen széthúzva, nézték a laposfejűek laposlabdás meccseit*, nagyon gáz volt.
Adott, ebben az esetben 520:254 arányú crop kijelölést mozgass a kép fölött, a kijelölő keretet az oldalarányt megtartó módon nagyítgasd az adott programban, aztán kivágás után azt kicsinyítsd 520x254-re.

*(Nem rögbi és nem amerikai foci)

[ Szerkesztve ]

Quoth the Raven "Nevermore."

(#26477) updog válasza scarabaeus (#26476) üzenetére


updog
senior tag

" a 4:3 SD adás legyen széthúzva,"

Régebbi tv-műsoroknál a mai napig ez a helyzet (legalábbis az én TV-m nem tudja eldönteni hogy milyen adást kap forrásnak) így legutóbb a Rém rendes családot néztem másfélszeres horizontális szorzóval :DDD Bakker, ez már "régebbi"nek számít...

Azzal egyetértek hogy a mai világban akárhova torzított képet kitenni nagyon gáz.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#26478) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

BF alatt vettem egy olcsó Wacom Intuos S táblát, mondván ha nem tetszik max visszaküldöm, vagy nem bukok rajta sokat. Meglepően tetszik, kb 1 óra alatt hozzá is szoktam. Ami esetleg hiányzik az az nyomásérzékenység. De gondolom azokat a drágább táblák kapják meg csak.
Ami fura volt még, hogy elvileg 2 szoftvert kaptam hozzá, de csak az egyiket engedte letölteni. Lehet, hogy csak választási lehetőség van, hogy melyiket szeretném?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#26479) Lassú Víz válasza Speeedfire (#26478) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A nyomásérzékenységet a toll tudja. Beállítható, hogy mennyire legyen érzékeny. Nekem egy elég alap táblám van, és az is tudja. Szerintem valami beállítási kérdés lesz.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#26480) Speeedfire válasza Lassú Víz (#26479) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Akkor ennek utána nézek. :R Csak ps alatt a brush-nál beállítottam, de hiába nyomta rá erősebben a vonal vastagsága ugyan az maradt.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#26481) copass válasza Speeedfire (#26478) üzenetére


copass
veterán

nyomásérzékenységnek pedig lennie kell. ha erősebben nyomod akkor vastagabb lesz a vonal. vmi beállítással lesz gond.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#26482) Speeedfire válasza copass (#26481) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Akkor tényleg valami beállítás lesz, viszont a videóban magyarázat van az 1 programra is. Ebben a verzióban csak 1 programot választhatok. A bt-sben 2-t, és a mediumban meg 3 van.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#26483) mikrofon válasza Speeedfire (#26478) üzenetére


mikrofon
veterán

nem titok, hogy hol van most ilyen akció?

(#26484) Speeedfire válasza mikrofon (#26483) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Én edigitalban vettem (18k), nem tudom, hogy most van-e valahol.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#26485) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Canon 750D-m és az lenne a kérdésem, hogy megoldható-e, hogy egyből táblagépre fotózzak és azon nézzem vissza az elkészült képet. PC-vel meg lehet oldani, de nekem táblagéppel kényelmesebb lenne. Egy Huawei Mediapad M5-ről lenne szó, arra kötném a gépet. Táblagép + kábel + fényképezőgép. Erre a kombinációra gondoltam, de nem tudom milyen program lenne erre alkalmas.

(#26486) copass válasza Speeedfire (#26482) üzenetére


copass
veterán

próbáld ki a krita-t!.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#26487) Speeedfire válasza copass (#26486) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ennyire nem fontos számomra. Én fotók retusálására vettem, arra eddig úgy néz ki, hogy jó is lesz. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#26488) GoTReX válasza scarabaeus (#26476) üzenetére


GoTReX
őstag

Teljesen igazad van, torzítás egyáltalán nem lehet opció. A kérdés arra irányult hogy van-e mód arra hogy a kép már ebben a formátumban készüljön (Arányban) , mert ha vágásra kerül a sor akkor nehéz a fényképezéskor megbecsülni hogy kb mennyi fog leesni. Amúgy elvileg ez az Aspect Ration pontosan 260 : 127-hez. :U Komolyan nem értem , miért nem lehet egy szabványt követni.Szóval te azt javaslod, hogy PS-ben állítsam be ezt az Apectet és úgy vágjak, jól értem?:)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#26489) scarabaeus válasza GoTReX (#26488) üzenetére


scarabaeus
őstag

Nem létezik szerintem olyan fényképező a világegyetemben, amelyben választható ilyen képarány. De végül is annyira nem gond az a ráhagyás, amit az ember a későbbi vágásra tart fenn. Talán azt tudom még elképzelni, ha olyan rácsot ki tudsz rakni, amin van kb. ilyen arány. Vagy 16:9-re állítod, és gondolsz arra, hogy a kb. 2:1 miatt még annak a tetejét-alját is vágni kell majd kicsit.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#26490) GoTReX válasza scarabaeus (#26489) üzenetére


GoTReX
őstag

Szóval egy mobil /camera fekvőben kisebb levágásokkal fent és lent még jó lehet , a lényeg hogy azután konvertáljam a kért felbontásra.:)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#26491) ph2012


ph2012
senior tag

Sziasztok. Van egy ilyen fém dia tartó dobozom: [link]
Ha jól számolom akkor 200 db dia fér bele.
Hadd kérdezzem meg, hogy mennyiért lehetne eladni?

Van továbbá 15db dia keretem: [link].
Ezt mennyiért lehetne a jófogáson eladni?

Remélem nem sértek szabályt. Köszönöm a választ.

(#26492) Acula M.D. válasza Revoltek (#26485) üzenetére


Acula M.D.
tag

camranger.com

(#26493) Fotonhámozó válasza Revoltek (#26485) üzenetére


Fotonhámozó
senior tag

DSLR Controller app.

A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

(#26494) Revoltek válasza Fotonhámozó (#26493) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Köszönöm de a capture one-hoz hasonló megoldást keresek, amihez egy kábel kell csak de nem PC-re.

(#26495) Fotonhámozó válasza Revoltek (#26494) üzenetére


Fotonhámozó
senior tag

:U Ehhez csak egy OTG kábel/átalakító, fényképezőgép és androidos telefon/táblagép kell, de wifis váz esetén kábelre sincs szükség

A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

(#26496) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Még mindig a softbox témával kapcsolatban érdeklődöm. Az már biztos, hogy az 50 x 70-es lesz a befutó, de van ebből 1 és 4 foglalatos, ennek mi szerepe van a gyakorlatban? Szóval ha belerakok pl egy ilyen LED-et az 1 foglalatosba, az jó-e, vagy inkább tegyek 4 db kisebbet a 4 foglalatosba? A paraméterek ugyanazok, csak a foglalat más.

Köszi a segítséget előre is!

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26497) *Ropi* válasza csabyka666 (#26496) üzenetére


*Ropi*
félisten

Olvasnivaló. :)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#26498) csabyka666 válasza *Ropi* (#26497) üzenetére


csabyka666
addikt

Nem adta be a linket, valami szerveroldali hiba lehet, elsőre nekem is kitörölte.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#26499) *Ropi* válasza csabyka666 (#26498) üzenetére


*Ropi*
félisten

Köszönöm, javítva. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#26500) HdRew válasza *Ropi* (#26499) üzenetére


HdRew
őstag

Az a GIF... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.