Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-15 21:13:52

LOGOUT.hu

Az ajánlott gépek listájához, a gyakran használt beállításokhoz és
karbantartási tippekhez olvasd el összefoglalónkat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#900) SunMount3r válasza konzumpro (#899) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A kotyogóson kívül még különböző (de nem gagyi) neszkávékat szoktunk inni (ami megint más, mint a kotyogós) és azokhoz képest is sokkal gyengébb, "lagymatagabb", karakter nélküli volt a filteres. Valami kávé íz volt, amolyan "irodai lötyi", vagy "mókusvíz", ami nem mondom, hogy nagyon rossz, de éreztem valami kesernyés-savanykás ízt is, de nem kávé jellegűt. Azt hiszem erre írták nekem azt régen a sima Kávés Topic-ba, hogy ez a mellékíz lesz a filteresek velejárója.

Szóval mind a kotyogósnak és mind a neszkávéknak sokkal karakteresebb, "igazibb" kávé íze van számomra. Még esetleg kísérlet képen tehetnék egy próbát valami másik, minőségi filter fajtával és ha némileg több kávét adnék hozzá... Hát nem tudom.

Az biztos, hogy ezek alapján kóstolás nélkül nem fogok semmilyen másik gépet venni (szerencsére a Philips ajándék volt).

Valami viszont kelleni fog, mert naponta min. 2xfél liter fogy el és ez rendes kávéból sokkal olcsóbb (és lehetőleg finomabb) is lenne (lehetne), mert most ezt neszkávéval oldjuk meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.