Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45938) jozsi252 válasza d4d (#45936) üzenetére


jozsi252
veterán

Én elengedném a kefés dolgot. Van nálunk is helybe egy nagyon fasza újnak mondható mosó, a lágyított vize hihetetlen jó, soha egyetlen egy folt se volt még az üvegeken sem. Én alapból nem használok kefét, csak az első (vegyszeres mosás) meg utolsó (lágyított vizes) programot, és így is szép eredményt lehet elérni ősztől tavaszig, de inkább télen. Sajnos nyáron amikor az aszfalton lévő olajos dzsuvát ráégeti a nap, nem elég oda az érintésmentes mosás. Viszont télen hibátlan!
Szóval én kefét ezért nem használok. Volt szerencsém egyszer élőbe látni egy "kivégzést". - -> [link]
Emberünk kezdte a durván saras autót kefével mosni, majd leöblítette vegyszeres mosással, illetve utána sima (nem lágyított) hideg vízzel majd továbbállt. :)

runner 125
Az EHRLE mosói jónak mondhatóak! Van ahol van kefe, van ahol nincs ezt már a megrendelő dönti el mit kér.
Viszont lenne egy kérdésem hozzád. Néha felcsapnak a lángok, és előjön hogy lecserélném a K7-et egy Kranzle mosóra. Megkérdezhetem hogy te hol és mennyiért vásároltad a fent említett mosót? 2021.01.01-től új jogszabály van a jótállásra, és 250k fölött 3 év garit kell adni. Viszont néztem egy Kranzle 2160 TST-t ami e fölött van, és az oldal 1 év garit ír. Gondolom a webshopok még nem tudtak átállni az új jogszabály szerinti garanciára, de esélye hogy tényleg 3 év gari jár rá?
Az a helyzet hogy 300k+ -ért én keveslem az 1 évet nagyon. Hiába hogy nagyon tartós egy ilyen mosó, de akkor is nah.. 1 év nem túl sok.

:R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.