Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33501) MPowerPH válasza FeRRaR1 (#33500) üzenetére


MPowerPH
félisten

De ez fekete. :) Nezz bele barmelyik korabeli S60 -ba, ami vilagos borbelsos volt. Hacsak nem 20-30k merfoldet futottak, es garazsban tartottak, akkor az osszesnel ugyan igy fog kinezni a ket elso ules.

Don't Tread On Me

(#33502) FeRRaR1 válasza MPowerPH (#33501) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nem az összesben, mert tavaly meg idén is vettünk egy világos bőr belsős S60 MK1-et, és egyikben sem így nézett ki. De mondom alá írom hogy kell neki a törődés, ha a tulaj nem gondozza az megbosszulja magát.

Ezek csak az autotrader első oldaláról, hirtelen kettő 10+ év, dupla illetve tripla futás az említettedhez képest: [kép] [kép]

Nem kardoskodni akarok mellette, sok a sz@r és sok törődést igényel, de ugyan úgy találni szépet is. Így nem írnám le egy szóban hogy a Volvo bőr hulladék. Ennyi volt az észrevételem.

[ Szerkesztve ]

(#33503) Formaster válasza FeRRaR1 (#33500) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Gondoltam, hogy besérülsz :DDD abban igazat kell adjak, hogy nyilván nem mind, de sajnos nagy híre van a dolognak. Sokan ápolják ahogy kell, mégis a varrás mentén szakad pl. Az újabb volvokban speciell nagyon brutál bőr van. Viszont az angol piacot nem tudom figyelembe venni, mert az ottani időjárás jóval enyhébb, tudtommal nem jellemző sem a 40 fok sem a -20. Persze a premium belsők minden márkánál jobbak, mint a belépő szintű darált bőrök. Pont a múltkor jelentkezett itt valaki egy új bmw-vel, hogy a prémium belső 50e körül miért néz ki így.

(#33504) FeRRaR1 válasza Formaster (#33503) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Igen, én vagyok a helyi fizetett Volvo bérenc. Csak ők még nem tudják hogy fizetniük kéne... :DDD

(#33505) Peti78


Peti78
őstag

Le a kalappal a polirtech előtt. Ügyintézés, ügyfélszolgálat ötös. Remélem, hamarosan felrakják a webshopba a valetpo, CG és egyéb termékpalettájukat is.

Kicsit más: kipróbáltam az alta foam 2000 habosítót, és a shiny garage snow foamot. (a kettő együtt akciós volt) A megadott keverési aránnyal sem sikerült a videokban látható habsűrűséget összehozni.
Három fej van hozzá, mindhárommal próbáltam. Ráadásul nem is jön belőle olyan sokáig mint a videokban.
Nem rossz egyáltalán, a célnak megfelel, de azért ez piszkálja a fantáziámat.

Nemsokára megjön a vp advanced snow foam, talán azzal más lesz a kép.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#33506) Formaster válasza FeRRaR1 (#33504) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Jóvan na, tudod h én is szeretem a volvokat ;]

(#33507) d4d


d4d
tag

Ha már polirtech, tényleg jó lenne már ha fent lenne minden az oldalukon, már vagy egy hónapja várunk, kértem árlistát is, de egyelőre semmi, erre a hétre ígérték. Viszont aki rendelt már tőlük bármilyen Chemical Guys terméket az tegye már meg, hogy beírja ide vagy pm-be mennyibe került, hogy legyen már végre valami viszonyítási alapom a másik magyar webshoppal szemben. Elsősorban a beltér tisztító, ápoló szerek és a samponok érdekelnek.

ui. ha valakinek kellene Meguiar's APC (D101, gallonos kiszerelés, 3,78L) az keressen pm-ben.

Illetve továbbra is keresek olyan személyt aki korábban rendelt az alza.hu-ról Meguiar's Super Degreaser-t (D108, 3,78L)

[ Szerkesztve ]

elemlampa.blog.hu

(#33508) focvis válasza Peti78 (#33505) üzenetére


focvis
veterán

Én még nem próbáltam az Alta Foam habosítót, de tervezem. Melyik fej vált be legjobban?

[ Szerkesztve ]

(#33509) Peti78 válasza d4d (#33507) üzenetére


Peti78
őstag

Én emailben kérdeztem rá konkrét termékekre, CG nem volt köztük.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#33510) forceberg


forceberg
veterán

Pollenszűrőt cserélnék meg nyomatnék be klíma bombát. A régi szűrővel csináljam meg a klíma bomba megjáratását? Aktív szenes a szűrő, vagy nincs rá hatással a klíma bombában lévő anyag?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#33511) Formaster válasza forceberg (#33510) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Szűrő nélkül, belső keringetésen.

(#33512) forceberg válasza Formaster (#33511) üzenetére


forceberg
veterán

THX. Ja igen, erre is gondoltunk. Akkor szűrők kivesz(2db van benne), csövek összerak, bomba megjárat, szellőztetés, majd új szűrők be.
Majd kiderül, hogy ez a folyamat ér-e valamit?!

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#33513) focvis válasza forceberg (#33512) üzenetére


focvis
veterán

Tavaly SONAX bombával nagyon jó eredményt értem el így, kiszerelt szűrővel.
Idén Mannolt próbáltam, szűrő kiszerelés nélkül; ez kevésbé hatásos.

[ Szerkesztve ]

(#33514) forceberg válasza focvis (#33513) üzenetére


forceberg
veterán

2db Mannolt vettem, lehet, hogy akkor ráeresztem mindkettőt :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#33515) szőröscica


szőröscica
addikt

Meghoztak a Wolf's cuccokat, 1 munkanap volt. :) hetvegen nagymosas :) :)

(#33516) focvis válasza forceberg (#33514) üzenetére


focvis
veterán

Nem biztos, hogy a Mannollal volt gond; nem cseréltem és nem is szedtem ki a pollenszűrőt, mert kb. 8 hónapos volt. A legközelebbi tisztításnál természetesen cserélem.
(A Sonaxnak kellemes citrus illata volt, ennek semmi.)

(#33517) pincer01


pincer01
csendes tag

Srácok!Mit mondotok erre a gyönyőrűségre?Tanulós fázisban vagyok meg polirozásban de ma megkerestek hogy nem e válalnám el ezt a Mondeót de megláttam és rosszul lettem.Ilyen durva karcokat még nem csináltam de nagy valószínűséggel ki se hozható.Megvizsgálva kb a fele alapozóig van de a többi megmenthető.
Mit javasoltok? :R

Betondzsungel

(#33518) legionarcart válasza pincer01 (#33517) üzenetére


legionarcart
újonc

p2000-es papírt neki....

(#33519) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!
Mas is tapasztalta esetleg hogy az Alis rongyok szoszolnek? Az itt ajanlott 800gsm es 400gsm rongyokat hasznalom, illetve AutoCare-es torulkozot. Folyekon mososzerrel mosom, 60 fokon extra oblitessel. Az utobbi idoben eszrevettem, foleg a szelvedon hogy nemileg szoszol. Mi okozhatja ezt?

(#33520) Formaster válasza pincer01 (#33517) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Ilyenhez én nem nyúlnék, mert belefektetsz x órát és a végén ugysem lesz tökéletes, aztán nekiáll balhézni a kuncsaft, hogy ez meg az nem jött ki és ez így nem munka. A rosszabb, ha még ki is fizet, aztán mutogatja mindenkinek, hogy te ezért pénzt kértél. Mindennek van egy határa, ez a részemről fényezős kategória.

(#33521) FeRRaR1 válasza blizzrd (#33519) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nálam nem szöszöl egyik sem. Takarítsátok ki a mosógép filterét, és futtass egy vegyszeres tisztító programot, majd megint takarítsad ki.

Illetve akkor fordulhat elő ilyen, ha valami szöszölőset mostak előtte, és utána te közvetlenül a kendőket. Ez esetben szedhetnek össze szöszöket, ami főleg ablak pucolásnál látszik.

Érdemes ezeket figyelembe venni mosásnál, ha ezek megvannak akkor egy extra intenzív mosás ki kell hogy szedje a szöszöket.

(feltéve ha nem mostad össze mással, csak a kendők voltak bent)

pincer01

Részben egyet értek Formasterrel.

Ugyan akkor jó gyakorlás, amennyiben le tudod tisztázni a tulajjal (akár írásban) hogy a mély karcok nem fognak eltűnni, és messze nem lesz tökéletes az eredmény. Szebb lesz de csak fényezéssel lehet már hibátlan. Illetve csinálsz előtte, utána képeket ennek megfelelően.

[ Szerkesztve ]

(#33522) blizzrd válasza FeRRaR1 (#33521) üzenetére


blizzrd
aktív tag

A kendoket mindig kulon mosom, illetve a filter is havonta tisztitva van. A szoszolos ruha elkepzelheto.
Koszi szepen.

(#33523) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Erről a termékről van valakinek véleménye. Carpro Trix
Tudom, hogy ami mindenre jó az semmire, de szeretnék olyan terméket, ami eltávolítja a zsírt, vas összetevőket, kátrányt és esetleg még a bogár maradványokat is fellazítja. Nem szeretnék sok terméket használni, mert már így is van elég. :)

(#33524) Kakaduku válasza Kakaduku (#33523) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Kifutottam a szerkesztési időből. Esetleg a Carpro Trix használható lenne fusso előtti előkészítéshez is, vagy arra mást ajánlanátok?

(#33525) Kereplő válasza blizzrd (#33519) üzenetére


Kereplő
csendes újonc

Nekem még nem szöszöltek az Alis rongyaim, de ha elöltöltős mosógéped van, nézd meg, nincs-e szöszmaradék az ajtószigetelésnél. Ezt egy fórumon olvastam még anno és én is meglepődtem, mit találtam.

Másrészt ablakra ilyen hasonló sűrű szövésű MF anyagot haszálj, ne "long pile"-t, azaz hosszúszáló MF kendőt.
Az üvegtörlő kendő egyik fele olyan, mint a kordbársony, hogy "levakarja" a szennyeződést, a másik oldala sima szövésű, a viszatörléshez.

[ Szerkesztve ]

(#33526) Peti78 válasza blizzrd (#33519) üzenetére


Peti78
őstag

Én kézzel mosom őket, vp prewash-sal. Nem szöszölnek. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#33527) pincer01


pincer01
csendes tag

Köszönöm a válaszokat! ;)

Betondzsungel

(#33528) FeRRaR1 válasza Kakaduku (#33524) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Leírás + Videó Sokunknál része a waxolás előtti szertartásnak. 6-7-8 az kihagyható. Zsír és bogárra nem ez való, meg túl drága is hozzá. Arra ott az előmosó + eraser vagy ipa, illetve a gyurmát sem feltétlen erőltetnem ha nincs polír, csak ha nagyon szükséges és tudod mit csinálsz.

[ Szerkesztve ]

(#33529) Attix70 válasza FeRRaR1 (#33504) üzenetére


Attix70
aktív tag

Y. Muller és T. Björk is a nagy haverod? :DDD

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#33530) d4d


d4d
tag

Numatic gépekkel van valakinek tapasztalata itt? George érdekelne

elemlampa.blog.hu

(#33531) FeRRaR1 válasza d4d (#33530) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nekem Henry és Charles is van. Mit szeretnél tudni? Pont tegnap váltotta a garázsban a Charles-t egy Karcher WD2, egy olcsó híg kaki a minősége hozzá képest, de könnyebb, hasonlóan erősen szív, és negyed annyi pénzem áll porszívóban a garázsban ~14.000,- volt átszámolva a Karcher, 2 év gar, posta is benne az árban.

Attix70

Igen, imádtam őket a tavalyi év végén, mikor megerőszakolták a bírákkal Norbi pontjait... Egyébként nagy pénzt bele tettek, idén meg ott sincsenek már. Jól jártak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33532) d4d válasza FeRRaR1 (#33531) üzenetére


d4d
tag

Henry is érdekes lehet, de a másikban azt tetszik hogy kárpitra is lehetne használni igazi kis mindenesnek tűnik. Mi van most ezzel az EU-s szarsággal hogy visszavették a porszívók teljesítményét az utóbbi években? jó nagy baromság volt. Nézem a Henry-t is és mindössze 620W... ez nagyon karcsúnak tűnik.. a régebbi modell talán 1200W-os volt. Neked mekkora teljesítményű a két porszívó? gondolom nem mostanában vetted így még az erősebbek lehetnek. Írják hogy ugyanolyan hatékony blabla, de nehezen tudom elhinni.. jó lenne nem visszalépni a jelenlegi kitudja hány éves 1700W-os porszívónk után szívóerőben. Lehet hogy általános felhasználásra bőven elég ez a 620W is, de gondolom tudod milyen amikor az autóban lévő szőnyegek mélyéről kell kiszívni a sok szart, nem mindegy hogy csak tologatom ott a csövet feleslegesen vagy feltépi a szőnyeget is ha kell :)

Olcsó Karcher WD-t fogdostam már áruházakban és tényleg feltűnő volt mennyire könnyű... és mennyire műanyag... de hogy még egy normális alu vagy acél csövet sem tudnak ezekhez adni (még a drágább modellekhez sem). De a Nilfisk is ezt csinálja. Képzeld el egy WD2 mennyibe lehet a gyártónak, ha 14ért megkapod postával, a kereskedő hasznával meg mindennel együtt, na, úgyhogy ne várjunk csodákat ennyi pénzért.

A súly nem érdekel, de pl a kábel hossza annál inkább, minél hosszabb annál jobb. Az sem mellékes hogy mennyiért lehet hozzá porzsákot venni és ezeket meddig lehet használni anélkül, hogy a szívóerő jelentősen leromlana. Nyomtatóknál csinálnak olyat, hogy megveszed a készüléket 10en akárhányezer ftért vagy annyiért se és ha eredeti patront akarsz bele, az kb ugyanannyi lesz mint maga a nyomtató..

elemlampa.blog.hu

(#33533) Formaster válasza d4d (#33532) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Ha Kärcher akkor ipari gépeket érdemes nézni. Én teljesen elégedett vagyok a porszívóval is és a kárpit tisztítóval is, mindkettő álom kategória, persze nem olcsók. A porszívó még a sokak által rémalomként emlegetett merci belsővel is könnyen elbánik. Mindenféle fej vásárolható hozzájuk és kb elnyűhetetlen mind a porszívó, mind a kárpit tisztító.

(#33534) k5.20 válasza Formaster (#33533) üzenetére


k5.20
senior tag

Ez két különálló gépet jelent nálad?

(#33535) FeRRaR1 válasza d4d (#33532) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Charlest 2016 Augusztusban vettem, Henry e-mailjét nem találom, kb fél / egy évvel később. Henry 620 Wattos most néztem meg. Charles 1200W.

Nem várok csodát, de ugye a Charles hosszú fémcső szettje is csak a sarokban porosodott, mert a garázsban / kocsihoz nem használtam soha. Sejtettem mit veszek, házban, szőnyegen és nedves módban használhatatlan a WD2. De garázsba és autókat takarítani nagyon is jó. A műanyag nyelei meg annyira rosszak, hogy szerintem egy alapos háztakarításnál eltörnének. Hozzászólok között volt aki írta, hogy annyira rossz nedves porszívó, hogy előbb felmos kétszer, mint azzal végezne :DDD Szóval ezeket tudtam, de nekem csak egy olcsó, garanciás, erős és könnyű garázs porszívó kellett, és azt hibátlanul tudja is.

Nilfisk meg a karcher műanyag toldatai, csövei kísértetiesen hasonlóak egyébként, néztem én is. Annyira nem fekete és fehér ez a dolog, hogy csak a watt számít. Mert igan számít, de ugyan akkor az is hogy mennyi megy abból hűvé / zajjá, mekkora hatékonysággal használja fel. Ezért egy drágább fele teljesítményű szívhat hasonlóan mint egy olcsó dupla akkora wattos, ráadásul halkabban. Én bentre a házban elégedett vagyok a Henryvel, de garázsba is hasonlóan jó lenne valószínűleg mint a Charles, minimálisan talán gyengébb.

Egyébként a Charles kis autós fejeit tudom használni a Karcherrel is, ami fontos, mivel a Numatic olcsón adja, meg már itt van a Karcher meg arany árban a kiegészítőket. Kb annyiba kerül egy műanyag vékonyított autós fej, mint egy szett flexi cső, 4-6 féle véggel, fém hosszabbító csövekkel Numatichoz...

Engem is meglepett mennyire olcsó Amazonon, egyébként a Karcher honlapján is akciós volt ~28e helyett ~21e, Amazonon meg 2 év garral, postával 14 :DDD Ha kihúzza azt a két évet, már megérte. Garázsba tökéletes eddig, de házba vagy nedveset szívni használhatatlan.

Nem akarlak elkeseríteni de lehet hogy a George a tipikus mindenre jó akar lenni, de közbe semmire nem sikerült esete. Amazonon érdemes a negatív kritikákat elolvasni. Azt írják rosszab porszívó mint a henry, és nem valami acélos kárpittisztításra se.

A kemény padlós használatnak a képe rossz vicc, az kb soha nem működik és nagyon körülményes ilyen gépekkel, nekem a kárpittisztító fejek sem tetszenek, kéne egy normális kefe rendszer, többen írták hogy szagos lehet utána a kárpit. Ami arra utal, hogy nem keféli ki és be a vegyszert, csak lefújja és kiszívja. Ami megint nem túl jó. Valószínűleg körülményes átalakítani egyikről a másikra, szét kell szedni, alaposan kitakarítani, szárítani... Szinte biztos hogy jobban járnál egy külön kárpittisztítóval ami tényleg arra van kitalálva, de úgy is ritkán használnád, meg egy normális porszívóval ami jó is.

Az Unió meg megrohadhat, már normális bogár ölő / távol tartó vegyszert sem lehet venni, a kocsi gyártókat lehetetlen normákkal belekényszerítették részben a kamu súly csökkentésbe, nincs pótkerék, mini tank, olcsó beltér, persze ha kérjük ezeket az "extrákat" mint jobb beltér, pótkerék, nagyobb tank... máris ugyan ott vagy feljebb van a súly. Kötelező a keréknyomás ellenőrző rendszer, ami az olcsó kocsikban olyan nagyszerűen működik hogy őrületbe kergeti a tulajt, naponta 5x bejelez a semmire, akkor újra kalibrálja az almenü almenüjében, majd ha tényleg lassú defekt van nem jelez :DDD remek. De a BT kihangosító miért nem kötelező, ami sok ráfutásos balesetet generál a telefonozás miatt pl? Nem beszélve arról hogy 10-15 éve úgy nyomatták és támogatták a dízelt... Most meg tudjuk mi megy. Na mindegy nem folytatom sok jó dolgot csinálnak, de van egy két agyatlan életszerűtlen ötletük az egyszer biztos. Aktuális, pont egyszerre fogyott ki az epson irodai nyomtatómból mind a 4 szín, gyári XXL szett kb 140 font, a nyomtató meg 199, mini tintákkal. Az XXL meg elmegy 2-3.000 oldalig is. Na mindegy vettem a legmagasabban értékelt utángyártott XXL-ből, 11 font... Ha tönkre teszi egy év után akkor is inkább megéri sajnos...

Formaster

De nem mindenki Svájcban lakik, ahol csak szüretelik a pénzt az emberek... ;]

[ Szerkesztve ]

(#33536) Formaster válasza k5.20 (#33534) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Igen, ugyanis nem találtam 2:1-ben olyan gépet, ami mindenben profi lenne.

(#33537) Kakaduku válasza FeRRaR1 (#33528) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Köszönöm, szuper leírás, csak az a baj, hogy nem kertes házban lakom és csak "közösségi" mosóba tudom vinni a kocsit és ott nem feltétlenül tolerálják, hogy több órán keresztül használom a lándzsás mosót.
Olyan szert keresek, ami a mindennapokban is használható viszonylag gyorsan.

Nem tudom, hogy így érthető-e hogy mit szeretnék. :) :R

Még egy dolog. IPA-t honnan tudnék beszerezni?

[ Szerkesztve ]

(#33538) Formaster válasza FeRRaR1 (#33535) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Tudod milyen nehéz szüretelni? ;]

Vicc off... Otthonra felesleges kárpitos gépet venni, az olcsók nevetségesek, a drága meg sosem hozza be az árát, még ha évente is bérelnél egyet akkor sem. Arra jó, hogy mindenki kéregetni fogja és tönkrevágják.

Ha üzleti felhasználásra veszi, akkor meg egyszer kell egy profit venni és jó pár évig szolgál, alkatrész is van hozzá, illetve gyorsabban halad a munka egy ipari géppel.

Ezek a mosolygós porszívók sem olcsók hozzá teszem.

(#33539) FeRRaR1 válasza Formaster (#33538) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Ne is mondd, nem drágán vettem a kárpit gépet, de elég jó és erős, profik a kefés fejek. Nagyon szépen kiszedtek eddig mindent.

Tavaly is vagy 3-4 alkalommal kérték kölcsön, de megfogadtam hogy ennyi volt. Valamelyik barom por mosószert tett és arra öntött vizet a vegyszeres tartályba, én meg a héten pont használni akartam, erre nem spriccel csak csöpög, szét kellett szednem darabokra és átmosni mire működött, egy sima óra elment vele, amennyire az egész munkát saccoltam előtte... :(((

Nem beszélve koszosan adják vissza, nem takarítják ki, elhasználták a drága vegyszeremet és vettek a legolcsóbból ami szerintük még jobb is igazából jól jártam... :N

Kakaduku

Én ebayről vettem, de állítólag gyógyszertárban is beszerezhető.

[ Szerkesztve ]

(#33540) focvis válasza Kakaduku (#33537) üzenetére


focvis
veterán

IPA beszerzés: [link]
(Ne a spray-t vedd. :) )

Egy Golf méretű autóra 1 dl - vízzel duplájára (1:1) hígítva - elég volt.

Porszívó témához: Tavaly vettem a legolcsóbb Nilfisk száraz-nedves porszívót, 16 e Ft, mosható a szűrője, 1600 W, bivalyerős. Amiben gyenge: brutál hangja van; a tartozékok elég olcsó kivitelűek.

[ Szerkesztve ]

(#33541) Formaster válasza FeRRaR1 (#33539) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Gratulálok nekik :N Alap, hogy a víz tartályba nem is rakok semmit, csak sima vizet. A vegyszert habosítóból fújom a felületre, hagyom hatni, makd tiszta vízzel átszívom. Ahol elsőre nem jön ki, azt a foltot újra befújom, esetleg megkefélem, majd lehet öblíteni. Használat után egyszer átszivom a rendszert tiszta vízzel, majd desztvízzel, hogy a motor és egyéb alkatrészekre ne üljön ki a vízkő. Ezt az vizet többször is lehet használni.

(#33542) Peti78 válasza Kakaduku (#33537) üzenetére


Peti78
őstag

Én most vettem IPA-t elektronikai üzletben. kétezerpárszáz forint littyója

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#33543) szőröscica válasza Peti78 (#33542) üzenetére


szőröscica
addikt

Itt olcsobb: [link] ;]

(#33544) Peti78 válasza szőröscica (#33543) üzenetére


Peti78
őstag

Úgy dereng, hogy ez belső kezelésre jó ;]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#33545) Kereplő válasza Kakaduku (#33537) üzenetére


Kereplő
csendes újonc

Hestore jó áron, feltéve, ha budapesti vagy és el is tudsz menni érte... :-F

(ha mégis, akkor bemész az ipari parkba és az első lehetőségnél jobbra fordulni, majd balra az első kapun bemeni, lépcsőn felmenni és balra folyosón az első ajtó. Parkolni nem tudsz benn általában)

(#33546) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Köszi mindenkinek! :R

(#33547) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,

Ezzel mit lehet kezdeni? Kilincsnek valaki nekinyitotta parkolóban és lepattant a műanyagrol a festék...

Előre is köszi :)

(#33548) forceberg válasza eastsider (#33547) üzenetére


forceberg
veterán

Kiretusálni :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#33549) jozsi252 válasza eastsider (#33547) üzenetére


jozsi252
veterán

Túl sok lehetőséged nincsen. Kevertess ki festéket színkód alapján, aztán nagyon vékony ecsettel pöttyözd meg. Az ilyen olyan mágikus dolgokat amiket a neten hirdetnek felejtsed el.

iPhone 13 Pro Max

(#33550) BigBlackDog válasza eastsider (#33547) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Vagy gyári javítófesték és fogpiszákló segítségével feltöltöd a lyukat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.