Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28951) erdoke válasza anonym1s (#28950) üzenetére


erdoke
titán

Lehet saját háttérképet beállítani, legalábbis a kütyü szinte teljesen megegyzőnek tűnik a Live Hubbal, ami nekem van.
OK gombra nem jön fel alul egy információs sáv, ahol lehet időre ugrani?

A legjobb aláírás a héten

(#28952) wolfman válasza anonym1s (#28950) üzenetére


wolfman
veterán

A masik, hogy megnyomod a kereso gombot, feljon egy uj ablak, ide beirod az idot ahova ugrani akarsz (ora/perc/masodperc) es OK.

Ez nem problém nálam, mert a HiMedia HD200B-ben és az Egreat R6C-ben is így van, szóval nekem ez nem probléma.
A blu-ray filmeket ISO-ban és sima könyvtárban is kezel? Valamint csak a sima filmet vagy menüstöl is kezeli a Blu-Ray filmeket, formátumot???

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#28953) ultio válasza erdoke (#28951) üzenetére


ultio
senior tag

De feljön, azonban szerintem is kissé körülményes beírni, hova ugorjon.

rasti rusti

(#28954) ultio válasza wolfman (#28952) üzenetére


ultio
senior tag

"A blu-ray filmeket ISO-ban és sima könyvtárban is kezel? Valamint csak a sima filmet vagy menüstöl is kezeli a Blu-Ray filmeket, formátumot???"

Iso-ban kezeli, sima könyvtár alatt mit értesz?
Menü nincs és nem is lesz.

rasti rusti

(#28955) No.01


No.01
őstag

Olvasgatom a topicot, de megint nem vagyok elorebb. Tegnap betelt a pohar es eladtam a Popcornomat mert annyira felhuztam magam! Filmnezes, telefon csorog, pause majd mikor kepernyokimelobol visszaterek teljes kikapcs. Ezutan angolul kezdi a filmet holott elotte magyar volt. Audio gomb megnyom majd akadozas, kep szetesik, hang nincs es nem reagal semmire. Vegul bekapcs gomd 5mp.-ig nyomvatart es restrat.
Ujraindulas, majd gondoltam, h beletekerek oda ahol tartottam... hat nem! a kep kimerevedik a hang meg megy tovabb!

Gyorsan csekk hatha van ujabb sw... nincs meg mindig csak a November 30.-ai! :W

Ezek utan hiaba is volt tervben az A400 a jobb kepminoseg vegett elegge elbizonytalanodtam...

Megbizhato, 24p-t jol kezelo (Sigma chipes ha lehet) es wifi-s megoldast keresnek ami a NAS-rol is tudna jatszani a filmeket. 99%-ban FullHD-t. (bar utobbi lehet megcsak hiu abrand)

300-esetleg 350EUR-nal nem szeretnek tobbet kolteni, ha megoldhato bar mostmar ugy vagyok, h mind1 csak jo legyen.

[ Szerkesztve ]

(#28956) robi-k válasza No.01 (#28955) üzenetére


robi-k
őstag

A válasz számodra: HTPC

Vagy esetleg kérdezd yps12 kartársat, hogy ő neki hogy vált be a legújabb beszerzése.

[ Szerkesztve ]

(#28957) JaniS válasza No.01 (#28955) üzenetére


JaniS
senior tag

Tippelhetek: A-300? ;]

Iso-ban kezeli, sima könyvtár alatt mit értesz?
Gondolom BDMV-t ért alatta.

[ Szerkesztve ]

(#28958) yps12 válasza robi-k (#28956) üzenetére


yps12
csendes tag

Hála robi-k kitartásának ;) egyelőre nem panaszkodhatom. Pio BDP450-el próbálkoztunk.
Rájöttem, hogy miben mesterkedik a kolléga: először 1 napig a legfrissebb cfw-ről gyűjtötte a bug list-et, kivárta míg idegbajt kapok, majd egy csapásra adott egy eddig tökéletes firm-et, ami amúgy nála is fut. :)

Van egy popi200-am is, ezért tudom kb. milyen elvárások lehetnek egy ilyen kütyüvel kapcsolatban.
A BD playa soha nem lesz teljes értékű média lejátszó, de törekszik rá, és nem is csinálja rosszul. Tegnap előtt még akartam egy MED600-at, vagy valamilyen 3d Dune-t, ma már úgy tűnik nem lesz rájuk szükség.

Hozzá kell tenni, hogy NAS-t használok (NFS megosztással), és az eredetiben kölcsönzött koncerteket, vagy archiválandó filmeket lemezre írom. Onnan meg nem veri semmilyen lejátszó a dedikált pörgetőt.

Nem értem még végére a főbb formátumok kitesztelésének (eddig hálózatról: BDA ok, 16 GB mkv dtshd ok, BD könyvtárból ok), egyelőre igen biztató a helyzet.

Hálás vagyok a mesternek. :R

(#28959) Gulyopapa válasza JaniS (#28957) üzenetére


Gulyopapa
addikt

A210 nem lehet mert az maga a tökély :D

(#28960) cekkk válasza No.01 (#28955) üzenetére


cekkk
veterán

A wifit felejtsd el, ha sűrűn lakott helyen laksz, esetleg kertes házban még lehet, hogy menne is, de ha nem akarod magad szívatni akkor kábelezzél :DDD

(#28961) No.01 válasza JaniS (#28957) üzenetére


No.01
őstag

Nyertel...

Sejtettem, h wifin nem fog menni a dolog. Mind1 nemreg vettem egy power adaptert azzal hasitani fog biztosan.
HTPC-be nem kezdek bele. Az nekem maceras. A Popi jo lett volna ha jonnenek elo ilyen random hulyesegek, de most vegleg betelt a pohar a kollegam nagy oromore (mar regota mondogatta, h szoljak, ha eladnam)

Nem hiszem, h nem letezik egy olyan medialejatszo ami jol mukodik? Ez nonszensz! Lassan ott tartunk, h a TV-m jobban kezeli a dolgokat, mint egy ilyen dedikalt eszkoz. :U

(#28962) anonym1s válasza wolfman (#28952) üzenetére


anonym1s
őstag

Lejatsza a BD-t iso-ban es konyvtarban egyarant, de menu nelkul. Nekem ez epp jo, en nem szeretem a menuket. Bar bd menut meg nem lattam, de a dvd menu atugorhatatlan reklamjait, eleozeteseit meg ertelmetlen hulye figyelmezteteseit en utalom.

erdoke!

OK gombra is elojon, csak az OK gombbal plusz 2 gombnyomas mert alapbol a "Bezar"-on all.

(#28963) Ejelhar válasza No.01 (#28955) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Dune Smart sorozat?

Ilyen hülyeségeket nem csinál, lefagyni sem szokott. Illetve hibás file-ok esetében (amibe egy PC-s soft is belefagy) azért kijár egy újraindítás. Mert olyankor az van, hogy ugyan visszajön a menü, de már a makulátlan file-okat sem képes lejátszani. Kell egy reboot.

Ha csak mérsékelten sérült vagy nincs meg végig (http alapú letöltésnél fordult elő ez nálam), akkor nincs gond, de jellemző ilyenkor, hogy beletekerni nem lehet a filmbe.

Ha viszont tényleg okay a file, akkor teszi a dolgát. Méghozzá jól, én nagyon megszerettem a használat során. Teljes a komfortérzetem.

Bár smart dolgok nem járnak vele, a Popinál megszokott app-ok nincsenek ha ez számít.
Jukebox progi csak külső van, az mp soft ezt nem tudja.
A H1-be és a D1-be lehet vinyót rakni, de -szerintem- hűteni kell őket, mert 50 fok fölé mehet a diszkek hőmérséklete.

Azonban maga a lejátszás perfekt. Megbízhatóan és jól teszi, bugok nélkül.

(#28964) wolfman válasza ultio (#28954) üzenetére


wolfman
veterán

Sima könyvtár alatt úgy értem, hogy nem ISO fájlban, hanem simán könyvtárba bemásolva a könyvtárszerkezet. Így kezeli-e?

anonym1s: Ha már gépre kerül egy film DVDről, első dolgom, hogy azokat az előzeteseket kitöröljem, szóval úgy már nem bajos. Nem életbevágó a menü, mert már elég sok film úgy indul, hogy nem is a menübe lé be először hanem te tudsz ha akarsz, csak gondoltam megkérdem. Gondolom csak 50-60eFT feletti médialejátszók képesek erre dologra.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#28965) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy Evolve Blade dualcorder HD médialejátszót. Amikor a hálózathon keresztül (Wifi) az asztali PC-m egy megosztott könyvtárához szeretnék csatlakozni "Network Login" ablak ugrik fel. Lehet h én vagyok a hülye de nem igazán tudom mit kellene ide beírnom hiszen nem állítottam be semmilyen ilyen jellegű védelmet.

Előre is kössz a segítséget!

:R

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#28966) Black Phone válasza viktorhmv (#28965) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szia! Ha jól emlékszek akkor amelyik meghajtón megosztottál mappát ott tulajdonságok/biztonság és ott létre kell hozni egy mindenki felhasználót

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#28967) ultio válasza wolfman (#28964) üzenetére


ultio
senior tag

Ahogy anonym1s írta, kezeli.

rasti rusti

(#28968) Ejelhar válasza viktorhmv (#28965) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Lehet h én vagyok a hülye de nem igazán tudom mit kellene ide beírnom hiszen nem állítottam be semmilyen ilyen jellegű védelmet.

Milyen operációs rendszer futkározik azon a PC-n?

(#28969) viktorhmv válasza Ejelhar (#28968) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Win7

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#28970) Black Phone válasza viktorhmv (#28969) üzenetére


Black Phone
senior tag

Amit írtam kipróbáltad? Nekem is win7 van és ez volt a problémám ....
Többit esetleg privátban

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#28971) Ejelhar válasza viktorhmv (#28969) üzenetére


Ejelhar
senior tag

A w7 esetében az a legegyszerűbb, ha csinálsz egy felhasználót jelszóval.
Nem engedi be a jelszó nélkülieket, illetve a névtelen (vendég) felhasználót sem. Gyárilag le van tiltva.

(#28972) Mezga Aladár válasza Ejelhar (#28971) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Azért nem árt ha tanulmányozod egy kicsit a w7 hálózatkezelési beállításait.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#28973) Ejelhar válasza Mezga Aladár (#28972) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Szerintem se árt. Ezért írtam azt, amit.

(#28974) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Tiszteletem mindenkinek :)
Milyen lejátszót tudnátok ajánlani, amely megfelel a következő kritériumoknak:

Stabil működés
wifi/lan hozzáférés
Lehessen bele 3.5-ös HDD-t pakolni, és kezeljen 2 terrás vinyót.
Youtube kliens
Nem lenne baj ha rendelkezne valami normális kijelzővel.
Tudjon dts->analog hang "lekonvertálást"
Normális kezelőfelület
Ne lehessen rajt 1 óra használat után tojást sütni :)
Minimum 2 usb aljzat (ez mondjuk alap)
Egér/billentyűzetet kezelés
Kapható legyen Magyarországon

3D támogatás és egyéb (számomra) felesleges dolog nem kell! :)
Minden márkára nyitott vagyok, csak ASUS ne legyen.

Mindezt olyan 60-70 körül kéne megoldani.

Előre is nagyon köszönöm.

:R

[ Szerkesztve ]

(#28975) viktorhmv válasza Ejelhar (#28971) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Tehat akkor ha jol ertem: csinaljak egy kulon felhasznaloi fiokot win7 alatt amihez felhasznalonevet es jelszot tarsitok?

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#28976) wolfman


wolfman
veterán

Most fogtam fel csak, hogy a WD TV Live Streaming-nak HDMI kimenete van csak. Az a baj, használnám a szobámban lévő TVn is, meg barátnőmnél, ezek meg CRT TV-k RCA bemenettel.
Szerintetek ha veszek egy ilyet, az úgy működne? Biztos lenne jelveszteség, de ezeken a TVken pont mindegy!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#28977) BBéci válasza wolfman (#28976) üzenetére


BBéci
titán

Arra nagyon kíváncsi vagyok, hogyan lesz egy kábelen belül a digitális jelből analóg? :F A "fából vaskarika" tipikus esetének tűnik.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#28978) ultio válasza wolfman (#28976) üzenetére


ultio
senior tag

Van ott más kimenet (Composite A/V) is. És még kábelt is adnak hozzá. Pár hétig én is crt tévével használtam az RCA bemeneteken.

Itt fotók és a 2. képen láthatod a hátulját, ahol ott az AV.

[ Szerkesztve ]

rasti rusti

(#28979) anonym1s válasza wolfman (#28976) üzenetére


anonym1s
őstag

Akkor valamit rosszul fogtal fel, mert nem csak hdmi kimenete van. Van normal AV kimenete is, csak helytakarekossag miatt nem rca aljzatok vannak a lejatszon, hanem egy 3,5 jack dugalj, es a dobozban van hozza kabel, aminek a masik vegen rca dugok vannak.

(#28980) Ejelhar válasza viktorhmv (#28975) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Igen.
A másik lehetőség az, hogy a jelenlegi felhasználódat jelszóval véded le és ezt fogja használni a player is.

(#28981) wolfman


wolfman
veterán

Köszi srácok! Most már látom! Eddig nem vettem észre, nem is figyeltem mi lehet az, gondoltam antenna vagy valami kimenet, nem olvastam a feliratot. Így már nincs semmi probléma, tökély!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#28982) viktorhmv válasza Ejelhar (#28980) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Koszonom! Ahogy hazaertem kiprobalom.

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#28983) golya87


golya87
őstag

Hello

Xbmc-t futtatni képes 1080p-s filmekkel elbíró smooth médialejátszót keresek. A Rockchipes csodák elvileg még nem tudnak natív 1080p-t és a Rasberry Pi sincs a helyzet magaslatán 1080p-nél. Tudtok valamit ajánlani?
A htpc kissé overkill lenne számomra. DLNA-n keresztül történik a médiamegosztás és ki van építve gigás hálózat. Xbmc azért fontos, mert későbbiekben TV-t is osztanék meg szerveren keresztül és az xbmc támogatja a tv szervert.

Köszönöm a segítséget!

(#28984) robi-k válasza golya87 (#28983) üzenetére


robi-k
őstag

Kicsit tévedésben vagy:

1. A DLNA nem hálózati protokoll, hanem egy "mankó" a hálózatkezeléssel nem rendelkező (főleg TV-k, stb) eszközök számára, a teljes értékű hálózati protokolltól eltérően (NFS, SMB) nem képes nagyméretű fájlok átküldésére (pl. BD.ISO). Tehát ha már médialejátszó, akkor csak és kizárólag olyan eszköz legyen, ami támogatja a teljes értékű hálózatkezelést (NFS, SMB).
2. Bármilyen típusú médialejátszó tud böngészni a DLNA-n, de minek?, ha már van teljes értékű hálózat.
3. XBMC - a jobb médialejátszók (Dune, Popcorn, Mede8er) saját FW-je egyáltalán nem rosszabb, ezt elhiheted.
4. Több médialejátszó tud működni DLNA szerverként is, nem csak kliensként, igaz, ehhez telepíteni kell egy plusz programot. Sőt, némelyik médialejátszó NFS szerverként is tud működni (pl. a Dune).

(#28985) golya87 válasza robi-k (#28984) üzenetére


golya87
őstag

Köszönöm, hogy végigolvastad a kérdésemet és arra válaszoltál! :W
Mostmár okosabb lettem...

(#28986) Ejelhar válasza viktorhmv (#28982) üzenetére


Ejelhar
senior tag

A 27304-es hozzászólásban kicsit részletesebben is írtam erről ( [link] )

Ami a lényeg belőle szvsz:

Start Menü -> Minden program -> Kellékek -> "Parancssor" ikonra jobb klikk, majd a "Futtatás rendszergazdaként" választása

Majd a felbukkanó parancssorban (dune nevű felhasználót veszünk fel, a jelszava pedig dunejelszo):

net user dune dunejelszo /add

Ezzel kész is, azonban a bejelentkezési ablakban ez az újonnan felvett felhasználó is megjelenik. Ha ezt nem akarjuk, akkor még mindig parancssorból:

reg add "HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts"
reg add "HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList" /v dune /t reg_dword /d 0

(#28987) robi-k válasza golya87 (#28985) üzenetére


robi-k
őstag

Akkor várd meg a Dune HD Max 3D megjelenését (év vége felé várható, lesz benne Intel processzor, XBMC és full menüs BD lejátszás támogatása), de már most borítékolható, hogy nem lesz olcsó (kb. 800 €).

[ Szerkesztve ]

(#28988) golya87 válasza robi-k (#28987) üzenetére


golya87
őstag

Úgy látom a Dune, Popcorn házi topicba jöttem, ami a címből nem volt leszűrhető. Így megpróbálkozok egy trollmentes övezetben...

(#28989) JaniS válasza golya87 (#28988) üzenetére


JaniS
senior tag

Az XBMC-vel van a fő probléma. HTPC-n kívül nem lehet mást ajánlani hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#28990) StLui válasza golya87 (#28988) üzenetére


StLui
veterán

xbmc igazán csak pc-n fut, esetleg küzdenek androidos cuccokon de az nagyon szenvedős, nem értettem én sem mit szeretnél, dune lesz az első amelyik xbmc-s lesz, de nagyon drágán

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#28991) cekkk válasza robi-k (#28987) üzenetére


cekkk
veterán

Nem tudom kihagyni de melyik évvége? :DDD Olyan lesz ez is mint a Pro, hogy ígérik ígérik aztán semmi? :B

(#28992) robi-k válasza golya87 (#28988) üzenetére


robi-k
őstag

Szia, nagyon tévedsz, ez nem csak Dune és Popcorn fanclub :N

A gond pont azzal van, amit (#28989) JaniS is kiemelt: te az XBMC-hez ragaszkodsz, és nem jó(k) számodra a mostani XBMC-s "médialejátszók" (mondjuk ezeket én sem piszkálnám), HTPC-t meg ne akarsz. Ez pedig igen leszűkíti a kört.

Inkább azt döntsd el, hogy milyen anyagokat akarsz nézni/hallgatni (pl. full BD lemezképek menüvel vagy anélkül, stb), ezeket ismerve mi is sokkal jobban tudunk konkrét ajánlatokat tenni.

(#28991) cekkk
Nálad van a pont :DD De azért van remény, hogy 2013 év végéről van szó ;)

[ Szerkesztve ]

(#28993) JaniS válasza cekkk (#28991) üzenetére


JaniS
senior tag

Szerintem a Pro-ról beszélt. Vagy nem? Bár az ára alacsonynak tűnik hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#28994) golya87


golya87
őstag

Igazából a typic gépész/infós hozzáállással van problémám, hogy minden félreérthető és értelmezhető dologba belekötünk...

XBMC a tvheadend miatt lenne ildomos, *core-ról szedett fél minőségi 1080p mkv-kal élek, nem vagyok túl igényes. Dune (vmi felsőbbkategóriás) lejátszóval már volt dolgom, valahogy az xbmc kényelmi funkciói jobban meggyőztek. (borító, részek címei, egyéb adatok)
HTPC-től a fogyasztás, a méret és az ár miatt ódzkodok. Valami Ouya-hoz hasonló ajánlatot vártam volna, de akkor nem csak én nem találok ilyesmit, hanem nincs is.

(#28995) cekkk válasza robi-k (#28992) üzenetére


cekkk
veterán


Dune kb ezt képviseli mostanság :DDD :DDD

(#28993) JaniS

Ha figyelmesen elolvasod akkor láthatod, hogy nem a PRO volt a téma hanem a MAX :))

(#28996) freelanced


freelanced
addikt

Hali!

Szeretnék venni egy médialejátszót de nem tudom milyet vegyek tudnátok segíteni? Egyelőre a 20 ezer körüli árat céloznám meg, persze ez nem fix még.

Nekem igazából a fő cél a zenehallgatás lenne, már unom, hogy mindig be kell kapcsolnom a gépet hozzá, a hifik meg ügye olyanok amilyenek azt nem fogok venni, más lejátszóról ami meg zenére van és jó minőségű is nem tudok, főleg ami ilyen árkategóriában lenne. Szóval mit tudnátok ajánlani?

Köszönet!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#28997) robi-k válasza golya87 (#28994) üzenetére


robi-k
őstag

Ha ennyire érdekel az XBMC, akkor - végül is - van rá megoldás, pl. a QNAP vagy a Thecus által gyártott NAS, ami rendelkezik HDMI kimenettel és képes futtatni az XBMC-t.
És érdekességként: a Thecus N2520/N4520 sorozatú NAS az Intel® Atom™ CE media processsor CE5315 alapra épül, azaz ugyan arra a processzorra, amire a Max 3D is épülni fog.
A többi már rajtad múlik :)

(#28996) freelanced

Ha neked leginkább zenehallgatásra kellene hálózati eszköz, akkor én médialejátszó helyett inkább a Logitech Squeezebox valamelyik (neked tetsző) típusát ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

(#28998) Warter válasza golya87 (#28994) üzenetére


Warter
őstag

Csak, hogy valaki válaszoljon neked relevánsat is. Én ezeket találtam eddig amik ígéretesek, viszont tapasztalatom egyikkel sincs.
- pivos
- littleblackbox

robi-k: Uhh, igazi ágyúval verébre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28999) freelanced válasza robi-k (#28997) üzenetére


freelanced
addikt

Üdv! Lehet, hogy én tudom rosszul de az összes squeezebox 20-30 felett van és már nem is nagyon árulják.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#29000) golya87 válasza Warter (#28998) üzenetére


golya87
őstag

Köszönöm a segítséget a Black Box tetszetős.

robi-k: szerver oldalon nekem már minden megvan, nekem kliens eszköz kellene ami xbmc-t tud futtatni. Az elején sem értettem, hogy miért is hozódott fel a szerveroldali megoldás és ilyesmik.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.