Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12031) Mr.Skynet válasza kali (#12030) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Amit mi felhasználók látunk az az, hogy nem egységesen mondjuk a sx059 gépekkel van gond, hanem "random" jópár darabbal, csak itt a fórumon hány olyan ember van akinek gondja van a K52JE gépével és ebből hánynak van olyan JE-je, amelyik hibátlanul működik. A mi nézőpontunk szerint ami mindegyik említett gépnél elvileg azonos az csak az alaplap, hogy milyen proci, ram, hdd van benne eddig nem sokat jelentett :U

Tegyük félre a ram, hdd, cpu stb. alaplappal való kompatibilitásának lehetséges problémáját, mert ez nevetséges lenne, ilyen alapon ne merjek semmit cserélni/bővíteni a gépben, mert összeomlik az egész... (?) akkor a cserélt gépekbe se merjen majd senki mondjuk betenni +2Gb memót, mert megint viheti szervízelni... (?) persze oda meg ugye nem a bővített gépet visszük, hanem az alap gyári konfigot, ami pedig hibátlan lesz majd és visszaadják, hogy semmi baja a gépnek :U

Szóval ha már tudják mi a probléma, már pedig biztos, hogy tudják és akár másodperc pontosan azt is vissza tudják keresni, hogy az adott sorozatszámú gép mikor melyik gyártó sorukról jött le és miből rakták össze, melyik beszállító alkatrészeiről stb. mindent tudnak, akkor mennyiből állnak nekik feltenni az oldalukra egy rohadt listát vagy bármi infót, hogy ha valakinek ilyenje van, az egyeztessen a szervizükkel és készséggel állanak az ügyfelek rendelkezésére. Szerintem ez lenne a normális ennyi idő elteltével...

Nem értem, miért idétlenkednek ennyit, nem vagyok elfogult nekem semmi bajom az Asus-al sem a gépükkel amit használok, de szerintem teljesen felesleges védened őket, az érintettek problémái szerintem maximálisan megalapozottak, most kis túlzás de pl. ha neked 80Gb vinyó is elég lenne de igényled a brutál procit, akkor hogy éreznéd magad ha kapnál 750gb vinyót egy gyenge procival és örülj, hogy 1,5 hónap után végre van működő géped. Te pedig azt mondod, hogy ha nem tetszik add el a kapott gépet, bukj rajta még x ezer Ft-ot is és vegyél még drágábban esetleg más gyártótól gépet bízva abban, hogy ők majd korrektebbül járnak el ha garira kerülne a sor :U

Szerintem totális mértékben inkorrekt amit az Asus jelenleg csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.