Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12301) Master94 válasza lacko22 (#12300) üzenetére


Master94
tag

Szerintem.. úgy volt ez az egész hogy legyártottak ebböl a szarból pl 500ezret, aztán amikor legyártották akkor jöttek rá hogy szar, de nemérte meg nekik bezúzni, ,,,szerintem

I love Maluch!

(#12302) Shade87


Shade87
csendes tag

Szaisztok!
asus x53sj-sx066v
erről a laptopról mi a véleményetek?
legnkább a vidkari érdekelne hogy mit tud a Geforce 520m...
ArchiCad-et vinné e?
Előre is köszönöm

(#12303) Sanya válasza Shade87 (#12302) üzenetére


Sanya
nagyúr

tess

szerintem annyira nem fasza

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12304) Sanya válasza Mr.Skynet (#12294) üzenetére


Sanya
nagyúr

azért ne felejtsük el, hogy 40 fok felett annyira nem jó a merevlemeznek, ami egy laposban nagyon közel van ezekhez a melegedő szerkezetekhez

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12305) Kissimi89


Kissimi89
csendes tag

Hello mindenkinek!
Lenne egy kis problémám a laposommal Asus K50AB tipusú.Most raktam újra a win 7-et 64 biteset,és azt vettem észre h az aksit nem tölti a gép akkor se ha ki van kapcsolva meg akkor sem ha be van :S csak akkor tölti egy pár pillanatig amíg a windows teljesen be nem jelentkezett.Ha bejött a bejelentkzési hang abbahagyja :S Nem tudom h hardveres probléma-e vagy a windows miatt van :S
Előre is kösz a segítséget!

(#12306) kali válasza Kissimi89 (#12305) üzenetére


kali
legenda

a bios felületére belépve megy a töltés?
kikapcsolt állapotban lehúzod a töltést, majd vissza, úgy tölt?

(#12307) Kissimi89 válasza kali (#12306) üzenetére


Kissimi89
csendes tag

A Biosban sem tölt.Ha kihúzom meg vissza dugom kikapcsolva, akkor azt jelzi h tölt de úgy hagytam egész éjszaka és semmit se töltött rá,hanem elkezdett villogni a töltést jelző led.:S

(#12308) kali válasza Kissimi89 (#12307) üzenetére


kali
legenda

akkor vélhetően hardveres hiba lesz - próba másik akkumulátorral, és kiderül, hogy mi a bűnös...

[ Szerkesztve ]

(#12309) Kissimi89 válasza kali (#12308) üzenetére


Kissimi89
csendes tag

Értem.Akkor egy új aksit megpróbálok és majd lesz ami lesz.Köszi szépen a segítséget

(#12310) spanyoll


spanyoll
addikt

k52-söknek új infok jönnek majd hétfőn:
Viszem szervizbe az 2. szar gépet hétfőn, mégpedig úgy, hogy előttük megmutatom a hibáról a logfileben az üzenetet, és megmondom, hogy KÜLDJÉK az anyacégnek kártérítésre, akik pedig amikor megkapják, akkor írnak, aztán hívom is őket, hogy kérem a lét. Ha nem hajlandóak, akkor elhozom a gépet, a kifagyásokat kibírom, és másnap megyek fogyasztóvédelemhez :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#12311) lacko22 válasza spanyoll (#12310) üzenetére


lacko22
aktív tag

Nincs más teendő el kell felejteni ezt a márkát Spanyoll. Sajnos. Jól teszed amit teszel nekem is így kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#12312) Master94 válasza spanyoll (#12310) üzenetére


Master94
tag

Asushoz viszed pesten?

I love Maluch!

(#12313) villamos


villamos
őstag

Feldobtam az S62J típusú csodára egy Windows 7 -et, csakhogy nincsenek hozzávaló driverek, így a kijelző is csak 600x800 -ban működik, ami enyhén szólva nem az igazi. Felmentem ugyan a gyártó oldalára, de nem talált ilyen típust. Persze google -ben is kerestem, de az sem segített sokat.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#12314) kali válasza villamos (#12313) üzenetére


kali
legenda

hűűű, milyen és mikori típus már az... :Y
esetleg próbáld meg úgy, hogy xp kompatibilis módban felhúzod az xp illesztőket a win 7 alá! link

[ Szerkesztve ]

(#12315) Sanya válasza villamos (#12313) üzenetére


Sanya
nagyúr

milyen hardver van benne? aida64-et prószáld

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12316) Mr.Skynet válasza villamos (#12313) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Google egyik találata szerint, egy Nvidia GeForce Go 7300 vga van a gépben, amihez temérdek driver van, XP-től Win7-ig 32 és 64bit-hez, Linux is stb... itt tudsz válogatni. Mondjuk ha a chipset-hez nem kóser a driver akkor lehet, hogy a vga is kekeckedik... :U

(#12317) melaak


melaak
csendes tag

Hahó sziasztok! Sürgős segítségre van szükségem, tudna valaki okosságot mondani?
A havernak van egy asus gépe, és tegnap este olyat produkált, hogy az órája olyan gyorsan ment, hogy kb 5-6 másodperc alatt ment egy percet, a procija 90-100% körül pörgött, újraindítás után is.
Tud valaki valamit erre?
Köszi!

(#12318) spanyoll válasza Master94 (#12312) üzenetére


spanyoll
addikt

Hrp szervízbe viszem majd, jaja.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#12319) Master94 válasza spanyoll (#12318) üzenetére


Master94
tag

megyek énis,:D

énis viszem a romhalmazom

[ Szerkesztve ]

I love Maluch!

(#12320) melaak


melaak
csendes tag

Segítsééég! :R :R :R :R

(#12321) kali válasza melaak (#12317) üzenetére


kali
legenda

csak oprendszer alatt jelentkezik a probléma?
bios alapra állítása, majd újrakonfig?

(#12322) ro_bert17 válasza melaak (#12320) üzenetére


ro_bert17
őstag

Vírus esetleg?

(#12323) melaak


melaak
csendes tag

nem tudom, még nem néztem, most nem is vagyok a gép közelébe, de ilyet én még nem láttam. Az asztalra kirakott óra úgy pörög, mint a flex, a proci kijelző 90-10% körül ugrál, mintha infarktusa lenne a gépnek. Lehet, hogy vírus???

(#12324) kali válasza melaak (#12323) üzenetére


kali
legenda

lehet! amennyiben csak oprendszer alatt adódik a probléma, úgy érdemes az esetleges fertőzéses irányban is nézelődni!

(#12325) villamos válasza Mr.Skynet (#12316) üzenetére


villamos
őstag

Köszi!
Úgy tűnik sikerült megfelelő drivert találnom, működik a vga.
Az eszközkezelőbe belépve még három dolog van, amihez hiányzik az illesztőprogram, ebből kettőről azt sem tudja mi lehet, és igazából én sem, a harmadik a kamera, de az nekem nem kell.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#12326) Mr.Skynet válasza villamos (#12325) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

#12314 kali linkjén lévő drivereket amennyit enged szerintem próbáld meg feltenni, egyébként köztük van a webkamos is...

(#12327) Michelij válasza spanyoll (#12318) üzenetére


Michelij
csendes tag

Hali Spanyol. Sajnos én is vettem egy ASUS K52J kulát és vissza is küldtem a cégnek ahol vettem de én még a 3 vagy 7 napos időszakba tartozom, szóval nekem visszaadnák a pénzem. Nekem is fagy, ugyanazok a gondok mint amiket itt a fórumon írtak sokan. A gond az hogy a szervíz nem talál hibát. Hogyan tudnám bebizonyítani hogy fos? Légyszi segíts és sürgős lenne, mert ha sokat csúszok a végén elismerik a hibát de már csak cserélgetni meg foltozgatni fogják nekem meg nem kell ez a szar már sehogy...

(#12328) Master94 válasza Michelij (#12327) üzenetére


Master94
tag

ugyanígy érzek énis...

I love Maluch!

(#12329) Zugi


Zugi
aktív tag

Sziasztok!

Hátha itt tud valaki segíteni az alábbi kérdésben:
Egy ASUS 1015 PN netbook-om van, amin rajta volt az ASUS Express Gate Cloud instant oprendszere is. A netbook-on van ugye a főkapcsoló, ami indítja a Windowst, és van egy másik, kisebb bekapcsoló gomb, ami ezt a kis oprendszert indítja el.

Minden szép és jó volt addig, amíg ki nem próbáltam upgrade-elni egy legújabb verziójúra ezt az Express Gate Cloud oprendszert. Sajnos onnan kezdve a főkapcsoló gombbal is elsőre mindig ezt az op. rendszert tölti be a Windows előtt. Hiába tudok onnan továbblépni a Windowsra, de nekem arra nincs szükségem, hogy mindig azzal az Express Gate Cloud-dal indítson.
Hogyan lehet beállítani, hogy a főkapcsolóval egyből csak az Windowst, a kis mellék kapcsolóval meg ezt a kis oprendszert töltse be?

Köszi a segítséget előre is!
Üdv:
Zugi

(#12330) lacko22 válasza Michelij (#12327) üzenetére


lacko22
aktív tag

Mondd meg nekik hogy hívják fel a HRP szervízt ha nem az csinálja és ők elmondják hogy szériahibás a termék. Ennyi. Vagy az Asus Mo. : 061/505-4561 már fejből nyomom.

(#12331) #76500480


#76500480
törölt tag

Nagyon sunyít az asus, ezek simán tudják. hogy sz*r a K52JE széria. Nem akarok reklámozni de: az edigitalnál-> JC , F széria van, szórólapokon is max A52F, K52JU meg az amd-ek.

(#12332) F1r3b1rd


F1r3b1rd
tag

Lenne egy érdekes kérdésem. Van egy régi Dana nevezetű routerem, amiben szintén egy minipci wifi kari van, mint a notikban és levehetőek az antennák is.

A kérdésem a következő: ha a routerben lévő kártyáról lehúzom az antennakábel(ek)t és rákötöm a notiban lévőre, ezesetben várható valamilyen kellemetlen mellékhatás (ki üt-e vmit a notiban, rövidzárlat, stb)?

üdv

(#12333) spanyoll


spanyoll
addikt

Persze, hogy kamuzik, nem csoda :)
Kíváncsi leszek majd a szervízesekre hétfőn , írok majd (telefonról, mert nekik hála nem lesz gépem :)) ) , hogy mi lett.
Az eset végeztével pedig amikor már lesz egy rendes gépem, akkor pedig egy blogot erről + tékozlóhomár + fogyvédnél a sikeres csaták részbe. Meg lehet, hogy közben fogy.véd, bár akkor csak elhúzódna a szarság...

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#12334) #76500480 válasza spanyoll (#12333) üzenetére


#76500480
törölt tag

fogyasztóvédelemmel max fenyegetőzni lehet, másra nem jók, sajnos mo-n alig érnek valamit, szevizek meg túl nagy teret kapnak. ( pl: 30napos eu-s szervizelési határidő eltörlése)
sony ezt kihasználva 2hónapig elvan egy konzoljavítással :DD .

Addig én is küldök egy levelet az asusnak, hátha válaszolnak rá.

[ Szerkesztve ]

(#12335) #76500480


#76500480
törölt tag

HD5400 series catalyst nem oldja meg a fagyásos problémát? (gyári lemezen hd5470 catalyst volt). HDMI vel is probléma van, néha 10 néha 30perc után windows mediaplayeren a film képe ilyen rózsaszín-zöld lesz. :(

[ Szerkesztve ]

(#12336) spanyoll válasza #76500480 (#12334) üzenetére


spanyoll
addikt

Válaszolnak vele, de szokásos semmitmondó szar lesz sajna. A fogyvéd pedig nem árt ha rájuk néz ;)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#12337) Larodar


Larodar
csendes tag

Sziasztok!

Akinek asus n53sv típusú notebookja van vagy ismeri tudna nekem abban segíteni, hogy a billentyűzet felett balra található hangvezérlő és energia gazdálkodási gombokat hogyan lehetne működése fogni? Nem rég még működtek, de szerintem vmit sikeresen elállítottam, de nem jöttem még rá hogy mit! :(
Köszi előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing!

(#12338) Larodar válasza Larodar (#12337) üzenetére


Larodar
csendes tag

Közben sikerült váratlanul megoldanom, az ATK csomag újratelepítése megoldotta a problémámat!

Impossible is nothing!

(#12339) legiaap


legiaap
nagyúr

Halihó!
Az ASUS 1018p az le tudja játszani a HD filmeket?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12340) legiaap válasza legiaap (#12339) üzenetére


legiaap
nagyúr

Lényegtelen már a kérdés.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12341) Mr.Skynet válasza F1r3b1rd (#12332) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Hali! Nyugodtan rákötheted a routered antennáját a laptopra, mondjuk az értelme közelít a nullához. Viszont magát a minipci kártyákat a laptopban és a routerben eszedbe ne jusson felcserélni!

(#12342) lordcortez


lordcortez
csendes tag

Sziasztok!

Egy elég furcsa problémám van új ASUS notebookommal, és mivel már vagy 4 órája szenvedek vele, gondoltam magasabb szintre viszem a problémát. Légyszíves, ha tudtok segítsetek.

A gondom a következő lenne:
A gépem BIOS-a azt írja, hogy a modell ASUS K52Je, a házra viszont az van írva, hogy A52J. Hálózaton szeretnék gamelni egyik baráttal, úgy hogy egy gigabites kábellel kötjük össze a két gépet. Mind a két hálókártya jó, de ha összedugjuk, nem világít a kontaktlámpa, és a két gép nem látja egymást. Próbáltam, az alap dolgokat (driver újratelepítés, BIOS beállítások átnézése, hálókártyák nincsenek letiltva...stb.), de semmi eredmény.

Van valami ötletetek, hogy mi lehet a gond, illetve, hogy hogyan lehetne megoldni?

Segítségeteket előre is köszönöm (köszönjük)!

(#12343) kali válasza lordcortez (#12342) üzenetére


kali
legenda

ami elsődleges probléma szokott lenni ilyen esetben; a kábel típusa megfelelő? két direktben összekötött munkaállomás közé crosslink (keresztkötésű) kábel kell, patch (egyenes) nem jó!

(#12344) adDis válasza spanyoll (#12336) üzenetére


adDis
csendes tag

Majd mesélj, mi volt ma! :)

(#12345) lordcortez válasza kali (#12343) üzenetére


lordcortez
csendes tag

Köszönöm a tippet!

Jó volt a kábel, de mégse jött össze a dolog. Végül switch-el oldottuk meg a gamet.

(#12347) spanyoll válasza adDis (#12344) üzenetére


spanyoll
addikt

holnap megyek, ha megkapom a fiszemfaszom számot mailben :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#12348) #76500480


#76500480
törölt tag

Asus k52je ismét "gonosz" volt :DD nem hittem volna, hogy a játékokat is befolyásolni fogja a fagyás. Blur játéknál néha töltésnél folyamatosan kiakad 2s-1m terjedelemben, ami elég idegesítő mivel Retry után is tölt a game.

(#12349) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Ha jól láttam közeleg az SB-s Asus notik hazai premierje. Szívesen beneveznék érkezésekor egy K53SV-re, de mint notimárkáról, az Asusról nincs sok információm. Mennyire vállalható ezen gépek konstrukciója (akár előző szériás, erős kiépítésű K5x-eket alapul véve) billentyűzet minősége, ventizaj és melegedés szempontjából?

A választ előre is köszi :R

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#12350) Tomy27


Tomy27
tag

Üdv!
Van egy Asus K52JR-SX077V típusú notebook-om.
Amin még van több mint egy év garancia.Viszont felemerült bennem hogy a video karit kicserélném erősebbre.Ami most benne az ATI Radeon Mobility HD 5470 1GB DDR3
amire cserélni szeretném nVidia GeForce 240GT 1GB DDR3.
Az érdekelne hogy egyáltalán megcserélhető-e a két kártya, illetve megoldható-e ugy hogy a garancia ne vesszen el a laptopról?Gondolok itt arra, hogy szervízbe cseréltetném át.
Várom tapasztaltabbak válaszát. :U

[ Szerkesztve ]

"Ha mások hülyesége miatt idegeskedsz, magadon állsz bosszút!"

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.