Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11851) kali válasza huh87 (#11850) üzenetére


kali
legenda

tűzfal nem fog(hat)ja meg a netre csatlakozást?
az illesztés biztosan rendben? csak mert adott széria esetében elég szegényes a 64 bit támogatás, például atk illesztőket és alkalmazásokat nem látok a 64 bit részlegben...

(#11852) huh87 válasza kali (#11851) üzenetére


huh87
tag

Tűzfal kikapcsolva routerben és oprendszerben is.
Mind a vista, mind a router jelzi, hogy megtörtént a kapcsolódás. De tovább nem megy.
Vista 3 javítási lehetőséget is felkínál, egyik sem tudja megoldani. Új IP, alaphelyzetbe állított hálózati adapter vagy húzzam ki a kábelt a modemből. Ez utóbbi ugye nem lehetséges.
Driverek rendben.
Atheros AR5007EG a wifi adapter. A gyártó honlapján semmi sincs.

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#11853) kali válasza huh87 (#11852) üzenetére


kali
legenda

honnan tudod biztosan, hogy az illesztések rendben vannak? csak mert pont vista és win 7 alatt adódik gyakran, hogy az oprendszer által alapban adott illesztések látszólag rendben vannak - legalább is az eszközkezelő szerint -, de közben funkcionalitási hiba van mindaddig, amíg a noti gyártója által a letöltési részben adott - speciálisan a notira szabott - illesztők és alkalmazások feltelepítésre nem kerülnek! wifi és lan esetén is többször találkoztam már az említett problémával!
a wifi modul az asus által adott megfelelő illesztést kapta meg? adott illesztő felhúzása előtt szükséges a wireless console telepítése, hogy az illesztéshez bekapcsolásra kerülhessen a wifi modul, de mivel a wireless console nem adott 64 bit alá, azt miként oldottad meg? a 32 bit alkalmazás felhúzásával?
melyik/milyen wifi és atk illesztőket húztál fel? mert a wifi funkcionális be-, és kikapcsolásához, valamint működéséhez szükség van az atk illesztőkre és alkalmazásokra! mint már említettem, adott szériánál 64 bit alá ezek nem adottak, csak 32 bit alá! korábban említetted, hogy egyszer már csatlakozott a noti titkosítatlan hálózathoz, esetleg próbáld meg levenni a titkosítást a routeredről, és nézd meg, hogy úgy mőküdik, vagy sem?!?! az is lehetésges, hogy a megfelelő illesztés(ek) hiánya miatt csak a titkosítást nem kezeli rendesen a rendszer!

(#11854) huh87 válasza kali (#11853) üzenetére


huh87
tag

Anno meg a 386-os eraban volt,hogy a win megfelelo mukodesunek irta a hardvert, aztan megsem. Ebben a verzioban bele sem gondoltam ilyenbe.Kiprobalon.A driverek friseek, de ez a console nem remlik,hogy lattam volna.Kiprobalom.Titkositast majd holnap feloldom,most mindenki itthon a paneldzsungelben. Koszonom a reszletes es kimerito valaszt. :R

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#11855) huh87 válasza kali (#11853) üzenetére


huh87
tag

Hello!
Letöltöttem a 32bites verziókat is. Rendben feltelepültek.
Netswitcherrel lépésről lépésre beállítottam a netet, az eredmény sajnos romlott, már a routerig sem megy el. :O
64bites atkdrivert is feltelepítettem, de azzal is semmi. :O
Mind1.
Valszeg a titkosítás a probléma, de azt ebben a lakókörnyezeteben nem áll módomban megszüntetni. Rakok rá egy xp-t, talán azzal jobban járok.

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#11856) Mr.Skynet válasza huh87 (#11855) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Szia! Csak a wifi miatt ne válts XP-re, szerintem elég lenne egy MAC Filter is... nagyon sok helyen (nyilván nem mindenhol) feleslegesnek tartom a jelszót és ha csak jelszó nélküli hálóra tudsz kapcsolódni akkor ez egy félmegoldásnak jó lehet, míg rá nem jössz mi a probléma... szerintem egyik szomszédod sem fogja elkezdeni gyűjteni a wifi csomikat, hogy talán 1 heti munkával kiolvassa belőle, hogy mondjuk melyik oldalt nyitottad meg pár napja, ha meg ellesi a mac-edet és azt használja azt úgyis észreveszed. Bár lehet, hogy csak én nem tartom államtitoknak, hogy mit forgalmazok a levegőben... :B

(#11857) huh87 válasza Mr.Skynet (#11856) üzenetére


huh87
tag

Sikerült visszaállítanom az alapállapotot, azaz a routerig megtörténik a kapcsolat, onnan nem megy tovább.
APR List és MAC binding részeknél láttam a notebook MAC címét és IP-t.
Ezek micsodák?

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#11858) Mr.Skynet válasza huh87 (#11857) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Rossz helyen keresgélsz, "Wireless / Wireless MAC Filtering" kell neked, itt van 2 lehetőség:
- Allow csak azokkal az eszközökkel áll szóba a routered amik az alatta lévő listában vannak.
- Deny logikusan az Allow ellentéte...
Allow lehetőség, lent "Add New..." gombocska és egyesével szépen megadod a MAC címeket (Status Enabled). "Wireless MAC Filtering: Disabled" ezt tedd Enabled-re.
"Wireless / Wireless Security" itt pedig "Disable Security"
ARP, Binding fogalmak stb. wikipédia a barátod, 2 okból: én nem tudnám korrektül elmagyarázni és ez a wifi router állítgatás is eléggé off ebben a fórumban...

(#11859) huh87 válasza Mr.Skynet (#11858) üzenetére


huh87
tag

:R

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#11860) spanyoll


spanyoll
addikt

Hali. Keresgéltem, de nem találtam ilyet .. az asus szervíz mennyire gördülékeny? Csak mert egy k52j-m 1 hete van meg és 1-2 naponta meghal, így szervízeltetni kéne, csak nekem minél hamarabb kéne a gép a munkám miatt. Mennyire dolgoznak gyorsan vagy mennyire lehet őket sürgetni? Nem akarok 2 hetet várni, míg megcsinálják ... Ja meg 3 nap után már csak szervíz van, nem csere?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#11861) kali válasza spanyoll (#11860) üzenetére


kali
legenda

attól függ, hogy miként vetted, mert netes/webshop rendelés esetén 8 napon belül esetlegesen vissza is lehet adni!
mit jelent az, hogy meghal? biztosan hardveres hiba? otthon orvosolható - szoftveres - nem lehet?
amúgy a hiba jellegétől is függ a javítási idő intervalluma, nehéz napra pontosan megmondani, de alapban 1 - 2 hét között lesz szerintem - ha nincs minősítő körülmény...

(#11862) ibazsb


ibazsb
tag

k50in noti 217-es biosában nem találom a wake on lan opciót, így ez a funkció nem is működik. Érdemes biost frissíteni vagy máshol kell keresnem a problémát?

A megkérdezettek közel egyharmada egyetért, viszont a többit nem érti. Az egyharmad azt az egyet se érti.

(#11863) Narxis


Narxis
nagyúr

Szevasztok!

Pár hónapja küszködök olyan hibával, hogy néha bejön egy fekete képernyő netezés/filmnézés közben egy erős berregéssel egybe kötve, csak resettel tudom helyreállítani. Eleinte ritka volt de most már gyakoribb, én a GPU-ra gyanakszom ami egy ATI Mobility Radeon HD 2600 (Asus). Néha játszok valami régebbi játékkal és most már ott is megtörténik ez. Nincs valami tesztprogram amivel le lehetne ellenőrizni a GPU-t? Úgy mint memtesttel a memóriát?

A notebook egy Asus F3Ka ha számít valamit, bár a merevlemezt és a RAM-ot már kicseréltem benne nagyobbra, 4GB RAM van, ezért Windows 7 64bitet használom, legrissebb driverekkel.

Melegedésre nem gyanakszom mert megnéztem rögtön egy ilyen hiba után és az Aida64 azt írta, hogy GPU 35 fokos, a CPU pedig 65-70.

Thanos was right.

(#11864) ro_bert17 válasza ibazsb (#11862) üzenetére


ro_bert17
őstag

Notiknál nem túl gyakori a wol lehetősége. Szerintem egy bios frissítés után sem fogsz tudni plusz funkciókhoz jutni ezen a területen.

(#11865) ibazsb válasza ro_bert17 (#11864) üzenetére


ibazsb
tag

Köszi. A hálózati vezérlő tudja a wol funkciót, win7 alatt be is tudom állítani a szükséges tulajdonságokat, de ezek szerint a bios nincs rá felkészítve.

A megkérdezettek közel egyharmada egyetért, viszont a többit nem érti. Az egyharmad azt az egyet se érti.

(#11866) kali válasza ibazsb (#11862) üzenetére


kali
legenda

más miatt (is) érdemes frissíteni a bios verzióját - még akkor is, ha látszólag nincs hiba -, mert azóta több javítást is kiadott a gyártó!
amúgy a hálókártya tudná adott funkciót?
a
közben látom írod, hogy tudja!
szerintem próba ként húzd fel az utolsó bios verziót, nincs veszíteni valód!

[ Szerkesztve ]

(#11867) Barcsik válasza pokka911 (#11050) üzenetére


Barcsik
aktív tag

Hali!

Nekem is 1000H gépem van. Én az eeectl alkamazással húztam fel a procit 1840 Mhz-re. Azóta stabilan működik így és némi gyorsaság is tapasztalható. Jobban nem érdemes "tuningolni", mert kinyírja a processzort a túlhajtás és nálam lefagyott az XP kékhalállal 200b mhz-nél. :D

(#11868) Narxis válasza Narxis (#11863) üzenetére


Narxis
nagyúr

Erre valaki? kali?

Számíthatok rá, hogy nemsokára beadja az unalmast a VGA? :F

Thanos was right.

(#11869) kali válasza Narxis (#11868) üzenetére


kali
legenda

mondanám, hogy engedj rá a rendszerre egy húzósabb tesztet (everest stabilitás vagy hasonló), de mivel azt írtad, hogy net meg film alatt is jelentkezik, így gondolom nagyobb terhelés sem kell ahhoz, hogy lehaljon...
esetleg próbálj meg felhúzni újonnan az alapoktól mindent, az oprendszer után az illesztőket...stb, és nézd meg, hogy mikor kezdi el produkálni a hibát, hátha csak illesztős vagy hasonló jellegű a probléma, és nem hardveres!
a bios verzió frissítését/újrahúzását is kipróbálhatod!

[ Szerkesztve ]

(#11870) benike123


benike123
tag

hello!

nagy problémám lenne!
adott egy asus k50ab laptop, minden okés volt vele, épp a timeshiftet telepítettem és az angrybirdsel játszottam amikor befagyott kék halál és valamit elkezdett számolni alul, ezután ujraindult de mielött belépett volna kék halált nyomott.
ezután ujra akartam tenni, de eltűnt minden patríció és csak egy 100mb-os rendszer számára fentt tartott maradt :(
kivettem a vinyót ráraktam külő elosztóra majd usb-n 1 másik gépre de ott is csak a 100mb-os patríciót látta :S:(
valakiknek valami tipp hogy hova lett a vinyó tartalma vagy egyáltalán mitörtét???:(
előre is köszönöm a válaszokat!

(#11871) Narxis válasza kali (#11869) üzenetére


Narxis
nagyúr

Karácsony előtt húztam újra rendszert, többek között emiatt. :F

De lehet megpróbálom újra és akkor majd csak néhány dolgot teszek fel...

Thanos was right.

(#11872) bondors


bondors
csendes tag

Van egy Asus eeepc 900HD gépem, amire feltettem próbából a Win7 Ultimate-t.
Két dolog nem sikerült a windowsnak.
VGA drivert, és a wifi drivert nem tudta telepíteni.
Tudna valaki segíteni, hogy honnan tudnék drivert telepíteni rá, ami működik is?
Már több drivert próbáltam feltenni, de egyiket sem tudta telepíteni hibátlanul a windows.

(#11873) Narxis válasza Narxis (#11871) üzenetére


Narxis
nagyúr

Asszem megtaláltam a hiba okát, szoftveres probléma volt.

Thanos was right.

(#11874) Nyusziman


Nyusziman
tag

Hali mindenikek!
Van egy óriási gondom:

Van egy ASUS K52JC-EX181D típusú laptop.

A problémám a következő:

A gépet bekapcsoltam, majd a win7 (x86) felállása után rögtön kékhalálozott. Újraindítás után a képernyő 800x600 felbontású lett és a VGA-k eltűntek. (eszközkezelőből)
Újratelepítettem az intel hd videokariját ami sikeresen megtörtént. (a felbontás rendben van)
Utána az nvidia geforce 310m karit akartam feltenni de azt irta ki h nem található HARDVERIKUSAN.

http://img337.imageshack.us/img337/7057/nvidiahiba01.jpg

Most akkor elszállta, meghalt a kari??????????

Mit csináljak ezek után???

Segítségeteket és ötleteiteket előre is köszönöm!

nyusziman

(#11875) Csapi007 válasza Nyusziman (#11874) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Nem hinném.
Csükkentett módban indítsd el, szedj le minden Intel és nvidia cuccot, és az nvidiával kezd a telepítést.
Ha van visszaállítási pontod megpróbálhatod visszarakni. De egy Win reinstall tuti megoldja.

"Csak úgy mondom"

(#11876) Nyusziman válasza Csapi007 (#11875) üzenetére


Nyusziman
tag

Szeva!
Megoldottam!!!!!
A biosból ujratettem ua a bios ami volt rajta(a legfrissebb) majd miután bekapcsoltam a gépet felismerte az nvidia karit.
De azért a jövő hétvégén csinálok egy win7 reinstallt.
Azért nem megnyugtató h ilyet csinált. Nov-ben vettem a notit, korán kezdi.
Szted mi lehetett a hiba??? (mindig rendesen kapcsolom ki)
üdv

(#11877) Csapi007 válasza Nyusziman (#11876) üzenetére


Csapi007
veterán

Fogalmam sincs, egyszeri elmezavar...

"Csak úgy mondom"

(#11878) Joker94


Joker94
aktív tag

Sziasztok.
Van nekem egy Asus X58-LE laptopom.
Azt csinálja mam már 5x-re kb h. elmegy a wifi jel a gép belassul,elkezd akadni a kurzor és a proci használat kb 50%-ra ugrik.És csak egy újraindításal oldódik meg a probléma.
De max 1 órát bírja.Mi lehet a baja?

(#11879) spanyoll válasza kali (#11861) üzenetére


spanyoll
addikt

Azóta bevittem szervízbe, múlt hét szerdán, azóta no jel.
Most hívtam őket, kapcsoltak 20 féle kollégát, míg végül kiderült, hogy épp _Hollandiával_ leveleznek (google translate kb), hogy mi a probléma mert ilyennel még nem találkoztak. Nagyon örülök neki, csak nekem nincs erre időm. Mennyire lehetne kilobbizni, hogy holnap felhívom őket és ha még nincs kész akkor cseregép?
Nem sok kedvem van heteket várni míg kiderítik taiwanból a végén, hogy wtf ...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#11880) Stingie


Stingie
tag

Sziasztok,

Mivel az asztali PC-je felett eljart az ido, hétvégén asszonykának vettünk egy X50IE-SX061D típusú Asus notebookot. Netezésre, filmnézésre, letöltésre és max Sims 3-ra kell a drágának, ezért esett a választás erre az alsókategóriás kütyüre. Kellemes csalódás, úgy néz ki, hogy a Core2Duo T4400, a 4 giga 1066Mhzes DDR3 (2 volt, de pakoltam bele meg 2-t) és a HDMI-s Geforce GT310M bőségesen elegendő lesz arra, amire használni szeretné. (játékra ott vannak a konzoljaink, szóval nem ez volt az elsődleges szempont, persze régebbiek szvsz jól elfutnak rajta - egy Sims 3-at és egy Split Secondot próbáltam rajta mediumban). Soha nem vettem még hipermarketben semmi számtech cuccot és nem is ajánlottam másnak sem, de ebben az 1 esetben kivételt tettünk akciós ár/teljesítménye miatt (106K/Tesco, Nagykanizsa). 2 év gari van a notebookra, nemzetközi Asus garancia.

FreeDOS le, Win7 64 bit Ultimate fel - patentul megy, as hozzáadott driver CD-vel és az opcionális szoftver installerekkel megrakva par perc alatt hasznalhato lett a kis masina (az Asus oldalán amugy nincs fent ez a típus, valszeg vmi egyedi megrendelésre készült konfig... azért jó lenne frissebb drv-ket lehúzni a későbbiekben)

Az egyetlen meglepi akkor ért, mikor a Samsung - Toshiba (TS-L633C AS01 revízió) slim író kezdett rakoncátlankodni. DaemonTools install utan nem ismerte fel a CopytoDVD, es FreeIso burner irasi hibat jelzett iso iras kozben. D-tool ujratelepit, es a win7 gyari iroszoftverevel gond nelkul szepen megirta a DVD es CD lemezeket is.

Ezt azert meg tesztelni kell, bar az olvasassal, boottal nem volt gond, meg most is gyanus, miert futott hibara az iras. (finnyas olvaso, hibas nyersanyag? (maxell, DVD-R) Volt mar vkinek hasonlo tapasztalata? azota is jol mukodik az iro, ujabb FW-t nem talaltam hozza.

Cerberus. Humanity First. #gamer365 #retroid #staytuned

(#11881) kali válasza Stingie (#11880) üzenetére


kali
legenda

a maxell dvd-r vélhetően ritek médiakódot takar, ami nem a legjobb minőség, néhány író/firmware nem szereti!
amúgy szerintem inkább szoftveres akadás lehet(ett), a daemon tool virtualizáció például képes ilyen hibát okozni!

(#11882) Stingie válasza kali (#11881) üzenetére


Stingie
tag

Ertem, koszi!

Masik nyersanyaggal is kiprobaljuk majd, de bizom benne, hogy nem lesz vele gond. Image iro programnak mit hasznaltok manapsag? CDBurnerXP-t hasznaltam egy ideig, de a ceges Dell notebookom irojat nem szerette - amig ezzel a progival irtam, a lemezek olvashatatlanok voltak az autos cd lejatszomban.

Valtottam copy2dvdre, de ez se jott be. Egyeb otlet esetleg, ami ezzel az az asusba szerelt meghajtoval szepen egyuttmukodik? (vmi ingyenes, es kismeretu cucc)

[ Szerkesztve ]

Cerberus. Humanity First. #gamer365 #retroid #staytuned

(#11883) kali válasza Stingie (#11882) üzenetére


kali
legenda

szerintem daemon tools helyett ajánlott(abb) a virtual clone drive, írásra pedig nero 8 vagy újabb verzió, illetve imgburn - a te feltételeid alapján az utóbbi!

[ Szerkesztve ]

(#11884) spanyoll


spanyoll
addikt

Továbblépés az ügyemben: ma is felhívtam a drága drága szervízt, hogy helo, mi a pálya, most már megvan a probléma 1 heti hollandokkal való bájcsevej után, így már csak alkatrészre várnak ami gondolom max 1-2 nap. Kíváncsi vagyok, hogy mi lehetett a baja, amit csak ilyen nemzetközi konzultációval lehetett megoldani ... majd leírom :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#11885) mrjoo


mrjoo
csendes tag

Sziasztok. Nekem egy ASUS K52JC-EX144D notebookom van.
A probléma a következő amikor HDMI kábellal összekötöm a TVvel elsőre nincs semmi baj asztal látszik filmet simán tudok nézni, de amikor játszani szeretnék akkor hirtelen elveszti a TV a jelet ja és bármelyik játékot próbáltam ez a helyzet. Valószínűleg az lehet a baj hogy 2 videokártya van a gépben egy kisebb teljesítményű valami intel HD és egy Nvidia 310 M. Ja és a gépben elvileg 4 gb ram van de a 64 bites win7 is csak 2,67 GB tud használni belőle erre nincs valami megoldás hogy többet tudjon használni a gép?
Előre is köszi a segítséget.

(#11886) CséZé


CséZé
őstag

hi!

Iponból vásároltam egy Asus notit 2 év garral. valszeg pixelhibás. nem biztos, mert fólia van még rajta és tesóm megtiltotta, hogy leszedjem mielőtt hazajön, ugyanis az övé.
kérdés: ha mégis pixelhibás a cucc, az mennyi napig cserélhető, ha az egyáltalán? vagy h működik ez?

(#11887) spanyoll válasza mrjoo (#11885) üzenetére


spanyoll
addikt

Kapcsold ki biosban az integrált kártyát, azon kívül szintén ott állítsd be, hogy felismerje a teljes memót.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#11888) cantus válasza mrjoo (#11885) üzenetére


cantus
tag

szia!

Próbáltad már a VGA-kábelt? Azzal szerintem nem veszítené el a jelet a TV. Gondolom optimusos technológiája van a videókártyádnak, ahol lehet ilyen esetben manuálisan is kell állítani, hogy a max erőt használja és ne az integrált erőlködjön.

(#11889) cantus válasza CséZé (#11886) üzenetére


cantus
tag

szia!

Sajnos a pixelhibák javításás, garanciális feltételeit minden notebook gyártó a saját hatáskörében határozza meg. Az Asus nagyon eltérő garanciákat vállal a különböző típusú gépeire. Mi a géped pontos típusa? Az Ipont felhívtad már? Érdemes lenne gyorsan cselekedni, mert sok esetben 3 naptól, max 30 napig szoktak élni ilyen cserelehetőséggel.

(#11890) spanyoll válasza cantus (#11888) üzenetére


spanyoll
addikt

Gondolom nem gépen akarja hallani a hangot, jack-jack kábelt meg minek dugdosson pluszban (még egy kábel pluszban) ha már van hdmi ki és bemenet gépen és tvn :)
Biosban szépen less rá azokra amiket mondtam és elvileg menni fog :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#11891) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.Már több mint egy éve megvan egy ASUS F83SE-VX057D notim.Mindig is melegedett,de volt aki azt mondta,hogy lehet baja van.A gépnek a bal alsó része és a billentyűzet bal és középrésze nagyon melegszik.Ez lehet,hogy valami gond lenne vele már elejétől fogva?Vigyem be garanciára míg még van hozzá?Ha volt vagy van valakinek ehez hasonló problémája az szóljon már légyszi. :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#11892) CséZé válasza cantus (#11889) üzenetére


CséZé
őstag

Monitorvásárlás esetén az LG 3 napos cseregaranciát biztosít termékeire, az ACER és ASUS készülékekre külön garancia vásárolható.

ezt írja az Ipon, akkor az Asus-ra alapból nem jár, csak ha megvásárolom hozzá?
de mondjuk ez nem monitor, hanem notebook.

(#11893) CséZé válasza CséZé (#11892) üzenetére


CséZé
őstag

jó tárgytalan az egész, nem pixelhibás a cucc.

(#11894) A Zéé válasza CséZé (#11893) üzenetére


A Zéé
addikt

:)

Becsapós amíg rajta van a fólia. Én is majd összeszartam magam, amikor a bekapcsolás után 4 fekete foltot találtam, és megesküdtem volna rá, hogy azok elszállt pixelek. Egyből vettem is le a fóliát, hogy jobban megnézzem, aztán akkor derült ki, hogy csak porszemek voltak :)

Just a simple Lineman...

(#11895) zoo8800 válasza atti1848 (#11891) üzenetére


zoo8800
veterán

takarítva mikor volt?

rip and tear, until it is done

(#11896) atti1848


atti1848
senior tag

ZOO8800

ááááá az sosem,de amúgy már az eleje óta melegszik ugyan így.Hiába van alatta hűtő akkor is már szinte forró.

[ Szerkesztve ]

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#11897) atti1848 válasza zoo8800 (#11895) üzenetére


atti1848
senior tag

ááááá az sosem,de amúgy már az eleje óta melegszik ugyan így.Hiába van alatta hűtő akkor is már szinte forró.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#11898) szkury


szkury
tag

Sziasztok!
Az Asus x52jc-ex420d típusról van valakinek vmi tapasztalata ill. milyen specifikációt takar?
A neten nem találtam sokat róla.

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#11899) gypiero


gypiero
tag

Sziasztok!

Múlt hét csütörtökön vettem egy Asus K52JB-SX072D típusú notebookot. Nagyon elégedett vagyok vele, izmos kis szerkezet, a telep nagyon jól bírja a strapát, egy dolgot azonban nem értek. A bekapcsoló gomb mellett van egy fehéren világító gomb, amely funkcionalitásában megegyezik a power gombbal. Mi ennek a szerepe? Lehet állítani? Ez a gomb amúgy alvó állapotban villog, mint a noti alsó szélén a bal szélső kis zöld indikátor led.

(#11900) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Nem tudom, jó helyen járok-e, de a notimat szeretném bővíteni memória terén, és nem találom a memory QVL listát. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném. :R
petike4ever: Nemhogy ugyanaz a szerepe, mint a bekapcsológombnak, hanem egy gomb az egész. :D Nem lehet állítani, az egy visszajelző led.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.