Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1639) Trist


Trist
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy Asrock N68-S lapot, rá szeretnék kötni 2 ide vinyót és sehogy nem akarja, mindig csak a mastert látja rendesen a másik hibás karakterekkel, mérettel jelenik meg Biosban és windowsban is (xp). Minden jumper lehetőséget megjátszottam kb (mind1 h melyik hdd a master mindig csak az megy normálisan), biosban is próbáltam állítani mindent, cmos clear, bios frissítés is megvolt ( ha optikai+ winyó mókát játszok akkor meg az optikai nem akar normálisan menni). Emellett abszolút nem akar végigmenni a hangkártya driver, indulás után 3 seccel megáll és csak fájlkezelőből lehet bezárni, ha nem zárom be és úgy indítanám el akkor errorral dob ki. Próbáltam a cd-n lévő, az asrock honlapján lévő, meg azon kívül még vagy 3 féle drivert gugliból ( hd hangos windows frissítést felraktam úgy, h sp3 is vna, nemtom ez mennyire zavar be).

Ez így egyen laphiba, én rontok vmit vagy más alkatrész lesz a ludas? ( új proci ram táp vidkari vna a gépben csak a winyók meg az optikai régiek) help plz

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.