Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) jerry311 válasza AMD Power (#5500) üzenetére


jerry311
nagyúr

Van ahol erre is kapsz rendszámot. :DDD
Ehh, nem találok public linket. Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#5502) this is life


this is life
Ármester

Sziasztok ! Otletek jol jonnenek , a gond, hogy gyermekem 26 honapos , akar milyen rovid vagy hosszu utra megyunk kocsival sajna rosszul lesz, mivel lehetne ezt orvosolni ? Daedalonetta esetleg valami mas ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5503) jerry311 válasza this is life (#5502) üzenetére


jerry311
nagyúr

Daedalon kúp vagy tabletta, ha már így említetted. Inkább kúpot szeretnek adni, mert arra nem lehet inni. :DDD
Fogalmam sincs, hogy adható-e ilyen korban.

Csak saját autóban? Vagy másikban is? Tömegközlekedés, stb? Kilát rendesen?

(#5504) föccer válasza this is life (#5502) üzenetére


föccer
nagyúr

Szemészetre lehetne elvinni egy kivizsgálásra és ha az nem mutat ki semmi fiziológiai rendellenességet, akkor neurológiára.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5505) Möhe válasza föccer (#5504) üzenetére


Möhe
addikt

Párom ilyen, rosszul van a kocsiban. Gondolhatod,hogy én meg szeretek menni..... Egy parkolói "Y" manőver is rókaesélyes....

(#5506) föccer válasza Möhe (#5505) üzenetére


föccer
nagyúr

Egyszer azt olvastam/láttam valami műsorban, hogy az ilyen közlekedési rosszullétek alapvetően azért vannak, mert az agy nehezen képed feldolgozni a különböző szervi ingereket a szemből és az egyensúlyi központból, ezért egy olyan biztonsági reflex lép életbe, mintha mérgezés érte volna a testet és ezért jön a róka koma.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5507) Elemental válasza Möhe (#5505) üzenetére


Elemental
addikt

Nálunk csak a sebességgel van gondja :)
Ha kicsit odalépek, már csiporog, pedig ő is vezet. Bezzeg a lányom, ha meghallja a motorhangot, már mondja, hogy apa, gyorsabban :)

(#5508) jerry311 válasza föccer (#5506) üzenetére


jerry311
nagyúr

Az az egyik, a másik meg a sok rezgés, ami a testet éri.
Változó, hogy ki melyikre és milyen mértékben érzékeny.

Egyik gyerekkori barátom sem tudott Daedalon nélkül autóba (vagy akár buszra) ülni. Aztán kinőtte, annyira hogy most egy ízlésesen pimpelt Civic-kel autózik nem túl lassan.

noklika
Van aki mellett én sem érzem magam biztonságban, 30-as tempónál sem. Pedig biztonságosan vezet: odafigyel a többi autósra, elsőbbségek, gyalogosok, stb. Csak valahogy úgy sikerül neki mindezt előadni, hogy az első kereszteződésnél már szorul a zabszem. :Y

[ Szerkesztve ]

(#5509) this is life válasza föccer (#5504) üzenetére


this is life
Ármester

18 honapos koraig birta, aztan kevesebb autozas volt , es mostanaban egy egy rovidebb, hosszabb ut soran jon elo , igaz ha terelem a figyelmet akkor nincs oly nagy gond. Bar ez vezetes kozben nem mindig jon ossze . Parom meg inkabb panikol , amitol nem lesz jobban a gyerkoc. A szemeszetet lehet ossze hozzuk, bar ezt hogy talalom itthon az meg kerdes. Adsig meg marad a daedalonetta kup...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5510) föccer válasza this is life (#5509) üzenetére


föccer
nagyúr

Mit kell ezen tálani? :F Vigyük el szemészetre, olvastam olyan véleméynt, hogy lehet ezzel összefüggésben a dolog. - Jajj, miért mennénk vele szemészetre? - Egy kivizsgálatól lesz bármi baja? - Hát, végülis nem. - Oké, akkor foglalom az időpntot.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5511) jerry311 válasza föccer (#5510) üzenetére


jerry311
nagyúr

Kb. ennyi, de hát ahány család annyi para... :B

(#5512) Vladi válasza Sianis (#5415) üzenetére


Vladi
nagyúr

Pedig már megörültem, hoyg itt is érdekelté váltál. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5513) Vladi válasza Melack (#5422) üzenetére


Vladi
nagyúr

Sima komódra felszrelve egy falap oldalakkal. Ami lényeges, az az alátét bele. az vízálló legyen. Úgyisössepisili párszor. Meg, hogy kéznél legyenek a cuccok, pelenka, törlő, kenőcsök. De ne nagyon kéznél, mert pár hónaposan már széttúrja. :DD

Ezeket figyelembe véve pár ezer forintos is jó, aztán random komódra felfacsavarozod. Azt viszont jól kell rögzíteni.

(#5474) Heller2:

A mi 20k forintos ülésünket is lehet betenni háttal. Meg is nézem délután.

(#5481) wopi:

Mi a kérdés? :D

(#5490) wopi:

Egy hónap múlva már nem is fogsz emlékezni arra, hogy most milyen a ritmusa. Még vagy 6* változni fog, mire beáll. Kb 3 óránként eszik. Ehhez képest akármennyi lehet. Kezdetben gyorsan nő az adag, aztán lassabban.

(#5497) jerry311:

Azon? Inkább 96%-os haszonkulcs. A 20K-st legyártják 4000-ért a 300000-est meg 14000-ért. :K

(#5500) AMD Power:

Esejó. Mer hogy véded meg az rpg-k ellen? :F :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5514) hdman


hdman
őstag

Sofőröm van :))

Sopron city :)

(#5515) DeFranco válasza Vladi (#5513) üzenetére


DeFranco
nagyúr

"A mi 20k forintos ülésünket is lehet betenni háttal."

"Azt pedig verje ki mindenki a fejéből, hogy a menetirányban használandó ülést háttal teszi be a négyéves gyerekével. Kizárólag az erre tervezett ülést szabad így berakni!"

(#5516) this is life válasza föccer (#5510) üzenetére


this is life
Ármester

Azert kell talalni , mert parom hatvanyozottan aggodo lelek , mar mondtam neki amit irtal , le is sapadt egybol ....

Hdman
Kene neki ulesmagasito hogy elerje kenyelmesen a kormanyt , pedalokat hosszabitani es mehet csapatni :DDD

DeFranco
Nekunk is olyan ulesunk van , hogy 6-9 honapos korig forditva is be lehet kotni (igaz fektetett szallitashoz).. de azon mar tul vagyunk.

Vladi
Nekunk is lehet forditva kotni, de suly es korhatar van...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5517) Vladi válasza DeFranco (#5515) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jó. De ha a gyártó ajánlja úgy, hogy háttal is be tudod tenni? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5518) CharlieDrop válasza Vladi (#5517) üzenetére


CharlieDrop
veterán

mit ajánl?

Milyen ülést teszel be háttal és minek, leginkább minek?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5519) this is life válasza CharlieDrop (#5518) üzenetére


this is life
Ármester

A beszerlehetoseggel kapcsolatban [nania gyerekules,brendon]. Bar 10 kg-os sulynal nem tudom hogy ferne el a gyerkoc...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5520) föccer válasza this is life (#5519) üzenetére


föccer
nagyúr

A belső szivacsbetétet ki lehet szedni, úgy simán elfér benne.

üdv,f öccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5521) this is life válasza föccer (#5520) üzenetére


this is life
Ármester

A laba nem fert volna el , 10kg /1.5evesen , hasonlo van nekunk , hat nem kicsit lelogott mar akkor is a laba, magaban az ulesben most is kenyelmesen elfer , de ha forditva kotnem be a, akkor a laba utban lenne, meg akkor is ha fekvobe dontom.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5522) CharlieDrop válasza this is life (#5519) üzenetére


CharlieDrop
veterán

azok inkább hordozók, de oks, így értem, viszont az én üléseimet eleve nem lehet betenni háttal és soha nem is akarom úgy betenni

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5523) wopi


wopi
aktív tag

Újabb kérdés! :)

Nyugtassatok meg, hogy nem lehet a picit túletetni, ugye? Tudja ő, hogy mennyi kajcsi fér a gyomrába? Párom aggódik. :) Nem-e ettől szokott esetleg fájni a hasa, vagy nem tud visszaaludni...?

Másik: Korábban is írtam, hogy nagyon gyakran csuklik, majdnem minden etetésnél előjön ez. Illetve sokszor félrenyel, bár ezt a védőnő is mondta, hogy valószínűleg azért, mert nagyon falánk, és gyorsan eszik. A csuklás is ezért lehet?

(#5524) CharlieDrop válasza wopi (#5523) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ha túleteted, akkor kibüfözi, kihnyja

a hasfűjósság teljesen más sztori

az sokszor azért van, mert nem megfelelő a tápszer vagy ha szopizik, akkor amit anyuka eszik...

de ha minden oké, még akkot is lehet hasfájós

ajánlom a tornáztatást, lehet csak pukkantani nem tud rendesen :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5525) föccer válasza CharlieDrop (#5524) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem kihányja, hanem kibukja. Más a kettő

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5526) CharlieDrop válasza föccer (#5525) üzenetére


CharlieDrop
veterán

igaz, bocsesz

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5527) Vladi válasza wopi (#5523) üzenetére


Vladi
nagyúr

A csuklás idegrendszeri fejlettlenség. Gyakori. A bukás is. Az meg záróizom fejlettlenség. Erről tudnék regéket írni, mert az én lányom durván refluxos. Volt, vagy még mindig egy kicsit. De már ez szinte elmúlt.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5528) ZiD válasza wopi (#5523) üzenetére


ZiD
tag

Nekünk kb. 2 hónapig szinte minden kajálás után jött a csuklás, sztem mert nagyon mohón evett a kiscsávó. Ezen az sem segített, ha sokszor tartottunk pár másodperces szünetet kaja közben. Mondjuk a gyereket nem nagyon zavarta a csuklás :) Most, 4 hónaposan már nagyon ritkán van.

Túletetés: nálunk az első időkben simán engedte magát túletetni, ilyenkor bukott(bár ezt most is csinálja még :( ) illetve kicsit szirénázott mert nyomta a pociját. Viszonylag hamar kitapasztaltuk mennyi kell neki.

Ja, és még 1 korábbi téma, a cumi: nálunk 2 hét után nagyon nem ment az alvás(félt, hogy lemarad valamiről :D ) Védőnő tanácsára cumit adtunk neki, maga volt a megváltás, csak azzal ment az elalvás. Aztán kb. 2,5-3 hónaposan elkezdtek mocorogni neki a fogcsírák, és onnantól kezdve - 1ik napról a másikra - nem kellet a cumi, kiköpte... Azóta sem lehet a szájába adni, de nyilván már nem is kínáljuk. Helyette a pelus rágcsálás :DD van

[ Szerkesztve ]

(#5529) this is life válasza wopi (#5523) üzenetére


this is life
Ármester

Ha tul eszi magat, legfeljebb bukik egyet , s ezzel a tobblet sorsa rendezve van. Hogy mitol hasfajos egy baba az osszetett dolog, mulhat az anya etrendjetol , az alakulo emeszto rendszer hianyossagai (kicsikent meg nem teljes a belflora, enzimek spectruma), sok levegot nyel ...stb
Csuklas miatt ne aggodj, majd idovel elmulik, nem faj nekik, csak nekunk szuloknek rossz hallgatni .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5530) jerry311 válasza this is life (#5529) üzenetére


jerry311
nagyúr

Érdemes a "semleges" ételeknél maradni kezdetben.
Aztán lehet próbálkozni újdonságokkal. Anya megeszi reggelire/délelőtt, hogy a gyerek még kora délután megkapja az új összetevőjű anyatejet. Vagy tetszik neki vagy nem. Ha ízre tetszik is neki, akkor is lehet vele emésztési gondja, ami után nyűgös lesz. Viszont esélyes, hogy estére már minden rendben újra, szóval nem kell vele éjszakázni mert mondjuk őt is felfújta a kelkáposzta.
Türelem és sok kísérletezés.

(#5531) Pacák válasza tildy (#5449) üzenetére


Pacák
senior tag

[link] :D Ha most lennének kicsik a srácok, akkor addig nem hagynám békén a páromat, ameddig meg nem vesszük. :DDD

Nuclear launch detected

(#5532) AMD Power


AMD Power
titán

Nálunk a gyerek tegnap 2 tojásból evett rántottát, sonkával ,sajttal. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5533) #76385920 válasza Pacák (#5531) üzenetére


#76385920
törölt tag

Ez kurvajó!!!

Igaz öt éves lesz a fiam nemsokára, de egy ilyet még most is bevállalnék! :)

Nálunk is megy a kolbász, szalonna téma. Imádja a kölök! :)

[ Szerkesztve ]

(#5534) Pocee válasza Pacák (#5531) üzenetére


Pocee
senior tag

Ezt annak ellenére,hogy extrém apuka vagyok nem igazán gondolták át :)
Vagy annak aki 100000km2 tükör aszfalton lakik jó,de ha az első kerekek figyelmetlenségből egyszer megakadnak...a szülőn nyomja agyon a gyereket :(
Mégegyszer mondom,nem csőlátású vagyok,de ez veszélyes.

Mr.Brightside

(#5535) #76385920 válasza Pocee (#5534) üzenetére


#76385920
törölt tag

Nyilván a fejlesztők életükben nem jártak Magyarországon. :D

(#5536) tildy válasza Pacák (#5531) üzenetére


tildy
nagyúr

Viccet felreteve, mikor mar a gyerek mar stabilan jarni/futni tud, mi azt tervezzuk , kap egy rollert, vagy valami hasonlot, jon azon.:D
Addig a kenguru/kendo vagy apuci nyaka tokeletesen megteszi.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5537) Csiga85 válasza this is life (#5519) üzenetére


Csiga85
csendes tag

ugyanilyenünk van, ócsóbbért és más mintával... nania

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#5538) CharlieDrop válasza tildy (#5536) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Aha, majd jól meggondoljátok magatokat :D :D

Csiga:
Nekününk Cybex Pallas, és egy Kiddy Guardian Pro 2

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5539) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Egy kérdés: ha fájások lesznek, gondolom nem lesznek óramű pontossággal 5 vagy 10 percesek... mégis kb. hány rendszeres fájást kell kivárni az indulásig? ötöt? tizet? tizenötöt? ha fél- vagy egy órán át van rendes, mondjuk 8 (pluszminusz 1 szórással) perces fájás?

(#5540) Vladi válasza DeFranco (#5539) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem is tudom... talán egyet. :D

Ha bármi nem oké irány az ügyelet. Ennyi.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5541) Melack válasza DeFranco (#5539) üzenetére


Melack
veterán

Feleségem idézném: várjátok meg, míg a 10 percesből 5 percesek lesznek / elfolyik a magzatvíz. Akkor már nem küldenek haza :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5542) CharlieDrop válasza DeFranco (#5539) üzenetére


CharlieDrop
veterán

jó kérdés, nem tudom, sosem volt ilyen problémám :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5543) ZiD válasza DeFranco (#5539) üzenetére


ZiD
tag

Nekem még nem olyan régi az emlék, úgyhogy ahogy Melack kolléga írja :)

(#5544) this is life válasza DeFranco (#5539) üzenetére


this is life
Ármester

Az 5 perces fajasokat varjatok meg, a tuti amikor mar nem zavarnak haza , ha kb 2 percenkent jon mar , es a parod mar nem tud mosolyogni. Ez utobbi komoly , mert ha meg van energiaja mosolyra , akkor meg viszonylag messze a szules ideje. De ha elfolyna a magzat viz akkor sipirc befele egybol.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5545) jerry311 válasza CharlieDrop (#5538) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem feltétlenül, egyik ismerős a negyediknél gyereknél tart.
Használt babakocsik száma: 0.
Használt hordozókendők száma: végtelen :))
Sőt a játékbabáknak sincs babakocsija. Ha épp olyan van, akkor a játékbaba nem kocsiba kerül tologatásra, hanem a gyerek hátára, mert azt kéri.
Már a 3 éves is.

(#5546) CharlieDrop válasza jerry311 (#5545) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ja, én a járásra és a rollerre gondoltam, győzzön utána futni :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5547) jerry311 válasza CharlieDrop (#5546) üzenetére


jerry311
nagyúr

Roller vagy műanyag motor...
Magyarországon a motor menő, Angliában meg 2-3 kerekű rollereken gurulnak a törpök.

(#5548) twine válasza jerry311 (#5547) üzenetére


twine
addikt

Holnap lesz a fiam 2. szülinapja! Megkapja a tanuló biciklit :)) Annyira vártam már, hogy felnőjön hozzá...
De mondtam az anyjának, hogy jövőre a 3. szülinapra egy ilyet viszek haza ;] :D

Összeráncolta a homlokát , és azt mondta, 5 éves koráig meg sem akar ilyet látni otthon... :Y

Majd meglátjuk mikor éri el az ebihal az "ülésmagasságot"(48-56cm) ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#5549) CharlieDrop válasza jerry311 (#5547) üzenetére


CharlieDrop
veterán

A lényeg, hogy azzal sokkal gyorsabban tud pörkölni a gyerkőc, te meg futhatsz utána :)

Aztán ha meg túl messzire mentetetk és elfárad, akkor a gyereket is meg a motort is cipelheted :D

Én jártam így, hogy a gyerek a kezemeben aludt, addig a párom cipelte a kis motort :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5550) Heller2 válasza twine (#5548) üzenetére


Heller2
aktív tag

Hát...majd meggondolod. Itt a játszótéren mindennapos a futóbiciklis, műanyag motoros elesés. Félelmetesen nagyot tudnak esni. Én azt nem bírom és nem is engedem, hogy a gyerek méretéhez mérten kisebb "járműre" üljön. Azokon előre bukik át a magasabb súlypont miatt. Volt itt, akinek a foga tört ki. A mi futóbiciklink is itt rohad már egy fél éve , de nem mertem még ráültetni. Nekem úgy tűnik, mintha velocipéddel menne. Onnan szinte látom ahogy leesik....és a sisak is kevés. Szóval én nem tudom, hogy mikor engedem neki.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.