Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) CharlieDrop válasza etejedu (#5050) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ja, a hideg jó lehet :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5052) #76385920 válasza AMD Power (#5049) üzenetére


#76385920
törölt tag

Eleinte nekünk is jól ment minden, tuti napirenddel. Gondoltuk királyság, a védőnő is meg mások is mondták, hogy lesz ez még máshogy is. Aztán persze úgy is lett. A délutáni alvások elmaradtak, este is pörgés, éjszaka 2 óránként keltünk hozzá.Aztán ez is változott. A délutáni alvások mostmár rendszerint elmaradnak és az egész éjszakát végig alussza. (4,5 éves most)

Van amikor nem tudsz ellene tenni semmit, élettani tulajdonságok, változások is lehetnek az okok.

Végigéltem én is meg a zasszony is, volt olyan, hogy legszivesebben lementem volna az autóba aludni. Mindent kipróbáltunk, hideget , meleget, ringatást, éneklést, zenét, világítós bizbaszokat, de a helyzet nem javult. Volt olyan, hogy hullafáradtan éjfélkor a szoba közepén a vállamon ringattan, énekeltem a bóbitabóbitát, apartalatt és társait. :)

Legyetek türelmesek. Ha feszültség van a gyerek rögtön érzi és ő is feszült lesz.

(#5053) V.Stryker válasza #76385920 (#5052) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezt én is alátámasztom. Mi most 2,5 évesek vagyunk. Volt idő, hogy úgy aludt egész éjjel, mint a kisangyal, aztán délután, ebéd után még másfél, két óracskát. Aztán jött egy fordulat, hogy délután nem aludt vagy majd fél évig. Sőt, még volt párszor, hogy a bölcsibe se aludt.
Ezzel párhuzamosan aztán volt,hogy éjjel is nyűgös volt. Ennek ellenére délután még mindig nem aludt. Nem is tudom hogy bírta.
Aztán mostanság meg pár napja, egy hete megint szépen alszik egész éjjel.És már 80%-ban délután is alszik.

Szóval ne vegyék magukra a szülők. Lehet élettani dolog, lehet front, időjárás, stb.

Ez pont idevág (Nálunk pont így van.):

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5054) Vladi válasza AMD Power (#5049) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ajj csórikámék. :( Nagyon sajnálom. Kitartás! Ez is el fog múlni. Próbáljátok ki a praktikákat. Ha kész, akkor kezdjétek előlről. Nálunk is voltak ilyen időszakok. Igazóból még mostanában is van. 23.00 a rekord. Aztán 6-kor már kelés. Éjszaka viszont csak 1* kellett etetni, de akkor 1,5 órára. :DDD :(((

Azt csinálta utána a kisasszony, hogy szépen mindenkit felkeltett. Jó oké, mindenki felkelt. Itt a 8.00, apa megy dolgozni, akkor szépen bevágta a szunyát. :DDD

Foga kinőtt már?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5055) AMD Power válasza #76385920 (#5052) üzenetére


AMD Power
titán

Én inkább vagyok türelmes. Érdekes most alszik a gyerek. Ma voltunk az egy éves státuszon. Minden rendben volt. 78cm 9300g. :K

Viszont ezzel a nem alvással el fogjuk vinni a gyereket a Madarász kórházba. Ha már csak adnak pár jó tanácsot már megérte.

Vladi: Persze. Már kint van mind a 6 már jó ideje. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5056) AMD Power


AMD Power
titán

Ma kivittük a gyereket a Hajógyári szigetre. A járás segítőjét is kivittük. Nah mondom akkor adj neki. Pörögj. 1 órán át tolta. Estére kíváncsi leszek. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5057) DeFranco válasza AMD Power (#5056) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tele lesz élményekkel, túlpörgött, esélyetek sincs ;]

(#5058) CharlieDrop válasza DeFranco (#5057) üzenetére


CharlieDrop
veterán

heeee, ne bíztasd már csórit :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5059) föccer válasza DeFranco (#5057) üzenetére


föccer
nagyúr

de szemét vagy. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5060) Melack válasza föccer (#5059) üzenetére


Melack
veterán

Várjunk pár hónapot;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5061) föccer válasza Melack (#5060) üzenetére


föccer
nagyúr

Ott a pont. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5062) DeFranco válasza Melack (#5060) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD

(#5063) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Vajon a hét év kritikus?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5064) DeFranco válasza CharlieDrop (#5063) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kritikus. Nálunk is nehéz volt, és pont akkorra esett, amikor már nagyon aktuális volt a gyerekvállalás. Nagyon sok meló van benne, hogy rendeztük a sorokat.

(#5065) CharlieDrop válasza DeFranco (#5064) üzenetére


CharlieDrop
veterán

hm, tegnap volt a 8 éves házassági évfordulónk, 11 és fél éve vagyunk együtt, csak ezért jutott eszembe

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5066) AMD Power válasza DeFranco (#5057) üzenetére


AMD Power
titán

Aranyos vagy köszönöm! :P :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5067) föccer válasza CharlieDrop (#5063) üzenetére


föccer
nagyúr

2008-ban házasodtunk, 2015-ben válunk...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5068) CharlieDrop válasza föccer (#5067) üzenetére


CharlieDrop
veterán

menthetetlen?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5069) föccer válasza CharlieDrop (#5068) üzenetére


föccer
nagyúr

Ahhoz mind a ketten kellenénk. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5070) CharlieDrop válasza föccer (#5069) üzenetére


CharlieDrop
veterán

anyámék 17 évet bírtak

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5071) DeFranco válasza AMD Power (#5066) üzenetére


DeFranco
nagyúr

alszik már a kisbalázs?

(#5072) szkinni


szkinni
tag

Anyumék meg 15-öt de hàl istennek hogy elváltak

(#5073) beers válasza föccer (#5067) üzenetére


beers
addikt

2006-van és szintén 2015-ben...

M&N

(#5074) AMD Power válasza DeFranco (#5071) üzenetére


AMD Power
titán

Alszik igen, este 8 óta. De 1x ár fent volt. Akkor visszaaltattam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5075) tildy válasza föccer (#5067) üzenetére


tildy
nagyúr

2008-ban osszejottunk, 2015-ben hazasodunk:) MEg most jon a gyerkoc is:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5076) föccer válasza tildy (#5075) üzenetére


föccer
nagyúr

Sok sikert, boldogságot, kitartás, türelmet és erőt. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5077) AMD Power válasza DeFranco (#5071) üzenetére


AMD Power
titán

Olyan fél kettő fele felkelt. Saját ágyába már nem tudtuk visszarakni. Jött az én helyemre, én meg a földre. Viszont most nem mocorgott egy cm sem. Úgy feküdt reggel 8-ig ahogy leraktad. Szerintem ez a tegnapi "edzés" jót tett neki. :K

Egyébként nálunk is illene már lépni valamit , a házasság felé. Most leszünk együtt lassan 5 éve. Gondoltam már ,hogy legalább el kéne jegyezni. :F

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5078) CharlieDrop válasza AMD Power (#5077) üzenetére


CharlieDrop
veterán

csak ha igényli :)

Ma megint átjött nálunk is a nagy, ilyenkor félig rajtam fekszik, de én jól alszok :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5079) Ghoosty válasza CharlieDrop (#5078) üzenetére


Ghoosty
őstag

Nálunk is rendszeresen felébred a nagyobbik és átjön. De mi genyók vagyunk és ő alszik a földön. Kialakítottunk egy helyet neki és ott alszik. Átjön, lefekszik, ha kell betakarjuk és ennyi. Néha én fel sem ébredek, csak a feleségem, annyira gyorsan/csendesen megy a dolog.

(#5080) tildy válasza föccer (#5076) üzenetére


tildy
nagyúr

Az oszkoi ph tabor nelkulez nem johetett volna letre:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5081) AMD Power válasza CharlieDrop (#5078) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem igényli. Csak egy alap esküvőre elkölteni 5-600e Ft. Nekem ez csipi a szememet! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5082) CharlieDrop válasza AMD Power (#5081) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ja, az a fránya pénz és egyetértek, ha már adjuk meg a módját, bár nálunk a polgári csak a legfontosabb személyekkel egy ebéd volt

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5083) Ghoosty válasza AMD Power (#5081) üzenetére


Ghoosty
őstag

Házasság nem feltétlenül jár esküvővel. Munkatársamék hétköznap házasodtak, estére meg a szűk családdal (testvérek/szülők) beültek egy étterembe vacsorázni. A lány azért ragaszkodott menyasszonyi ruhához, meg fényképezkedtek is. Ruhabérlés, öltöny vásárlás, fényképész/album, vacsora kijött 200k körüli összegből.

(#5084) AMD Power válasza Ghoosty (#5083) üzenetére


AMD Power
titán

Ez így jól hangzik. De szinte csak az eljegyzési és a karika gyűrök kerülnek kb 150e Ft-ba. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5085) DeFranco válasza AMD Power (#5084) üzenetére


DeFranco
nagyúr

feléből is megvan.

nem lesz brilles meg csőfazonú kétszínű mattított, de szeretet lesz abba is.

(#5086) Melack válasza AMD Power (#5084) üzenetére


Melack
veterán

Nekünk nemesfémből lett, volt vagy 30k a kettő együtt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5087) Ghoosty válasza AMD Power (#5084) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ahogy előttem mondták, simán kijön a feléből. Ráadásul ismerősi körömből sokan kihagyták az eljegyzési gyűrűt, csak karika gyűrűt vettek. 2010-ben volt az eljegyzésünk, akkor kapott egy 20-25k-s gyűrűt, meg később 60k körül megvolt a két karika gyűrű és nem a legolcsóbbat választottuk. Igaz nincs benne gyémánt, de ha ragszkodsz hozzá, kisebb gyémántokkal is csak 10-20k-val kerülne többe. Legalábbis anno így volt.

[ Szerkesztve ]

(#5088) föccer válasza tildy (#5080) üzenetére


föccer
nagyúr

Örülök, hogy segíthettem. :D

Akkor tiszteltetbeli keresztapa lehetek vagy mi? :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5089) Vladi válasza AMD Power (#5081) üzenetére


Vladi
nagyúr

Akkor csináljatok kicsi esküvőt. Mifelénk hétköznap van ingyenes nap az anyakönyvi hivatalban. Utána egy vacsora a közvetlen családdal. Például.

mod: á, az aranygyűrű kijöhet már 50-ből párja. Ha nagyon akarjátok és kevés a della, akkor is össze lehet hozni :)

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5090) DeFranco válasza Vladi (#5089) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hogyhogy ingyenes nap? Minden nap ingyenes a polgárjenő hivatalban. Legalább is nálunk. Csak a hétvége fizetős, az is csak kicsit.

(#5091) AMD Power válasza Vladi (#5089) üzenetére


AMD Power
titán

A pénz meg lenne rá. De én több 100e ft sajnálok egy esküvőre kifizetni. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5092) Vladi válasza AMD Power (#5091) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ne légy smucig. Lepd meg az asszonyt egy lagzival. ;]

DeFranco:

Nálunk fizetni kell, 5000 ft a helyszínen, 50k+ áfa külső helyszínen. Kivéve szerda, akkor ingyenes.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5093) #76385920


#76385920
törölt tag

Én már nem is emlékszem, hogy hogy volt. :)

A gyűrűhöz vittük az alapanyagot, az ékszerész megvette, katalógusból választottunk a gyűrüt, megcsinálta, munkadíjat kifizettük. Nem emlékszem mennyi volt, de kevés...

(#5094) DeFranco válasza AMD Power (#5091) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nézd, ezt nem mi fogjuk eldönteni nyilván, beszéljétek meg, hogy mennyire igényli, mennyit szántok rá, abba mi fér bele, és az megfelel-e neki.

Szerintem ha reális és megvalósítható, és nem a gyerekek szájától veszitek el a falatot, akkor a gyermekeid anyja ennyit megérdemel, de ennek mindenképpen a köztetek levő konszenzusnak kell lenni, máshogy semmi értelme, el se kezdjétek.

Az meg, hogy mennyi lesz, attól függ, hogy mik az igények. 200-tól felfelé a csillagos égig.

(#5095) Möhe


Möhe
addikt

Őnye...csak mi vagyunk otthon asszonnyal vadházasságban? :U :D

(#5096) ZiD válasza Möhe (#5095) üzenetére


ZiD
tag

:N

(#5097) Fernet


Fernet
senior tag

Nálunk 2013-ban volt az esküvő, hét évvel az összeismerkedésünk után. Addigra már a gyerek is közel három éves volt, ő hozta a gyűrűket a polgárin. :) Látom nem egyedi eset :)

(#5098) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Mi 12 év együttlét után házasodtunk. A gyerek már egy éves volt. Csak polgári volt és családias bulival utána. Csak kaját, tortát főzettünk, minden mást mi csináltunk. Pl söré én voltam kézműves sörfőzdébe, após borszerető, így ő intézte a bort. Jól sikerült, jól bekúrtam. :DDD

Egyébként a kapcsolatunk a házasságkötés óta sz.rabb.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5099) AMD Power válasza V.Stryker (#5098) üzenetére


AMD Power
titán

Egyébként a kapcsolatunk a házasságkötés óta sz.rabb.

Ez az amit én már mástól is hallottam. De nem értem mi oka lehet.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5100) Möhe válasza AMD Power (#5099) üzenetére


Möhe
addikt

A házasság egy kapcsolat elrontója. Sajnos rengeteg példa van rá körülöttem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.