Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6150) twine válasza Elemental (#6146) üzenetére


twine
addikt

"mikor töltötte a 3-at, már leúszott egyedül egy huzamban egy hosszt a 25m-es medencében mellúszásban perfekt kartempóval," :Y :C

Aztamindenit.....Nagyon ügyes.... :R Jó érzés látni kis porontyokat, ahogyan cseperednek, és egyre -egyre ügyesebbek lesznek...
Én nem tudom2-3 év között mennyit fejlődnek...(mi most voltunk 2 évesek)De 3 évesen az a 25 m-es úszás...A számat tátom...

ÉN azt hiszem jól döntöttél...ha apa jelenti a "mindent" a vízben,akkor kár is lett volna erőltetni egyelőre a "versenysportot" :K

És az, hogy apa a minden, ettől egyszerűen elolvadok...két évesen megkapta a futóbringát...
Tegnap anyára ráhoztuk a "szívinfrastruktúrát" :DDD mert mondtam a ygereknek hogy guruljon le a (NAgyDuna)gátoldalban...(füves, gazos, földes meredek gát, mint álltalában az ilyenek)
Megtette :Y :C
Én úgy voltam vele, nagyot nem perecel, mert alacsony, és mégis füves földes közegre hasal el, ha úgy adódik...
De azért miután legurult, és lefékezte magát, kb önkívületben szaladtam oda hozzá összecsókolni.....

Én is ki szoktam vinni a bringámat...egykerekezés, ugratás, miegymás...
Azt a tekintetet semmi nem tudja überelni ahogy rám tud nézni, miközben egymás mellet "tekerünk"...
Ahogy AMD Power-ék is, mi is rengeteget coptunk úgy kb napjainkig, a nem alvás, felébredés, folyton influenza a bölcsiből...üvöltés sírás...Napi 2-3 óra alvás, az sem egyhuzamban dologtól...és ezek mellet mindketten dolgozunk...Feleségem ráadásul vezetőként...
Azt hittem eret vágok már a "végén" magamon...
De mostanság , ahogy egyre nagyobb és ügyesebb...az érzés is egyre erőssebb bennem...
APÁNAK LENNI CSODÁLATOS!

Kitartás mindenkinek, akinek nem sima a "pálya"...lessz az jobb is.... ;)
Jó egészséget mindenkinek...

Ps:
Nekem mindez azért furcsa, és azért is ömlengek ennyire, mert soha nem voltam gyerekpárti...Még a roki körben születetteket sem nagyon akartam kézbevenni, babusgatni...
Ezért ezek az érzések elég furák így apaként, ahogy átkapcsoltak bennem valamit... :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.