Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37051) unclefucka válasza dokee78 (#37050) üzenetére


unclefucka
senior tag

Tessék: innen letöltheted.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37052) Darth_Revan válasza bandiras2 (#37048) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Sőt, a zene annyira jó, hogy a "disillusion" számot (ami szerintem a legjobb) még a 2014-es Fate/Stay Night UBW sorozathoz is egy rész erejéig felhasználták :)

[ Szerkesztve ]

(#37053) bandiras2 válasza Darth_Revan (#37052) üzenetére


bandiras2
senior tag

[Ez a track üt igazán a FATE OST-ből.]

tDr1v3r
Hogy állsz vele?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37054) tDr1v3r válasza bandiras2 (#37053) üzenetére


tDr1v3r
veterán

8 resz, este folytatom.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37055) dokee78 válasza unclefucka (#37051) üzenetére


dokee78
félisten

:R
Hopp ezekhez nincs magyar felirat? :U

(#37056) Mister_X válasza dokee78 (#37055) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Minek?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37057) Archanon válasza dokee78 (#37050) üzenetére


Archanon
őstag

[link] Zömében azért szinte mindenhez talál az ember ma már magyar feliratot, a minőség persze sokszor vitatott. :U Black Lagoon viszont jó választás, én azért javasolnám az angol szinkront, szvsz, még a japánnál is jobb, Dutch egyszerűen vicces eredeti hangsávval, ahelyett, hogy badass lenne. (I know this is madness... this is blasphemy... I don't care. :P ) Autentikus, lévén az összes főszereplő szinte fél-amerikai. [link]

Ne legyetek már genyók, ha magyarul akarja nézni, nézze. Lehet nem olyan jó az angol, vagy abban a cipőben jár még, hogy nem tud egyszerre idegen feliratot olvasni, fordítani, és még figyelni is az eseményekre. Senkinek sem megy elsőre, aztán ha mégis... Kit érdekel, ő magyarul akarja nézni. ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37058) dokee78 válasza Archanon (#37057) üzenetére


dokee78
félisten

Felirat legyen magyar csak.
Nyelv japán is lehet.

(#37059) unclefucka válasza dokee78 (#37058) üzenetére


unclefucka
senior tag

Egy idő után eljutsz majd arra a pontra, hogy egészen egyszerűen nem lesz a nézendő animéhez magyar felirat.
És itt most nem arról van szó, hogy egy-két sorozathoz nincs, hanem konkrétan egyikhez sem lesz, ami a wish-list -en van.
Igazából erre a területre is elmondható, hogy túl kis ország vagyunk. :(((
A frissen megjelenő animék közül is jó, ha a 5-10%-át fordítják és azt sem azonnal, vagy egyszerűen félbe szakítják a fordítást (bizonytalan időre felfüggesztik).
A régebbiekhez persze lehet vadászni, csak nem biztos, hogy megéri (minőségi problémás, sok utánajárás, stb.)

Szerintem kezdj el megbarátkozni az angol felirattal, főleg ha hosszú távon szeretnél animézni. ;)

Ja és a hang az csak eredeti japán legyen! (elenyésző mennyiségű kivételtől eltekintve persze)

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37060) bandiras2 válasza dokee78 (#37058) üzenetére


bandiras2
senior tag

Egyet értek az előttem szólóval, én is csak egy olyat láttam ahol az angol szinkron köröket ver a japira: [Redline]
Jó angol szinkron van elég, főleg a prémium sávban, de a magyar szinkrontól fejfájást kapok, a felirattól meg gyakran agyf@&t.
Az anime volt az ami majdnem anyanyelvi szintre tolta fel az angol szövegértésemet, úgyhogy kösd fel a gatyát, és meglesz az eredménye, ha pl egy one piece-t letolsz angol felirattal ;]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37061) saelin


saelin
veterán

Nem tudtam mi hiányzik annyira mostanában, de amikor elkezdtem nézni a Amaama to Inazuma-t, már tudtam... Egy nyugis, érzelmesebb slice of life mű! Nagyon emlékeztet a Barakomn-ra, ami nálam anno nagy kedvenc volt. Fuh, és most nézem, hogy 2014-es anime! Pedig tökre olyan, mintha nemrég néztem volna. Lehet hogy öregszem. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#37062) F34R válasza saelin (#37061) üzenetére


F34R
nagyúr

Edes kis tunderi lanyka, szerettem a sorozatot, de ha minden igaz lesz hasonlo:
Udon no Kuni no Kiniro Kemari

Poko <3

(#37063) unclefucka válasza saelin (#37061) üzenetére


unclefucka
senior tag

És nem csak, hogy lesz hasonló, hanem volt is már jó pár hasonló. ;)
pl.:
- Usagi Drop
- Papa no Iu Koto o Kikinasai!

Tessék megnézni! :K

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37064) KisTücsök válasza Archanon (#37057) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nagyon kiemeled Dutch karakterét, amelyiknél oké, az angol orgánum talán jobban illik a karakterhez, csak messze nem őt fogjuk a legtöbbet látni. A Revy-nak a hangját kölcsönző japán csajszi viszont baromi nagyot alakít. Ő viszont állandóan képben van.

(#37065) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Gundam Origin IV] Trailer eng sub November 19 2016 :DD

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37066) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mob Psycho

Szerintem jó kis sorozat volt, az elején a grafika nem igazán tetszett, de a végére azért megkedveltem, hozzá tartozott a stílushoz. :D

Live-Die-Respawn

(#37067) Totheground


Totheground
addikt

UH-OH

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37068) Gebriel


Gebriel
veterán

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Egy animációs filmek a címére lenne szükségem,
Jó pár évvel ezelőtt láttam én sajnos nem sokra emlékszem belőle.. mondhatni semmire. :(((
A történet egy elzárt városban vagy bolygón játszódott vagy ott kezdődött.
Végén a csapat valami nagy küzdelemben vett rész és talán volt benne egy motoros tag is.
Iszonyat szép volt a film olyan Final Fantasys.

Tud nem sok infó de hát ha valaki tud segíteni, hogy megtaláljam. :R

(#37069) oriic válasza Gebriel (#37068) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#37070) Gebriel válasza oriic (#37069) üzenetére


Gebriel
veterán

Volt egy érzésem, hogy össze mostam két filmet.
Valóban ez volt az motoros amire emlékszem. Köszi.

De akkor az egy másik film volt ami a városban játszódott.
A városban talán száműzöttek laktak és nem hagyhatták el a várost. Vagy apokalipszis volt és azért ragadtak ott. Nem emlékszem. :O

(#37071) bozont válasza Gebriel (#37070) üzenetére


bozont
veterán

Vexille talán?

(#37067) Totheground

És ez mi lesz vajon? Remélem nem olyan borzadály mint a Vivid. :(

[ Szerkesztve ]

(#37072) Archanon válasza KisTücsök (#37064) üzenetére


Archanon
őstag

Dutch, csak mint legfőbb példa. Viszont Rock-on kívül - az övé talán kicsit gyengus, de még mindig messze jobb, mint az átlag gagyiangol - az összes szereplő hangja nagyon el van találva. Nem tudom... mi a gond Levy hangjával? ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37073) Gebriel válasza bozont (#37071) üzenetére


Gebriel
veterán

Ezaz. :))
Köszi srácok a segítséget! :R

(#37074) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

:}

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37075) F34R válasza bozont (#37071) üzenetére


F34R
nagyúr

Movie, a Nanoha hardmadikja, Vivid utanna jatszodik (egy masik sikon), de ha mar itt tartunk abbol is lesz sorozat ujra, remelem nem egy feldolgozas.

[ Szerkesztve ]

(#37076) nonsen5e


nonsen5e
addikt

SAO -Ordinal Scale- Trailer 2

Azt legalább előre lehet tudni, hogy senkinek nem lesz semmi baja. ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#37077) oriic válasza nonsen5e (#37076) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hol van még február? :O

Live-Die-Respawn

(#37078) nonsen5e válasza oriic (#37077) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha még csak a februárra kéne várni.
Japán mozikban jelenik meg akkor, tehát DVD/neten nem lesz elérhető pár hónapig, ugyanúgy ahogy nyugaton sem fog megjelenni még pár hónapig még fansubbal sem. Örülök, ha jövőre látni fogom a Kimi no Na Wa.-val egyetemben.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#37079) Totheground válasza nonsen5e (#37078) üzenetére


Totheground
addikt

Erre van egy nagyon egyszerű megoldás. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37080) oriic válasza Totheground (#37079) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te meg se szólalj inkább. :D Olvasom a vízumod folyamatban van már. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37081) nonsen5e válasza Totheground (#37079) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha rámszakadna az OTP, elhiheted, hogy mennék ki premierre. Sajnos a lakóhelyemből kifolyólag sanszosabb, hogy az én emeletem szakad rá a helyi OTP fiókra. :D

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#37082) Máté94 válasza Totheground (#37079) üzenetére


Máté94
addikt

Elviszel a premierre. Juhúú! :)) :DDD

(#37083) Totheground válasza oriic (#37080) üzenetére


Totheground
addikt

Jaja. Szóval ha nem ülnek rajta túl sokat, Novemberben már kint leszek. :K

@Gertrius
Ha fölöttük laksz, fúrd meg a széfet. Ha lebuksz, mond, hogy csak a WC-t próbáltad kidugítani. :DDD

@Máté94
Segíthetek jegyet foglalni. :P

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37084) oriic válasza Totheground (#37083) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na hajrá, aztán kérjük majd a beszámolókat meg a képeket. :D

__

Srácok most jelentették be ugye a Sword Art Online vs Accel World játékot, szóval most azon gondolkoztam, hogy van már bármi hivatalos infó arról, hogy azonos világban játszodik a két remekmű? [link]

Live-Die-Respawn

(#37085) Totheground válasza oriic (#37084) üzenetére


Totheground
addikt

Hivatalos nincs de nemhivatalosan már régóta ismert tény.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37086) oriic válasza Totheground (#37085) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A nem hivatalos részt azt ismerem. :D

Live-Die-Respawn

(#37087) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Sok figyelmet nem kapott itt, de a múlt héten végetért Orange elég erős kis dráma lett. :K Nekem nagyon tetszett, mindenképp bent van nálam az idei top 5-ben.

November 18.-án kapni fog egy sequel filmet is, nagyon várom.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37088) Pttypang válasza tDr1v3r (#37087) üzenetére


Pttypang
veterán

Inkabb idegesitoen csopogos volt.

Everybody lies.

(#37089) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Meanwhile in Japan

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37090) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Majd leestem a székről. :D
Nico-Nico-Knee

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#37091) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Lehet vótmá, de Oramge-ben van magyar zászló :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37092) nonsen5e válasza nonsen5e (#37076) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ahogy olvastam ANN-en, simultaneous worldwide release lesz februárban.

Mondjuk kisebb összegben mernék arra fogadni, hogy ez a worldwide release azt jelenti, hogy Japán + New York. Esetleg még 3 random amerikai nagyváros, aztán nesze neked worldwide. ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#37093) Ellia


Ellia
addikt

Sword Art Online: ledaráltam az első évadot (Asuna fan lettem :P) de az évad másik fele, az efles szerintem sokkal gyengébb volt mint az első. Illetve ezt a testvér/nem testvér szeretem nem szeretem izét elég nehezen emésztettem meg. Leszámítva a spoilerben írtakat, tetszett amit láttam megyek a következő évadra :)

(#37094) Pttypang válasza Ellia (#37093) üzenetére


Pttypang
veterán

Nagyreszt ne varj csodat, az elso meg csak-csak, de utana eleg vicces lett, nem jo ertelemben.

Everybody lies.

(#37095) nonsen5e válasza Ellia (#37093) üzenetére


nonsen5e
addikt

Aztán ha megy az angol/(japán) olvasás, jöhet az Alicization LN sorozat is.
Bár még a 17. fele és a 18. hátra van, de összességében szerintem egy nagyon jó arc lett, és az angol (fan) fordítások is igencsak színvonalasak.

Crytec210: A SinonAssOnline rövidítést új értelmezése az csak egy dolog ;] , de mi volt vicces (bármilyen értelemben) a Mother's Rosario alatt?

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#37096) Pttypang válasza nonsen5e (#37095) üzenetére


Pttypang
veterán

Azert a rozsafuzeres elott volt meg ket kieg, ha jol emlekszem..
A rozsafuzer meg hmm... az a baj ,hogy keverem a novel-el szerintem, de vaalmi remlik, hogy az elejen fura volt, marmint az animeben az ugrandozas miatt nem volt annyira athozva a dolog.

Everybody lies.

(#37097) Ellia válasza nonsen5e (#37095) üzenetére


Ellia
addikt

Angolal nincs baj, japánnal... (tudok 10-ig számolni FTW!) majd ránézek.

Crytec210: nem várok csodát, szórakoztasson és kész :)

[ Szerkesztve ]

(#37098) Totheground


Totheground
addikt

Heh, a Sunshine BD első heti számai felülmúlták a season összes többi animéjének első heti számainak összegét (azaz a LL többet adott el, mint minden más együtt). Emellé a μ'sic Forever memorial boxból is elment majdnem 72k darab. :C

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37099) nonsen5e válasza Totheground (#37098) üzenetére


nonsen5e
addikt

BD
71185 Love
66745 Love Love
* 5716 NEW
* 4805 Planeta
* 4761 accelerator
* 3671 Dungan
* 3640 Mob
* 3606 G cancer
* 3472 Love 2
* 3356 ff15
* 2817 luck
* 2813 Masou
* 2793 Ilya
* 2556 Aman
* 2503 boxff15
* 2119 Kuroko
* 2009 movie Puri
* 1819 rewrite
* 1803 Sutobura
* 1545 Savan
* 1348 this art
** 903 ff15
** 858 Soma
** 814 Love 1
** 710 stroked Chico
** 473 accelerator
** 412 喰種
** 368 taboo
:D :Y :C

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#37100) consono válasza nonsen5e (#37095) üzenetére


consono
nagyúr

Ezek szerint érdemes neki állni a SAO light noveleknek? Úgy is kifogytam az olvasnivalóból :) Merre érdemes angol fordítást keresni? Japánul csak a kölköm tanul...

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.