Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37251) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

2016/2017 Winter Anime Chart

Na nézzük akkor mi érdekel.

Chaos; Child
éLDIVE
Gyakusatsu Kikan

Egyelőre ezek, aztán meglátjuk.

Live-Die-Respawn

(#37252) tatararpad válasza oriic (#37251) üzenetére


tatararpad
őstag

Konosuba 2? Én valahogy az elsőn is nevettem, pedig rossz a humorérzékem.

(#37253) KisTücsök válasza tatararpad (#37252) üzenetére


KisTücsök
addikt

:K

+ A Little Witch Academia.

Többi majd elválik.

(#37254) Mister_X válasza oriic (#37251) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Showa Genroku Rakugo Shinjuu S2, Konosuba S2, SAO: Ordinal Scale, ezekért talán megéri felkelni. A mostani szezon elég harmatos, ha nem lenne az új Working!, tuti nem néznék semmit...

Demi-chan wa Kataritai is érdekes.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37255) F34R válasza oriic (#37251) üzenetére


F34R
nagyúr

MIND!!!

Otaku progression.

(#37256) bandiras2 válasza tatararpad (#37250) üzenetére


bandiras2
senior tag

[Natsuyuki Rendezvous]
Próbáld be szerintem

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37257) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Eve Of Destiny ]
Első 10 perc teaser. November 19.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37258) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37259) bandiras2


bandiras2
senior tag

[High School Festival preparation]

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37260) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Simi-simi

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37261) T_Stark


T_Stark
őstag

Valaki néz innen Dragon Ball Supert?
Nekem nagyon bejön ez a Black Goku saga.
Meg azok a zenék alatta, nagyon eltalálták, teljesen visszaadja ezt a sötét hangulatot.
Meg lehet ezeket a zenéket valahonnan szerezni, a Youtube-os ratyi minőségen kívül?

(#37262) WayneGace válasza T_Stark (#37261) üzenetére


WayneGace
őstag

[link]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#37263) F34R válasza T_Stark (#37261) üzenetére


F34R
nagyúr

EN.

Bar szerintem a grafika egy rakas sz.., meg az sem tetszik hogy csak ugy valtogatjak a szinteket ertelem nelkul. Pl. Saiyan Rose szamomra nevetseges volt.
Meg az is hogy Zamas overpowered jobban mint Broly volt. Es mar masodjara fogjak eljatszani ezt a BIOMASS hulyeseget, valaki minek fuzional, ha nem tudja stabilan tartani a sejtjeit?

[ Szerkesztve ]

(#37264) T_Stark válasza F34R (#37263) üzenetére


T_Stark
őstag

Hát azon én is néztem egy nagyot mikor valamelyik részben Trunks és Goku együtt harcoltak, és Trunks szinte nem is tűnt gyengébbnek, mint SSJ Blue Goku... Meg Trunks új szintje is most mi? Fél-Blue?
A Rose-t én sem értem honnan jött. Ha Black is elért arra a szintre, akkor miért nem Blue lett?
Ettől függetlenül tetszik ez a saga, várom a hétvégi Vegito-s részt.

(#37265) F34R válasza T_Stark (#37264) üzenetére


F34R
nagyúr

Meg majd Gogeta is egyszer :DDD

(#37266) T_Stark válasza F34R (#37265) üzenetére


T_Stark
őstag

Én egyébként (sok DB fan most készíti a követ) a legjobban még mindig az SSJ4-et bírom, szar GT ide vagy oda. Az egész átalakulással szépen visszanyúltak a Saiyan-Jin-ek gyökereihez, óriás-gorilla forma, majd önkontroll, és úgy SSJ4. Ráadásul csak tiszta vérű Saiyan lehet SSJ4. Meg a kinézete is, szó szerint "vadállat" :DDD Nem csak a szeme/haja színe és formája változik.

[ Szerkesztve ]

(#37267) Ijk válasza T_Stark (#37261) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én csak régi rajongóként nézem, amúgy meg gyenge. Nekem a régi sokkal jobban tetszett, abból sem a felújitott fos zenés hanem az eredeti, na annak volt egy hangulata amit a mostani képtelen visszaadni. Bár lehet hogy megöregedtem hozzá, ki tudja. A rajz sem tetszik, ez a mostani színkavalkád már egyenesen giccses. Az erőviszonyok is teljesen szétestek, régen ha már elborult szintek voltak is, azért volt valami konzekvencia benne, de ez a god mód már nekem sok. Egyedül Beerus pozitívum nekem.

Ennél még a GT is jobb volt szvsz.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37268) T_Stark válasza Ijk (#37267) üzenetére


T_Stark
őstag

A régit én is végignéztem az összes filler résszel együtt, meg a hihetetlenül elnyújtott csatákkal.
A felújított kimaradt.

Eleinte én is úgy kezdtem neki a Supernek, hogy nézem mert DB, aztán valami majd lesz belőle.
A Beerus és Freeza saga ugye megvolt már a movie-kból, így az eleje elég unalmas lett, a tournament már jobb volt, a Black saga meg nekem kifejezetten bejön, írtam is fentebb hogy nagyon hangulatos zenéi vannak, eddig nem tűnt fel semmi emlékezetes zene a Superben (Z-ben voltak jók), de ebben a saga-ban eltalálták nagyon.

Beerus és Whis nekem is szimpatikus. Jó lenne több akciót is látni Beerustól, ne mindig csak egyen. :DDD
Bejön ez a "leszarom" stílusa :) Egy ideig már kezdtem azt hinni, hogy majd elhülyéskedik a karaktert, elég idiótára vették vele a figurát, de Zamasu kivégzése alatt megmutatta hogy amikor komoly, akkor nagyon az :D
Whis erejéről meg kb semmit nem tudunk még, csak sejthetjük.

Na meg majd a Zeno-féle tournament saga-ban remélem a többi univerzum Pusztítás Istenei is megjelennek.

(#37269) bandiras2


bandiras2
senior tag

Coppelion.

3 genetikailag módosított kislány bóklászása a ZÓNÁBAN 10+ évvel azután, hogy a Tokyoi kísérleti reaktor Chernobil üzemmódba kapcsolt.
Az art szemkápráztatóan tetszetős, az alapstory kiváló, de attól amit a szereplők műveltek, időnként a hajamat téptem."THIS IS ADVANCED STUPID".
(A másik pedig: A sugárzás nem így működik, főleg nem a radioaktív por.)

Egynek nem volt rossz

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37270) Totheground


Totheground
addikt

Ismét jól indut a hétfő. :C

Tawawa 1
Tawawa 2

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37271) bandiras2


bandiras2
senior tag

Safe for work cosplay Karen Araragi
[Cosplay doing well damn right]

Totheground
Firefox nem jeleníti meg, de a chrome viszi. Mi ez? tetszik!

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37272) Totheground válasza bandiras2 (#37271) üzenetére


Totheground
addikt

Getsuyoubi no Tawawa.

Himura Kiseki "hétindító" oneshotjaiból készült rövid részek (kb 8 perc egy rész és hétfő hajnalban jön ki). Story nem sok van benne, tényleg csak egy apró szösszenet ami kicsit jobbá teszi a hétfőket, főleg ha az ember szereti a... jól fejlett lányokat. :DDD

A heti oneshot meg ez. :C

Twitter

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37273) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Srácok, kifogytam az animékből és a szezon is gyenge (ha nwm lenne az új Working, nem is néznék semmit).

Valami könnyed SoL kellene a lelkivilágomnak. Referencia:

Working!
Servant X Service
Shirobako
Hanasaku Iroha
Hataraki Man

Tehát ne feltétlen iskolásokról szóljon, de nem baj, továbbá legyen munkavégzés a középpontban, azaz amolyan szürke hétköznapos. Tehát az olyanokat meg se említem (láttam), mint Sore ga Seiyuu!, Clannad, Hataraku Maou-sama!, stb. Egy-két szezonnal ezelőtt volt egy anime, ahol középiskolások csináltak VN-t, azt is láttam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37274) kristof123 válasza Mister_X (#37273) üzenetére


kristof123
őstag

Nekem meg annyi van, hogy nem győzöm őket nézni. Mindig csak hozzácsapom a tervezetthez az éppen aktuális szezonból ami tetszik, de csak gyarapszik a plen tú vács. : D
Nemsokára megint beszámolok miket neztem meg és hogy mennyire nyerték el a tetszésemet. Van bőven anyag, kb egy éve írtam erről utoljára.

[ Szerkesztve ]

(#37275) Archanon válasza Mister_X (#37273) üzenetére


Archanon
őstag

Bakuman-t láttad már? [link] Amennyiben nem, szerintem tökéletesen megfelelne az elvárásaidnak. ;)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37276) Máté94 válasza Mister_X (#37273) üzenetére


Máté94
addikt

Gi(a)rlish Number

Cinizmusból sosem elég. :DDD

New Game?

(#37277) Mister_X válasza Archanon (#37275) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Listára felkerült :K 75 rész picit azért soknak hangzik.

@Máté: az elsőt kihagyom a neve miatt (vagy majd unalmamban ránézek), New Game! pedig 8. epizódnál jár már.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37278) bandiras2 válasza Totheground (#37272) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ez jOO!
Such PLOT!
Innentől nézős!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37279) Mister_X válasza Mister_X (#37277) üzenetére


Mister_X
nagyúr

szerk.: elfogyott és még vége sincs a műszaknak, jöjjön a köv. évad :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37280) F34R válasza Mister_X (#37279) üzenetére


F34R
nagyúr

LOOL, igy toltod a muszakot hogy megy az anime ? ;]

(#37281) Mister_X válasza F34R (#37280) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szimplán hamarabb végzek a munkámmal és a szabadidőt "értelmesen" töltöm... ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37282) Pttypang válasza Mister_X (#37281) üzenetére


Pttypang
veterán

mikor minden ertelmes dolgozo a fbot porgeti ezerrel.. szegyen, hogy te nem! csalodott benned a ceg :O

;]

Everybody lies.

(#37283) Máté94 válasza Mister_X (#37277) üzenetére


Máté94
addikt

Miért? Jó kis szójáték a main heroine-re utalva. :DDD

(#37284) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Féloff, de jöhet ide is, mert az alap egy anime/manga:

Ghost in the Shell trailer:

[link]

Nyitójelenet:

[link]

A film elvileg az első movie és a SAC Kuze sztorivonalát mutatja be. Elsőre azt mondom hogy még jó is lehet. :C

Live-Die-Respawn

(#37285) F34R válasza oriic (#37284) üzenetére


F34R
nagyúr

Fujj, lattam de gyalazat foleg hogy Scarlet-et sem birom ;]

(#37286) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Egyik facebook komment:
actually the same character. A turns into B after the rejection

;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37287) Archanon válasza Mister_X (#37277) üzenetére


Archanon
őstag

Soknak hangzik, és mégis baromi hamar elröpült (nekem). :D Szerintem vágj bele minél előbb, rájössz majd, hogy erre a fajta kikapcsolódásra régóta vágytál már. ;] Mert egészen új stílust mutat be, egyáltalán nem a megszokott, unalomig húzott sémára épít... Azta**********mennyire************jó ez az egész, még mindig így gondolok rá. :DDD Lehet meg is kéne néznem még egyszer...

____

Végeztem a Steins;Gate újranézésével - ugye ez esetben angol szinkronnal. Végignéztem, és bátran kijelenthetem: szemtelenül jóra sikerült a szinkron. Annyira durván átadták az érzelmeket, hogy nem akartam elhinni... Okabe szinkronhangja is valami zseniális játékkal tolta, Kurisu így is "all time one of the best heroine in anime world", a tutturuuu félelmetes, Daru badass kocka állat, zseniális Rukako hangja, a stlus amit levett a színésznő egy az egyben az eredeti, sötöbö sötöbö... Mi a lényeg? Bárkinek, bátran mehet az ajánlás angol szinkronnal (pláne ha valakinek nagyon új a japán nyelv és az érzelmek még nem jönnek át igazán). Ahogy írtam korábban, hogy ezt valaki sz*rnak titulálja, ahhoz nagyon nagyon nagyon durván elfogult japanoid fanatikus otaku izének kell lenni. Sorry. :P

A sztori meg ismét letaglózott... Jöhetne már a Zero. Most jelenik meg angol nyelvterületeken a játék, elvileg csak konzolra. Remélem lesz Windóz verzió is, mert ez szerintem instant buy lesz. :U

____

Ghost in the Shell movie - GitS vagy sem, ez a film ha nem lőttek le minden jó dolgot a trailerből, baromi jó lesz. :Y Mozi gyanús. :K (Ami nálam nagy szó, nem járok moziba, csak kb. évente 1-2 alkalommal. Utoljára Warcraft... Előtte... Hobbit 3.) A trailer mindenesetre felülmúlta a várakozásaimat.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37288) Máté94


Máté94
addikt

Totheground:

CITRUS Anime in the works

Ezt nem ismerem ugyan, de:

Netsuzo Trap

ALL ABOARD THE YURI TRAIN! CHUUU-CHUUU!

:C :R

[ Szerkesztve ]

(#37289) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Cuki Rikka Rikkás dolgot csinál, hogy felvidítsa a napod

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37290) Totheground válasza Máté94 (#37288) üzenetére


Totheground
addikt

Good good. Bár a Citrus néha kicsit túltolja a drámát, de jöhet. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37291) kristof123


kristof123
őstag

Sziasztok!

Elég régen írtam már le, hogy miket láttam és mennyire nyerték el a tetszésemet, így elérkezett az idő, hogy megint megosszam veletek. Sajnos a vége felé rájöttem (valahol a Date A Live-nál), hogy hónapról-hónapra egyre több a tervezett anime és egyre kevesebbet tudok megnézni, így eldöntöttem, hogy könyörtelenül dobom ami nem ragad magával pár rész alatt. Sajnos nincs időm mindent megnézni, és így próbálok szelektálni. Ha netán valami nagyon jó darabot kihagynék, majd sikítsatok!^^

Megnézett anime:
Owari no Seraph (újranézve) 8/10
Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen 8/10
Kumi to Tulip 7/10
Psycho-Pass (újranézve) 10/10
Psycho-Pass 2 8/10
Hoozuki no Reitetsu 6/10
Gankutsuou 8/10
Fairy Tail (2014) 9/10
Noragami (újranézve) 8/10
Noragami Aragoto 8/10
Seiken no Blacksmith (újranézve) 7/10
Yuu Yuu Hakusho 8/10
Dimension W 8/10
Yodaka no Hoshi
Danshi Koukousei no Nichijou 7/10
Mekakucity Actors 6/10
World Trigger 7/10
To LOVE-Ru (újranézve) 6/10
To LOVE-Ru OVA (újranézve) 6/10
Motto To LOVE-Ru (újranézve) 7/10
To LOVE-Ru Darkness (újranézve) 6/10
To LOVE-Ru Darkness OVA (újranézve) 6/10
To LOVE-Ru Darkness 2nd 7/10
Musaigen no Phantom World 6/10
Kanojo x Kanojo x Kanojo: Sanshimai to no DokiDoki Kyoudou Seikatsu 7/10
Overlord 8/10
Overlord: Ple Ple Pleiades 5/10
Outbreak Company 8/10
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (Ezt meg kell nézni mégegyszer, hogy 10/10 legyen ;] ) 9/10
Ao no Exorcist (újranézve) 9/10
Boku dake ga Inai Machi 9/10
Bakuten Shoot Beyblade 5/10
Pokemon (újranézve) 6/10
Sakamoto desu ga? 8/10
Air Gear 6/10
NHK ni Youkoso! 8/10
Kingdom 9/10
Kingdom 2nd Season 8/10
Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri 8/10
Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri 2nd Season 7/10
Dokidoki Oyako Lesson: Oshiete H na Obenkyou 7/10
One Punch Man: Road to Hero 8/10
Utawarerumono 7/10
Utawarerumono: Itsuwari no Kamen 8/10
Hai to Gensou no Grimgar 7/10
Katanagatari 8/10
Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume 6/10
GetBackers 5/10
Taifuu no Noruda 7/10
Shion no Ou 7/10
Kagewani 7/10
Samurai Flamenco 7/10
Masou Gakuen HxH 6/10
Owari no Seraph: Owaranai Seraph 5/10
Ishida to Asakura 5/10
Ishida to Asakura Special 5/10
Date A Live (újranézve) 7/10
Date A Live: Date to Date 7/10
Date A Live II 7/10
Date A Live: Encore OVA 7/10
Hitori no Shita: The Outcast 7/10
Amaama to Inazuma 8/10
Tansu Warashi. 6/10
Gakuen de Jikan yo Tomare 5/10
Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin 8/10
Orange 6/10
Omoide no Marnie 7/10
Samurai Champloo 8/10
Kagewani: Shou 7/10
Kiznaiver 6/10
Mob Psycho 100 8/10
Boku no Hero Academia 9/10
91 Days 9/10
Magi: Sinbad no Bouken (TV) 9/10
Ghost in the Shell: Arise - Border:1 Ghost Pain 7/10
Ghost in the Shell: Arise - Border:2 Ghost Whispers 7/10
Ghost in the Shell: Arise - Border:3 Ghost Tears 7/10
Ghost in the Shell: Arise - Border:4 Ghost Stands Alone 7/10
Ghost in the Shell: Arise - Alternative Architecture 5/10
Ghost in the Shell: The New Movie 7/10
Gakusen Toshi Asterisk 6/10
Gakusen Toshi Asterisk 2nd Season 6/10
New Game! 7/10
Rakudai Kishi no Cavalry 6/10
Nourin 6/10
Rokka no Yuusha 8/10
Saenai Heroine no Sodatekata 6/10
Shinmai Maou no Testament 5/10
Shinmai Maou no Testament OVA 5/10
Shinmai Maou no Testament Brust 5/10
Shinmai Maou no Testament Brust OVA 5/10
Shokugeki no Souma 8/10
Shokugeki no Souma: Ni no Sara 9/10
Shelter 7/10

Kara No Kyoukai ("dropped"):
Kara no Kyoukai 2: Satsujin Kousatsu (Zen) 5/10
Kara no Kyoukai 4: Garan no Dou 5/10
Kara no Kyoukai 3: Tsuukaku Zanryuu 5/10
Kara no Kyoukai 1: Fukan Fuukei 5/10
Kara no Kyoukai 5: Mujun Rasen 5/10
Kara no Kyoukai 6: Boukyaku Rokuon 5/10
Kara no Kyoukai Remix: Gate of Seventh Heaven (áttekertem) 3/10
Kara no Kyoukai 7: Satsujin Kousatsu (Kou) (felénél delete)

Dobott:
.hack//Sign
Air Gear: Kuro no Hane to Nemuri no Mori - Break on the Sky
Jinrui wa Suitai Shimashita
You Shoumei Bijutsukan Line
Absolute Duo
Dagashi Kashi
Dance with Devils
Juuou Mujin no Fafnir
Monster Musume no Iru Nichijou
Taboo Tattoo

Olvasott Manga:
Duds hunt 8/10
Naruto 8/10

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#37292) F34R válasza kristof123 (#37291) üzenetére


F34R
nagyúr

Jol belevagtal, :DDD

Mondjuk a Kara no Kyoukai-t ennyire lepontozni kar, de te tudod. ;]

(#37293) renji00 válasza kristof123 (#37291) üzenetére


renji00
aktív tag

>Kara no Kyoukai dropped 5/10

ugghhhh

(#37294) Mister_X válasza kristof123 (#37291) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csaxólok, hogy van a Psycho-Passból egészestés OVA / sequel / mozi. Gekijyouban Psycho-Pass.

Továbbá most rögtön írj le öt 12 max 24 részes slice of life-ot, ami minimum 8 pontos lett :Y

Egyébiránt... fura... "ízlésed" vagy ízlésficamod van... Eztcsakazértudommertláttaménisolyatamitnemkellene!!4

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37295) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#37296) alevan válasza oriic (#37295) üzenetére


alevan
őstag

Eddig príma a 3 jelenet alapján :D

Ám ahogy a Ghost in Shell elfogadhatott volna egy ázsiai főszereplőt, ide jobban illenének az európai karakterek. Legalább a főszereplők között. Kivéve Mustang. Őt csak japánként tudom elképzelni :)

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#37297) kristof123 válasza F34R (#37292) üzenetére


kristof123
őstag

és (#37293) renji00:

"Mondjuk a Kara no Kyoukai-t ennyire lepontozni kar, de te tudod. "
Mert egybe pontoztam. Az első részek am nagyon jók voltak, de később csak szenvedés volt és meguntam. De mivel látom, hogy nagyon kiakadtatok ezen, lehet nekiesek még egyszer. :D

(#37294) Mister_X:
Ezen kívül minden mást láttam belőle: Psycho-Pass Movie.

"Egyébiránt... fura... "ízlésed" vagy ízlésficamod van... "
Nem vitatkozom. :DDD
Volt olyan amit újranézés után nem értettem, hogy adhattam neki annyi pontot. Szóval még mindig tartom amit régebben írtam: "Az értékelés a saját véleményem, ami függ a bevitt cukor, koffein, alkohol... mennyiségtől, sütött-e a nap akkor vagy nem... stb csak a szokásos : D ami ráadásul eléggé ingatag is, ha valamit újranézek néha drasztikusan változik a pontozása. : P"

A fentebb lévő picike hsz-ból kimaradt egy rész, hogy mit szeretnék most nézni (jöhetnek még ajánlások is):
Akatsuki no Yona
Kurau Phantom Memory
Mononoke
Otome wa Boku ni Koishiteru
Papa no Iukoto wo Kikinasai!
Phantasy Star Online 2 The Animation
Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru
Samurai Deeper Kyou

Hinata no Aoshigure
Howl no Ugoku Shiro
Psycho-Pass Movie

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#37298) Mister_X válasza kristof123 (#37297) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Leírom másképp: bátor vagy, hogy hentai-t pontozol ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37299) Armahun


Armahun
addikt

Elég rég hanyagoltam már ezt a műfajt, de pénteken ráleltem a
Re: Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu-ra, ami ismét beszippantott ebbe a világba.
A folytatásról van valami infótok, reméltem, hogy kerek történet lesz, de sajnos nem az lett.

Az utolsó két rész alapján szerintem Rem is hasonló "játékos" lehet mint Yusuke.

Megpróbálkozom a Serial Experiments Lain-nel.

Olyan sok címet írtatok az előző pár hozzászólásban, hogy az ember azt se tudja, hogy melyiket válassz.
Tudnátok esetleg 1-2 kerek történetet ajánlani.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#37300) Archanon válasza Armahun (#37299) üzenetére


Archanon
őstag

Lain? :F

Számomra a jelenlegi top 20, ami így hirtelen eszembe jut, nem feltétlen sorrendben (az első párat kivéve), de ezek közül szerintem egyikkel sem lőnél mellé. Többiek ajánlásával ne is foglalkozz, mehet így sorba ez a lista. ;] Kerek, lezárt történetek... baromi jó történetek.

Steins;Gate
Clannad + After Story
Kanon
Great Teacher Onizuka
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Tengen Toppa Gurren Lagann
Nodame Cantabile
Code Geass
Fate/Stay Night + Fate/Zero
Death Note
Angel Beats!
ef - a tale of memories. / melodies.
Gungrave
Eureka Seven
Bounen no Xamdou
Black Lagoon
Gosick
Bakuman.
Katanagatari
Toradora!

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.