Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36251) Pttypang válasza oriic (#36250) üzenetére


Pttypang
veterán

Földet rájuk!

Hmm, most ez megy tegnap ota a fejemben.

Everybody lies.

(#36252) Máté94 válasza oriic (#36250) üzenetére


Máté94
addikt

Puck.

(#36253) oriic válasza Máté94 (#36252) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja olvastam hogy őt említettétek korábban.

Live-Die-Respawn

(#36254) alevan válasza Pttypang (#36251) üzenetére


alevan
őstag

Kétszer is végignéztem, ahogy Subarut betemeti a hó, miközben hallgattam. :B

Ma pedig munkahelyen felváltva hallgattam az első OSTvel.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#36255) oriic válasza alevan (#36254) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Btw, kétszer megnéztem még a részt, és simán azt mondom hogy a teljes sorozat legjobb záró jelenetét kaptuk meg. :Y

Live-Die-Respawn

(#36256) saelin


saelin
veterán

Youtube.

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valaki ilyeneket vegyen... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36257) F34R válasza alevan (#36254) üzenetére


F34R
nagyúr

A vegen en is lefagytam, endless credit es a zene meg kurva hangulatos.

Petelgeuse nagyon badass, igazi mindblowing freak, es a kepessege a psychokinesis nagyon utos.
Ennek ellenere ugy gondolom nem o lesz a vegso kulcsszereplo. Ha jol gondolom Puck emelkedett ki a kastely folott es azert szolitotta Emilia-t lanyanak, mert az apja spiritualis vetulete.

Es talan azert hal meg mindig Subaru, mert mikor Emilia is meghal akkor aktivalodik Puck igazi kepessege, es kinyirja Subit, hogy elorol kezdhesse az egeszet.

[ Szerkesztve ]

(#36258) Pttypang válasza F34R (#36257) üzenetére


Pttypang
veterán

Betelgeuse lesz az, de nyilvan csak az egyik mid boss.
Miert lenne az apja spiritualis vetulete? :D
Szerintem siman azert hal meg subi, mert odamegy. Puck pedig siman megfagyasztott mindent, aludjatok cimen, tiszta csipkejozsika.
Nem szamit, ki az, sima aoe fagyasztas megy :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36259) Ellia


Ellia
addikt

Mit néztek ennyire? Kezd érdekelni :D

(#36260) Pttypang válasza Ellia (#36259) üzenetére


Pttypang
veterán

re:zero

Everybody lies.

(#36261) F34R válasza Pttypang (#36258) üzenetére


F34R
nagyúr

15ep first death, az is Puck volt. Jah csak myanimelisten P-vel irtak, eleg sok ability-je van. Es ugy erzem Subaru iszonyat madness-t csinal a kovetkezo reszben.

(#36262) Pttypang válasza F34R (#36261) üzenetére


Pttypang
veterán

Persze, hogy o volt, a hangja akkor hasonlitott leginkabb ra, ezert is irtam. Igen, ahogy neztem, a mangaban masok a nevek.

Everybody lies.

(#36263) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Nem tudok bejutni az AA-s fiókomba, kinek, hol panaszolhatom ezt el vajon ott? Elfelejtett jelszó kérésnél azt írja, hibás e-mail (viszont az tuti stimmel, esetleg a név nem, de jobb ötletem már arra sincs).

(#36264) bozont válasza ígyvanferi (#36263) üzenetére


bozont
veterán

A jobb felső sarokban van egy kapcsolat menüpont, ott tudsz írni valakinek. Ha meg már régóta nem léptél be, akkor már lehet törölték az accountodat. Sokat mondjuk nem vesztettél. ;]

(#36265) oriic válasza ígyvanferi (#36263) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt egy HDD lehalás, lehet amiatt vannak anomáliák.

Re: Zero még mindig:

Kezdek gyanakodni, lehet hogy Puck tud Subaru képességéről? Szerintem azért ölte meg az ujjletépős résznél meg a végén is, hogy legyen egy gyors reset.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36266) F34R válasza oriic (#36265) üzenetére


F34R
nagyúr

Persze hogy tud, az elejetol fogva.

(#36267) oriic válasza F34R (#36266) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Így viszont nagy rohadék a kis mocsok, mert rohadt sokat szenved Subaru.

Live-Die-Respawn

(#36268) tatararpad válasza oriic (#36267) üzenetére


tatararpad
őstag

Szerintem csak a loli tud róla. ha Puck tudna róla logikusabb lenne mindig kéz alatt tartania, hogy adott esetben kinyírhassa és reseteljen. Szerintem csak annyit tud mint Rem, hogy van egy csúnya átok rajta és kész.

(#36269) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És akkor még mindig Re: Zero:

Ő vajon ki lesz? Emilia?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36270) Máté94 válasza oriic (#36269) üzenetére


Máté94
addikt

Ez Emilia.

(#36271) alevan válasza oriic (#36269) üzenetére


alevan
őstag

Ezt ki és hogy vette észre? :C

Ha az életem múlna rajta, sem vettem volna észre azt az alakot :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#36272) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Na már, alig látok valamit a topikból egy ideje... :U

(#36273) Archanon válasza Crystalheart (#36272) üzenetére


Archanon
őstag

Nézzed te is. ;] [link]

Bár amíg nem fejezik be, nekem bőven van mit mást nézni, legyen akármennyire jó.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36274) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ez a Amaama to Inazuma baromi aranyosra sikerült. Mondjuk amit várni is lehetett a trailer után. Bár a második rész egy kicsit gyengébb lett, mint az első, de jó lesz ez.

Taboo Tattoo is egész kellemes. Az egyelőre látszólag bugyuta sztorit sikerült egész szimpatikus karakterekkel, jó hangulattal, és olykor tűrhető poénokkal feldobni. De alakulhat még az a történet is.

(#36275) Ellia


Ellia
addikt

Ez a Re:Zero hány részes lesz? Tényleg jó (bár néha a japán hang kicsit sok :D).

(#36276) Máté94 válasza Ellia (#36275) üzenetére


Máté94
addikt

#36273

(#36277) oriic válasza Ellia (#36275) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

25 rész. Most jön a 16.

Live-Die-Respawn

(#36278) Ellia válasza oriic (#36277) üzenetére


Ellia
addikt

Volt időm ma, 8-at megnéztem már :D

(#36279) F34R válasza Ellia (#36275) üzenetére


F34R
nagyúr

Miert a magyarnak jobban orulnel? :DDD Animet amugy is csak japanul erdemes, es ne hozzatok fel nekem 3 peldat az Angol szinkronra ;]

(#36280) oriic válasza F34R (#36279) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó angol szinkron anime alatt? Kb csak a Redline jut az eszembe. Meg talán Afro Samurai.

Live-Die-Respawn

(#36281) Archanon válasza oriic (#36280) üzenetére


Archanon
őstag

Afro Samurai is csak azért, mert eredetileg úgy készült és öltek bele egy kis lóvét. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36282) oriic válasza Archanon (#36281) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tény, mondjuk magát az animét nem láttam, mert a téma nem izgat, csak részletet néztem belőle. De amúgy szerintem minden más anime eng dub förtelmes.

Live-Die-Respawn

(#36283) Ellia válasza F34R (#36279) üzenetére


Ellia
addikt

Nem, még csak magyar szinkron kéne... :D Inkább csak a hangsúlyozás a szöveg darálása..stb ami ugye angol nyelvhez (meg persze magyarhoz) szokva fura.

[ Szerkesztve ]

(#36284) F34R válasza Ellia (#36283) üzenetére


F34R
nagyúr

Ha nalad az daralas, akkor nezd meg a Sayonara Zetsubou Sensei es a Arakawa Under the Bridge-t az agyadat ujra kell inditani.

(#36285) oriic válasza F34R (#36284) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na meg ugye ott van a Bakemonogatari. :DDD

Basszus tényleg azt is elkezdtem anno, be kellene fejeznem, de már azt sem tudom, hogy hány sorozat van, meg hogy kapcsolódik az egyik a másikhoz. Lusta vagyok utána nézni. :D

Live-Die-Respawn

(#36286) ígyvanferi válasza bozont (#36264) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, csak olyan sok név szerepelt ott. De választottam egyet, akinél a tevékenységek talán kiterjednek ilyesmire is, kösz! Leginkább a listákat használtam, ami reg.-hez köthető. Talán feliratot töltöttem még le.

[ Szerkesztve ]

(#36287) tDr1v3r válasza Ellia (#36283) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Pár rész után úgyis megszokod! :)

Amúgy az új Berserk sorozatot nézi valaki? Elég ótvar a CGI, de az első epizód alapján nekem tetszik a sztori.

Mondjuk B-szűz vagyok...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#36288) F34R válasza tDr1v3r (#36287) üzenetére


F34R
nagyúr

En is, CGI retek a story sem nagy durranas idaig, viszont kar errol az elejen nyilatkozni. Az tuti hogy a regi sorozathoz nem fog felerni.

(#36289) Totheground válasza F34R (#36284) üzenetére


Totheground
addikt

A Teekyuu-t SEMMI nem übereli ezen a téren. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36290) saelin válasza ígyvanferi (#36286) üzenetére


saelin
veterán

Azon sem csodálkoznék, ha valami nem működne még az oldalon. Valamelyik nap meghalt az egyik HDD a szerverükben...

Írj FFnF-nek! Nekem elég hamar válaszolt, amikor nem jött az e-mailemre egy jelszó módosító levél sem. Végül kiderült, hogy náluk volt a hiba.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36291) ígyvanferi válasza saelin (#36290) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Igen, arról tudok. Épp tegnap jutott eszembe, hogy valami új sorozat után nézek a watchlistemről, amikor még gond volt.

Pont neki írtam. :) Még nem válaszolt, de persze ráérek.

(#36292) F34R válasza Totheground (#36289) üzenetére


F34R
nagyúr

Igen de oda 2 perc alatt kell besuriteni egy reszt :P az nagyon dara, viszont eleg jo, mondjuk nalam a Plastic Nee-san-t semmi nem uberli.

(#36293) Rimuru válasza tDr1v3r (#36287) üzenetére


Rimuru
veterán

Csak az elso reszbe neztem bele, de azon gondolkozok hogy inkabb elkezdtem olvasni a magnat..

Vigyázat, csalok!

(#36294) oriic válasza Pttypang (#36251) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#36295) Máté94 válasza oriic (#36294) üzenetére


Máté94
addikt

Rájöttem, nagyon sokat elvesz a sorozat élvezhetőségéből nálam a grafika. Egyszerűen a drámai pillanatokban nem érződik a "hatás", mert béna a környezet, a hullák. Legutóbb is a majo kyoukai-osok is úgy lettek aprítva mindenhol, de mintha gumi bábok lennének a földön. A részletek nagyon hiányoznak.

(#36296) Archanon


Archanon
őstag

Kenkou Zenrakei Suieibu Umishou

Ez..... állati jó!! Egyszerűen nem tudom hova tenni. Ecchi kategóriában kezdtem el keresgélni, de valahogy nagyon elveszett benne. Egyszerűen egyedi. Jó. Nagyon jó. Nagyon aranyos. Nagyon jó cucc. [8/10]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36297) saelin válasza Archanon (#36296) üzenetére


saelin
veterán

Jónak néz ki! Betettem plan-ba, lehet hamar sort kerítek rá. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36298) KisTücsök válasza saelin (#36297) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én is. Hétvégén lehet rá is nézek.
____

Most elkezdtem ezt a Sayonara Zetsubou Sensei-t. Hát ez kurva nagy. :DDD :DDD

(#36299) Hintalow válasza Archanon (#36296) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ahogy már írtam itt korábban:

Umishou!!! :DD
Szívet melengető darab, nem is kell jobban ragozni.
Azon kevés ecchi jellegű cuccok egyike, ahol nem lóg ki a sztoriból a folyamatos alsóneműben/bikiniben flangálás.
És tényleg egyszerűen "békés" nincsen túl erős sztori szál, konfliktus sem nagyon, csak napfény, tengerpart, vidámság, NORMÁLIS szerelmi szál.
Az "orrnélküliség", pedig tökéletesen működik, extraaranyosak tőle a lányok.
Nálam az egyetlen negatívum az volt, hogy mint oly sok animét, ezt is nyitvahagyták a folytatásra, merthát ott a manga, a végén le is pörgetik állóképekben, hogy mi történne a továbbiakban és... soha nem folytatták (álá' school rumble)
Ezért el is olvastam a mangáját jól :)

Ikamasa kapitány benne pedig akkora állat, hogy hirtelen nem is tudnék máshonnan mondani szerplőt ami űbereli :)

Ha pedig valaki a hadarásra bukik, nézzen Excel Saga-t, ott talán ha egyszer vesznek levegőt, az egész sorozat alatt :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#36300) Totheground


Totheground
addikt

Ez a New game 2 rész után nálam AOTS. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.