Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36501) Archanon válasza Jammalan (#36491) üzenetére


Archanon
őstag

"FMAkat magyar szinkronnal néztem és sokkal jobb volt mint az eredeti (ahol nők adták a testvérek hangját)."

Ha szerinted azért jobb a magyar szinkron, mert a gyerekeknek nem gyermekhangot utánozó női hangot adtak, hanem felnőtt férfiakét, akik meg sem próbálnak gyereknek tűnni, ráadásul Ed hipergagyi, akkor... nem tudom.. Hol az a kötél. ;] A kis Vuk magyar hangja is nő (Pogány Judit), mégse zavart - igaz, fiatalabb a karakter is...

Mondjuk én is érthetetlennek találom, hogy miért általánosabb női hangok keresése, mint jó gyerekszínészeké, de ez már csak ennyi: "japán". FMA magyar szinkronja viszont pont annyira sz*r, mint akár a Naruto-nak. Elkezdtem nézni, de Ed, Winry szinkronjának tehetségtelensége miatt egyszerűen nem bírtam folytatni, a mellékszereplők egy-egy benyögéséről meg nem is beszélve. Hangválasztásban rohadt vicces néha... gagyi. Wrath.. úristen. Áh.. nem tudok rá mit mondani. Gagyi. :(

Vándorló palota (Hauru no ugoku shiro). Na annak a magyar szinkronja, ezt nem cáfolhatja senki. Legalább annyira figyeltek a minőségre, mint bármilyen amerikai produkció esetén (Disney, Pixar, DreamWorks, stb.), és ez az, ami az anime szinkronizálásból amúgy hiányzik. A megfelelő figyelem.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36502) Pttypang válasza Archanon (#36501) üzenetére


Pttypang
veterán

Megfelelo figyelem? Inkabb a penz. Akkor lenne figyelem.

Everybody lies.

(#36503) Archanon válasza Pttypang (#36502) üzenetére


Archanon
őstag

Figyelem: ha nincs pénz, nem csinálunk szinkront, nem is foglalkozunk vele.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36504) Pttypang válasza Archanon (#36503) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha rendes tortenetet irunk, normalis rajzolassal, az draga. Figyelem: Egyszerubb, ha nagy melleket es valami olcso szutykot teszunk bele, jo lesz!

Everybody lies.

(#36505) Archanon válasza Pttypang (#36504) üzenetére


Archanon
őstag

Én figyelemből olcsó szutykot sem csinálnék, mert mi értelme egy olyannak, ami ratyi...? Semmi.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36506) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A szinkron: bűn.

Téma lezárva.

Oszoljanak kérem.

;]

(#36507) Pttypang válasza Archanon (#36505) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem tudom, kerdezd meg a queen blade nezoit, hogy ez most akkor mi.

Everybody lies.

(#36508) oriic válasza KisTücsök (#36506) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan. Némafilmeket/sorozatokat a népnek. \o/

Live-Die-Respawn

(#36509) F34R


F34R
nagyúr

Csak annyit, hogy Nestala aki Nemetorszagban szuletett es el is, torrentezik animet, elobb ugranak a holywood-i filmekre mint ezekre, egyebkent ne nagyon seedeljetek es nem lesz baj. Amugy meg ott van a xdcc es a ddl is, vagy fizetos usenet is.

(#36510) Pttypang válasza F34R (#36509) üzenetére


Pttypang
veterán

Jaj tenyleg, a visszatoltest buntetik kemenyen, nem is a letoltest, valami mar remlik.

Everybody lies.

(#36511) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok hogy nincs TG, meg modi nem sűrűn jár ide (de jár azért. :D ), de a beszerzési helyeket nem publikban dumáljátok meg szerintem. :R

(#36512) F34R

Nekem mondhatod, nem vagyok moderátor. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36512) F34R válasza oriic (#36511) üzenetére


F34R
nagyúr

Pedig mar F4t3 is leirta parszor :P

Amugymeg bleee [link]

(#36513) Pttypang válasza F34R (#36512) üzenetére


Pttypang
veterán

A ph nagy alaplapokbol takolt keresztjen fognak pentiumokkal megkovezni :DDD

Everybody lies.

(#36514) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

GANTZ: O - Trailer. CGI orgia, nem tűnik rossznak, de eredeti művet nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36515) Pttypang


Pttypang
veterán

Nah re:zero 18

Remenykedtem nemi akcioban a vegen, de mindegy. Hogy gondolja megoldani, ha egyszer puck zt mondta, hogy a be nem tartott igeret error, vagyis mar nem mehet vissza a kislanyhoz?
Egy dupla epizodot elviselt volna a nap, a beszelgetos szenvedes kicsit eros volt, de ertheto, legalabb hatha a kis kek haju pszichomokusa megoldotta ezt a gondot es nem fog minden resz vegen egyre kevesebb elorejutassal megmurdalni szerencsetlen. Btw en se csinalok semmit, mikor fagyok mar meg?

(#36514) orichalcos
Nekem valami remlik, de remelem nem lesz olyan szutyok a szinkron illesztese, mint amilyennek a trailerben tunt, csak ossze van vagva.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36516) bandiras2


bandiras2
senior tag

Macross Delat első rész után.
Ha nem lenne előismeretem a témában, itt menne a levesbe, de lap még egy esélyt, bár a hozzászólások elég beszédesek:

"They went from Mech fights with the occasional power-up songs to full blown Magical girls with mechs.yeah fuck logic why not? Nanoha Vs. Gundam, only a lot worse"

"Have you watched the original Macross? What they've basically now assraped and turned into some magical girl pop idol bullshit. It's almost like K-On and Sailor Moon decided to gang rape Gundam to breed. They might as well just call it, "Macross Sexperiment: The Breeding of Gundam with K-ON & Sailor Moon." I'm honestly waiting for the Magical Loli Gundam squadron to break out in song when attacking the enemy, cuz their ships won't even be armed anymore. :P LOL!!!"

Az meg csak a hab a tortán, hogy dokkmunkás hero fullba nyomja a breakdenszet a mech warrior kellős közepén a sérült mechhel.

szerk:
Kezdek kiakadni. A főellenfél egyik pillanatban letarolná a bolygót, aztán ész nélkül visszarendeli a csapatait, nem látom a logikát, a macskacápa pedig...

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36517) Soybex


Soybex
őstag

Soul Eaters-hez hasonló animet tudtok mondani?
Nem igazán voltam animes , de megtetszett. Ezeket láttam már végig ( Naruto,Bleach,Fullmetal alchemyst, D grey man, és a személyes kedvencem Onepunch man)

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#36518) Pttypang válasza Soybex (#36517) üzenetére


Pttypang
veterán

Soul Eater, de mindegy.

Tengen Toppa Gurren Lagann

Everybody lies.

(#36519) -=RelakS=- válasza Pttypang (#36513) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Azt hittem, hogy végig kell néznie, ahogy rossz irányba beerőltetnek azt alaplapba procit, meg RAM-ot.
Esetleg a szeme láttára törlik a linuxot, és installálnak a helyére Windows 95-öt ;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#36520) bandiras2 válasza Soybex (#36517) üzenetére


bandiras2
senior tag

nem Soul eater, de nem fogod megbánni:
Neon Genezis Evangelion.[link]
Cowboy bebop
Puells Madoka magica
Bakemonogatari univerzum megjelenési sorrendben, abszolút eyecandy és mindfuck [kicsit legördít, és ott a megjelenési watching order]
Haruhi szériák: 2 sorozat, egy mozi, és egy spinoff széria. Slice of life school comedy szürreáliába hajló scifi áthallásokkal, a mozi gyönyörű, tőbbszörösen összetett tökéletes időhurkokkal, de a mozi igényli a két sorozat teljes ismeretét.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36521) Pttypang válasza -=RelakS=- (#36519) üzenetére


Pttypang
veterán

Megetetik vele az alaplapot, majd belehelyezik a procit, rajta keresztul ;]

(#36520) bandiras2
Az evangelion eros lesz oda, bakemonogatari szinten, kicsit mas a bakemononal a feldolgozasi sebesseg, az evanal meg a tema nem a vidamkodas :N

Everybody lies.

(#36522) -=RelakS=- válasza Pttypang (#36521) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

De csakis rektálisan ;] :O

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#36523) Pttypang válasza -=RelakS=- (#36522) üzenetére


Pttypang
veterán

Akkor hova menne a 24 pines tapcsati? Vga? ;]

Everybody lies.

(#36524) Soybex válasza bandiras2 (#36520) üzenetére


Soybex
őstag

Köszi! Rálesek majd ezekre :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#36525) ensolid válasza Soybex (#36517) üzenetére


ensolid
tag

Szervusz!

Szerintem a Noragami és az Ao no Exorcist tetszene neked.

(#36526) Mister_X válasza Pttypang (#36515) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ki kell pucolni Betelgeuse barlangját, már látja a kezeit. Ha meg nem egy elméjét vesztett babzsákként megy oda, még esélyük os van, mondjuk Rem alapból kifilézte az összeset.

Egyébként Subaru menjen az anyjába, ott áll előtte a lehető legaranyosabb, legügyesebb, legerősebb lány, aki szereti és elfogadja úgy, ahogy van - erre ragaszkodik egy nála akár 3x idősebb félelfhez, akit lejáratott, kellemetlen helyzetbe sodorta és nem mellékesen ki is osztott a francba.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36527) Totheground


Totheground
addikt

Fact of the day: Emilia >>>>>>>>>>>>>>> Rem

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36528) alevan válasza Pttypang (#36515) üzenetére


alevan
őstag

Ha nekem valaha úgy vallana szerelmet, mint Rem Subarunak, boldoggá tenne egy életre. A rész után komolyan elment a jókedvem is kedvem. Besegít, hogy hoszabb ideje szimgli vagyok :O

Ellenben jovő héten megmenti a napot Subaru. Főleg ha még egy történetágat be akarnak fejeni.

(#36526) Mister_X A szívnek nem lehet parancsolni.

Ám mi van, ha Subaru szemében így néz ki Rem:

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#36529) Mister_X válasza Totheground (#36527) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Rem for president!

@alevan: ez a lány vall szerelmet dolog is olyan japán dolog lehet, Eddig sehol nem láttam rá precedens idehaza. Subaru meg remélem belekerül egy olyan hurokba ezek után, amikor rá fél másodperccel fejbelövik.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36530) Pttypang válasza Mister_X (#36526) üzenetére


Pttypang
veterán

Persze, de a cultist emberkek gondot okozhatnak neki, o nem lancoska, hogy korbecsapjon a kismillio filezokesnek, amivel meghajigaljak.

Az a legaranyosabb lany mondta neki, hogy no way, nincs elfutas, innentol mi a fenet kezdjen vele.

(#36528) alevan
Ugyanezt tenned, ha mas lanyba vagy szerelmes, akkor mennel utana. Ha a noben nincs kihivas, mert radomlik, az nem annyira adja meg az erzest, hogy meghoditottad.

(#36529) Mister_X
Annyira nem, kis hazankban is elofordul boven, hogy a leanyzo kifejti az erzeseit, hogy a srac bejon neki, etc. Altalaban akkor van ilyen, ha a srac lesz@rja a leanyzot, mint az animeben nagyjabol, vagy durvabban. Szep es jo, tundermesekben ilyen szepen szoktak kifejezni magukat, reszletkerdes, eljen az artatlansag, legalabb az animekben azert letezik :DDD

Everybody lies.

(#36531) alevan válasza Mister_X (#36529) üzenetére


alevan
őstag

Nem szokványos, de megtörténik. Volt kollégámat barátnője elvitte nyaralni valamilyen szigetekre (nyaralóhely, meg nem mondom hova) és ott volt hasonló szerelmi kirohanás. Mondjuk azóta külön vannak, de akkor még az én szőrös szívemet is megimdította. Meg mindenki másét, aki látta a videót fáccsén.

És most megint elkedvetlenedtem, mert a szomszédos országoknál meszebb még soha nem voltam, pedig lassan már a középiskolások is csókolomot köszönmek... :O

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#36532) oriic válasza Mister_X (#36529) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"@alevan: ez a lány vall szerelmet dolog is olyan japán dolog lehet,"

Nekem volt már barátnőm, aki szerelmet vallott. (mármint nekem. :DDD )

Megnéztem a részt én is, kicsit sok volt a duma, de felvezetésnek jó volt.

(#36531) alevan

Átérzem mire gondolsz. :( :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36533) Crystalheart válasza oriic (#36532) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nekem csak próbáltak, csírájában fojtottam el mindhármat. :D

Szóval nem Japán sajátosság, csak a bátortalan japán férfiak gyakran kezdeményező lányról ábrándoznak, aminek kézenfekvő reprezentációja nagyon sok manga és anime..

(#36534) Mister_X válasza Pttypang (#36530) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mikor javasolta, hogy fussanak nyugatra (pedig Puck az egész világot elpusztítja, lol), akkor csak meg akarta óvni. Aztán megkapta az univerzum legszívhezszólóbb szerelmi vallomását... dögöljön meg még párszor.

Amúgy nem értem a srácot, de tényleg. Bezzeg amikor Emiliát kellett megvédenie attól a pengés bigétől, akkor persze fel tudta emelni a féltonnás buzogányt és hosszan harcolni vele. Aztán meg visszafejlődött, kész evolúciós zsákutca.

@alevan: fel a fejjel, én sem voltam még igazán külföldön (talán 12 éve, tehát alig emlékszem), hosszabb kapcsolatom se volt - alkalmi mondjuk több, de abba "beleuntam". Haladni kell, képezd magad, találj új hobbit, sportolj egy keveset és akkor nő az önbizalmad és a passzív kisugárzásod is más lesz, amit a nők észrevesznek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36535) saelin válasza oriic (#36514) üzenetére


saelin
veterán

Akkor előtte megnézem a 2*13 részes animét, már úgyis tervezem egy pár éve... :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36536) Pttypang válasza oriic (#36532) üzenetére


Pttypang
veterán

Azt hittem, hogy legalabb valaki masnak vallott :DDD

(#36533) Crystalheart
Ja, en is ezt a megoldast valasztottam, nemgyerebe.

(#36534) Mister_X
Nem csak megovni, kb ugyanaz az elkepzelese volt, mint a kislanynak az elso verzio, nincs ebben semmi extra.
Persze ez olyan ,mint az ertelmes emberek, akik elmennek drogozni, mert nm birjak a stresszt, jo-jo, de ha nem halnak vagy rokkannak bele, akkor egyszeruen nem tudnak annyira melyen elni, nem tudjak feladni es kesz. Nem menekulhet orokke az ember :D

Amikor emiliat kellett megmentenie, akkor azert par resszel korabban jartunk es meg nem szivattak meg 26 alkalommal kb, majd vegeztek ki elotte esetleg minden számára éppen kedveset. :N

Everybody lies.

(#36537) Kobe


Kobe
veterán

Halkan csendben kerdeznem akkor meg, hogy angol felirattal neten honnan lehet beszerezni, vsgy nezni animeket ? Eddig altalaban torrentrol kaptam le azt a parat ami erdekelt es keszult hozza magyar felirat de sok hetes keses van altalaban

(#36538) tDr1v3r válasza Kobe (#36537) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Crunchyroll es DAISUKI legalisan, tobbi pm.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#36539) Crystalheart válasza Kobe (#36537) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azt mondjuk nem értettem soha, a késés miért zavar valakit, egy branccsal kell kidumálni, akik mind Japánban nézik, vagy mi? :D

(#36540) oriic válasza Kobe (#36537) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel streamelős oldal, elvileg itthon nem problémás a használata:

KissAnime

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36541) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fall 2016 Anime Chart

Na nézzük mi érdekel valszeg, aztán max droppolok ha nem jön be valami.

-Regalia
-Drifters
-Gundam Orphans (előző szériát még el sem kezdtem de pótolom)

Kb ennyi. Na meg persze a Kingsglaive: Final Fantasy XV, de valszeg azért nincs a listán mert játék előzménye lesz.

Live-Die-Respawn

(#36542) Pttypang válasza oriic (#36541) üzenetére


Pttypang
veterán

Latok par erdekeset, de nem estem hasra..

Everybody lies.

(#36543) KisTücsök válasza oriic (#36541) üzenetére


KisTücsök
addikt

Long Riders. Már most tetszik. :DD Jó kis ovák is jönnek majd.

Ah. Ráér ez még. A mostaninak még a fele sem ment le.

(#36544) oriic válasza KisTücsök (#36543) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk hja. :DDD

_

Most olvasom, januárban jön a Chaos;Child anime sorozat is. Ismeri valaki az alap VN-t? Jó cucc?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36545) F34R válasza oriic (#36544) üzenetére


F34R
nagyúr

Nezd meg a ChäoS;HEAd-t az ennek a prequel-je. Annyira nem volt eros, es emlekezetes sem.

(#36546) bandiras2 válasza Kobe (#36537) üzenetére


bandiras2
senior tag

[anilinkz] sokadszorra. Hatalmas a címtár, alig van valami ami itt nincs. HD stream, angol dub/sub választható számos sorozatnál, bárhol legál, nem köt bele a hatóság sehol se.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36547) Crystalheart válasza bandiras2 (#36546) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kár, hogy mobilról ez nem működik. (Flash...)

(#36548) tatararpad válasza oriic (#36541) üzenetére


tatararpad
őstag

All Out!!, Keijo!!!!!!!!!!!!!, Brave Witches, Aintore! XX, hmmm, pedig a borítók alapján ezeknél is a cselekmény került a középpontba, ahogy látom. Amúgy a Natsume Yuujinchou folytatás az egyedüli amire felfigyeltem. A Koe no Katachiról olvastam még valahol valami hírt, annak szerinte, egész érdekes az alapfelállása, remélem nem tolják el nagyon nyáltenger irányba.

[ Szerkesztve ]

(#36549) oriic válasza F34R (#36545) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt láttam, asszem még tetszett is. Szóval ez a folytatása ezek szerint. Helyes, jöjjön csak.

Live-Die-Respawn

(#36550) bandiras2 válasza bandiras2 (#36516) üzenetére


bandiras2
senior tag

Macross delta 4 rész után... Nem érzem a késztetést hogy nézzem. Mirage és Mikumo cute, de nem képesek elvinni a hátukon ezt. Az ellenfél röhejes, overpowered, súlyos létszámhiánnyal küzd, mindennek ellenére romba akarják igázni a galaxist, valami a hajánál fogva előrángatott oknál fogva. A zene, ami a Macross alapját adná, egyszerű crowd controll tool lett. szégyen. A CGI jó, de ...
A "főhősöknél" a mellékszereplők érdekesebbek.
De majd jön F4te senpai, és jól kioktat, hogy mit csinálok rosszul.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.