Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36101) tatararpad válasza Archanon (#36092) üzenetére


tatararpad
őstag

Nemrég néztem egy kínai animet (már ha van ilyen szókapcsolat), és furcsa volt hogy kínaiul beszéltek alatta. Habár egy szót nem tudok japánul, valahogy az én agyam is ráállt a japán kifejezésekre :D Feliratból én mondjuk az angolt preferálom, nettó lustaságból.

(#36102) F34R válasza Pttypang (#36100) üzenetére


F34R
nagyúr

Narutot latott, de nem igazan fanja amint azt latni lehet :DDD

(#36103) Synthwave válasza F34R (#36102) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem is tudom, hogy hogy a bánatba bírtam a 120. részig. Valami rohadtul unatkozhattam. Blícset azt láttam végig (hiába, elszánt vagyok), abban meg a fillerek zömében jobbak voltak, mint a főszál(ak).

Amúgy meg Kodomo no Jikan + Quake for lyfe. ;]

Meg még pár dolog.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#36104) Synthwave válasza bandiras2 (#36099) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy SONY BETA player elférne itt. A high-end Pio LD mellett. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#36105) bandiras2 válasza bandiras2 (#36099) üzenetére


bandiras2
senior tag

[van még egy történet]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36106) F34R válasza Synthwave (#36103) üzenetére


F34R
nagyúr

Jooo de ezek popular shitek, en is lattam oket, A Narutoval a Shippuden-ig elszenvedtem ahol eppen tart.
Meg ha lesz ebben az eletben annyi idod, akkor talan a Hunter X Hunter-t lehetne meg megnezni.
Teged a Kodomo no Jikan megeroszakolt ;] All time favorite.

[ Szerkesztve ]

(#36107) saelin válasza F34R (#36106) üzenetére


saelin
veterán

A hunter x hunter mérföldekkel jobb, mint a bleach és naruto. Annyi baj van vele, hogy mehetett volna tovább a sztori.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36108) Pttypang válasza saelin (#36107) üzenetére


Pttypang
veterán

Annak van sztorija? En a szokasos kuka grafikanal es a "enleszekavilaglegerosebbje" sztorinal dobtam olyan otven vagy szaz resz utan.

Everybody lies.

(#36109) deja vu válasza Archanon (#36092) üzenetére


deja vu
addikt

"illetve a ténnyel, hogy gyűjtőhelye a kisebb csapatok által feltöltött random béna fordításoknak"
Már vagy 2 éve nem gyűjtik, volt is anyázás meg minden. Most van valami ellen oldal az isshotosho Ricz vezetésével, de 2 év alatt nem tudtak összehozni egy normális honlapot. Ment a vagizás, hogy le lesz alázva az AA, én nem látom :D Ezek a fansubberek meg mindig utálják egymást :C

A moderációt meg hagyjuk, ott csak azt nem bannolták ki aki soha nem írt oda :DDD

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#36110) saelin válasza Pttypang (#36108) üzenetére


saelin
veterán

Ízlések és pofonok. Nekem tetszett a világ, a történet és a képességek logikája is. Érződött rajta, hogy volt vele munka és nem csak véletlenszerűen találtak ki benne szupererőket/szereplőket, hanem majdnem mindenkinek megvolt szerepe a történetben kisebb nagyobb mértékben.

Az én leszek a legerősebb klisé pedig a shonen fight-ok alapja, nem tudom miért pont ezen akadsz ki. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36111) Nova96 válasza saelin (#36107) üzenetére


Nova96
őstag

+~

(#36112) F34R válasza Pttypang (#36108) üzenetére


F34R
nagyúr

Te a 2011-s lattad?

(#36113) Pttypang válasza F34R (#36112) üzenetére


Pttypang
veterán

Passz, feltettem belole asszem otven reszt ncorera, nem tudom mar mikor, majd otthon ranezek hetvegen.

Everybody lies.

(#36114) oriic válasza F34R (#36112) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha száz rész után dobta akkor valszeg azt, mert a 99-es az csak 62 részes tudtommal.

Live-Die-Respawn

(#36115) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Flying Pussyfoot

Végem.

Erősen gondolkodom a 10 ponton. :Y Aludjunk még rá...

(#36116) Archanon válasza KisTücsök (#36115) üzenetére


Archanon
őstag

Megnézted a Baccano-t? :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36117) KisTücsök válasza Archanon (#36116) üzenetére


KisTücsök
addikt

:K

Nem volt kedvem folytatni a Tokyo Ghoul 2. évadát. Gondoltam had pihenjen, addig nézek valami mást. Most még annyira sincs kedvem hozzá. :D

Már az OP-val megvett, ez a jazz-es muzsika nagyon bejön, aztán ami utána jött... Azok a nevek is.. :C

Egyetlen negatívum, hogy rövid.

(#36118) Archanon válasza KisTücsök (#36117) üzenetére


Archanon
őstag

Na nem is baj, hogy nem nézted meg a második évadot... Úgyse ad hozzá sokat az alapkoncepcióhoz, csak egy nagy wtf az egész emós főszereplővel. Epicfaktor azért van. :DDD

Baccano-ra visszatérve: ha jól emlékszem van egy 3 részes special, ami valamivel továbbviszi a sztorit, de az sem zár teljesen, sőt újabb kérdéseket vet fel. Nem tudom van-e alapanyag folytatáshoz, de jöhetne. :U

Mindazonáltal most akkor jöhetne egy kis Durarara, aztán keresheted az easter egg-eket (van bőven). ;] Az legalább ennyire fog tetszeni.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36119) maross válasza KisTücsök (#36117) üzenetére


maross
veterán

kellokeppen silany lett a masodik evad

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36120) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na végre van egy kis mozgolódás a Re:Zero-ban.

Live-Die-Respawn

(#36121) tatararpad válasza oriic (#36120) üzenetére


tatararpad
őstag

Ideje volt már mert kb. mióta bekerült Subaru a villába olyan töltelék volt az egész, pedig szvsz jól indított az elején. Mondjuk számomra még most is furcsa, hogy hogyan tud pacsizni olyasvalakivel, aki előtte szinte minden különösebb ok nélkül megölte (pusztán gyanakvásból).

(#36122) Archanon


Archanon
őstag

Sankarea
(OVA + Special included)

Kíváncsi voltam milyen lehet egy ecchi horror-komédia, hát belekezdtem... De nem sok kellett, mire el is felejtettem miért kezdtem el nézni a Sankarea-t, csak néhány rész. Ismét egy amúgy tök rendben levő, ám kiaknázatlan alapkoncepcióval találtam szemben magam. Ennek is a legnagyobb hibája az, hogy belemennek fenemód jelentéktelen dolgokba, és a fősztori meg nem halad, sok a filler (??). Ha jól emlékszem (nem ma néztem azért) a 3-4. részig tökre halad a sztori, aztán jönnek a semmilyen epizódok, néha egy kis morzsa a "főbossról", újra töketlenkedés, majd két rész alatt gyorsan sűrítsünk bele mindent, amit csak tudunk, de mégse. Már félek a 12 részes valamiktől, mert szinte 90%, hogy nem lesz befejezve. :F Megnéztem az OVA-kat, hátha. Nem. Megnéztem a speckót... kicsi, kicsi, de még mindig nem... Kellene az a folytatás, mert amúgy jó, szórakoztató, helyenként /egész jó minőségű/ drámával fűszerezve, beteges karakterekkel.

A főszereplő gyerek itt se volt az a belevaló srác, sokkal inkább egy teljesen átlagos otaku (kicsit talán semmilyen is), csak épp zombiotaku. Elég aberrált szegény, minden vágya, hogy egyszer zombibarátnője legyen, habár tudja, hogy ez lehetetlen. A hús vér lányokra rá se bagózik (tisztára, mint a 2D fanok), aztán egyszer csak... megdöglik a macskája. ;] (Jóvanna, első 4-5 perc spoilerje.) Annak reményében, hogy nem csak humbug az egész, fejébe veszi, hogy egy régen talált könyv segítségével - ami a feltámasztáshoz szükséges itóka gyártásának lépéseit tartalmazza - szépen életre kelti szeretett állatkáját. Mindezt titokban persze, több kevesebb sikerrel. Közben találkozik a címadó leányzóval is, aki mérhetetlenül aranyos személyiséget kapott annak ellenére, hogy mik játszódnak le a fejében. :B (Kár, hogy nem az ő szemszögéből voltak bemutatva az események.) Szépen összeismerkednek, mindeközben Baabuuuuuuuu pedig továbbra is jégre rakva. Beteg, morbid... Valahogy mégis elkészül az ital, aztán.. hmm.. na ebből vajon mi sül ki. :)) Elvégre zombis anime, kettőt találhattok. :DDD

A rajz full átlagos, ám nem csúnya, néha talán kicsit torz, de ez elenyésző. Zenében semmi kiemelkedő, talán egy track ami nagyon megmaradt, de az is csak azért, mert sokszor ellőtték. Persze jó hangulatot adott, ez tény... Az atmoszféra inkább volt nyomasztó, mint komikus, legtöbbször viszont se ilyen, se olyan. Ha volt poén, az azért ütött, de nyilván nem az a Seto no Hanayome féle elmebeteg agysejttömegmészáros állatság, hogy minden második másodpercben megfulladsz a röhögéstől. :DDD

Na jó... egy szó, mint száz: befejezetlen. Ki-ki döntse el, meg akarja-e nézni, vagy olvassa el a mangát, az talán több anyagot produkál. Mindenesetre én nem számítottam túl sokra egy ilyen "horror" ecchinél, az meg szinte várható volt, hogy valami silány történetet ráerőltetnek az alapkoncepcióra... [6/10]

_________________________________

Ontama!

Jól akarsz szórakozni? Ékes példája annak, hogy egy sztorit be lehet mutatni 50 percben minden mókájával, szomorúságával együtt, rendesen bemutatott karakterekkel. Nem is értem miért kullog a 3x ezredik helyen... Borzasztó aranyos cucc, igazán szívhez szóló, ilyesmit ajánlhatnátok többet is. [7/10]

_________________________________

Umi ga Kikoeru

Rövid (~1 óra) kis mű a Ghibli-től, 1993-ból. Semmi eget rengető, kiemelkedőnek aztán tuti nem mondanám, de egyszer meg lehetett nézni, végül is elvoltam vele. Kellemes darab, bár itt-ott idegesített a tipikus japán töketlenkedés. Mindennek ellenére valós érzelmek mozgatják a karaktereket, viszonylag értelmes irányba, van személyiségfejlődés is valamicske, meg le van zárva, ami önmagában plusz pont. [6/10]

_________________________________

Kikoushi Enma

Ez alapból egy remake (Dororon Enma-kun), de én kérnék még egyet, hosszabban kifejtve, értelmes okkal, kik a szereplők, miért vannak itt, mi a céljuk, a cél beteljesedésével. Az első két OVA felépíti az alapokat, már csak valami tetőpont meg megoldás kellene, erre a 3-4. rész egy ilyen félgagyithrillerhorrorba megy át, ami nem lenne gáz, ha folytatódna a sztori... Vaaaa, elegem van, csak pazarlom itt az időmet. :W

Baromi érdekes amúgy a koncepció, még ha klisé is, de sokat ki lehetne egy ilyenből hozni. Ez is jó, csak rövid, és iszonyatos hiányérzetem lett a 4. ova után. [5,5/10]

_________________________________

Papa no Iukoto wo Kikinasai!
(OVA + Special included)

Slice of life, extra kawaii, dráma kedvelőknek különösen ajánlott! Végre valami kategóriájában, ami elégedettséggel töltött el. Nagyon kedvelhető, cselekvőképes (!!) karakterek, ismételten fejlődés mutatkozik meg szinte mindenkinél. Aki átlagos romantikus teszetoszaságot vár, az kerülje el messze ezt a darabot, ez sokkalta másabb, mégis többet ad annál. Szívmelengető, olykor mégis szívbemarkoló. Remek. Komolyan. Egy hibája azért mégis van: ez sincs igazán befejezve. A második OVA helyretesz mindent, de kicsi hiányérzetem azért így is maradt. Ugyan bemutatja, hogy mi lett a szereplőkkel később (meg is könnyeztem itt-ott), de a "hogyan?!" kérdésre választ magunknak kell találni. Ettől függetlenül... Hajrá! Remek választás! [8/10]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36123) saelin válasza Archanon (#36122) üzenetére


saelin
veterán

Az a papa no lukoto jónak hangzik. Szerintem mayo chiki után elkezdem.

Igen,még nem néztem meg az utolsó részt belőle... azóta sem. :U /OFF]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36124) Synthwave válasza saelin (#36123) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az. Kitamura Eri <-> twintail loli. Innentől..

Slice of life lolicon stuff, de a határvidékről. Ecchi vonalon nem szánkázik elől.

tl;dr: SOKKAL többet ki tudtam volna hozni az alapkoncepcióból. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#36125) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bungou Stray Dogs

Szerintem egynek simán jó volt, bár a 12 rész szerintem kicsit kevés volt hozzá. Októberben ahogy látom jön a folytatás, kíváncsian várom mi lesz a vége.

Live-Die-Respawn

(#36126) Pttypang válasza F34R (#36112) üzenetére


Pttypang
veterán

igen, az ujat.

Everybody lies.

(#36127) F34R válasza Pttypang (#36126) üzenetére


F34R
nagyúr

Azt a par reszt mar vegigszenvedhetted volna, es akkor mondhatnad hogy szar :DDD

(#36128) Pttypang válasza F34R (#36127) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig en teljesen jol tudom mondani most is :D

Everybody lies.

(#36129) KisTücsök válasza Archanon (#36118) üzenetére


KisTücsök
addikt

Persze, azt is megnéztem. De így is csak 16 rész... Elnézném még. Miriaval meg Isaac-cal is jöhetne valami special.

Durarara-ba pár hete belenéztem, de fél rész után hagytam. Nem azért, mert nem tetszett, csak nem éreztem úgy, hogy eljött az ideje megnézni. :DDD Ha a vinyón lévőkről akarok nézni valamit, akkor az kb így néz ki. Belenézek, aztán pár perc múlva döntök.

De akkor még jó is, hogy nem folytattam. :D

(#36130) Crystalheart válasza KisTücsök (#36129) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az az easter egg a legjobb a sorozatban, kár lett volna nem érteni. :D

(#36131) Archanon válasza KisTücsök (#36129) üzenetére


Archanon
őstag

Most már bőven megérett. :K Apropó, van abból 36 epizódnyi (Shou, Ten, Ketsu) folytatás, annak is neki kéne állnom majd, elvégre leadták már az össz részt pár hónapja.. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36132) bandiras2


bandiras2
senior tag

Túl vagyok a heti vigyorogtatómon: The flying wich.(és dupla rész, mert a fordítók ellógták a múlt hetet, most viszont pótolták!)
Ez a sorozat annyira kellemes! Nincs dráma, nincsenek felégetett városok, viszont béke van, és végigvigyorgom az egészet. Gundam után pont jól esett.
Fate senpai-nak tudom külön ajánlani, mert neki garantáltan tetszeni fog, Mócinak is ajánlanám, de évek óta nem láttuk erre.
Kíváncsi lennék, hogy a japánul tudók milyen véleménnyel vannak apuka tájszaúlásárúl, mert a kis boszorkányunknak eleinte tolmács kellett :DDD Még az én fülemet is hasogassa, pedig én nem is értem.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36133) Pttypang válasza bandiras2 (#36132) üzenetére


Pttypang
veterán

Az elso par perceben minden resznek kattogtam kb, hogy tortenjen mar valami, aztan szepen belesimultam a szekbe es kesz, csak neztem :D

Everybody lies.

(#36134) F34R válasza Pttypang (#36133) üzenetére


F34R
nagyúr

Konnyed Slice of Life, bohokas kis boszival, a tobbi szereplo is rendjen van. Kar hogy csak 12 reszes mert ez minden nap nezheto, konnyu anyag.

(#36135) Mister_X válasza bandiras2 (#36132) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Először, amikor apuci magyarázta, hogy hátul áshat kertet, na ott vagy ötször visszatekertem, hogy kielemezzem - persze addig nem jutottam akkor, hogy a lánya le is fordítja :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36136) KisTücsök válasza bandiras2 (#36132) üzenetére


KisTücsök
addikt

De vártam már, hogy lemenjen. :DD Az is.
___

Jövőhéten jöhet akkor egy Kiznaiver, Flying Witch, Bakuon!! dara. Ezeket vártam a legjobban.

Ebben a szezonban sikerült normálisabban választanom, mint az előzőbe. Anne Happy, Sakamoto Desu ka, Mayoiga, Boku no Hero Academia... Teljesen korrektek. Főleg utóbbi. Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?-t még meglátjuk, ott lemaradtam az első résznél. :DDD

(#36137) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Lassan végetér(t) a nyári szezon.

Mayoiga-ról írtam már, a mellett az Anne Happy (un-happy, haha) volt terítéken.
Volt benne bőven bolondéria és WTF moment a hatalmas harci gépekkel, meg az iskola alatti hatalmas kiképzőtermekkel - amik nélkül szerintem jobb lett volna - összességében egy jópofa comedy volt.

Ezt sem a sztori miatt nézte az ember, hanem a karakterekért: Az összes "szerencsétlen" lányban volt valami szerethető, egyedi személyiség és saját probléma, amire folyamatosan épültek a poénok. Időnként már kicsit talán túlzásba is ment, amikor szerencsétlen Botan-nak egy epizódon belül már a 20. testrésze törött ripityára.
Néztem volna még.

---

Közben végigmentem a Love Live!-on is pár nap alatt, simán ott van a saját top 3-ban. :)

---
Ki mit fog nézni a nyári felhozatalból?

A tavaszi szezon után most normálisan végignéztem a felhozatalt, nem csak fél perc alatt böktem rá szinte találomra kettőre, és egész sok tűnt jónak leírás/képek alapján, aztán majd persze meg látom az első epizódok után, hogy melyeket lehet érdemes folytatni is.

Orange
91 days
Qualidea Code
Love Live! Sunshine!!
Kono Bijutsubu ni wa Mondai ga Aru!
ReLIFE
Momokuri
Planetarian

Bekerült 1 (2) film is:

Kimi no Na wa.
Kingsglaive

Aztán valahol volt egy bővebb listám is nyárra, amint rémlett, hogy volt még 1-2 cím, amiket most nem találtam se MAL-on, se máshol, de elveszett... :D

Kötelezőnek ezekből az LL-t és a két filmet érzem. Love Live abszolút magával ragadott, kíváncsi vagyok mit tudnak kihozni az új szereplőkből nagyon, az 5cm/s után Shinkai-tól bármit, az FF filmet meg nem kell magyaráznom, remélem nem rontják el nagyon, mint a játékfeldolgozások 93.76%-át.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36138) Totheground válasza nonsen5e (#36137) üzenetére


Totheground
addikt

"Közben végigmentem a Love Live!-on is pár nap alatt, simán ott van a saját top 3-ban. :)"

Úgy-úgy. :C

Bár szerintem így "ledarálni" közel sem olyan élmény, mint régóta követni a projectet, úgy még sokkal durvább kötődés alakul ki a lányokkal. Ezért is van az az érzésem, hogy nekem a LL többet adott, mint csak egy anime-t (és ezzel elég sokan vannak így :K ).

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36139) nonsen5e válasza Totheground (#36138) üzenetére


nonsen5e
addikt

Az a pár nap az jó ilyen 2.5 hétnek is a két évad + filmre.

Valamilyen szinten egyetértek, van egy varázsa követni egy-egy sorozatot, hajnali 4-kor felkelni és nézni rögtön mindig amikor kijön, ugyanakkor annak is van pozitívuma, amikor ott van a gépeden az összes rész, és nem kell várni, hanem együltiben megnézhetsz annyit amennyit csak akarsz vagy bírsz.

Letöltöttem az androidos játékot is, kár, hogy minden indítás előtt el kell rejtenem előle a root-ot...

A háromban egyébként az AngelBeats és a SAO széria van mellette, érdekes, hogy ez az a három sorozat, amik zeneileg is messze a legjobbak (azok közül legalábbis amiket láttam). A <nézett> listát továbbra is a frissítgetve van logout-on. :)

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36140) bandiras2 válasza nonsen5e (#36137) üzenetére


bandiras2
senior tag

Akkor hadd mutassam meg, hogyan kell linkeket pakolni ha már listát csinál az ember

Kimi no Na wa. nagyon várós. Makoto mester minden egyes művét szeressük![link]
Az Orange az érdekel, főleg a rendező(Nodame kantabile) miatt.[link]
A [ReLife]az várós.
A SQUARE ENIX ismét megmutatja hogy ki az úr a háznál ha CGI ról van szó:[link]
Na ez érdekes lesz:[Ancient magus bride]
Kizumonogatari 2, habár még az 1 se ért ide :( [SHINOBU]

Más:
[Emmegmi?]

A sunrise sem ül a seggén, és bár a Gundam rising(?) még a horizonton sincs, ősszel télen jön az Iron blooded orphans új története!

Szebben is meg tudnám formázni. de balkézzel így is fél óra volt összetákolni

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36141) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na Re: Zeróban is előjött a szuperharcos stílus. :DDD

Live-Die-Respawn

(#36142) Máté94 válasza oriic (#36141) üzenetére


Máté94
addikt

Megcsapkodnám mind a kettőt, mi volt ez a mai? Igaz, főleg Subaru-t, de Emilia se brillírozott, ami részben köszönhető annak, hogy azért annyira nem tudja teljesen ignorálni, ha felhozzák a származását.

Jobban belegondolva, Subara=agyrém. Ez nem ő volt ma, abszolút erőltetettnek érződött. Vagy csak lehet azt hittem, hogy kiismertem ennyi rész alatt. :)

(#36143) nonsen5e válasza bandiras2 (#36140) üzenetére


nonsen5e
addikt

"így is fél óra volt összetákolni"

Na pont ezért elég a felsorolás. Helyette inkább megnézek másfél részt valamiből. :P

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36144) bandiras2 válasza nonsen5e (#36143) üzenetére


bandiras2
senior tag

balkézzel, mert az egerező az gipszben van, és az asztalom olyan, hogy balkézre egyáltalán nem tudom tenni az egeret, így mindent keresztben kell... hülye helyzet. jobbkézzel max 8 perc, a linkek felhajtásával együtt.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36145) oriic válasza Máté94 (#36142) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Azért Felt szövege az király volt. :D

Live-Die-Respawn

(#36146) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A Little Witch Academia sorozatot kap. Jeeee. :)

(#36147) torik


torik
senior tag

Hi!

Régen sok animét néztem, mára ez alábbhagyott és csak elvétve nézek meg egyet-egyet ami nagyon kiemelkedik a tömegből. Emlékszem régen AniDB-n meg lehetett nézni az angol feliratokat egy sorozathoz és sorba rendezni értékelés szerint.

Boku no Hero Academia érdekelne és szeretném tudni melyik subber csapat munkáját érdemes beszerezni :) bár ahogy elnézem marad a jó öreg HorribleSubs.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#36148) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Most olvastam a hírt, hogy a ReLIFE teljes évadát leadja a Crunchyroll július elsején. Na akkor azt jól meg lehet nézni egyszerre, -1 sorozat ami szépen lopja az órákat hétről hétre. :)

Továbbá aki megérti angol felirat nélkül és mazochista hajlamai vannak, elvileg a japán comico alkalmazáson / bizonyos oldalakon már leadták az egészet 360p-ben. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36149) oriic válasza nonsen5e (#36148) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mit kell tudni ReLIFE-ról? Nem hallottam még róla.

Live-Die-Respawn

(#36150) nonsen5e válasza oriic (#36149) üzenetére


nonsen5e
addikt

Van egy NEET csávó, aki kap egy pirulát amitől visszaáll a kinézete 17 éves korára, aztán újrakezdi az életét a középsuliban.
Pár napja találtam a nyári felhozatal listájában.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.