Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37101) tDr1v3r válasza consono (#37100) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Erdemes, eleg jok. :) Igaz a Phantom Bullet arc gyenge, de a tobbi remek.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37102) consono válasza tDr1v3r (#37101) üzenetére


consono
nagyúr

No akkor beizzítom a keresőt!:)

"In God we trust. All others must bring data"

(#37103) kristof123 válasza oriic (#37084) üzenetére


kristof123
őstag

"Na hajrá, aztán kérjük majd a beszámolókat meg a képeket. :D"

De képet csak szigorúan kislányokról! xd

(#37104) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Ha esetleg lenne rá igény, akkor erre tessék :}

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37105) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hmm...

Kinek ki a kedvenc seiyuu-je?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37106) Totheground válasza Mister_X (#37105) üzenetére


Totheground
addikt

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37107) Archanon válasza Totheground (#37106) üzenetére


Archanon
őstag

[link] :DDD

#Mister_X: Nekem van egy pár azért... nincs kifejezetten kedvenc.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37108) unclefucka válasza Mister_X (#37105) üzenetére


unclefucka
senior tag

Toyosaki Aki, örökös kedvenc. :K :))

Az a fog... belehalok és a hangja kawaiii. <3

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37109) Ellia


Ellia
addikt

2017 júniusában folytatódik a Legend of Kora, igaz sajnos csak képregényben de folytatódik! :)

(#37110) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Az ok, ami miatt Subaru inkább Emíliára hajt

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37111) ANOka válasza -=RelakS=- (#37110) üzenetére


ANOka
őstag

:D

(#37112) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Az én jelöltem Hanazawa Kana - tipikusan az a seiyuu, akinek a szerepei tetszenek, imádom a karaktereit és csak amikor egy lista kerül elém, akkor esik le, hogy a seiyuu közös :B

Csemegének a listából: Tachibana Kanade (Angel Beats!), Sonohara Anri (Durarara!!), Nanami Chiaki (Danganronpa 3), Tsunemori Akane (Psycho-Pass), Yukino Yukari (Kimi no Na wa, Kotonoha no Niwa), Onodera Kosaki (Nisekoi), Takamiya Naho (Orange), ésatöbbi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37113) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Micsoda hajlékony gerinc

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37114) Archanon válasza Mister_X (#37112) üzenetére


Archanon
őstag

;] Hát igen... ő nekem is a kedvenceim között van. Imádom a hangját, a játékát, és borzasztó sok stílusban tud megnyilvánulni - nem tudok karaktertípust fűzni hozzá. Szerintem az én kedvenclistám olyan 15 főt számolhat. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37115) KisTücsök válasza Archanon (#37072) üzenetére


KisTücsök
addikt

Semmi. :D A játékról beszéltem, ami kiemelkedő lett, ha már pont fel is jött a téma. Nálam kb top10 eddig. Nem állítom, hogy az angol rossz.
___

Mister_X: A satöbbi elé azért még illik odabiggyeszteni Mayuri kisasszonyt is. :D Ja látom Archanon megelőzött. :DDD
___

Este végeztem a Brotherhood-dal.

Hű. Meg ha.

Majd egy rövid szösszenet a régi vs új kapcsán. Majd. Valamikor.

[ Szerkesztve ]

(#37116) Mister_X válasza Archanon (#37114) üzenetére


Mister_X
nagyúr

I did ashame myserf. Now I commit seppuku. :O

@KisTücsök: én is adós vagyok még a hosszabb véleményezéssel. A best of jelenet tuti az lesz, amikor King Bradley visszatért az ostromkor - ha nem antagonista lett volna, tuti magam alá csinálok :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37117) KisTücsök válasza Mister_X (#37116) üzenetére


KisTücsök
addikt

:K

De amúgy ebben a sorozatban kb két részenként jut egy ilyen vagy ehhez hasonló jelenet. :DDD

(#37118) -=RelakS=- válasza Archanon (#37114) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Don't drop that Tuturu

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37119) Dluinet válasza -=RelakS=- (#37118) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ez állat volt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#37120) Pttypang válasza Archanon (#37114) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért az a hang, amit a szöveghez képzeltem.. az elején az eredeti, aztán a felénél bevált a testépítősre :D

(#37118) -=RelakS=-
Valami mlg tuturu-t vartam :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#37121) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kyaaa *.*

Új Working évad, igaz, új szereplőgárdával, de Wagnaria és beteg karakterek meg Working. :Y Best of season.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37122) -=RelakS=- válasza Pttypang (#37120) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az milyen? Meleg? :P

The Ponyo × Madoka Magica

Homu Runner (A Szárnyas Madoka vadász? :DDD )

Star (Madoka) Wars

A Dolog

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37123) bandiras2


bandiras2
senior tag

Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans 2nd Season

Az első rész erősen kezdett, örökölte az első széria összes hibáját, de akkor is EPIC.
Politika, összeesküvések, árulások, és MECHÁK. Szakadó acél, összeroppanó pilótafülke, és pilótaburger.
Van kb 3 karakter akiket valamilyen szinten véd a plot armour, de még őket sem teljesen(Mikazuki megnyomorodott az első széria végére)
A zene maradt, a grafika semmit sem változott.
Hőseink menetelnek előre, a múltjuk értéktelen, a jelenük bizonytalan, a jövőt viszont maguk formálják, és aki az utukba áll, vagy ellenük támad, azt eltapossák.
A Tekkadan győzelme a Galljahorn(békefenntartók) felett káoszt idézett elő az egész naprendszerben. A Galljahorn még mindig a legerősebb tényező, de már nem legyőzhetetlen, és az összes csíra, aki eddig meghúzódott, szeletet akar a tortából. A tekkadan bizonyította a túlélésével a gyermekkatonák erejét, és így az utcagyerekeket sorozzák a feltörekvő haduracskák, a káosz terjed, mindenki háborúra készül.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37124) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Cica Rem-et valaki?

Otaku-e vagy?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37125) Pttypang


Pttypang
veterán

Azt hiszem ezen a ponton feladom, ez hiányzott vasárnap reggel, csak így zombulni a vidám szereplőket nézve.

Everybody lies.

(#37126) Mister_X válasza Pttypang (#37125) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát... remélem nem fogják telenaszni pszichodrámával, mert amúgy nem néz ki rossznak... csak ne állna sírásra a szája a főszereplőnek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37127) Pttypang válasza Mister_X (#37126) üzenetére


Pttypang
veterán

Ahhoz kepest, hogy az elejen se barat se csalad se iskola, kiment es van csalad, van baratok meg van iskola.
Az elejen a suttogo csaj meg mindig nincs meg, mi akar lenni.
A sracot meg kb egy szoval lelkesse meg boldogga lehet tenni, szoval nem annyira lesz ez pszichodrama.

Everybody lies.

(#37128) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na befejeztem Tales of Zestiriát. Jó volt ez, csak kevés részt kaptunk és kellene folytatás. :D Játék nem érdekel, de animében elnézném még egy kicsit. Friss sorozatokból nem is tudom van-e olyan ami érdekel. :(

Live-Die-Respawn

(#37129) renji00 válasza oriic (#37128) üzenetére


renji00
aktív tag

Tavasszal jön a 2. évad. Az hogy a játék nem érdekel , hiba. ;]

Mostani szezonból Shuumatsu no Izetta és a Hibike S2 eddig elég jó.

(#37130) Mister_X válasza Pttypang (#37127) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ahogy kivettem: örökbe fogadták, iskolába nem igazán jár, barátai meg nincsenek, hacsak... hm ők vajon kicsodák? A két helyes kislány meg a dögös anyuka. Ők nem hinném, hogy tsalád, vérszerint, de barátnak picit többek. Vagy tudja a fene. Kell még pár epizód, hogy kitisztuljon.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37131) oriic válasza renji00 (#37129) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem érdekel a játék mert nincs hozzá platformom. :D Vagyis kamuzok mert lakótársamnak PS4-e van, de így sincs időm játszani mindennel amivel akarok. :DDD

Live-Die-Respawn

(#37132) Pttypang válasza Mister_X (#37130) üzenetére


Pttypang
veterán

Az nem dogos anyuka hanem a noveruk, apjuk-anyjuk meghalt ahogy lattam.

Everybody lies.

(#37133) Mister_X válasza Pttypang (#37132) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mindhárman a nővérei?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37134) Pttypang válasza Mister_X (#37133) üzenetére


Pttypang
veterán

A sracnak nem, egymasnak a testverei.

Everybody lies.

(#37135) bandiras2 válasza -=RelakS=- (#37113) üzenetére


bandiras2
senior tag

[Cannonball]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37136) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Occultic; Nine

1. rész

OK ez most így kicsit sok(k) volt, de érdekel a folytatás. :D (Azok a dinnyék: :DDD )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37137) Pttypang válasza oriic (#37136) üzenetére


Pttypang
veterán

Számomra azok a dinnyék kényszerítették kuka kategóriába. :(

Everybody lies.

(#37138) Máté94 válasza oriic (#37136) üzenetére


Máté94
addikt

Valami közel 400 oldalnyi LN dolgoztak fel abban az egy részben. :DDD

(#37139) Totheground


Totheground
addikt

Miért nem szólt semki, hogy a getsuyoubi no tawawa-ból anime shortot csinálnak? :Y

Jó, azért az eredeti még mindig jobban néz ki, de na. Elég huzamos ideje minden hétfőt ezzel kezdek. :C

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37140) Máté94 válasza Totheground (#37139) üzenetére


Máté94
addikt

És erre büszkének kell lenni? :DDD
Mangafox-on megnéztem ezt az egy, fél napja feltöltött fejeztet. Azt hittem, hogy ennél lejjebb már nincs, amikor minden oldalon így és úgy enyelegnek a lányok, aztán az utolsó tíz oldalon megjelent a "plot". :DD

smug looking anime girl with condescending face"

Hát ez nagyon mell volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#37141) Totheground válasza Máté94 (#37140) üzenetére


Totheground
addikt

Ez nem manga (max ha összegyűjtik az képeket meg van pár összefüggő oldal) csak egy-egy jópofa és nem mellesleg nagymellű kép minden hétfő reggel a Twitteren. Csak hogy jobban induljon a hét. :DDD

Az meg csak apró mellékszál, hogy minden Comiket cuccukat kiemelt helyen őrzöm. :DDD

Egyébként meg láthatóan nem csak én (statok a kép alján). :P

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37142) Mister_X válasza Totheground (#37141) üzenetére


Mister_X
nagyúr

インターネットがもう閉まっていいぜ :O :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37143) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

;] ;] ;]

Reggeli: egy amatőr, két profi?

Csak engem tisztel meg a fórummotor, vagy animgifet eddig sem lehetett beszúrni?

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37144) Mister_X válasza -=RelakS=- (#37143) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én animáltnak látom.

Danshi Koukousei no Nichijou meg hatalmas :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37145) Máté94 válasza -=RelakS=- (#37143) üzenetére


Máté94
addikt

Hiányzik a Baka to Testo.. .:'<

(#37146) nonsen5e


nonsen5e
addikt

És a műsor főtámogatója a...

Meglepett kicsit azok után, hogy annyi poénos félreírást láttam különböző sorozatokban, kezdve a körtés laptoptól, a google ezernyi variánsán át a somy telefonig, vagy éppen PZ3 konzol, sudohbucks, Windings XO, stb...

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#37147) Máté94


Máté94
addikt

Yuri!! on Ice animátorainak jár a keksz. Nagyon szép munkát végeztek. Minden korcsolyázós mozdulatot próbáltak megrajzolni. Igen, így kell ezt. :K

CGI-t pedig használjanak akkor, amikor nem fogom tudni megkülönböztetni. :P

(#37148) Totheground válasza Máté94 (#37147) üzenetére


Totheground
addikt

Fujoshit, pont mint a Free volt anno. :N

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37149) Máté94 válasza Totheground (#37148) üzenetére


Máté94
addikt

Bezzeg, ha lányok lennének... ;]

Engem megvett, szép is, Kiseijuu-s karakterdizájnos is, átlagnál részletesebb háttérkidolgozás, tetszik. Minőségi. Jó az OST is. :K Azt mondtam már, hogy szép? :3

[ Szerkesztve ]

(#37150) nonsen5e válasza Máté94 (#37147) üzenetére


nonsen5e
addikt

Apropó CGI. Rossz CGI-re a napokban láttam nagyon jó példát a Long Riders (on air) sorozatban. Olyan szinten elütött a háttértől a két karakter, mintha egy fotóra rajzoltam volna pálcikaembereket.
Maga a sorozat különben jópofa. cute girls doing cute things biciklikkel :DDD

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.