Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36301) Archanon válasza Hintalow (#36299) üzenetére


Archanon
őstag

Hadarás? Dokuro Chan, Excel Saga, Puni Puni Poemi.. nálam ezek viszik a prímet. :))

Umishou pedig... jöhetne még belőle, Amuro túladagolásban szeretnék meghónni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36302) nonsen5e válasza Máté94 (#36295) üzenetére


nonsen5e
addikt

Szintén. Sok sorozatba bele sem kezdtem, az állandóan bővülő lista legvégére kerülnek, ha olyan a grafikai STÍLUS, hogy az nekem nem szimpatikus. Ezzel főleg a sok régi műtől zárom el magam, lehet hülyeség, de mindenkinek mások az igényei.
Nem a grafikától élvezek egy sorozatot, de ha valaminek nem tetszik a kinézete, akkor az számomra levon annyit az értékéből, hogy ne élvezzem.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36303) Pttypang válasza oriic (#36294) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, valoszinuleg ezt le fogom tolteni, ha kijon rendesben, ez sokat hozzatesz az egeszhez, nem tudom, kesz, loop. :DDD

Csak valami hosszabb, teljes verziot :P

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36305) F34R válasza Pttypang (#36304) üzenetére


F34R
nagyúr

En ezen szakadtam, Gintkoki style crying whutface :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36306) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tales of Zestiria the X 01. rész

Na végre elkezdődött. Egyelőre érdekel a sztori, meg a világ is tetszik, a hasonló témákat eddig is szerettem.

Live-Die-Respawn

(#36307) saelin


saelin
veterán

Tudtok ajánlani japán kultúráról, szokásokról, érdekességekről (ne haiku témában pls :DDD) könyveket? Amiket nagyon csodálok a keleti barátainkban azok a következők: építészet, tradicionális ruhaviselet, gasztronómia, etikett és még sok kis apróság.

Csak magyar nyelv jöhet szóba, mert azért annyira nem jó az angolom, hogy könyvet olvassak vele... No, meg úgy oda lenne a kikapcsolódás része, ugyanis a fordítgatás fárasztó! :P

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36308) F34R válasza saelin (#36307) üzenetére


F34R
nagyúr

Ferber Katalin-nak van jonehany konyve japanrol, azokat olvasd el es teljesen mas lesz a meglatasod :DDD

(#36309) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Rewrite

Dupla kezdés. De ez egyelőre nekem WTF. :D

Live-Die-Respawn

(#36310) Crystalheart válasza oriic (#36282) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Samurai Champloonak sem olyan katasztrófa az angol dubja (általában), úgy tűnik, ezt a gettóstílust tudják.

(#36311) Crystalheart válasza saelin (#36307) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A Terebess online-on vannak leírások.( @J betű)

De van ott egy magyar nyelvű bibliográfia is, bár valószínűleg nem túl friss.

(#36312) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

D. Gray Man HALLOW

2. rész
Hm, hiányzott már a sorozat, de furcsa, hogy nem a gyilkos témáját folytatták egyszerre.

Live-Die-Respawn

(#36313) nonsen5e válasza oriic (#36309) üzenetére


nonsen5e
addikt

3 epizód után a Rewrite a szezon Mayoiga-ja.

Ötletem nincs miről szól, hogy mi történik, ki, mit, hogyan és miért csinál, láthatólag tök random az egész sorozat (mintha egy script generálná le random az eseményeket), és hiába tartom középszerűnek az egészet, mégis nézem, mert ez a nagy fokú hülyeség megtetszett benne. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36314) oriic válasza nonsen5e (#36313) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

3. rész után:

KB hasonló véleményen vagyok, nem tudom hogy mi történik. :D Okkultizmus, meg démonok gondolom valóban vannak a háttérben, meg a piros szalagos csaj is valóságos, meg szerintem a klub elnök is csak kamuzik. De így 3 rész után egyelőre elég nagy a káosz. De KEY szóval nézem még pár részig.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36315) Pttypang válasza oriic (#36314) üzenetére


Pttypang
veterán

A srác gyorsitasara se kaptunk semmit, a kishercegno is valaki, ajaj, annyi mindent halmoznak ossze, hogy mar rohogok en is :D

Everybody lies.

(#36316) oriic válasza Pttypang (#36315) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És a két kisvirág is csak úgy eltűnt ugyebár. :D Kíváncsi vagyok mit akarnak ebből összehozni. :D

Live-Die-Respawn

(#36317) F34R


F34R
nagyúr

(#36318) Pttypang válasza oriic (#36316) üzenetére


Pttypang
veterán

Re:zero jojjon mar, unatkozom :O

Everybody lies.

(#36319) oriic válasza Pttypang (#36318) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az még 19 óra. De PW alapján most laza rész jön.

Live-Die-Respawn

(#36320) Pttypang válasza oriic (#36319) üzenetére


Pttypang
veterán

Egy nem tul elveszett ötletet latok a reszben, hogy segitseget ker, de azert nem lesz az olyan easy :DDD

Everybody lies.

(#36321) Darth_Revan válasza F34R (#36317) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Jo lesz es nem original story.lesz, hanem a mangat viszi tovabb :R

(#36322) Máté94


Máté94
addikt

Megkerestek, hogy nem e lennék topikgazda eme virágzó topicban. Elöljáróban, nem szeretném elvállalni. :) Nem tartom magamat alkalmasnak rá, nem mintha rakoncátlanok lennének az itt jelenlévők, de vannak erre alkalmasabb jelöltek is szerintem. :)

Szívesen vitára bocsájtanám, ki érez magában kötelességtudatot vagy kit tartanánk arra alkalmasnak. :)

ori, fate-senpai, Totheground, Archanon? ;]

[ Szerkesztve ]

(#36323) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Pár hónapja mióta itt vagyok még nem láttam moderálásra való hozzászólást.
Csak mindenki leírja, hogy aznap mit nézett és vége.

Mi haszna lenne igazából itt egy topikgazdának a szökőévente 1 cenzúrán kívül?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36324) oriic válasza Máté94 (#36322) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem felesleges TG a topikba. Nagyon ritkán van csak moderálni való téma.

Live-Die-Respawn

(#36325) Pttypang válasza Máté94 (#36322) üzenetére


Pttypang
veterán

sok ertelme nem lenne, ellenben lenne kinek beszologatni, barmire. ;]

Everybody lies.

(#36326) F34R válasza Máté94 (#36322) üzenetére


F34R
nagyúr

Crystal :DDD

(#36327) Archanon válasza Máté94 (#36322) üzenetére


Archanon
őstag

Tartom a véleményt, mi szerint semmi értelme nem lenne, egyszerűen nem szükséges rendet tartani, olyan ritka a közvéleményt sértő "trollkodás", vagy bármi egyéb..

Engem amúgy is kiutálna mindenki ha még nem tette, mert minden linkelt (jelöletlen) 18+ képet kimoderálnék, meg közölném a néppel, hogy az értelmetlen részenkénti egy mondatos "ez nagyon jó volt kíváncsi vagyok mi lesz jövő héten alig várom már húúúúoúoúoúoo" típusú hozzászólásokat kéretném mellőzni, máskülönben könyörtelenül szankcionálnék. ;] Azzal persze semmi bajom, ha egy epizódot rendesen megbeszélnek a jelenlévők, azért is jó a topic, hogy van. Ám a régebbi állapotokban biztos csúnyán razziáztam volna. De szerencsére ma már létezik spoiler tag is, és legtöbbször alkalmazzátok is.

#F34R: Bátyámnak sok értelme nem lenne, talán ha fél évente egyszer felbukkanna, és mondjuk eltűnne egy hozzászólás. ;]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36328) Totheground


Totheground
addikt

Csatlakozom, szerintem sem nagyon van rá szükség.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36329) saelin


saelin
veterán

Felesleges. Szvsz itt vannak annyira intelligensek az emberek, hogy sosem csúszik el durva irányba egy beszélgetés sem.

A trollok meg csak a csillagok együttállásakor találják meg a topic-ot, de őket általában sikeresen el is üldözitek... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36330) Pttypang válasza saelin (#36329) üzenetére


Pttypang
veterán

Már én is használok spoiler taget, lássátok, kivel van dolgotok ;]

Everybody lies.

(#36331) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Na vegre! Jon uj No Game No Life anime!!

Ugyan csak film, de hatha eleg lesz kezdo loketnek egy 2. Evadhoz :C

(#36332) oriic válasza Darth_Revan (#36331) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Folytatás legyen pls...

Live-Die-Respawn

(#36333) Darth_Revan válasza oriic (#36332) üzenetére


Darth_Revan
veterán

As elso evad nem egeszen ugy fejezodott be, ahogy a tortenet eredetileg halad...remelem a film egy original story lesz, ami visszateszi a sorozatot a novell eredeti utjara.

(#36334) oriic válasza Darth_Revan (#36333) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én csak az animét ismerem, de az tetszett, főleg a vége. :)

Live-Die-Respawn

(#36335) alevan válasza saelin (#36329) üzenetére


alevan
őstag

A Clannad szar, a Naruto a legjobb anime ;]

Jöhet a boszorkányvadászat :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#36336) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Koutetsujou no Kabaneri

Mérges vagyok. A feléig nagyon tetszett, aztán egy picit elkezdett kapkodni. De annyira nem volt vészes. Majd a 10 rész után megkérdeztem magamban, hogy ezt mégis hogyan fogják 2 rész alatt befejezni normálisan: Sehogy. És tényleg. Ilyen rohadt trehány lezárást rég nem láttam. Pontosan az történt, amire számítani lehetett, de kb 5 perc leforgása alatt. Semmire nem hagytak normálisan időd. Sokszor olyan érzésem volt, mintha kivágtak volna jeleneteket belőle. Az utolsó 3-4 percet meg kb végigröhögtem. Sokkal igényesebben megcsinált végjátékot érdemelt volna. Sokkal.

És akkor már belesem megyek, hogy én alapból kihúztam volna két szezonosra. Mert amúgy a sztori egész korrekt, a rajzolás brutál jó, hangok, zenék szintén... Szóval jóféle lenne ez, részemről. De itt most a végét nagyon elszúrták.

Sayonara Zetsubou Sensei azért megvigasztalt. Itt meg legjobb cast valaha. :D Jöhet is a második évad.

(#36337) alevan válasza KisTücsök (#36336) üzenetére


alevan
őstag

Kétlem, hogy lesz második évad.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#36338) nonsen5e válasza alevan (#36335) üzenetére


nonsen5e
addikt

A Clannad nekem ott van a listán már mióta, mert azt mondták, hogy nagyon jó, de egyszer néztem meg róla képet, azóta is rémálmaim vannak azoktól az arcoktól. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36339) Pttypang válasza KisTücsök (#36336) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, a vege eleg szemet lett, azert picit tobbet vartam tole, de arra meg mar nem maradt ido.

(#36333) Darth_Revan
Nekem mindegy, mi lesz, az anime folytatasanak is orulnek, habar egy eredetit is megneznek, talan a folytatasnal tul magasra tennem a lecet es csalodas lenne.

Everybody lies.

(#36340) Darth_Revan válasza oriic (#36334) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Na igen, csak azzal a befejezessel az elerheto tartalomnak legalabb a felet atugortak...

(#36341) Pttypang


Pttypang
veterán

hmm re zero

Tényleg nem sok minden történt, subaru ismét idióta volt, még szerencse, hogy legutóbb annyit gyakorolt, most meg semmit se volt képes kivédeni, de legalább tudjuk, hogy nem véletlenül jutottak odáig a jelöltek, ameddig. :N

Everybody lies.

(#36342) Crystalheart válasza alevan (#36335) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A Clannad nem rossz, csak giccses. Nagyon. :D

(#36343) Crystalheart válasza nonsen5e (#36338) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ne ijesszen meg, útközben hozzászokik az ember... De előtte az Airt meg a 2006-os Kanont erdemes megnézni, sok idő kihagyásával. Addigra az ember hozzászokik a japán sziruphoz.

(#36344) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani melyik a legnagyobb magyar Anime facebook csoport? Szeretnék eladni egy anime polot.

(#36345) Archanon válasza Crystalheart (#36343) üzenetére


Archanon
őstag

Air talán hanyagolható is, de a Kanon kötelező előtte. Előbbi annyira azért nem jó, hiába esett le az állam tőle annak idején, helyenként nagyon összecsapott. Egy remake mondjuk zseniálissá tehetné az alapsztorit, ahol a Misuzu szállal foglalkoznak csak, és nem kerítenek bele wtf epizódokat más szereplőkkel, akik aztán el is tűnnek. Egy 2 órás film simán jó lenne belőle - ami van, azt meg inkább hagyjuk, maradjunk annyiban, hogy egy próbának jó volt, de amúgy nem.

Gaooo

#Gertrius: Ne parázz a rajzstílustól... egy idő után tökre szerethetőek lesznek a hörcsögpofaszemű lányok. :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36346) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#36331) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Na, ugy tunik, hogy NEM anime original lesz a No Game No Life film tortenete, legalabbis az alapjan, amit maga az iro mondott.

Maga az anime a novella elso 3 reszet filmesitette meg, de a legutolso jelenet gyakorlatilag a 6. Konyvbol van (pontosabban annak a befejezese), tehat anelkul, hogy a laikusoknak, mint en vagyok feltunt volna, siman at tudtak ugorni 3 konyvet. A film maga is a 6. Konyvet fogja megfilmesiteni, ami nem is olyan nagy baj, hisz az egesz egy nagy visszaemlekezes az elozo nagy haborura, mielott meg Shiroek megerkeztek volna. A film bemutatja azt a visszaemlekezest, majd lezarul ugyanazzal a jelenettel, amivel az elso evad. Es ezutan johet megint a varas es ima, hogy lesz e 2. Evad es ha igen, akkor hogy oldjak meg hogy a 4. Konyvtol tudjak folytatni :DDD (bar az siman megoldhato)

[ Szerkesztve ]

(#36347) oriic válasza Pttypang (#36341) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Re: Zero 16.

Sejthető volt, hogy nem lesz egyszerű dolga, de a vége azért wtf.

Live-Die-Respawn

(#36348) exabit


exabit
tag

Egy animét/rajzfilmet keresek amit a múltkoriban néztem a pekingi metrón az egyik utas okostelefonján. Kéretik nem röhögni mert kevés dolog maradt meg belőle,de hátha valaki ennyi alapján felismeri hogy miről lehet szó. Új gyártásúnak tűnik, valamilyen akció féle lehet abból kiindulva hogy a két karakter amit láttam elég kidolgozott izmokkal rendelkezett. A rész amit láttam belőle abban egy szőke (értsd:sárga színű, égnek álló hajú olyan talán 10 cm után síkba vágott - mint a katonáknál csak ugye hosszabban) fickó pofázott valamit egy véres arcú barna hajú másiknak miközben valami csillével robogtak valami alulvilágított helyen (talán bánya). A beállításból a szőke tűnt a rosszfiúnak.

(#36349) oriic válasza exabit (#36348) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Uh, ez így kevés lesz szerintem. Elsőre talán JoJo Bizarre-t mondtam volna (Jean-Pierre Polnareff), de ő meg ugye nem szőke.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36350) F34R válasza exabit (#36348) üzenetére


F34R
nagyúr

jojo bizarre adventure (2008)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.