Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37951) poldres


poldres
csendes tag

Nico Nico Nii: Wrestling verzió :D
https://youtu.be/2_qxn_8sybw

[ Szerkesztve ]

poldres

(#37952) stratova válasza nonsen5e (#37943) üzenetére


stratova
veterán

A szemek alapján van a büfékocsiban némi hallucinogén. :DDD

(#37953) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Why You SHOULD Watch SCHOOL DAYS] Vagy legalábbis tanulságok...
Legalábbis ezek után talán elveszi a kedvedet...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37954) Mister_X válasza bandiras2 (#37953) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem, NEM indítom el. Ez is a gyíkemberek rejtett propagandája, hogy addig se figyeljünknaz Illuminátusokra!!4

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37955) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Srácok, fansub-okat honnét érdemes letölteni? Most nézem hogy van pár igényesebb az általam nézett sorozatokhoz, meg ugye most a Re: Zero BDrip-jéhez még nincs feliratozott batch....

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37956) Pttypang válasza tDr1v3r (#37955) üzenetére


Pttypang
veterán

Bdripes re:zero van nyaa-n felirattal ha jol emlekszem.

Everybody lies.

(#37957) F34R válasza Pttypang (#37956) üzenetére


F34R
nagyúr

Vol. 7-ig van csak angol felirat, es az egesz tortenet egy kilenc bundles BD csomagban van. Igen a fennmarado kett mar csak RAW-ban erheto el.
Szoval meg kesobb jon a teljes.

(#37955) tDr1v3r

BlurayDesuYo-t probald meg ok az egyetlenek akik erdemben foglalkoznak vele.

[ Szerkesztve ]

(#37958) tDr1v3r válasza Pttypang (#37956) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Megtaláltam már azóta, csak a listán elég hátul volt, meg én eleve szezonos batchet kerestem... vol. 7-ig van subolva, a többi meg majd jön gondolom.

Megtaláltam én is hogy ki csinálja a feliratot (hatalmas segítség volt ez az oldal), de most gyűjtőoldalt keresek, olyasmit mint a sorozatoknál az Addic7ed.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37959) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Shingeki no Bahamut Virgin Soul trailer 3

Kaisar feltűnik egy pillanatra de tényleg nem Favaro lesz a főhős? :(

Live-Die-Respawn

(#37960) F34R válasza tDr1v3r (#37958) üzenetére


F34R
nagyúr

Aired animet egy csomo helyen tudsz nezni, azt hogy ki mikor milyen release-t csinal talan anidb.net-n tudsz nezni.
Azt hogy meg melyik a jobb sub azt sosem lehet tudni, aki minosegibbet csinal az altalaban le van maradva a reszekkel mindig. Altalaban amugy is chrunchyroll-s a forditas.

(#37959) oriic

Benne van a cimben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37961) oriic válasza F34R (#37960) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, tudom, de akkor is. :D Favaro-t bírtam, itt meg kb valami kis mellékszerepe lesz. Ebben a trailerben benne sincs, legutóbb az legelső videóban láttam csak egy pillantra.

Live-Die-Respawn

(#37962) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Tegnap elkezdtem nézni a Hachimitsu to Clovert. Imádom az olyan slice of life-okat, amik komolyabb témát dolgoznak fel. De nem kellett volna belekezdenem. Nem azért, mert nem jó. Hanem, mert én is abban a korban vagyok, mint a főszereplők - kísértetiesen hasonló problémák (a szerelmi gráfelméletet leszámítva), egyező kor, egyező alapfelállások. Shinobu-t kivéve mindenkivel tudok azonosulni valamilyen szinten. Erre ez is olyan, mint a Clannad (persze lightos kivitelben), hogy 31 "boldog" vagy inkább "eseménytelen", de élettel teli epizód után bőgve kell félretennem a tabletet a 32. epizód alatt, és alig bírtam befejezni. És a 33. csak rátett egy lapáttal depreszsív téren.

Spoileresebben nem szeretném leírni. Nem is tudnám. Aki látta, tudja.

Igen: egy nap alatt 33 epizód 8 óra alvással egybekötve...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37963) Totheground


Totheground
addikt

This is not okay.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37964) renji00 válasza Totheground (#37963) üzenetére


renji00
aktív tag

de , nagyon is :B

(#37965) Archanon válasza Mister_X (#37962) üzenetére


Archanon
őstag

Én még csak 10 részen vagyok túl, és eltelt már több, mint egy hónap mióta elkezdtem, de nekem is nagyon tetszik. :) Csak hát az idő... Ám mindössze ennyi epizód elég volt eddig, hogy maximálisan imádjam az egészet, ha erre rátesz még pár lapáttal a sztori, simán toplistásnak érzem.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37966) Mister_X válasza Archanon (#37965) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az a baj, hogy a vége olyan... semmilyen lett. Fél-egy epizód kellett volna továbbról.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37967) bandiras2 válasza tDr1v3r (#37944) üzenetére


bandiras2
senior tag

így pár nap után hogy érzed?
majd nézd meg megint egy-két hét mulva, mert annyira tömény hogy addigra a fele jelenetet fel se tudod idézni egyszeri nézés utan.
na most majd jöhetnek a rebuilt mozik, és utánuk a Re:take manga
1, 2, 3, 0, 4, After sorrendben.
a Re:take előtt szoljal, mert az eredeti mangabol kell hozza egy chapter.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37968) tDr1v3r válasza bandiras2 (#37967) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hát, elég katyvasz...

Nagyjából értettem amit láttam, de a vége kicsit értelmezhetetlen szerintem. Az ereddetörténetet teljesen értettem, meg azt is hogy Gendou és a Seele célja miben különbözött, nagyjából a kimenetet is (ha az volt hogy egy közös de mégis külön levő életforma lett az emberiség amiben szabadon eldönthetik az emberek hogy ettől az új létformától külön vagy AT field nélkül a létformában éljenek), de Shinji-t hogy most ő az utolsó Eva-ban kering az űrben... ráadásul Asukával, akit a végén folytogatott és az undorát kifejtve válaszolta neki azt amit (gondolom tudta hogy kiverte rá, mert valahogy összekötődött a tudatuk), hát... kicsit sok. Kell majd pár magyarázó cikket olvasnom valszeg, mert elég könnyen elvesztem benne.

A filmes-mangás ajánlást köszi, a film majd pár hónap múlva sorra kerül (addigra remélhetőleg tudunk majd valamit a zárófilm megjelenéséről is), a mangát szerintem előtte fogom elolvasni.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37969) bandiras2 válasza tDr1v3r (#37968) üzenetére


bandiras2
senior tag

majd penteken kifejtem rendesen gep elol, addig ne allj neki a manganak, mert eleg hamar lesz az utalas az eredeti mangara. angol megy? majd akkor kifejtem az eoe kerdeseidre is azt amit nekem sikerult kihamozni az evek alatt.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37970) tDr1v3r válasza bandiras2 (#37969) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Megy persze, angol felirattal nézek mindent.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37971) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Remna ... Kanrem ... mind1

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37972) Totheground


Totheground
addikt

JK Kanna. :Y
[link]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37973) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Oltás, 12+ XD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37974) F34R válasza -=RelakS=- (#37973) üzenetére


F34R
nagyúr

LOL

(#37975) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Az elmúlt négy nap animéit összefoglalom, ajánlót eddig szerintem nem írtam

Hachimitsu to Clover (24+12 epizód)
Vérbeli slice of life, elsődlegesen comedy, de elég mély mondanivalóval a felnőtté válásról. Art jellegzetes, nem a legszebb. Rengeteg poén van benne, nagyon jól lehet azonosulni a legtöbb karakterrel. Hamar lement, etette magát.
9/10

Servamp (12 epizód)
Maga módján idétlen sorozat, nem kiemelkedő, de az art rendben van, helyenként a poénok is jók és egyfajta mélyebb mondanivaló itt is van. Tetszett, de ajánlani nem tudom.
7/10

Sidonia no Kishi (12+12 epizód)
A japán CGI példaértékű elrettentő példája: szerintem az egész sorozat CGI, nem egyszer volt, hogy szemrák kerülgetett :D Ellenben. Van egy nagyon jó háttérrel rendelkező, ötletesen kidolgozott sci-fink, ami egy... 900? vagy több éve, űrben bolyongó kolonizáló hajóról szól egy kvázi legyőzhetetlennek tűnő ellenfél ellen. Kifejezetten tetszett Sidonia kialakítása, hogy eleinte igyekeztek megfelelni a fizika törvényeinek, továbbá, hogy az azzal nehezen megmagyarázható dolgokat is helyettesítették logikus dolgokkal. Nincs warp speed, féreglyukak, Sidonia is "hagyományos" módon közlekedik a végtelen űrben ezek látható hátrányaival: vészgyorsítás esetén éppen nem omlik össze a belső szerkezet, ellenfeleket se tudják csak úgy kikerülni, ellenben a mechekkel való játszadozás... vicces. Mert ott folyamatosan olyan gyorsulásnak vannak kitéve a pilóták, amiket egyszerűen nem lehetne túlélni. Egyébiránt rengeteg apróság színesíti az egészet (harmadik nem, emberi "fotoszintetizálás", fejlett géntechnológia, klónozás, Sidonia esetlensége és valós korlátai, izgalmas fegyverarzenálja, stb.), valamint nem restek tizedelni a karaktereket a sztori érdekében. DE az egészet ismét sikerült megfejelni egy töketlen idióta, de amúgy "születetett" (klónozott) tehetség kategóriájú gyökérrel. Meg kellett bele egy beszélő medve is, mert azt nem lehetett kihagyni.
Rossz nem volt, a folytatást azért várom, mert van benne potenciál, csak Titan X SLI segítségével rendere
jenek már.
7.5/10

Shuumatsu no Izetta (12 epizód)
Emlékeim szerint nem olyan régi, talán egy vagy két szezonnal ezelőtt futhatott, de akkor nem igazán érdekelt: alternatív II. világháború, puskán lovagló boszorkány? Bitch please... de nagyon pozitívan csalódtam! "Élethűen" adja vissza a világégés kis szereplőinek harcát, rengeteg diplomáciai szarkeveréssel, katonák hazafiasságával és elkötelezettségével és a sok művet inspirált náci okkultizmus is helyet kapott. Az art fantasztikus, karakterfejlődés erősen tapasztalható, a két főszereplő kiválóan lett megalkotva: az országáért mindent megtevő, mindenkit egyenrangúként kezelő hercegnő és az esetlen, fiatal, de tettrekész boszorkány. Persze befigyelt a sorozatban egy lehelletnyi japán CGI, de nem olyan vészes, mint Youjo Senki alatt (vagy mint az előző cím esetén). Bár nem hinném, hogy klasszikus lesz, mindenképp élvezetes volt és csak ajánlani tudom.
9.5/10 - ha picivel hosszabb lett volna és még jobban ki lett volna dolgozva a háttérsztori (ami azért így is remek!) a többi országra vetítve, simán 10/10 lett volna, de így sajnos nem egy Steins;Gate vagy Psycho-Pass. +1 pont, hogy igyekeztek "átírni" az országok és a vezetőik neveit rendesen, ötletesen, nem úgy, mint Youjo Senki esetén, ahol ötlettelen és sok sebből vérzik az egész.

Disclaimer: talán a harmadik vagy negyedik epizód esetén próbálta, lefordítani a címet, mert kicsit fura volt, hogy egyszerre van japán és (helyszínből adódóan) német címe (Izetta, Die Letzte Hexe - Izetta, Az utolsó boszorkány) És lehet sokat néztem bele a címbe, 終末-nak nem nagyon van magyar megfelelője, de angolra talán valami hasonló születne: The End of Izetta. Totheground talán az egyedüli, aki rajtam kívül tud rendesen japánul, hátha valaminértelmesebbet hozzátesz :D Nos, talán a cím miatt, én a végjátékot is már könnyes szemekkel néztem végig a tetőpontig, egyszerre sírtam Ortofiné hercegnővel és emiatt még jobban meg is hatódtam a végén.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37976) Totheground válasza Mister_X (#37975) üzenetére


Totheground
addikt

Jah, és én vagyok az otaku a heti 1-2 részemmel. :DDD

Ez a Japán nyelv szépsége, a romanjiból leírt címet egyből helyretette az agyam valami "hétvégi boszorkány"-ként, aztán mikor olvastam a leírás többi részét, megnéztem a képet. :B És ilyenkor emlékszem vissza, hogy egy full hiragana szöveget milyen orbitálisan szar olvasni és hogy végülis a kanjik áldásosak... egy szintig (cf 璽).

Egyébként szerintem is csak megerőszakolva lehetne magyarra fordítani, Izetta, az utolsó-ként talán.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37977) Mister_X válasza Totheground (#37976) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Maradjunk annyiban, hogy nem jó dolgomban volt időm megnézni nagyjából 90 epizódot négy nap alatt. (fent 84 + a futó sorozatok)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37978) Máté94 válasza Mister_X (#37975) üzenetére


Máté94
addikt

Badarság, magyarul tökéletes lenne a "A hétvége Izettája". ;]

終末 = vég, elmúlás, végzet ? "A vég Izettája..." Ehh... Jobban járunk, ha a német címet fordítjuk. Tökéletesen visszaadja, mire számíthat a néző. Foreshadowing, és egyebek. :))

(#37977) Mister_X: Anime a bú ellen...? :O

[ Szerkesztve ]

(#37979) F34R válasza Máté94 (#37978) üzenetére


F34R
nagyúr

bubu :D En megvarom amig befejezik a szezonosat, nah akkor is ilyen daralas lessz. :DDD

@Sajnalom hogy magad alatt vagy Mister_X :N

(#37980) Mister_X válasza F34R (#37979) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Próbáljátok nem egymás szájába adni a hülyeséget, nem azért töltöttem az elmúlt négy nap harmadát animézéssel, mert egyik kezemmel az ereimet vágtam fel, a másikkal meg a százas zsepit pusztítottam, mert nekem olyan szar most.

Szimplán nem volt mit tennem, nem dolgozok a héten még, nem mozdultam ki sehova. Igen, szar volt az emúlt egy hónap semmittevés, momentán nincs PC-m sem, könyveimet kiolvastam, egy vagy két napig voltam magam alatt, több napot betegen is töltöttem, sikeresen lelolmboztam magam a kibontott "időkapszulámmal", de ennyi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37981) Máté94 válasza Mister_X (#37980) üzenetére


Máté94
addikt

Senki sem beszélt érfelvágásról... :DDD Ne harapd le a fejünk. ;)

De azért abban remélem egyetértünk, hogy úgy ezt az egészet egybegyúrva rossz kedved volt/van. :) Legalábbis ki lehet fejezni ezzel a kijelentéssel. :))

(#37982) bandiras2 válasza tDr1v3r (#37968) üzenetére


bandiras2
senior tag

A következő manga felfogásához feltétlenül szükséges az evangelion 1-24(és/vagy az eredeti manga) + End of Evangelion mozi ismerete. Anélkül bele se nézz, mert bár szart se értesz majd belőle, már az első oldalak olyan szinten spoileresek a fent említett sorozat és a mozi szempontjából, hogy arra nincsenek szavak.

Re:take manga olvasási sorrend:

Mindenekelőtt ez a jelenet az eredeti mangából a 10. oldalig, mert ez a jelenet a sorozatból kimaradt, de a Re:Take alapnak használja:
[chapter 54#6]

És innen kezdődnek a durva dolgok:
A sorrend nem elírás, a 3. után van a 0. kötet, és 4. csak utána jön. Gatyát felkötni, kemény utazás lesz:

1 [első]
1.5 Insert link here, 18+ straight content Kihagyható, sokat nem ad hozzá, de azért hát de.
2 [Második]
3 [Harmadik]
0 [Zero]
4 Insert link here
AFTER [after]

Valamint magyarul, ha valamit nagyon nem találsz, mert ez elvileg teljes(1.5 és 4 included, regelni kell az olvasáshoz):
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.4454
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.8557
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.8951
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.8952
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.4455
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.8953
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.9399

Nem otthon vagyok, az 1.5 és 4. kötethez még nem találtam linket, de ha kell, akkor túrok neked priviben, bár szerintem képes leszel megoldani. (Iskolából nehéz ilyesmit előtúrni a hirdetés özön és a tűzfalak miatt, miközben 20 másik ember kukkolja az embert.)

Mielőtt nekikezdesz: Ki a favorit? Wondergirl vagy Ms Red Devil? Olyan nincs hogy valamelyik lány ne mozgatná meg az embert. A többi lány itt és most nem játszik, bár Misato, Ritsuko, Maya és Hikari is cute.
Majd számolj be az első kötet végén hogy érzed magad. Kíváncsi vagyok a reakciódra. (volt olyan aki az első kötet végén annyira kiakadt, hogy félbehagyta)
Ne aggódj, onnantól a dolgok nagyon sokáig csak rosszabbak lesznek ;]

Privi is ment.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37983) F34R válasza Mister_X (#37980) üzenetére


F34R
nagyúr

Kell a fajdalom? :DDD Amugy arra tippeltem volna masodjara hogy azon a negy napon nem dolgoztal.
Ahhoz hogy felvagdald az ereid nagyon nagy batorsag es eros elmezavar kell, nem hinnem hogy ezek lehetseges variaciok nalad ;]

[ Szerkesztve ]

(#37984) Pttypang válasza Mister_X (#37980) üzenetére


Pttypang
veterán

Nincs mas hatra, johet a kokain.

Everybody lies.

(#37985) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nem vagytok poénosak, csak szólok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37986) Máté94 válasza Mister_X (#37985) üzenetére


Máté94
addikt

Hol hagytad a humorodat? :O

(#37987) ANOka válasza Máté94 (#37986) üzenetére


ANOka
őstag

Ha az ember maga alatt van, akkor humorizálni sincs sok kedve...

(#37988) Máté94


Máté94
addikt

Kuzu no Honkai 09:

Team Ecchan~! :O

(#37989) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Attack on Titan 2. évad még el sem indult, de Studio WIT bár be is tervezte magának a következő 24 részes sorozatot :Y
[link]

Az tuti, hogy grafikával nem lesz baj :)

Éppen, hogy lemegy új Attack on Titan-ból 24 (?) rész, már nem sokkal utánna csinálják is a következő 24 részes sorozatot...belehúzott a Wit :Y

(#37990) F34R válasza Darth_Revan (#37989) üzenetére


F34R
nagyúr

Ebbol van Movie is, azt mar elkezdtem (illetve felbehagytam :DDD )
Szoval nagyon erdekes, parhuzamosan csinaljak egyebkent.

(#37991) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

:DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37992) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Overlord 2. Évad bejelentve !!

Mi van a Madhouse-al?
Új NO GAME NO LIFE, új Overlord, új One Punch Man...Megtanultak folytatást csinálni ??

(#37993) F34R válasza Darth_Revan (#37992) üzenetére


F34R
nagyúr

Ugy nez ki van ra igeny, sot egyre jobban, mert amugysem rosz cimekrol van szo.

(#37994) oriic válasza Darth_Revan (#37992) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Varjuk azert meg a vegeredmenyeket, de en is izgatott vagyok ezek miatt. :)

Live-Die-Respawn

(#37995) Totheground


Totheground
addikt

Amit eddig a Saekano folytatásról tudunk.

喉から手が出る欲しい。

(ezt ma hallottam először és meg kell mondanom, fingom nem volt, hogy mit is jelent :DDD )

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37996) Mister_X válasza Totheground (#37995) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem Megumin volt a seiyuu? Ha igen, lehet köze van a 上手-hoz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37997) -=RelakS=- válasza Totheground (#37995) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Saekano - Saikano ... utána kellett néznem, mert annyira hasonló, a kép meg fura volt :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37998) oriic válasza -=RelakS=- (#37997) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Saikano kicsit más. :D Nagyon kicsit.

Live-Die-Respawn

(#37999) Máté94 válasza Totheground (#37995) üzenetére


Máté94
addikt

Kato-chan~~~~~~~~~~!!!!!!

[Tudom, nem ez, de akkor best grill hype! \o/]

Valami csókolózással kapcsolatos dolog...? Ha már nodo+karate... :B ;]

(#38000) Totheground


Totheground
addikt

Szimplán annyi nagyon szeretne vki valami.

[link]

De mondom, én is ma láttam először, úghogy valszeg nem egy gyakran használt szófordulat.

Szer.: bár úgy látszik, kell bele a 程 is.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.