Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37301) Armahun válasza Archanon (#37300) üzenetére


Armahun
addikt

Most az első rész után Lain tényleg tévút. :D

A listádból hármat láttam, a maradékkal elleszek egy darabig, köszönöm.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#37302) Archanon válasza Armahun (#37301) üzenetére


Archanon
őstag

Ha szabad megkérdeznem, melyeket? Rövid vélemény, amennyire emlékeidből futja? :D

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37303) Mister_X válasza Archanon (#37300) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem bezzeg nem ajánl senkinsemmit sem :O (Bakuman nem a tipikus "leülök és megnézem")

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37304) Pttypang válasza Mister_X (#37303) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem se, nyugi, vegen GitS ujranezes lesz, mindenestul, ha igy haladok.

Everybody lies.

(#37305) Ijk


Ijk
nagyúr

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Végre valami amit ledaralna az ember egyben. Messze nem top anime, tele van idegesítő dolgokkal, némi nyaltengerrel és hatasvadasz brutalitassal. De jó.
A 15. rész meg tonkretesz, az ember csak ül és néz ki a fejéből a végén.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37306) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Fent a karakterek, lent akik a hangjukat adják hozzá.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37307) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Mugi rátalált a hajfestékre :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37308) F34R válasza -=RelakS=- (#37307) üzenetére


F34R
nagyúr

DAT EYEBROW :DDD

(#37309) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Mivel nem ajánlott senki semmit sem, hosszas keresés (2 perc?) után gondoltam megnézem a Magi: Kingdom of Magicot, mert miért ne. Most már mindent értek, bő egy nap alatt el is fogyott :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37310) Archanon válasza Mister_X (#37309) üzenetére


Archanon
őstag

Behhe... köhhöm... The Labyrinth of Magic-kel az is 50 rész. Plusz 13 a Sinbad no Bouken. Jössz itt a Bakuman hosszúságával, teeee. :DDD

Amúgy jó cucc a Magi, jöhetne már folytatás, mert sajnos egyelőre nem kerek történet, csak szimplán baromi jó.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37311) Mister_X válasza Archanon (#37310) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Utólag esett le, hogy a Labiryth of Magic az első évad :C Már pörög az is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37312) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán


Re: on

:DDD

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37313) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Drifters

Hirano Kóta a Hellsing alkotója hozza a formáját. A mangát nem olvasom, az anime egyelőre rohadt jó. Öcsém követi a mangát és szerinte lehet, hogy még a Hellsinget is túl fogja szárnyalni.

Mindenesetre egyelőre kötelező darab.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#37314) F34R válasza Sir Pocok (#37313) üzenetére


F34R
nagyúr

Nalam azert nem nyitott erosen, nekem is nagy elvarasaim vannak fele remeljuk bevaltja.

(#37315) Nova96


Nova96
őstag

Ghost in the Shell-t milyen sorrendbe érdemes nézni? :R

(#37316) Gubek-Einste válasza Nova96 (#37315) üzenetére

Ghost in the Shell vagy Ghost in the Shell 2.0 -> Ghost in the Shell 2: Innocence
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex -> Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIG -> Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - Solid State Society
Ghost in the Shell: Arise (+ Another Mission) vagy Ghost in the Shell: Arise - Alternative Architecture -> Ghost in the Shell (2015)

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#37317) Nova96 válasza Gubek-Einste (#37316) üzenetére


Nova96
őstag

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#37318) Gubek-Einste válasza Nova96 (#37317) üzenetére

Bocsi az kimaradt, hogy Ghost in the Shell: Arise mellé még kell a Ghost in the Shell: Arise - Alternative Architecture utolsó két része és csak után jöhet a Ghost in the Shell (2015) film.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#37319) Mister_X válasza Archanon (#37310) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Le is ment a Labyrinth of Magic... gyors volt... vagyis kevés. :DDD Kezdek megijedni magamtól, kb. 3 napig tartott az 50 epizód :Y

Tényleg kell a harmadik évad. De ne siessünk, most jön a Sinbad no Bokuen, gondolom az se kerek (leírás alapján az első két dungeont dolgozza fel és Sinbadnak hét djinnje van, ha jól rémlik). Sőt, hosszúságából kiindulva lehet három évadnyi móka is - hogy minden kerek legyen a fősztori harmadik évadjára.

Igazából még nekem mindig lent van az állam. Nem is rémlik film/sorozat/anime/játék, ahol ilyen összetett mágia lenne.

Amit a harmadik évadtól várok:
- Aladdin "kifehéríti" Judalt, mert elég fejvakarós volt a 2. évad vége, így az elsővel összevetve
- Hakuryuu levágja az anyja fejét
- és összeházasodik Morgianával
- Balbaddban a helyzet olyan szintre süllyedt, hogy sírva könyörögnek Alibabának, hogy állítsa vissza a királyságot (úgy is mást nem lehetett hallani a két évadban, hogy Aladdin királyválasztottja meg királlyá teszi)
- Kougyoku kiábrándul Sinbadból és több lesz, mint Alibaba barátja
- hmm... sok minden van még... Titus és Marga kapcsolata is fejlődhetne, ha már Marga az idősebb :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37320) Mister_X válasza Mister_X (#37319) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sőt, akárhogy is jár az agyam, egy dolgot nem értek: Alma Toran hogyan tudott elpusztulni? Kíváncsi vagyok, hogy mit számíthatott el Solomon és hogy volt képes egyetlen sötét oldalra átlállt Magi elpusztítani, amikor ott volt elvileg egy boldog világ, Solomon maga és 72... későbbi djinn.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37321) alevan válasza Mister_X (#37320) üzenetére


alevan
őstag

Beleolvastam a mangába pont emiatt. Addig nem jutottam el, mert már az, ahogy Solomon király lett is érdekes, viszont én a mangákat nem tudom értékelni képernyőn keresztül, így inkább kivárok :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#37322) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Holdtünder nem alszik, következő ellenség akivel felveszi a harcot az a HIV és csatlósai, szifilisz és herpesz!

A Japán kormány a következő "Felnötté válás napon" Holdtündéres óvszereket fog ingyen osztogatni :DDD

A nemi betegség eléggé komoly dolog Japánban, hisz az ismert szifilisz betegek száma is megnégyszereződött az utóbbi 16 év alatt, a korábbi 600 betegről 3000 betegre :Y

Szóval, aki most Tókióban van az csak okosan szórakozzon Kabukichō-ban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37323) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Annyi halogatás után kezdjük hát el:

Magi: The Labyrinth of Magic

Remélem tényleg jó lesz, csak jókat hallottam róla. :C

Live-Die-Respawn

(#37324) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Tawawa :B :DDD ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37325) Totheground válasza bandiras2 (#37324) üzenetére


Totheground
addikt

Me rike :C

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37326) PR0JECTNR56 válasza Darth_Revan (#37322) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Amúgy maga az óvszer is holdtündéres? :D

(#37327) Mister_X válasza Mister_X (#37319) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sinban no Bokuen is elfogyott. Mégilyet. 63 epizód majdnem négy nap alatt... :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37328) Archanon válasza PR0JECTNR56 (#37326) üzenetére


Archanon
őstag

PR0JECTNR56? :F Arcképedről nekem egy másik felhasználónév ugrik be... Mi törpént? :D

#Mister_X: Hát ha valami jó (és a néző szerint is az), az hamar elfogy... Én itt szenvedek a Hyouka-val egy ideje, mondjuk így a 12. rész után egész aranyos, jóféle. Na, neked viszont jöhet a Bakuman. ;]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37329) Mister_X válasza Archanon (#37328) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyébként nem emlékszem olyan animére, ami ilyen gyorsan elfogyott volna. Lenyűgöző.

Talán a Clannad... ment volna le ilyen gyorsan, de ott azért muszáj volt néha szünetet tartani, hogy feldolgozzam a dolgokat... főleg az After Story-ban.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37330) PR0JECTNR56 válasza Archanon (#37328) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Jól emlékszel, már egy ideje tervbe volt véve, hogy megváltoztatom erre, mert mindenhol ez a nevem, ami nem a PH! :D

Rövid névmagyarázat, a Le Mans-i 24 órás autóverseny 056-os számú garázsára utal, ahol mindig valamilyen furcsaság vagy technológiailag kísérleti fázisban lévő autó áll.

(#37331) F34R válasza Mister_X (#37327) üzenetére


F34R
nagyúr

Brafo......

En most kezdtem bele a rewatch-ba... nagyon patent meg mindig, mar alig birtam nyitvatartani a szemem de meg akkor is neztem :DDD

(#37332) unclefucka válasza Archanon (#37328) üzenetére


unclefucka
senior tag

Mostanában mindenki nevet változtat. (amióta elérhetővé vált) Én is gondolkodom rajta, de még nem született meg sem az elhatározás, sem az új név. Az egyedi avatar miatt nem okozna nagy zavart nekem sem az átállás.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37333) Archanon válasza unclefucka (#37332) üzenetére


Archanon
őstag

Lehet nevet változtatni?! Tiszta szégyen, akkor hiába tiltattam le Slayer Valor-t? Ja nem... így is vérciki volt, amiket 11-12-13 stb. évesen chateltem szánalmakat azzal az account-tal. :B Igen, bevallom, én voltam. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37334) oriic válasza Archanon (#37333) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Lehet nevet változtatni?!"

Már egy ideje, de nem ingyen.

Live-Die-Respawn

(#37335) Archanon válasza oriic (#37334) üzenetére


Archanon
őstag

Látom te se vagy már a régi... :U

990 Ft elég karcsú, de legalább évente csak egyszer lehet felhasználni. De jobban belegondolva... szerintem még így is túl sok az engedmény. De... legyen... Lehet én is kis időn belül csak Dr Arch leszek. ;] :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#37336) Mister_X válasza Archanon (#37335) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én nem fogok nevet váltani :N Nem férneki :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37337) Pttypang válasza Archanon (#37335) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, kvazi mar fel se ismerem az embereket, akiket eddig nev&avatar kombobol azonositani lehetett. :(

Everybody lies.

(#37338) oriic válasza Pttypang (#37337) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk én aztán nem változtam túl sokat. :D

Live-Die-Respawn

(#37339) mark! válasza Sir Pocok (#37313) üzenetére


mark!
őstag

Nekem is nagyon tetszik. Hellsing OVA meg hatravan, de a Drifters most baromira tetszik :D

>

(#37340) Pttypang válasza oriic (#37338) üzenetére


Pttypang
veterán

De vannak joparan, akiknek az avatarjat nezve csak gondolkodok, hogy ez most ujrafelhasznalt avatar, vagy ugyanaz az ember, aztan elengedem a dolgot, tokmindegy.

Everybody lies.

(#37341) Hintalow válasza Pttypang (#37340) üzenetére


Hintalow
senior tag

Detto, ez a névváltoztatás, kicsit káoszossá teszi a dolgot, szerencsére a felhasználók nagy része nem is tud róla :D

Most végeztem az Amagami SS-el (meg jópár egyébbel, majd összeírom, mert az utóbbi időben nem voltam itt túl aktív) és nagyon bejött. Közel sem ismeretlen számomra a VN intézménye, nem eggyel toltam már, de valamiért nem nagyon szokták így átültetni a routokat animébe, pedig (főleg egy romantikus darabnál) ez a legjobb megoldás.

Most vadászom a soundtrackjét :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#37342) Pttypang válasza Hintalow (#37341) üzenetére


Pttypang
veterán

Amugy se jo a nevmemoriam, mostmar teljesen eselytelen lesz.

Nekem a ghost in the shell pakk kitart eddig, azt se tudom, mit lattam meg mit nem regebben :D

Everybody lies.

(#37343) bandiras2


bandiras2
senior tag

Big order.

Véletlenül cseppentem bele, és nem is igazán értem miért is néztem végig, mert annyira nem volt jó.
Viszont valamit mégis jól csinált, mert képes volt arra, hogy a minimum érdeklődést fenntartsa hogy ne dobjam(ebben annak is nagy szerepe volt, hogy éppen kényszerszüneten itthon dekkolok, szóval nem volt magas a léc).
A történet néhol olyan bárgyú klisékkel operál, hogy jaj...
Még szerencse, hogy japánban senki soha senkinek nem a vér szerinti testvére...
Csak ha NAGYON ráérsz, és akkor is csak ha nincs máj jobb amit nézz.

Mivel kínozzam magam legközelebb?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#37344) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na lement Magi első évad. Jó volt ez nagyon. \o/

Live-Die-Respawn

(#37345) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Folytatódik a Code Geass

+Jön 3 recap film januártól.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37346) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Azt a fejet, amit a másik csávó ereszt XD

Meg hozzászólások facén: Best trap ever ;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37347) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Nézi valaki az Ajin S02-t? Az animáció olyan amilyen, szerintem teljesen nézhető és van ahol jól is néz ki, de a cselekmény nagyon erős.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37348) oriic válasza oriic (#37344) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉÉés megvolt a 2. évad is. Ok ez nagyon jó volt. :)

Live-Die-Respawn

(#37349) F34R válasza tDr1v3r (#37347) üzenetére


F34R
nagyúr

Jah, szerintem nem kiemelkedo az animek kozott, oszinten megmondva nekem ez a cgi-based grafika nem jott at, ruhelltem a Sidonia no Kishi -ben is meg az uj Berserk-ben is.
Sajnos ezek a kliessek mar eljatszodtak, tovabbra is tartom, hogy kozepszeru.

(#37350) tDr1v3r válasza F34R (#37349) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Klisés vagy sem, nekem nagyon tetszik. :)) Sokkal jobb mint az első évad.

A Berserk-nél nagyon rühelltem a CGI-t, az totál olyan mint a low-budget átvezetők a 90-es évekbeli játékokban... de ennél simán megszokható szvsz.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.