Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37551) F34R válasza tDr1v3r (#37550) üzenetére


F34R
nagyúr

Tobbek kozott.

(#37552) renji00 válasza oriic (#37542) üzenetére


renji00
aktív tag

Egy teljesen új sztori amikor az 5. grál háború nem Fuyukiban történik meg, mert a grál "át lett telepítve". Semmi összeköttetés nincs az eredeti sorozattal , egy alternatív valóságot vázol fel.

Egyébként Shaft-nál készült Fate Extra még jobban néz ki. ;]

Úgy érzem magam mintha az egész év egy hatalmas nagy karácsony lenne miután bejelentettek 3 Fate animét "erre" az évre. :B

(#37553) oriic válasza renji00 (#37552) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor megnézzük ezt is. :) :R

Live-Die-Respawn

(#37554) WayneGace válasza F34R (#37551) üzenetére


WayneGace
őstag

Valamint még micsoda? Mik azok a többek?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#37555) Totheground válasza F34R (#37544) üzenetére


Totheground
addikt

Are you a little nekomimi girl tho? :DDD

Ez meg... :C

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37556) Máté94 válasza Totheground (#37555) üzenetére


Máté94
addikt

De mi értelme van a karimát eltakarni... Nem értem.

De, kedvencem a 3.-féle. Nem kicsit mutatja néha sokkal vastagabbnak, mint az lenne igazából... Ráaádásul olyan mintha egy dildo-val csinálnák... :DDD :B

(#37557) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Kindle (4) milyen formátumban képes mangát értelmesen megenni? Rátettem múltkor még egy 130 megás PDF-et, és hard resettel tudtam csak visszahozni, úgy kilett tőle. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#37558) F34R válasza nonsen5e (#37557) üzenetére


F34R
nagyúr

Nezd meg Duokan-al

[ Szerkesztve ]

(#37559) Matr x válasza nonsen5e (#37557) üzenetére


Matr x
aktív tag

Ugyan még régi Kindle (3, Keyboard), de Mangle

Persze szokásos kérdés, hogy mi a forrás, a PDF nagyon nem a Kindle világa. Azt talán érdemesebb egy tableten megnézni.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#37560) Totheground válasza F34R (#37544) üzenetére


Totheground
addikt

Na, közben megnéztem az első részt, és végig azt hittem, hogy Karutamo volt felelős az anime char design-ért.
Legalábbis a főszereplő nem kcisit hasonlít ティッシュちゃん-ra.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37561) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bubuki Buranki S1

Eleg nagy osszevisszasag volt az elso evad, kivancsi vagyok mit csinaltak a folytatasban.

Live-Die-Respawn

(#37562) nonsen5e válasza Matr x (#37559) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ebből kiindulva találtam meg a nekem is működő megoldást.
Fizikai billentyűzet nincs rajta, így direktben nem lehet előhozni a képnézegetőt, viszont ha becsomagoljuk a képeket egy *.zip file-ba, és azt beletesszük a documents mappába, akkor összetartozó képekből álló archívumként megnyitja betűrendi sorrendben őket (meg is jegyzi természetesen, hogy hol tartottam), csak pl. arra ügyelni kell, hogy a fajlneve_1_2.jpg-ből fajlneve_1_02.jpg legyen, vagy szépen beteszi őket elszórt sorrendben.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#37563) mark!


mark!
őstag

1/2 Prince mangát olvassa valaki? Délután elkezdtem, aztán elég gyorsan befejeztem az első kötetet! :)

>

(#37564) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Srácok ez a Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari sorozat ez tulajdonképpen a movie szétszabdalt változata lesz, vagy különálló sztori?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37565) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Saga of Tanya the Evil

Annyira nem szeretem az I. Világháborús témát, de ez első rész után jónak tűnik. Várom a folytatást.

Live-Die-Respawn

(#37566) Totheground


Totheground
addikt

Ez a Demi-chan aranyos eddig. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37567) Mister_X válasza Totheground (#37566) üzenetére


Mister_X
nagyúr

+1 :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37568) unclefucka válasza Totheground (#37566) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ez érdekes, szerintem nézni fogom. :K
Valamiért nekem úgy tűnik, hogy ez egy reverse - RtV lesz, jól érzem?

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37569) Máté94


Máté94
addikt

Ez kész... Ezek a LN címek.... :DDD

I Leveled Up Through Parasitism But I Might've Gone Too Far
This Hero's Too Cautious Even Though He's OP
How My Room Turned Into a Dungeon Rest Area
I'm Bad at Communication, But I Maxed Out My Negotiation Skills So I Got Reincarnated
A Black Gal Was Transported to a Fantasy World and Mistaken for a Dark Elf
There's No Way There's a Bitch in My Literary Arts Club
I Couldn't Get Real Satisfaction [a Girlfriend] So I Became a Kindred Spirit to a Revolutionary (above right)
They Say You Can't Get Reincarnated in a Fantasy World If You Get Hit by a Truck, So I Decided to Work with a Pretty Girl
What Are You Doing at the End? Are You Busy? Can You Save Me?
I Was Reborn as a Vending Machine and Wander the Labyrinth
How My House Became a Magical Power Spot
I'm a Hero, But I Started a Pizzeria in a Fantasy World with My Elf Bride
I Defeated Slimes for 300 Years, and Before I Knew It My Levels were Maxed Out
I Went to School to be a Swordswoman, But My Magical Aptitude is 9999!? (below right)
What If the Guy in the Village Before the Final Dungeon Lived in the Starting Town?
Do You Like Your Mom? Her Normal Attack is Two Attacks at Full Power
I'll Sacrifice My Youth and Open Her Bangs
My Girlfriend's No Otaku, But She Sure is Interested in My Erotic Games......
I've Been Reborn as an Aristocratic Pig, So This Time I Want to Tell You I Like You
She Trained in Martial Arts for Over a Century. Martial Arts Training Corrected by an Elf
The Heroic Elf Can Raise Two Disciples!
Will You Like Me If I'm Cute But Slutty?
Sew It Up! Take It Off? Change!! My Girlfriend Failed Her High School Debut and Became a Hikikomori, So I Decided to Coordinate Her Youth (Fashion)

Do You Like Your Mom? :C

(#37570) mark! válasza Máté94 (#37569) üzenetére


mark!
őstag

Jo hogy nem nem Do u like my mom ;]

>

(#37571) unclefucka válasza mark! (#37570) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ha olyan, mint Stifler mamája, akkor... ;] :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37572) mark! válasza unclefucka (#37571) üzenetére


mark!
őstag

Van kivétel ;]

>

(#37573) unclefucka válasza mark! (#37572) üzenetére


unclefucka
senior tag

Igaz, Masako Mizutani (43 éves! :Y ) nagyobb kivétel, mit Stifler mamája. :K
Őt bármikor, bárhol, röptében is... :DDD :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37574) oriic válasza unclefucka (#37573) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ki nem neznem belole hogy hany eves.

Live-Die-Respawn

(#37575) unclefucka válasza oriic (#37574) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ja, jó bőr. :K Vannak róla 2016-os képek is a neten. Elég híres ezzel az adottságával, vagy tehetségével, ahogy tetszik.
Igazi nyami-mami. ;]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37576) Mister_X válasza unclefucka (#37573) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Anyám lehetne korban, párként meg engem néznének idősebbnek :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37577) F34R válasza unclefucka (#37575) üzenetére


F34R
nagyúr

Lesz majd hirtelen kilencven is... ;]

(#37578) unclefucka válasza Mister_X (#37576) üzenetére


unclefucka
senior tag

Azért annyira csak nem lehet vészes a dolog, amíg nem kopaszodsz, addig nincs baj. :D :D

#37577 F34R: Az már csaknem nekrofília lenne :Y
Nem baj, ezen a hídon átmegyünk akkor, ha odaértünk. Ha még akkor is "jól" néz ki, akkor bevállalom. Addigra csak kitalálnak valami Viagránál erősebb cuccot. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37579) Mister_X válasza unclefucka (#37578) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát... elkezdem ásni a sírom :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37580) F34R válasza unclefucka (#37578) üzenetére


F34R
nagyúr

Most is van csak bele kell szurnod a nemiszervedbe ;]

(#37579) Mister_X

Meg 25 sem vagy es mar kopaszodsz?

[ Szerkesztve ]

(#37581) Mister_X válasza F34R (#37580) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem annyira látványosan, de egyre kevesebb hajam van, a homlokomtól kezdve. Na.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37582) F34R válasza Mister_X (#37581) üzenetére


F34R
nagyúr

Sajnalom.... Van egy modszer, pontos nevet nem tudom de apro tukkel teliszurkaljak a kopaszodo reszt, tiszta voros es veres lesz a fejed, de utanna megindul a hajnovekedes.

(#37583) Mister_X válasza F34R (#37582) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Annyira azért nem kopaszodok, hogy ilyen boszorkánysághoz folyamodjak :DDD Elég sármos vagyok így is, szimplán csak elfogadtam a genetika törvényeit, miszerint 10 év múlva egyre jobban fogok hasonlítani apámhoz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37584) mark! válasza Mister_X (#37583) üzenetére


mark!
őstag

Vegulis ami a mai noknek kell: penz&sarm ;]

>

(#37585) unclefucka válasza Mister_X (#37583) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nálam olyan 30 körül volt egy nagyobb haj ritkulási hullám fejtetőn, azóta (kopp-kopp) stagnál, nem ritkul tovább. Elvagyok vele, de ha kezembe kerül egy 10 évesnél régebbi kép akkor eléggé szarul érzem magam a haj-területen érzékelhető hihetetlen kontraszt miatt.

A hajhullást csak a padló állíthatja meg...

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37586) ANOka válasza unclefucka (#37585) üzenetére


ANOka
őstag

"A hajhullást csak a padló állíthatja meg..."

Vagy a borotva! :D

(#37587) unclefucka


unclefucka
senior tag

Na, ne csak OFF-oljunk.

Mostanában néztem egy pár művet a megnézendő listából és befejeződött egy szezon is, így írok egy kicsit róluk.

One-Punch Man
Félelmetes forma ez a Saitama-kun! Ennyi epic-baromságot Dokuro-chan óta nem láttam. :DDD
Ezt bármikor, bárkinek ajánlom, tömény röhögés a köbön.

Prison School
Ezzel direkt vártam, míg kijön belőle a cenzúrázatlan változat. Az volt benne az érdekes, hogy a történettel elterelte a figyelmet a rengeteg erotikus felhangú látványelemről. Igen, tele van pansu meg boob villantásokkal, de valahogy mégsem arra koncentrál az ember. Könnyednek nem nevezném, de mindenképpen üde színfolt az animék terén. Alapvetően jó az alaptörténet a csomagolás az amit egyesek kifogásolhatnak többek között a rajzolás terén. (pl. Andou-kun)

Keijo!!!
Tudom, hogy nem vígjátéknak szánták, de én ezen annyit nevettem, mint állat! Ennek az alapja akkora hülyeség, hogy azon sem csodálkoznék, ha ezt a "sportot" japánban tényleg elkezdenék hivatalosan is űzni a közeljövőben. Sajnos semmi nem tudta ellensúlyozni a bődületes anatómiai-nonszensz -eket, sőt... Ez már tényleg az agyatlan fanservice kategória. Ezt maximum annak ajánlanám, aki azt mondja, hogy Ő már mindent látott. Hát nem, ezt a f@szságot még nézd meg!

Brave Witches
Ez abból a szempontból volt csalódás, hogy az első évadhoz képest itt túl kevés hangsúlyt fektettek a fanservice-be. Átestek a ló túloldalára, mert a Strike Witches -ben igazából túl sok fanservice -t raktak. Bár az is igaz, hogy az alap koncepció is eléggé (jobb szót nem tudok) érdekes. A történet folytatódik, valójában semmi extra, egynek jó volt.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37588) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Black Butler 2 befejezve.
Nagyon érdekes volt, a vége nagyon addiktív, eleje kicsit... Üres..
Számítottam arra hogy Sebastian marad életben, a "p póknak pedig kitapossa a belét". A nő viszont... Teljesen hídba vitt engem amit tett Alois öccsével, és a végén amikor mind a kettejük lelke találkozhatott, Boldogak lettek. Látszik hogy a démonok is lehetnek emberiek. Ciel démon lesz, és Sebastian pedig úgy tűnik örök szolgája.

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#37589) mark!


mark!
őstag

Miért nem fordítanak mangákat magyarra? Azért, mert nincs rá kapacitás, vagy nincs fordító?

>

(#37590) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hand Shakers

1. rész után ez kuka. Istenem az az animáció és a grafika. :(

Live-Die-Respawn

(#37591) Máté94 válasza mark! (#37589) üzenetére


Máté94
addikt

Hivatalos, boltban megvehető mangákra gondolsz?

A miértek helyett inkább kezd el őket angolul olvasni. Egyszerűbb. :)

(#37592) mark! válasza Máté94 (#37591) üzenetére


mark!
őstag

Pont ezaz, hogy angolul olvasom őket, és néha vannak olyan kacifántos kifejezések, amikre nem sikerül mindig rájönnöm. Egyébként igen, a papíralapúra gondolok.

>

(#37593) unclefucka válasza mark! (#37592) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nem olyan széles a piaca a mangának, hogy megérje fordítani kis hazánkban.

Amúgy Naruto pl. biztosan van a könyvesboltok polcain, valamikor bele is lapoztam, de annyira az elején járnak még.

Én mondjuk azért sem venném meg, mert egy kezemen meg tudom számolni az általam olvasott mangákat, de azokat meg aztán tutira nem fogják magyarul kiadni.

KissXSis, Monster Musume no Iru Nichijou, Kodomo no Jikan, Rosario to Vampire; ennyi az össz.

Nekem valahogy kell az a mozgó kép, na.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37594) mark! válasza unclefucka (#37593) üzenetére


mark!
őstag

Narutoról pont tudok, de ahhoz tényleg kell a mozgókép :K

>

(#37595) -=RelakS=- válasza unclefucka (#37593) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Konojiba egy-két szülő belelapozna, tuti, hogy seggig szaladna a szemöldöke :DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37596) unclefucka válasza mark! (#37594) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ahhoz a négy mangához, amit felsoroltam is kell a mozgókép, nagyon. :K

Eufóriában úszkálnék, ha a KissXSis -ből kiadnák a második évadot.
Már lassan két éve csak árnyéka vagyon önmagamnak, mert nem kapom meg a szükséges Ako-Riko-senpai adagomat. :D

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37597) mark! válasza unclefucka (#37596) üzenetére


mark!
őstag

Jajj, ennyire azért még nemvagyok mester, még csak kicsit értek a japán kultúrhoz ;]
Valamelyik nap viszont suliban néztem a 91 days-t ( októberben kezdtem még el, azóta úgy abbamaradt :D) és a fél osztály ott nézte, rajztanárnak gondolom vicces lehetett, hogy vagy 10-en ülünk 1asztalnál, és valami érthetetlen mormogást hallgatunk ;]

Más: a japán mennyire nehéz nyelv egyébként? Gondolkozom rajta, hogy elmegyek majd a középiskolás éveimben japánt tanulni. (Valljuk be, sokkal menőbb a japán felirat ;] )

>

(#37598) unclefucka válasza -=RelakS=- (#37595) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ez van. :((( Sajnos szörnyű bigott, szemellenzős, szűk látókörű, maradi csökevény társadalomban élünk. Hiszen 14 év felett már vénlány... ;] ;]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37599) unclefucka válasza mark! (#37597) üzenetére


unclefucka
senior tag

Pedig a nick-edet olvasva feltételeztem, hogy mester vagy. :P

Kaptál már ajánlásokat valakitől itt?
Ha nem, akkor írd meg, hogy mi érdekel, vagy miket láttál eddig, aztán kapod a 100+ -os listákat.

Mennyire nehéz megtanulni a Japán nyelvet?
Kb. annyira, mint megtanulni a Magyar nyelvet. (Iszonyú nehéz.)
De vannak itt olyanok, akik konkrétan tanulják, majd ők beszámolnak.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#37600) mark! válasza unclefucka (#37599) üzenetére


mark!
őstag

Btooom, Hellsing, Watashi ga Motenai, Isshuukan Friends. (Bár utóbbi kettőt csak azért néztem meg, mert osztálytársam már nem hagyott velük békén, azért tetszettek.) Ha lehet, ecchi és hentai ne legyen a 100+os listákban, mert nem bírom őket ;]

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.