Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36052) Archanon válasza unclefucka (#36044) üzenetére


Archanon
őstag

Az a baj, hogy ki nem állhatom a BUTA képű főszereplőket, akik ráadásul szerencsétlenek, buták, hülyék, gyökerek, idegesítőek, aztán bezzeg amikor kell, eléggé badass módon tudja legyalulni az ellent. De amúgy hülye. Egyetlen ellenpéldám van erre az egészre: az idegesítőn kívül kb. az összes jellemző illik Luffy-ra (One Piece), de mind jó értelemben persze. Az tetszik.

De amikor egy "romantikus" sztoriba belepakolnak egy teljesen értetlen fatökű idiótát, az már a határokat feszegeti, és az a gond, a legtöbb ilyen sorozatban ez a fő jellemző. Néhány alaptípust már megismertem az idegesítő főszereplőkből (no nem feltétlen romantikus sorozatból):
- a tökéletlen nyomoronc hisztériás női szinkronhanggal, semmire se jó hányinger, a lehető legidegesítőbb fajta (néhány példa: Shinseiki Evangelion - Ikari Shinji, Eureka Seven - Renton Thurston, Mirai Nikki - Amano Yukiteru, H2O - Takuma)
- a fullgyökér perverz idióta, néha női szinkronnal, a szituációs poénok szerencsétlen császára, akin már kínodban röhögsz, de amúgy totál idegesítően hihetetlenül szerencsétlen (Oniichan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!! - Shuu, To Love Ru - Yuuki Rito, Zero no Tsukaima - Hiraga Saito, Astarotte no Omocha - Touhara)
- egyszerűen idegesítő a buta képével, meg mindenével együtt, semmilyen karakter (Midori no Hibi - Sawamura, Karin - Usui, Rizelmine - Iwaki Tomonori)
- a szimplán farok, döntésképtelen hülye gyerek (Ichigo 100% - Jumpei)

Meg biztos van még sok, amit nem bírok, de hirtelen ezek amiket a leginkább nem. Persze simán vannak metszetek, de az ilyenektől egyszerűen falra mászok már. Ha egy kicsit fejlődik a karakter személyisége pozitív irányba (Eureka Seven, Zero no Tsukaima), az még jobbik eset, de ez ritka, vagy annyira jelentéktelen, hogy inkább hagyjuk.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36053) Archanon


Archanon
őstag

FMA: Brotherhood... Te.. Mi az igazi neved? :DDD :DDD :DDD Hát sírok....

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36054) unclefucka válasza oriic (#36045) üzenetére


unclefucka
senior tag

Szerintem annyira azért nem volt jó, de rossznak nem mondanám.
Legalább egyedi az ötlet. A totál-hülyeség küszöböt azért erősen súrolja.

(#36052) Archanon:
Túl alacsony a tolerancia küszöböd. ;]
A túlságosan művészi és sokat mondó animékkel az a baj, hogy nem önfeledt kikapcsolódásra valók.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#36055) F34R


F34R
nagyúr

Elerkezett a Kabaneri arra a szintre, hogy leszalljak a hype train-rol. Lazan elkelne meg 13 resz, es sajnos nem erzem ugy mintha ki lenne epitve annyira a tortenet, hogy a masodik evad kovetkezzen. Egyebkent jol elhuztak elottem a mezes madzagot, amiert kicsit morcos vagyok.

(#36056) Crystalheart válasza unclefucka (#36054) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ha neki alacsony a tolerancia-küszöb, én mit szóljak? :)

Voltam olyan hülye, hogy egyik napra csak az Ichigo 100%-ot töltöttem fel a telefonra, így nem volt mit mást néznem a vonaton. 3 pontot adtam neki, de lehet, hogy sok, a főszereplő volt az egyik leggyengébb pontja, a többi meg a többi szereplő.

Nem bírom, amikor az írótól csak ennyire futja.

[ Szerkesztve ]

(#36057) Archanon válasza Crystalheart (#36056) üzenetére


Archanon
őstag

Jézusom, te azt megnézted...?! Részvétem. :( Kevés időd van, értelmeseknek álljál már már neki.

#unclefucka: Ha idegesít egy szereplő majdnem minden cselekvése, nem tudok önfeledten kikapcsolódni.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36058) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Valami jóféle 10-12 részest ajánlanátok? Ami úgy egyben le is megy, nézeti magát. Nemrég pl a Death Parade volt ilyen. Műfaj mindegy. Legyen lezárva.

(#36059) Máté94 válasza KisTücsök (#36058) üzenetére


Máté94
addikt

Mayoiga

;]

(#36060) KisTücsök válasza Máté94 (#36059) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nézem. :P Bár van 2-3 részes lemaradásom.

Nem is értem amúgy a gyenge (6.2) mal-os ratinget. Teljesen jó szerintem. Legalábbis engem megvett.
__

Jöhet jobbféle néhány részes OVA is.

(#36061) nonsen5e válasza Máté94 (#36059) üzenetére


nonsen5e
addikt

Első epizódok után teljesen másra számítottam, teljesen máshogy alakultak a történések, nem feltétlenül a sorozat előnyére.

Túlbonyolították kicsit az egészet. Első ~7-8-9 epizódban csak egyre jobban bonyolódik, egyre meglepőbb dolgok történnek, 1-2 filler részben szinte nem is történt semmi az ég világon... Majd túl gyorsan akarták befejezni az egészet.
Ha jól emlékszem egyik szombaton még ki is írták, hogy produkciós okokból késik a sorozat pár órát.
Most ez komolyan így szokott lenni, hogy utolsó percekben készítik el az adott epizódokat? (ráadásul pont aznap néztem meg a maradék 10 epizódot a Shirobako-ból, vicces volt)

Bár ma az utolsó részben sok mindenre választ kaptunk, de volt benne pár indokolatlan és/vagy eléggé erőltetett dolog. Összességében nem volt egy rossz sorozat, tetszett, jól elszórakoztam rajta. Csak tanács bárkinek, hogy ne akarja senki annyira nagyon komolyan venni az egészet, és sokkal jobb lesz. :)

KisTücsök: Szerintem többen hasonlóan voltak vele mint én, hogy többre/másra számítottak. Első 2-3-4 részt követően bőven 7 fölött volt az értékelés.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36062) Pttypang válasza nonsen5e (#36061) üzenetére


Pttypang
veterán

A vegere en is normalis befejezest vartam, most akkor nem tortent semmi es kesz, koszi, ezzel pont megoltek a veget.
Pedig tobb vonalon is lehetett volna belole valami, de ahhoz tobb epizod kellett volna, hiaba. Tul sok kérdőjel maradt igy is..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36063) F34R


F34R
nagyúr

Ekes peldaja, hogy lehet egy szar animenek jo Openingje.

[link]

(#36064) Totheground válasza nonsen5e (#36061) üzenetére


Totheground
addikt

"Most ez komolyan így szokott lenni, hogy utolsó percekben készítik el az adott epizódokat?"
"ráadásul pont aznap néztem meg a maradék 10 epizódot a Shirobako-ból, vicces volt"

Akkor meg min lepődsz meg? :DDD
A Shirobako állítólag meglepően közel áll a valósághoz ilyen szempontból.

Nálam a season kedvenc OP-ja egyértelműen a Haifuri-é.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36065) nonsen5e válasza Totheground (#36064) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem tudtam, hogy mennyire áll közel a valósághoz a Shirobako.

Nem vagyok otthon a filmkészítésben, elhinném szakmabeli személynek azt, hogy fél évvel az airing előtt elkészült minden és csak a töküket térdüket vakarják és a következő utáni sorozaton dolgoznak,
ahogy azt is, hogy minden létező sorozatnál az adás előtt két órával készül el az adott epizód storyboardja. (kicsit túlozva persze) :B

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36066) Totheground válasza nonsen5e (#36065) üzenetére


Totheground
addikt

Annyira én sem ismerem, nekem is a szakmában dolgozó illető mondta. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36067) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Chu Feng: Bee

Hát ez így kevés volt. Mire történt volna valami vége is lett a 6 résznek: :(

Live-Die-Respawn

(#36068) Crystalheart válasza KisTücsök (#36058) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Le volt töltve és mivel tönkrevágta a vihar a netet, csak az maradt. Jobban tettem volna, ha valami hollywoodi filmet másolok fel...

(#36069) Archanon válasza Crystalheart (#36068) üzenetére


Archanon
őstag

Minek töltötted egyáltalán le? :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36070) Crystalheart válasza Archanon (#36069) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Rég a gépen volt, nem én szedtem le. Lehet hogy annak idején átmásoltam a tiedről, hogy belenézzek, amikor nagyon szidtad a fórumon, aztán ott lett felejtve, én meg elfelejtettem az egészet.

(#36071) Synthwave válasza Archanon (#36057) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezt Kawashita Mizuki art (és némi ecchi) miatt nézi az ember, nem azért, mert az újkori Háború és béke.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#36072) Archanon válasza Synthwave (#36071) üzenetére


Archanon
őstag

Arra ott van a Hatsukoi Limited, az legalább aranyos, jó is. Nem ilyen szennyhulladéktrashkukaszemetes.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36073) Crystalheart válasza Synthwave (#36071) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az animében volt néhány kifejezetten ronda animáció, amikor egészen amorf és kockáról kockára változó arcokat láttam, vagy teljesen aránytalanná nyúltak és mentek össze a végtagok. Dizájn ide vagy oda (szerintem átlagos és a hajakon kívül megint nincs sok különbség), maga az animáció rossz minőségű volt.

Egy filmnél sem elég, ha szép a grafika - lásd Final Fantasy. De itt szerintem nem is szép, legföljebb hasonlít ehhez a koncepciós rajzhoz.

(#36074) Blazii


Blazii
csendes tag

Sziasztok!
:)

Azoknak, akik nem tudják milyen animék vannak még, illetve hol vannak ezek összegyűjtve, szinkronnal is, felirattal is nos --->anime

Régebben nagy otaku voltam, de már kb 1 éve nem nézek animét, nem kötnek le. De szívesen segítek ha valakinek kérdése van.

Oyasumi nasai :) (Jóéjt)

(#36075) Archanon válasza Blazii (#36074) üzenetére


Archanon
őstag

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36076) Crystalheart válasza Archanon (#36075) üzenetére


Crystalheart
senior tag

El ne ijeszd, a lány fórumozó itt ritka tünemény :K

(#36077) Mister_X válasza Blazii (#36074) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Köszönjük Emese :)

Egyébiránt, itt szerintem mindenki angol felirattal, eredeti szinkronnal nézi az animéket és nem látogatnak olyan oldalakat, mint az AA. No offense, persze.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36078) ANOka válasza Mister_X (#36077) üzenetére


ANOka
őstag

De...

(#36079) Pttypang válasza ANOka (#36078) üzenetére


Pttypang
veterán

Meg leszel kovezve! :D

Aa-s forditasok.. Hmm.. Vannak vicces verziok, btw nem is tudom, mikor szedtem mar onnan barmit, meg ost-t is egyszerubb a macsekrol.

Everybody lies.

(#36080) tDr1v3r válasza Pttypang (#36079) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem konkrétan hányingerem van az AnimeAddicts-tól. Hasonlóképp, mint a Mondótól... bár az leginkább a közösségen bukik el.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#36081) Pttypang válasza tDr1v3r (#36080) üzenetére


Pttypang
veterán

En egyszeruen meguntam. Egyik listamat se toltogetem mar evek ota, nyaa-n is horrible-s 720p kereses van kiteve a kedvencek savba es kesz, nagyjabol ennyivel le is zarult a nezelodes, ha akarom, akkor neregaten megnezem a listakat es kesz. :N
Nem igazan talalsz olyan emberket, aki "jaj en szeretek animet nezni narutobleachonepieceandotherrandomshitboxes a legjobb" kezdes utan erosen elhatarolandok. Nem szeretek téríteni ellentétben az ilyen emberekkel, így inkább nem is erőltetek semmi ilyesmit.

Everybody lies.

(#36082) KisTücsök válasza Pttypang (#36079) üzenetére


KisTücsök
addikt

Pár napja puszta kíváncsiságból belenéztem a Boku dake ga Inai Machi 1-2 részébe, hogy milyen lett a magyar felirat. Nem tűnt rossznak. Egyáltalán nem, így elsőre. Meg is lepődtem. :D

(#36083) Pttypang válasza KisTücsök (#36082) üzenetére


Pttypang
veterán

En mar nem probalkozom, miutan 1-2 alkalommal belefutottam ncoreos magyar feliratos, valoszinuleg AA-rol szarmazo tortenetekbe, mar nem mozgat, az angollal legalabb fejlodik a nyelvtudas.

Everybody lies.

(#36084) Crystalheart válasza Pttypang (#36083) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Angolban csak kevésbé veszed észre a béna fordítást, az a helyzet... :) Persze úgy kevésbé is zavar. Azért még én sem tudok irodalmi szinten angolul, japánul meg alig valamit, de szoktam látni csodákat. Amíg nem hivatásból, fizetésért, japán műfordítói végzettséggel csinálja valaki, ez így is lesz - persze nyilván vannak jobban sikerült kivételek.

(#36085) unclefucka válasza Blazii (#36074) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ismételni tudnám önmagam:

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#36086) saelin válasza Pttypang (#36081) üzenetére


saelin
veterán

"jaj en szeretek animet nezni narutobleachonepieceandotherrandomshitboxes a legjobb"

Hozzánk melóhelyre előzőhéten jött egy diáksrác, és mondta hogy szokott nézni animéket. Megkérdeztem miket és egyből büszkélkedett vele, hogy bleach-t már látta, most a naruto-t nézi. Kérdem hogy más? Erre; "Most csak ezek vannak". :DDD

Eleinte még próbáltam az ilyen koca animéseknek adni tippeket, de mára már én is belefáradtam. A japán kultúra nem érdekli őket és/vagy túl lusták egy kicsit is utánajárni, van amelyik azt sem tudja mi az a manga, nem hajlandó olvasni és csak magyar szinkronosat néz (komoly, ilyennel is találkoztam már), de a legszembetűnőbb, hogy csak "mainstream" címekig jutnak el. Egy slice of life vagy valami érzelmesebb műt nem képesek elkezdeni/végignézni, mert nincs benne csihi-puhi, akció. Nem mondom, hogy a shonen animék rosszak, mert nekem is van közülük kedvencem, de az ne nevezze már magát "animésnek", aki csak pár tíz műt látott eddig és nincs benne önerő komolyabb művek felkeresésére.

AA és magyar felirat:
Röhögjetek ki, de én velük kezdtem az animés pályafutásom. Mikor elkezdtek érdekelni olyan művek, amik nem voltak az ők easy to get projektjeik között, akkor kezdtem el nézni angol felirattal, mert nem volt más hozzá - mármint megfelelő minőségben, ahol nincs elgépelés már az első 5 percben. A mai napig rájuk szoktam nézni, hogy mit visznek éppen. Sokaknak ezek a magyar oldalak szolgáltatják az anime adagokat hétről-hétre.
Az AA, US, RRF magasan van minőségben a kisebb fansubokhoz képest szvsz, de lehet még vannak igényesebb subberek, csak nem ismerem őket. Egy szó, mint száz! Kellenek ők, mert az anyanyelvvel sokkal könnyebb bevonzani az újakat, mint azt mondani nekik, hogy olvass angol feliratokat, mert a magyar xar.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36087) oriic válasza Mister_X (#36077) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én magyar felirattal, angol szinkronnal indavideóról. ;]

Na jó egy-egy magyar felirat még becsúszik, de mióta rászoktattál Kissanimére, azóta csak engsub megy nálam is szinte.

Live-Die-Respawn

(#36088) Pttypang válasza Crystalheart (#36084) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem irodalmi problemakra gondolok hanem alap felreforditasra, amikor konkret targyak nem stimmelnek, peldaul az egyik kozli, hogy itt ez a kard erre itt ez az ásó van a magyar feliratban, vagy ha elkezd a masikkal kiabalni egy szereplo es elkuldi a halalba, erre annyit irnak, hogy menj innen. Se hulye, se ostoba, se egyeb.

(#36086) saelin
Amikor szoba kerul, hogy mit csinalok szabadidomben, mindig csak annyit mondok, hogy filmeket nezek, mert tenyleg azt is szoktam, de most ha megemlitem, hogy animeket nezek, vagy rogton a fent emlitett bleachnarutoenisanimesvagyoknoticemesenpaiplz reakcio jon, vagy az, hogy fuj, pedofil.
Utobbi ritkan erkezett, de az elso is eleg zavaro, amikor a masik kerdezi, hogy mit ajanlanek neki, persze sose fogja megnezni, innentol az egesz felesleges.
Olyan is volt, hogy probaltam ajanlatot kerni az egyik emberketol, de nem volt tul sikeres, 1-2 cim utan megkaptam ,hogy nem tud segiteni. :(

Innen jott ,hogy csak filmeket nezek es kesz.
Hasonlo megfontolasbol se a WoW, HS, WoT, LoL, CoD és társaik már megemlítésre se kerülnek, én nem játszom semmivel, csak aknakeresőzök. Jobb a békesség.

En ncoreon kezdtem azt hiszem, aztan AA, aztan eleg hamar nyaa, az AA-s pakkok egyszeruen kevesek voltak.

Everybody lies.

(#36089) nonsen5e válasza Totheground (#35215) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ismét erre az ezer éves képre hivatkoznék ha nem probléma. :)

A Storm in Lover mini CD-t honnan sikerült letöltened? (avagy megvetted, nem tudom ).
Mindenhol kerestem már, sehonnan sem tölt le.
AnimeBytes, rutracker, kickass és társai, what.cd!... semmi, nyaa-n fent van, de nem seedeli senki.

Esetleg meg tudnád valahol osztani, már ha még megvan? :B

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36090) nonsen5e válasza nonsen5e (#36089) üzenetére


nonsen5e
addikt

Tárgytalan, lementem elég mélyen az internet bugyraiba, aztán egy 30 gigás kollekció részeként megtaláltam. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36091) Crystalheart válasza Pttypang (#36088) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ilyennel is talákoztam már angolul is, vagy a leggyakoribb, hogy egy egyszerű japán kifejezést valami oda nem illő hosszú mondattal mondanak el, a szeretet és szerelem kifejezéseit pedig szinte random használják. Persze a műfordítás nem tükörfordítás, de látszik, hogy nem szakemberek csinálják ott sem.

(#36092) Archanon válasza Crystalheart (#36076) üzenetére


Archanon
őstag

Én ne ijesszem el... :DDD

;]

Magának az AA-csapatnak nem olyan rosszak a fordításai, persze előfordulnak hibák, mint mindenütt. Én például az egyszerűség kedvéért szoktam tőlük feliratot tölteni. Nekem bajom speciel az AA fórumjával (és annak értelmetlen moderálásával), a vérpistikék által írt spoileres ismertetőkkel :W , illetve a ténnyel, hogy gyűjtőhelye a kisebb csapatok által feltöltött random béna fordításoknak. Aztán szűrd ki a normálisakat/vagy angol felirat. Személy szerint én is max. AA, US, RRF fordításokat olvasok, véleményem szerint ezek még bőven tűréshatáron belül vannak, ha valami meg nem stimmel, annyira azért már értek japánul, hogy a legtöbbet kiszűrjem. Nyilván nem irodalmi műfordítói szint, de kifejezetten rossznak sem mondanám őket.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36093) Crystalheart válasza Archanon (#36092) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ahogy így visszaolvasok, ja, valószínűleg ezért nincsenek itt lányok. :DDD

(#36094) saelin


saelin
veterán

Jó szokásomhoz híven későn kezdtem az aktuálisokat. Első prédám a kabaneri, ami egy rész után igencsak tetszetős. Steampunk, "zombik" és szupererő.
Megyek is vissza nézni pár részt. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36095) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Na, elkezdtem a Fullmetal Alchemist: Brotherhood-ot. Nem is olyan rossz. :) 5 részt néztem meg eddig, kicsit gyors nekem (lehet nem éjjel, fáradtan kéne néznem), de mindenképp tetszik. De Netflixen valamiért elég meh minőségű, mintha 480p lenne vagy nem tudom... lehet letöltve kéne majd folytatnom.

(#36094) saelin: Jó is a Kabaneri, csak ne le lenne ennyire klisés...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#36096) bandiras2


bandiras2
senior tag

maji-de.reblog.hu/elet-a-kipukkant-buborekban
Úgy tűnik nipponban is vannak gondok. Iskolarendszer ekézése.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36097) KisTücsök válasza bandiras2 (#36096) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az az utolsó bekezdés. :DDD

(#36098) Synthwave válasza Pttypang (#36088) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"WoW, HS, WoT, LoL, CoD"

Ez a géjming blícsnárutódetnótferitélje. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#36099) bandiras2 válasza KisTücsök (#36097) üzenetére


bandiras2
senior tag

ez volt az a bekezdés ami miatt megosztottam.

Régi adósságot pótoltam az imént:
Cowboy bebop the movie.
Eszelősen adja a hangulatot, visszarepít a bebop legfényesebb napjaiba, a teljes legénységgel a fedélzeten, és a story is eszelősen jól kidolgozott. A visszautalás a korábbi részekre, azon vigyorogtam mint a vadalma ahogy a 3 vén hülye ismét képernyőre került. Az oldtimer gépek parádéja pedig megdobogtatta az öreg vasakért rajongó szívemet. Aki még nem látta a bebopot, az nézze, bár a nagyon fiatalok már bőven belefuthatnak ugyanabba a technikai gubancba mint a bebop legénysége, mikor szembekerültek a BETAMAX jelentette kihívással. ha nem tudod mi az a beta, amúgy is túl fiatal vagy.
Miért nincs ebből még több mozi?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36100) Pttypang válasza Synthwave (#36098) üzenetére


Pttypang
veterán

Mert te nem lattal egy narutobleachonepiece reszt se? :D
Nyilvan ez a gejming peldaja ezeknek, ezert is irtam ezt :D

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.