Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36151) F34R válasza nonsen5e (#36148) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez hihetlennek tunik szamomra, ugyanis nem a crunchyroll-ra jellemzo hogy egyszerre vetitse le az animet.
Foleg ugy hogy meg el sem kezdtek a sorozatot.

(#36152) nonsen5e válasza F34R (#36151) üzenetére


nonsen5e
addikt

[link]
Engem nem érint a Crunchyroll maga (pénztől eltekintve is hányok a streamelős szolgáltatásoktól), csak olvastam, hogy így lesz.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36153) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Kiznaiver-nél mi ez a 0. rész?

(#36154) F34R válasza nonsen5e (#36152) üzenetére


F34R
nagyúr

ReLIFE will be launching on Friday, July 1 at 8am PT with episode 1, and episodes 2-13 available later in the day for Premium members. Free members will be able to catch episode 1 on July 1 as well, with subsequent episodes available later.

Premium usereknek ;] a tobbiek megkapjak hetente.

(#36153) KisTücsök

Dupla nyitoepizod, en mondjuk egybe lattam.

(#36155) nonsen5e válasza F34R (#36154) üzenetére


nonsen5e
addikt

14-Day Free Trial of Crunchyroll Premium - ha nagyon a szabályok szerint szeretnénk játszani. ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36156) Archanon


Archanon
őstag

Zero no Tsukaima

(+Futatsuki no Kishi, Princesses no Rondo, F)

Amióta jelen vagyok a topicban elég sokszor előkerült a sorozat, így eltettem a megnézendők közé, és évek után most végre sikerült nekilesnem, és kb. 3-4 nap alatt kivégeznem a négy évadot. Hogyan is jellemezzem...

Hiraga Saito szerencsétlen és perverz kalandjai egy párhuzamos világban négy évad erejéig, ahol van mágia, mellek, sok idióta karakter, nyálcsorgatás és még több mell. Asszem kb. ennyi. Tény azonban, hogy szanaszét röhögtem magam az egészen, Saito szerencsétlenkedése viszont az őrületbe kergetett. Ennyire nem lehet valaki irreálisan kretén, mint ez. :U Bahh... A többiekkel úgy unblock nem volt kifejezetten gondom, talán Louise idegesített még az elején. Hiába, rühellem a tsundere karaktertípust, annyira szánalmasak legtöbbször... De Louise-nak 4 évadnyi ideje volt bemutatkozni, kibontakozni, és sikerült megszerettetnie magát elég hamar, ami nálam aztán ritka kivétel. A szerelmi szál aranyos volt, de a hárem elemek kicsit túlzásba lettek víve, valamint Saito perverzitása is. Teljesen életképtelen, idióta kretén. Nem tudom túltenni magam rajta, ez van. :DDD

Rajz... zene... sztori... amúgy minden full átlagos. [7/10], mert amúgy jóféle, talán később is megnézem majd, olyan 5 év múlva. ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36157) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Háááát, a Kiznaivertől többet vártam így előzetesen. Ez kb egy Kokoro Connect lett, csak annyira nem jó. Olykor erőltetett szaga is volt sokszor. Karakterek elmentek, de úgy kb semmi több. Semmi kiemelkedő. Képre, hangra átlagos. Zenék szintén, az op meg ed - főleg előbbi -, egyszerűen... semmilyen, unalmas. Egynek azért nem volt rossz, egy hatost azért megérdemel. Csak hát...

(#36158) Pttypang válasza KisTücsök (#36157) üzenetére


Pttypang
veterán

A vegen fogtam a fejem, hogy akkor most ez lenne a grand finale? Srsly? Ezt remelm ok se gondoltak komolyan.

Everybody lies.

(#36159) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Boku no Hero Academia

Kifejezetten tetszett az alaptémától függetlenül, plusz a zenék is jók voltak. Hamar elment a 13 rész (meló után kezdtem el. :D ), de ahogy olvasom jön a folytatás. Helyes, jöjjön csak.

Live-Die-Respawn

(#36160) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Blue Exorcist Manga Gets New TV Anime Series

"The anime will cover the Kyoto Impure King arc from the manga.
This most likely means that the anime-original ending from the first season will be ignored (think Kuroshitsuji and Book of Circus, which ignored the original episodes and continued the story from the Curry arc). Some special announcement is scheduled for July 4th by the countdown on the official website and it is suspected to be a PV."

Live-Die-Respawn

(#36161) KisTücsök válasza nonsen5e (#36137) üzenetére


KisTücsök
addikt

Most átnéztem én is. Az Orange, 91 days, ReLIFE majd darálva.

Hetente biztosan:

Amaama to Inazuma Ezt vártam már.
Handa-kun Nem is tudtam, hogy ilyen érkezik. Ahogy látom többnyire nem ugyanazok a készítők, de reméljük hozza a Barakamon... legalább hangulatát, mert az nagyon volt neki.
Amanchu! Ez már most tetszik
New Game! comedy-szerű lazaság, kiscsajokkal, ilyen mindig kell
Kono Bijutsubu ni wa Mondai ga Aru! mint az előző. Talán egy kicsit komolyabb lesz. Vagy nem.

Ezeket bepróbálom még:

Regalia: The Three Sacred Stars kiscsajos mecha. Hmm...
Taboo Tattoo akció, szuperképességes, verekedős kliséhalmazizé, de hátha... trailer nem rossz
Hitori no Shita: The Outcast ez valami zombis fasságnak tűnik, de a trailer egész hangulatos
Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin Kaland fantasy féleség? Egy próbát megér

[ Szerkesztve ]

(#36162) tatararpad válasza KisTücsök (#36161) üzenetére


tatararpad
őstag

ReLIFE-t akár már most darálhatod ha jól látom, vagy csak valami hiba van a mátrixomban. Ahogy látom kiadták az összes részt egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#36163) oriic válasza tatararpad (#36162) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#36164) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kabaneri of the Iron Fortress

Amilyen nagyon jól indult, olyan semmilyen lett a végére. Kár érte, az art viszont még mindig nagyon tetszik.

(#36165) saelin

Tény, egynek valóban jó volt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36165) saelin válasza oriic (#36164) üzenetére


saelin
veterán

+1 Jó volt egynek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36166) F34R


F34R
nagyúr

AAAHHhh ettol a Berserk grafikatol szornyethalok.... :DDD nem fogom szeretni az most mar tisztan latszik.

(#36167) oriic válasza F34R (#36166) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Min van meglepődve? Már az előzetesek is szörnyűek voltak. A játék jobban néz ki ami most készül.

Live-Die-Respawn

(#36168) alevan


alevan
őstag

Ha a Berserk az animálás jövője, akkor inkább menjenek rizset kapálni. :(

(#36164) orichalcos Nem volt az évad legroszabbja (ami a Seisen Cerberus, egyedüli amit dobtam), de sajnos csak nézhető kategória lett.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#36169) Pttypang válasza F34R (#36166) üzenetére


Pttypang
veterán

en nem lattam elotte rola semmit, de most ez megcsapott, lol, sporolas a negyzeten.

Everybody lies.

(#36170) F34R válasza oriic (#36167) üzenetére


F34R
nagyúr

1997-es Remastered grafikat.. Ez meg a moviektol is szurnyuletesebb. Dragon Ball: Super sem semmi, nah de ez : S

(#36171) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Féloff:

Ghost in the Shell - Ez egy nemzetközi film lesz

"Minden rajongó boldog lesz a végeredményt látva" - Miért vagyok biztos én ebben, hogy ez nem így lesz? :(

Live-Die-Respawn

(#36172) F34R válasza oriic (#36171) üzenetére


F34R
nagyúr

Skarlat a foszerepben, kosz inkabb ujranezem az animet 10x.

(#36173) tDr1v3r válasza tDr1v3r (#36095) üzenetére


tDr1v3r
veterán

19 rész, és imádom. :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#36174) F34R válasza tDr1v3r (#36173) üzenetére


F34R
nagyúr

Egyre jobb lesz, gyanusan 10/10 lesz nalad :DDD

(#36175) bozont


bozont
veterán

Rewrite és Orange, erős kezdés erre a szezonra. Kíváncsi vagyok a folytatásra.

(#36176) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tavasszal jön az SNK új évada:

Live-Die-Respawn

(#36177) Darth_Revan válasza oriic (#36176) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Biztam benne, hogy vegre ez less a kovetkezo project a reszukrol, most hogy veget ert a Koutetsujou no Kabaneri :C

(#36178) saelin válasza oriic (#36176) üzenetére


saelin
veterán

Jól megváratnak minket.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36179) F34R válasza saelin (#36178) üzenetére


F34R
nagyúr

Ertik a dolgukat, kieheztetnek, majd betolnak egy atlagos sorozatot nekunk, amit tulhype-lnak, potlaskent.
Es tada bemutatjak hogy jovore lesz masodik evad, addigra a reakciok lecsengenek a Kabaneri-rol.

(#36180) oriic válasza Darth_Revan (#36177) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk várható volt, de azért kíváncsi leszek, hogy sztoriban meddig jutnak majd el.

Live-Die-Respawn

(#36181) saelin válasza F34R (#36179) üzenetére


saelin
veterán

Sebaj, majd jövő év elején megnézem az elsőt és az ovakat, amik nálam kimaradtak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36182) tDr1v3r válasza F34R (#36174) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Meglehet, vagyok olyan egyszerű hogy egy hypeanime berántson. :D Kabanerivel is tök jól elvoltam hetiben, igaz nulla elvárással néztem mindig.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#36183) Archanon válasza tDr1v3r (#36182) üzenetére


Archanon
őstag

Hype ide vagy oda, a Brotherhood egyszerűen mestermunka.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36184) saelin válasza tDr1v3r (#36182) üzenetére


saelin
veterán

Ennyi. Ha szórakoztat, leköt, akkor már megérte letölteni és végignézni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36185) F34R válasza tDr1v3r (#36182) üzenetére


F34R
nagyúr

Konnyen en is 9 pontot adtam ra, pedig nekem meg nem volt olyan hogy valamire maxot adjak.

(#36186) Pttypang


Pttypang
veterán

Ezt a relifeot nem ertem, nem ugy irtak elotte, hogy a srac kap egy lehetoseget, hogy ujraelje az egyik evet kozepiskolaskent es ezzel ertelme is legyen az eletenek meg etc?
Ebbol lett, hogy fiatal kulsot kap es jarhat egy evet kozepiskolaba.. wtf

Everybody lies.

(#36187) F34R válasza Pttypang (#36186) üzenetére


F34R
nagyúr

10 evvel dobtak vissza a korat, kap egy evet es ha nem sikerul ez ido alatt tenni semmit akkor visszater a jelen koraba ugyanolyan loserkent. Ebbol lett az hogy addig marad ameddig fel nem nol, es igy tenyleg jobba teszi az eletet, es az ot korul levoket is.

(#36188) Pttypang válasza F34R (#36187) üzenetére


Pttypang
veterán

mert ha sikerul tenni valamit [mit is?], akkor marad a kora?

Everybody lies.

(#36189) F34R válasza Pttypang (#36188) üzenetére


F34R
nagyúr

Allando megfigyeles alatt van ket "agency" tag altal szoval, amennyiben nem elegedettek az egy ev elteltevel, visszaallitjak a korat es torlik a memoriajat, persze kesobb emlekezni fog par dologra, de o ra senki. Oohhh eleg meggondolatlan es naiv felnotten, valoszinuleg mert kihagyta azt az idoszakot ami segitett volna neki rendesen megerni. Vegig lattad?

(#36190) Máté94


Máté94
addikt

Kigyilkolt... :U

[ Szerkesztve ]

(#36191) Pttypang válasza F34R (#36189) üzenetére


Pttypang
veterán

Nm, most nezem. De ertelmezesi problemak vannak, nekem az elozetes leiras es a valodi tortenet kozotti elteres problemas, nem erre szamitottam. A good guy meg mindig rafazik 😀

Everybody lies.

(#36192) F34R válasza Pttypang (#36191) üzenetére


F34R
nagyúr

En nem olvastam utanna, se nem neztem PV-t sem, igy teljesen rendben volt.

(#36190) Máté94

favicc badumtss

[ Szerkesztve ]

(#36193) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tales of Zestiria: The X-et valaki elkezdte? Ha jól látom nem játék adaptáció, szóval én lehet belekezdek.

__

Berserket bevállalta végül valaki? Belenéztem, de nagyon szörnyű. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36194) Máté94 válasza oriic (#36193) üzenetére


Máté94
addikt

Elég katyvasz, wtf just happened, de ufotable, így marad még egy kicsit. Meg csak 00 volt még.

(#36195) oriic válasza Máté94 (#36194) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, és tényleg. Közben renji00 Japán játék topikban azt írja hogy a játék adaptációja lesz, de én meg mintha mást olvastam volna. Na majd meglátjuk.

Live-Die-Respawn

(#36196) oriic válasza Máté94 (#36194) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk: Kint van már az első rész is.

Live-Die-Respawn

(#36197) oriic válasza oriic (#36196) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tévedtem, 00 van csak valóban. Megnéztem amúgy, egyelőre véleményt nem mondanék, mert bár jól néz ki az anime, semmit nem értek eddig belőle. :D

Live-Die-Respawn

(#36198) nonsen5e


nonsen5e
addikt

SAO The Movie: Ordinal Scale trailer #1

A 2017-es megjelenést meg már pontosították tavaszra.

Várós nagyon, az animációk is nagyon szépek, viszont furcsa kicsit az orrok fényezése/árnyékolása. :F

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36199) oriic válasza nonsen5e (#36198) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Új sztori lesz ha jól látom? Mondjuk én inkább örülnék egy új évadnak.

___

Meh, amikor kezdene érdekes lenni a Re: Zero, akkor lesz vége persze a résznek.

Live-Die-Respawn

(#36200) tatararpad válasza oriic (#36199) üzenetére


tatararpad
őstag

Én meg Re Zeroban vesztettem el a fonalat, Subaru személyisége olyan 180 fokos fordulatot vett hogy ihaj, de valahogy nem jön át hogy mitől. A Tales of Zestriatól pedig vártam hogy végre lesz egy jóféle fanatsy, de az első alapján elég tucatterméknek tűnik, kb. Chaos Dragon szintűnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.