Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#596) Bondi


Bondi
csendes tag

Szerintem nem csupan maga az angol kaja a borzalmak netovabbja (ocska minosegu kaja mindenhol van), inkabb az, hogy ezek mit kepesek osszeenni. Amikor eloszor lattam, hogy ezeknek mit jelent pl. a reggeli, kopni-nyelni nem tudtam. :) Pl. legeloszor is ott van az a paradicsomlebe aztatott bab (ez persze konzerv, mindenutt konzervbol szedik elo, me'g az etteremben is, mert az az egyszeru). Ketszer-haromszor ettem ilyet, de eleg volt belole egy eletre. A csodalatos etelkoltemenyeiket fenykepen lenne a legjobb illusztralni, de kepzeljetek el: eloszor is pl. fognak egy adag ilyen babos trutymot, es/vagy nemi rantottat es/vagy tukortojast es/vagy szalonnat, piritost (raadasul ''barna'' kenyerbol), inni meg altalaban ezt a teanak nevezett lottyot szoktak melle. A piritost megkenik vajjal, ''izles'' szerint raontik a babos trutymot vagy rantottat stb. Utana kessel-villaval nekilatnak.

Nem akarom (feltetlenul :) blamalni oket, de ezt szerintem latni kell. Ebednel detto kepesek ilyesmit muvelni, valogatas nelkul egybezutyulnak mindent. Fenomenalis.

Amivel amugy itt vigyazni kell, az a barna szosz meg az ecet, mert ha nem figyelsz, kepesek szo nelkul, automatikusan raonteni a kajadra, ha pl. elvivosben veszel kajat es nem szolsz, hogy azt ne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.