Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) PaladiN válasza AMD Power (#644) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Kinek sajnos, nekem hala, vegleg. Igazabol mar most megvan amiert kijottem, csak ha most mennek haza akkor dragabb lett volna, meg amugy is addig terveztem. Addig is tudom gyakorolni a nyelvet.
Amugy termeszetesen igyexem majd jelen lenni az utan is hogy mar nem itt elek.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#652) AMD Power válasza PaladiN (#651) üzenetére


AMD Power
titán

Bíztunk benne, hogy itthonról is írsz majd.

Szerintem így is hálával tartozunk neked a sok segítségért.:R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#653) AMD Power válasza Brogyi (#650) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt örömmel hallom! Mennyi idő míg kézhez kapod ezt a NIN ''papírt'' vagy kártyát?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#654) r0dg3cc válasza AMD Power (#653) üzenetére


r0dg3cc
tag

olvass vissza , egy parszor mar ki lett fejtve a tema :U

mennyire igaz a valosag?

(#655) Revoltec.de


Revoltec.de
csendes tag

sziasztok.
Végre kis segítséggel rátaláltam erre a topicra.Örülök hogy itt végre segítőkész embereket is látni:R és sajnos nem az tapasztalható mint sok helyen máshol hogy ha megdöglött az én tehenem, dögöljön meg a szomszédé is.Szép magyar felfogás:((kezdeném is a lényeggel.már hosszú ideje foglalkoztat a gondolat hogy kimenjekkülföldre dolgozni.indultam már sok helyre, de sajna különbözö okok miatt soha nem jött össze.Föleg azért mert egyedül soha nem mertem nekiindulni.Ez mára már megváltozott.úgydöntöttem angliába kellene mennem.Három egyszerű oka van a dolognak.Az első a pénz./Kövezzetek meg érte/ Mert sajna a hazai keresetekből egy magamfajta 30 körüli fiatal nemsokra viszi itthon az életben.Jó lenne már saját lakás egzisztencia stb.De hathatós szülői segítség nélkül ez nehéz.A melóval, munkabírással nálam, nekem nemlenne baj.Ha van értelme dolgozok én bármennyit, bármit, csak legyen láccata és megérje.itthon is megtettem ezt pár évig.De hiába kerestem napi 12-16óra munkával viszonylag jól, a terveim céljaim megvalósításához kevés volt.A második indokom a kimenetelre az a nyelvtanulás.fejlődik a világ fejlődni kell vele nekem is nekünk is.Én még az orszt tanulók korosztályába tartozom sajna.Tehát kellene az Angol tudás rendesen.és a harmadik okom az az ország, vidék, városok megismerése.még ha a sok munka miatt lehet majd kevés idő is jutna majd rá.Elhatároztam legkésőbb januárban kimegyek.Ha mást nem felülök egyedül a repülöre és majd lesz valahogy.szerintem sok vesztenivalója nincs az embernek.Hallottam már sok negatív és pozitíb példát is.De rájöttem ha mindíg ezekre hallgatok akkor soha nem vágok majd neki.Azót úgy döntöttem hogy kérdezgetek, tapasztalok, és majd megszűröm magamnak ezekből a fontos dolgokat.Nekifeküdtem az Angoltanulásnak addig is , és majd alakul valahogy:CAddíg ha nembaj olvasgatám e topicot, és kérdeznék is néha ha lehet.Tartsátok meg e jó szokásotokat hogy még így kintről is segítetek az embereknek:R

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#656) AMD Power válasza Revoltec.de (#655) üzenetére


AMD Power
titán

Ajánlom figyelmedbe a holnapi Frei dossziét! És persze mindenkinek akit foglalkoztat a anglia illetve bármilyen külföldi munka!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#657) Revoltec.de válasza AMD Power (#656) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

Igen már asszem tegnap kiszúrtam a reklámját.

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#658) AMD Power


AMD Power
titán

Sok kint az alergiás ember? Mert sajnos én nagyon alergiás vagyok már kis korom óta!:(((

Ja igen és még valami , mennyi kint egy 30cm-s Hawai pizza?
:B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#659) Bondi


Bondi
csendes tag

Freirol asszem inkabb megtartom a velemenyem. Meg arrol is, amit a honlapjan olvastam errol az adasrol.

Viszont eszembe jutott rola, hogy a kulfoldimunka.lap.hu foruman (kulfoldimunka.lap.hu/forum, [l]kulfoldimunka.lap.hu/forum[/l]), ahol annak idejen en is megtalaltam ''szerencsemet'', es csatlakozhattam ehhez az ''igazan szabad'' generaciohoz, szinten jelen van egy londoni magyar, aki szallast tud adni (kb. 40-50 GBP/het), illetve segit a kinti kezdesben. Az ottani topikokban megtalaljatok az emilcimet, nem akarom ide beirni. Van egy stilusa, de nem kell megijedni, nem veletlenul (ugyanis inkabb ettol ijedjen meg, aki nem eleg elszant, minthogy kijovetel utan essen pofara, hogy nem fenekig tejfel itt az elet).

(#660) Bondi válasza AMD Power (#658) üzenetére


Bondi
csendes tag

Szerintem nem fogunk tudni valaszolni a pizzas kerdesre. Es hogy miert? Mert ezek a buta britek a normalis mertekegysegeket sem ismerik. :DDD

Amit itt hasznalni szeretnek: hosszmertek: huvelyk, lab, yard, merfold; urmertek: pint; tomeg: ko, font...

(#661) Revoltec.de válasza Bondi (#659) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

Helló.
név szerint kire gondolsz?Vannak ott páran, meg elég sok a téma is.
Köszi:R

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#662) PaladiN


PaladiN
aktív tag

A baratosnem kulon megkert ra hogy irjam meg az otthoniaknak hogy most szeptemberben egykicsit megindult a munkapiac. Sok helyen keresnek embereket. A lenyeg ami ebbol kiszurheto hogy nyaron nem erdemes kijonni munkat keresni B`hambe, avagy csak akkor ha mar megvan a tuti hely. Ellnben aminkor beindul a suli akkor ''szelesul'' a valasztek. (Nem, nemtom hogy Londonban mi a helyzet.)
A masik dolog hogy tovabbra is csak azt tudom irni hogy jo angollal es nagyon jo ismerossel erdemes belevagni angliaba, aki tenyleg tud segiteni. Avagy nagyon sok penzzel. (Minimum £800/koponya, de inkabb tobb)
Marmint ertem ezt azokra akik a semmibe jonnek ki.

[Szerkesztve]

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#663) AMD Power válasza PaladiN (#662) üzenetére


AMD Power
titán

Én beválalós ember vagyok. De nem hülye!!

Aki kimegy annyi angol tudással , hogy Hello meg Yes az meg is érdemli. A másik fele aki meg 100 fonttal a zsebében megy ki az szintén megérdemli. Nézzem ezt a Frei-t nem mondom érdekes. Bár a ''boltos'' van-e munka rész az elég nevetséges volt.

Nem baj magyar testvéreim januárba én is megyek utánatok!:C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#664) Revoltec.de


Revoltec.de
csendes tag

ja, hát néztem én is.Igazából csodálkozom néhány dolgon.Nemnagyon értem mi volt a célja a műsornak:Fna de mindeggy is, engem nem tántorított el semmitől.Az a mezőberényi/ha jól emléxem/manus nem semmi volt.Aztmondta''A bocsánat még menne, de az eltévedtem már nem'':DDÉs keményen eldöntötte hogy ő bizony hazajön.na az iLyen ember a Bírka:))

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#665) Revoltec.de válasza Revoltec.de (#664) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

Mondjuk az a magyar ingatlanközvetítő srác még jól jöhetne:B
A választható taxi tipusáról már nem is beszélve:)):DD:D

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#666) r0dg3cc válasza Bondi (#660) üzenetére


r0dg3cc
tag

meg hat pizzeria valogatja... 3,5-tolkonnyen beleszaladhat egy pizza 7 fontba is, egy ami biztos ha take away-es kajan akarsz elni (lasd: pizza, kebab, fish & chips , hamburger) akkor az nagyon draga lesz es nagyon hizlalo

en ma voltam a ASDA-ban es 18 fontert bevasaroltam kb 1,5 hetre _jo minosegu_ kajat...
ami azert nem mind1

ha okosan csinalod olcson is kijohetsz kajaval..

mennyire igaz a valosag?

(#667) r0dg3cc válasza PaladiN (#662) üzenetére


r0dg3cc
tag

ja itt is (newcastle) beindult a melo, hetvegen volt a St James-ben (focirajongoknak a Newcastle United stadion) JobFair ahol 1100 allast kinaltak fel...

de a jobcenterben is pezsgesnek indult a dolog, azt is hallottam ev vege fele meg lelankad a munkapiac.. errol nincs tapasztalatom majd akkor leirom

mennyire igaz a valosag?

(#668) AMD Power válasza r0dg3cc (#667) üzenetére


AMD Power
titán

Sproloni fogok a kaján persze. Nem azért megyek ki ,hogy 300 fontokat egyek ell egy hónapba!:DDD

Év vége fele meg NE lankadjon le a Munka piac!;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#669) Andie válasza PaladiN (#662) üzenetére


Andie
őstag

PaladiN! Irtam neked egy mailt a free cimedre! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#670) Andie válasza Andie (#669) üzenetére


Andie
őstag

Hoppá. Az email cimedröl kaptam egy választ, miszerint ő nem Te vagy... Az illető még nem is hallott a PHról, nemhogy angliai melóról.
Paladin! Mi a mailcimed??? :C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#671) Bondi válasza Revoltec.de (#661) üzenetére


Bondi
csendes tag

''varga888'' Varga Zoltan. Ha irsz neki (a beceneve + freemail.hu), kuld egy tajekoztatot. Ha jol emlekszem, akkor o is un. ''lehuzos'' - magyaran ha elintezi a papirjaidat is, sot netan munkat is szerez (csak ajanl egy-ket helyet, ennyi), akkor ker erte valamennyit. De ha csak szallas kell, akkor nyilvan nincs ilyesmi, csak a szallas dija. A papirokat (bankszamlanyitas stb.) nagy valoszinuseggel te is el tudod majd intezni sajat magadnak, ha tudsz angolul.

Ha mas nem, az infoit mindenkepp erdemes elolvasni. A forumba is be szokta irni, de emilben aktualisabb.

(#672) Revoltec.de válasza Bondi (#671) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

Már rátalálltam írtam is neki.Köszi.:R
Várom a tájékoztatóját, kíváncsian.Nekem megfelelne az ha segítene és persze a korrekt díjat is jogosnak tartom ha ''KORREKT'' kezdeni szerintem egyszerűbb úgy ha segít valaki legalább is az elején egy picit.nagyon mehetnékem van, most épp társakra vadászok.de ha más nem egyedül is szeretnék nekvágni, ha egy mód van rá még az idén, de legkésőbb januárban.

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#673) Andie válasza Revoltec.de (#672) üzenetére


Andie
őstag

Akkor lehet, hogy együtt megyünk? Én 1-2 hónapon belül tervezem.
Ha kapsz infót, velem is megosztod?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#674) AMD Power válasza Revoltec.de (#672) üzenetére


AMD Power
titán

Hova szeretnél menni UK-n belül? Mert mi ketten is megyünk ki Londonba! (Vagyis eddig úgy néz ki ,hogy oda megyünk!)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#675) AMD Power


AMD Power
titán

It egy érdekes kis oldal.

Bővebben: link

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#676) Revoltec.de válasza AMD Power (#674) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

Igazából mindegy, de talán london lenne a legszimpatikusabb.már elkezdtem ''Befejezni'' az itthoni életemet, tehát eléggé elszánt vagyok.ismerősöm is van már kint pár, szerte Angliában, de tudod hogy van ez?pont ők nemigazán szeretnének segíteni.kicsit talán olyanok mint tegnap a frei-ben az a magyar pasi aki még soha nem vett fel magyart:F
A lényeg a pénzkereset lenne, elsődlegesen.De az új környezet, emberek megismerése is vonz, és természetesen maga Anglia.A nyelvet is szeretném megtanulni nagyon, stb.

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#677) Revoltec.de válasza Andie (#673) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

Természetesen, megosztom veled.Több felé is érdeklődök, úgyhogy majdcsak alakul valami.Én is ennyi idő múlva tervezem leghamarabb a kimenetelt:DD

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#678) AMD Power válasza Revoltec.de (#676) üzenetére


AMD Power
titán

Jó mert nekem van kint egy nagyon régi jó barátom aki megbízható ''nagyon'' közeli ismerös! A család régi barátja , szóval megbízható nagyon. A linket pedig amit be nyomtam ide érdemes megnézni!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#679) Revoltec.de válasza AMD Power (#678) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

Már regeltem is:RMég jól jöhet bármikor.Nekem a volt sógórnőm dolgozik a Londoni reptér szállodájában.perfekt Angol, recepcios.De őt esetleges végszükség esetére sueretném csak hagyni.Szeretnék ''magamtól'' boldugulni.nekem ez fontos.persze az elején az alapvető, minimális segítség is kell szerintem.de utána meg hajrá:DDnagyon mennék már.Már hetek óta csak olvasgatom a rengeteg mindenféle fórumokat.A szemem már majd kifolyik.De megéri mert szeretnék a közé az emberek közé tarozni akikre majd útólag azt mondják.''Kiment, kimert menni és bejött neki''Mifelénk így megy ez.Ha menni kell a legtöbben rávágjak hogy gyerünk.De ahogy konkréttá válik az ügy rögtön meghátrálnak.És persze lenézik, és lebeszélik azt aki nekifog vágni.Ma pl az egyik ismerősőm győzködött arról hogy csak az utazásra elmegy az összes keresetem.Mert neki van kint haverja aki így járt.És neméri meg meg hasonlók.De ha kimegyek és bejön akkor meg irigykednek.Tehát én ha kell egyedül is megyek ez zihher.bízok magamban, és az emberekben,Végülis mit veszthetek, vesztehtünk mi fiatalok?Szerintem semmit.viszont a nyereség az nemsemmi.és nemcsak az anyagi dolgokra gondolok:D

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#680) AMD Power válasza Revoltec.de (#679) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igen.

Ha gondolod MSN-n el tudsz érni.....

MSN: britishcrusher@vipmail.hu címen!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#681) PaladiN válasza Andie (#670) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Bocsi!:B
Javitottam. (az _ai kimaradt)

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#682) Revoltec.de válasza AMD Power (#680) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

Sajna nekem olyanom nincs:O
Viszont lenne egy kérdésem, főleg a már ''kintlévőkhöz'':R
Szóval kaja ügyben érdeklődnék.Azt tudjuk hogy drága, ajánlatos vele spórólni, stb.De mégis mit esztek:Dtudtok magyar kajákat csinállni magatoknak,mittudom én, paprikáskrumplit:Dvagy úgy álltalánosságban mit érdemes kajállni, ami olcsó és még a magyar gyomornak megfelelő katgóriába sorolható??

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#683) PaladiN


PaladiN
aktív tag

Csinaltam egy levlistat a birminghami magyaroknak.
Eredetilg legalabbis igy terveztem. Viszont mivel egyre tobb ''tavoli'' helyrol jonnek emberek igy gondoltam kozkinccse teszem itt is. Akit esetleg erdekel nyugodtan regelhet. Tul nagy levelezes eddig meg nem volt, es szvsz nem is nagyon lesz ismerve az itteniek tobbseget. Viszont esetleg par hasznos infot innen is ossze lehet vadaszni, illetoleg ezen keresztul megiscsak angliaban elo embereket tud elerni aki regelt, pl. kerdezni toluk barmit.
A jelentkezeshez mindossze egy ures e-mailt kell kuldeni, amire kapsz egy valaszt, a valasz e-mailt pedig siman ''megvalaszolod'' az utmutatasnak megfeleloen.

Jelentkezés: birmingham-feliratkozas@primlista.hu
Lemondás: birmingham-leiratkozas@primlista.hu
Levél küldése: birmingham@primlista.hu

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#684) PaladiN válasza Revoltec.de (#682) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Szvsz a paprikaskrumplit felejtsd el. Lehet hozza venni nagyjabol mindent, de nem az lesz belole az itteni alapanyagokkal.
Ami az itteni kajakat illeti mi a baratnommel altalaban chilit, bolognait, sult husokat (nyersen veszuk!!!) mint pl csirke, barany stb. rizzsel, krumplival kajalunk. Ugyanakkor becsuszik neha egy kis mustaros csirke, amihez az otthonrol magunkkal hozott alapot hasznaljuk. Mas a vegeredmeny mint a hazai, de inkabb csak mas es nem rosszabb. Most nem jut eszembe tul sok fajta, de most pl nem is tudom hogy mikor kajaltam utoljara chilit. Szvsz legalabb ket honapja.
Amit erdemes hozni magyarorszagrol, azaz ami itt nincs, pedig kellene:
Rendes, egyszeru mustar. Itt ugyanis csak eros angliai, meg az a neonsarga amerikai van.
Sajnos a tejfolt is mellozni kell idekint, mivel kb 1dl kerul 200 Ft-ba.
Aki ecetet szeretne hozni annak is erdemes otthonrol hozni.
A kakaopor is ritka kincs idekint (marmint az arany... nem cukrozott, valodi stb.)
A citromle is iszonyat arban van.
Folyt kov.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#685) Revoltec.de válasza PaladiN (#684) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

Ezek idáig sajna elég rosszúl hangzanak:OSebaj mikor katona voltam anno, ettem én egy évig éjjel nappal zsíroskenyeret, meg különlegesvagdalthús konzervet:oAztán azt is túléltem.sőt még szép szál gyerek is lett belőlem:C

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#686) PaladiN válasza PaladiN (#684) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Szal ami idekint olcso az az alapanyag, mint pl a konzervbab, konzervkukorica, konzervparadicsom stb. es raadasul az izevel es a minosegevel sincs semmi gond. Nagyjabol mindegyiknek az ara ugy 60-70Ft korul van. Ugyanakkor a piacon is vannak iszonyat leertekelesek a zaras kozeledtevel, amikor pl ugy 5kg mangot lehet megvenni £1-ert, vagy pl kb 8kg anaszt ugyanannyiert. De vettunk mar igy 8 szal kukoricat, vagy 8kg ujkrumplit, meg ugy 3-4kg gombat is. Es ugyebar a piacon frissek azok amiket igy olcsobban adnak! Csahat ugyebar nem akarjak visszavinni a raktarba azokat a cuccokat.
;]
Szal erdemes hozni valami szakcsakonyv feleseget.
JA!!!!!!
A lenyeg hogy fuszereket hozzatok!
Lehet kapni ugyan jopar felet, de jobb ha ezzel nem kell veszodni. Mi legalabbis eleg sokat veszodtunk ezzel a resszel.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#687) PaladiN válasza Revoltec.de (#685) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Nekem szemely szerint nem a katonaevek jutnak eszembe. Mondjuk nem is voltam katona. :P:DDD;]
Szvsz semmi gond sincs az itteni kajakkal, csak epp nem azt kajalom amit az angolok szoktak, avagy igyexem neha mast is enni. Igazabol ha lenne idom akkor egesz biztos hogy barmit is kajalhatnek. Viszont nekem nem ez a fontos. Ehelyett inkabb bejovok a konytarba es irogatok ide mindenfelet. :U Szal ha neked ez fontos akkor szvsz meg fogod tudni oldani hogy olcson valtozatosan es izletesen tudjal kajalni. Hidd el hogy nem lesz nehez. A masik fele a dolognak hogy en mar eszre sem veszem az elmulet egy ev utan hogy mas amit kajalok.
Amugy amirol nekem megvan a velemenyem az itteni lehetosegek kozul az a felkesz kajak. Neha szoktam venni ezt-azt, de rendszerint porul jarok vele. Eltekintve a pitetol, amihez egesz jol hozzaedzotem, es meg par aprosagtol, semmien felkesz kajat nem tudok megenni. Valahogy annyira nem tudok ehes lenni.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#688) Triangulum válasza PaladiN (#687) üzenetére


Triangulum
tag

Üdv:

Lenne egy pár kérdésem. Egy pár év múlva diplomás emberke leszek mint informatikus. Ha kimegyek Angliába akkor milyen lehetőségeim vannak arra, hogy a szakmámban helyezkedjek el?
A másik kérdésem ha valaki neki akar vágni a szigetországnak mennyi lóvéval érdemes kimenni?

(#689) AMD Power válasza PaladiN (#687) üzenetére


AMD Power
titán

Én se voltam katona!:) Allergiás voltam és tudjátok , hogy van ez....!

Én lettem volna katona szívesen! De ahol én szeretnék katona lenni , ott sajnos nem lehetek!:(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#690) Revoltec.de válasza AMD Power (#689) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

Mert hol szerettél volna lenni?

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#691) Revoltec.de válasza PaladiN (#687) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

értem.körülbelül erre számítottam.nemnagyon ért meglepetés.nem vagyok én sem egy kényes gyerek, de ezeket a félkész műkajákat nemnagyon díjazom.De ezexerint meglehet oldani a normális kajálást is.Nekem meg ez a lényeg.mert enni azért csak kell:Y

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#692) AMD Power válasza Revoltec.de (#690) üzenetére


AMD Power
titán

''One Country: United Kingdom!!'';)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#693) Revoltec.de válasza AMD Power (#692) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

Hát igen, ott sajna nemsok esélyed lett volna katonának lennei:(na de majd ha ezt nem is, sok mást bepótolhatsz majd odakint:RAmire eddíg vágytál ez ügyben:DNeked/nektek van már tutti időpontotok mikor mentek?

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#694) AMD Power válasza Revoltec.de (#693) üzenetére


AMD Power
titán

November elején megyek ki egy hétévégére ( nov 5.)

A ''végleges'' út az pedig úgy néz ki , hogy január 6.

Ez mind tőlem függ , hisz én szervezem illetve én találtam ki az egész mókát. Haver csak jön és kész. Persze én járok utána mindennek.....! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#695) Andie válasza AMD Power (#694) üzenetére


Andie
őstag

Nekem is azt javasolták, hogy ugrojak ki egy 7végére szimatolni, szétnézni, ismerkedni a hellyel. Veletek tarthatok? Mennyi az út (ft) ?

PaladiN : mél megy!

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#696) AMD Power válasza Andie (#695) üzenetére


AMD Power
titán

Egyedül megyek ki a hétvégére. Felölem jöhetnél de haveromnál fogok lakni!!?:F
(Aki kint él Londonban)

Kb 20K lesz a repülő és én még +100 fonttot számoltam , péntek reggeltől hétfő délutánig költő illetve kaja pénznek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#697) Andie válasza AMD Power (#696) üzenetére


Andie
őstag

Jó, hát nem akaszkodok én a nyakatokra, valami szállást csak találok (hotel, apartman?) Csak te mondtad, hogy igazából a haver nem keres munkát, csak majd te koslatsz jobbra balra szétnézni, gondoltam hátha ketten hatékonyabbak vagyunk :)
A 20k hogy jön ki repjegyre? Bármerre nézem, 35 alatt nem úszom meg. Milyen társaság?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#698) AMD Power válasza Andie (#697) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor úgy nem probléma. Aki kint van haverom ö dolgozik is meg minden , csak az aki itthon van velem ö az aki mindent rám hagy!

EasyJet: Bővebben: link

Úgy lőd be , hogy november 5. illetve vissza november 8.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#699) Revoltec.de válasza AMD Power (#694) üzenetére


Revoltec.de
csendes tag

na, ez tök jó ötlet:Rmajd beszámolót kérünk ám mindenről:Dremélem nem úgy jössz visza hogy ez tök szar:))

Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

(#700) AMD Power válasza Revoltec.de (#699) üzenetére


AMD Power
titán

Ha rajtam múlna már holnap lefoglalnám a novemberi jegyemet. De a haver még nem jelzett vissza , hogy jó-e neki a november...!:U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.