Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20451) timbookedtwo


timbookedtwo
csendes tag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy ha le van zárva a képernyőm, akkor a szinkronizálás abbamarad, és teljesen esetlegessé válik? Rendszerint ilyenkor a mailek, csetüzenetek értesítései "kötegelve" esnek be, mondjuk óránként kétszer; képernyőfeloldás után pedig azonnal.
A Deep sleep üzemmódom lehet a ludas? FR sem segített.
Wifi és mobilnet esetében sem szinkronizál a dög.
Reggel, amikor az ébresztő bekapcsolta a képernyőt, beestek az éjszaka történései. Direkt felraktam egy kis segédappot a deep sleep vizsgálatához, mely szerint az éjszaka folyamán 97%-ban deep sleep-ben volt a telefon.
Furcsa, valakinek valami tipp? Semmilyen energy saver app nincs rajta, és FR után is idiótán viselkedik. Egyik napról a másikra jött elő ez a dolog, nem tudom semmilyen rendszermódosító lépéshez kötni.

LG L9 II (D605)
4.4.2
Vodafone

(#20452) Gyb001 válasza timbookedtwo (#20451) üzenetére


Gyb001
senior tag

gondolom spórol az aksival és csak időnként csatlakozik wifire/mobilnetre

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#20453) timbookedtwo válasza Gyb001 (#20452) üzenetére


timbookedtwo
csendes tag

Valószínűleg ez történik, nem állandóan szinkronizál, de én éppen ennek az okát szeretném kideríteni, és kikapcsolni ezt a feature-t, mert másfél évig tökéletesen működött.

(#20454) aprokaroka87 válasza timbookedtwo (#20453) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a 1.5 év alatt kapot OS frissitést?
Rootolt a telefon?

(#20455) neat76


neat76
csendes tag

sziasztok!
a következö problémával kerültem szembe: egy mijue n910 tipusu dualsimes telefon átparticionálására készülök szép lassan rágom a netet. mtk 6582 soc van benne és 4.4.2 android fut rajta. sikeresen rootoltam a telefont. most szeretnék rá cwm-et telepiteni,az mtk droid toolsal.
adb driverek feltelepitve,hibakeresö bekapcsolva. elinditom a mtk droid tools-t, rádugom a telot a gépre felismeri ki ir mindent ahogy kell sárga négyzettel jelöli az ideiglenes rootjogot a telon az alkalmazás (iroot)kérdezi is hogy megadom e a rrot jogot. ahogy megadom az mtk droid tools kiirja h a készülék nem csatlakozik dugjam rá ujra. rádugom a telefonon az iroot kérdezi h megadom e a root jogot de hiába adom meg az mtk droid tools nem érzékeli a telefont ezután már. ha ujra inditom a pc-t és ujra kezdem ugyanez lezajlik. mi lehet a gond esetleg valaki tudja?

(#20456) modflow


modflow
veterán

Van két egyforma androidos telefonom, az a különbség, hogy egyiken van magyar menü, míg a másikon nin s.
Hogy tudom lementeni a full magyar rendszert és átrakni a másikra?

(#20457) jasonka


jasonka
aktív tag

Üdv Mindenkinek !

Hát ha valaki, én aztán anαß vagyok az Androidhoz.... :D
(Valami kevéske már ragadt rám tabletezésnél, de most az okostelefonoknál elvesztettem a fonalat. :O

Pár kérdés hirtelen :

- ha a "Google Play"-el felteszek egy alkalmazást megjelenik, hogy a program milyen adathozzáféréseket kér / kíván.
A felfelé vagy a lefelé mutató nyíl a hozzáférés elutasítása ?

- ha - persze csakis kellő óvatossággal és mértékkel - letiltok egy "alap programot" megkérdezi, hogy "Le akarja cserélni a gyári verzióra ?" Egyrészt nem tudom, jobb-e a gyári verzió, másrészt vadi új, garis, gyári telora ki az ördög tett rá "nem gyári" alkalmazást, ha nem a gyártó ?

- ha (létezik) 5-ös Android verzió, letöltöttem és nem tetszik (pl. túl sok, fölösleges alkalmazás van) vissza tudom állítani az előző 4-es Kit-Kat-ot ?

(Mivel garis a telom / tabletem egyelőre NEM tervezem) de ha lejár a garancia :
- érdemes root-olni ?
- lehet-e Andoidos tabletre Windows-t feltenni ? (majd egyszer...Csak mert abban jobban kiismerem magam - pl. mit hol keressek, stb.)

Egyelőre ennyi... Kérlek, okítsatok ki ! Köszönöm ! :R

[ Szerkesztve ]

Hja kérem ! A Belváros !...

(#20458) Bozek válasza jasonka (#20457) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Ha nem adod meg az alkalmazásnak a hozzáférést, akkor nem is fogja felrakni a Play.
2. Az, hogy a gyári verzióra akarod-e lecserélni, azt jelenti, hogy arra, ami eredetileg fent volt. Valószínűleg már frissítve lett a Play-ből.
3. Telefonfüggő, hogy vissza tudod-e rakni a 4-es Android-ot, azt sajnos nem tudjuk, milyen készüléked van, így nehéz válaszolni.
4. Ha saját elmondásod szerint analfabéta vagy az Android-hoz, akkor nem, nem érdemes rootolni.
5. NEM lehet Android-os eszközre Windows-t rakni (kivéve azok a tabletek, amin alapból van és dual bootos). Ha Windows kell, vegyél egy olyan telefont.

(#20459) #79335424 válasza Bozek (#20458) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az 5. pontot vitatom. Több tableten is át lehet állni a készülék Wines verziójára.

(#20460) Mr Dini válasza jasonka (#20457) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

A többiek már tökéletesen összefoglalták, viszont még annyit hozzátennék, h a "felfele/lefele mutató nyíl" egy rövid kis leírást ad az adott permissionről(jogról) tehát tömören összefoglalja, h mire való. Jogot megtagadni nem lehet. Max a back buttonnal, de akkor meg nem települ, ergo nem sokat ért az egész. :DDD

Amúgy nem kell izgulni a jogoktól, a Playen nehéz vírussal találkozni, de ha van is, azt hamar eltávolítják!
{Pl mikor kezdő droidos voltam a Taskert nézegettem, de annyi jogot kért, h inkább hagytam a csudába, mert féltem az adathalászattól... Mostmár tudom, h ez lett volna kocka életem legnagyobb baklövése! :))}

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#20461) jasonka válasza Bozek (#20458) üzenetére


jasonka
aktív tag

Kösz a válaszokat !
Az 1.ponthoz csak annyit,hogy próbaképpen több
adathozzáférést kérő proginál az egyiknél az alapból "le" nyilat "fel" -re váltottam,és feltelepült...nem értem...
OK - kösz! Megválaszoltad...🙌

[ Szerkesztve ]

Hja kérem ! A Belváros !...

(#20462) #79335424 válasza Mr Dini (#20460) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem a Gmail listája ijesztőbb, mint a Taskeré. :)

(#20463) Bozek válasza jasonka (#20461) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ja, hogy arra gondolsz. Én csak az elutasításra koncentráltam. Az a nyíl csak kinyitja/becsukja a részleteket, semmi köze nincs az engedélyek elutasításához.

(#20464) EnergyCoke


EnergyCoke
tag

Sziasztok! Nemrég vettem egy Vodafone Smart Prime telefont ma gondoltam felrakok valami mászkálòs játékot (gangstar vegas;gta) áthelyezgettem az eddigi appokat sd kártyára , de nem lett több helyem mivel a telefon saját memóriájára pakolta ugyanúgy:( Android 5.0.2 van rajta. Valami megoldás vagy app van erre?

[ Szerkesztve ]

Xbox One,Huawei P9 lite 2017

(#20465) air válasza EnergyCoke (#20464) üzenetére


air
nagyúr

Csak rootolás után van.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20466) Dolby


Dolby
senior tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm talált egy Z3c, vélhetően svéd telefont (szigetes ügy lehet). Valahogyan meg lehet esetleg tudni valamilyen kontaktot a telefonról, ha nem tudja feloldani a képernyőt? Rendőrségre nem szívesen adná le, abból nem lesz semmi vélhetően...

Köszi

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#20467) timbookedtwo válasza aprokaroka87 (#20454) üzenetére


timbookedtwo
csendes tag

Nem rootolt a telefon, és volt frissítés (4.3->4.4), majd mégegy, de akkor csak a build változott.
Ezekhez nem tudom kötni a probléma keletkezését sajnos, valamikor a KitKat korszakban kezdődött, és a nem olyan régi apró frissítés nem tette rendbe.

(#20468) modflow válasza modflow (#20456) üzenetére


modflow
veterán

Valakinek ötlet???

(#20469) Mr Dini válasza Dolby (#20466) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Sajnos feloldásig nem tudsz belőle kiszedni infókat, hacsak nem volt rootolt a teló és az adb nem vollt engedélyezve zárolt képernyőn (is).

Csak úgy tudod felnyitni, ha először cwm-et raksz rá, majd onnan "flasheled" az Aroma file managert, vagy szintén adb-n törlöd a /data/system/*.key-t.

De ezt a tulajdonos hozzájárulása nélkül nem csinálhatnád meg, a másik meg, h garanciavesztést okoz.

2. Sim kártya nem kér PIN-t? Mert akkor HA nem kér, tedd be másik telóba, nézz utána vannak-e rajta névjegyek.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#20470) Dolby válasza Mr Dini (#20469) üzenetére


Dolby
senior tag

Sajnos kér. Akkor ez vélhetően bukott teló szegénynek :-/

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#20471) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Mi lehet az oka, hogy nem találok a neten egy root nélkül telepíthető Lg launchert, az Lg mókolta úgy, vagy nem foglalkoznak vele a fejlesztők? Xperia Z3, HTC sense launchereket találtam, kipróbáltam, működik, csak Lg-t nem. Esetleg nincs valakinek ilyen linkje? Szétgugliztam már az agyam.
Előre is köszi! :R

Maine coon

(#20472) Bozek válasza Dolby (#20470) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vidd be a rendőrségre, vagy a Sziget-en a talált tárgyakhoz. Ennél többet nem tehetsz. Ha svéd, akkor valószínűleg nem 1 napra jött.

[ Szerkesztve ]

(#20473) Dolby válasza Bozek (#20472) üzenetére


Dolby
senior tag

Nem én találtam, mivel nem tudtam segíteni, én is ezt tanácsoltam.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#20474) Mr Dini válasza Dolby (#20470) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

De nemcsak a simen lehetnek névjegyek, hanem a telefonmemóriában is, úgyhogy nem bukta még.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#20475) kippedli


kippedli
tag

Van egy kis gondom a rendszerrel. 10.óta nem menti a hívás előzményeket. Hívnak, nem fogadom akkor jelzi a főképernyőn de az előzményekben nem. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#20476) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szevasztok!

A Taskert beraktam a romomba, mint system app. Első kérdésem ezzel kapcsolatban, h market linket kell hozzáadnom? Ha igen hogyan? Vagy ne csináljak semmit, mert a Play tudja, h megvettem és frissíthető marad?

2. A taskjaim stb szeretném, h egy reset után is bent legyenek. Ezt úgy tudom megtenni, h a data/data alól kimásolom a romba a Tasker mappáját, beírom az updater scriptbe azt ennyi?

Előre is kössz! :R

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#20477) amulet


amulet
senior tag

Sziasztok, megjelent egy jel a tableton, és bekapcsolás után kikapcsol. Samsung galaxy tab 2
Mi lehet ez az áthúzott karika?

(#20478) modflow válasza amulet (#20477) üzenetére


modflow
veterán

A szellemirtók jele szellem nélkül. Szerintem. :)

(#20479) AtHoS válasza amulet (#20477) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mondjuk nem tablet estén, de telefonnál - android 5.1.1 - találkoztam az ikonnal, ami a telefon esetében a néma üzemmódot jelzi

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#20480) Deck válasza amulet (#20477) üzenetére


Deck
titán

Néma üzemmód.

PS5

(#20481) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sziasztok!

Sztem már nem lesz éjjeli bagoly, aki gyorsan tudna valami megoldást az alábbiakra, de ha mégis annak nagyon tudnék majd örülni.

Adott egy LG E440 telefon, aminek szoftverét még július végén újrahúztam mert gondok voltak a telefonnal. Szépen is működött minden, de az elmúlt pár órában teljesen megbolondult a telefon. Az alkalmazások sorban álltak le random időben. Leállt nem egyszer a poweramp, smart launcher, google szolgáltatások, stb. stb.
Gondoltam egy telefon kikapcsolás és újraindítás talán helyreteszi.
A gondok ezután kezdődtek: A telefon egyszerűen nem akar az istenért sem elindulni. Bejön a kis LG logó a biriribim zenéjével együtt, picit tölt. Aztán újrakezdi :W :W :W És ezt vagy tízszer egymás után.
Valamiért nem akar bebootolni a telefon. Vajon mi kínja van már megint, amikor kb két hete húztam újra az egész szoftvert a hivatalos programmal. Lehet, hogy rövid időn belül új telefon után kell néznem, és max söralátétnek lesz már csak jó a készülék? :F
Egy újabb 243653673. számú reset még helyrerakhatja, de már nem nagyon van kedvem ezzel foglalkozni, és inkább valamivel kipihentebben esnék neki a probléma megoldásnak, már ha még lehet erre valami megoldás.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#20482) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Picit jobban megnézve a dolgokat, valószínűléeg a bootloop jelenség áll a dolgok mögött, és azért nem bootol be a telefon.
Amit kicsit furcsállok, mert a teljesen gyári szoftver van rajta. Nem is piszkálnám már meg semmilyen főzött romocskával, meg miegymással. Mert már eléggé instabil tud lenni a telefon.
Egy kommentben olyat olvastam, hogy a bootloop jelenség elvileg CPU vagy RAM hibánál is előfordulhat, azaz egy belső összetevő sérülése miatt nem áll fel a rendszer.
Ha tfh. a RAM halt el benne akkor már kuka? És egy esetleges ram hiba is választ adhatna arra, hogy miért álltak le az alkalmazások egymás után.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#20483) #79335424 válasza LyonnaisFan1 (#20482) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az nem kérdés, hogy ez bootloop. A kérdés az, hogy be tudsz -e lépni recovery módba és ha igen, akkor ott milyen lehetőségeid vannak.

(#20484) atosan válasza LyonnaisFan1 (#20482) üzenetére


atosan
addikt

Innen leszeded a tipusnak pontosan megfelelő szoftvert, KDZ-vel újrahúzod, az egész eljárás menetét megtalállod a G3 topikösszefoglalóban. Ha megy a download mód, nagy valószínűséggel nyert ügyed van.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#20485) edelenyberes


edelenyberes
csendes tag

Sziasztok
Biztos volt már róla szó korábban, de sajnos nem találtam meg, hogy Lollipopban - ha eredetileg nem látszik ez a lehetőség - akkor hogy tudom preferált tárhelynek beállítani az SD kártyát?
Idol3 esetén sajnos nem látok ilyen lehetőséget a Tárhely menüpont alatt, de valahol mintha azt olvastam volna, hogy TC-ben esetleg "meg lehet mutatni a telefonnak a kártya elérési útját" és úgy átállítható.
Elég vacak így az egész, hogy 2 giga szabad hely marad csak minden lényeges dologra (filmek, zenék stb. nem tartozik bele). Tudnátok nekem segíteni ebben a problémámban?

(#20486) atosan válasza edelenyberes (#20485) üzenetére


atosan
addikt

Szia, Nekem.Voda smart prime 6 van, amit az Alcatel gyárt, ott az alkalmazások/folyamatban résznél a jobb felső sarokban a menü pöttyökre rákatt és ott van a preferált telepíttési hely. Aztán hogy ez az Idolnál is így van e, nem tudom, egy próbát megér.

Maine coon

(#20487) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Sziasztok. Valaki le tudná írni pontosan, hogy hogyan lehet behozni a CWM-et? Amikor rádugom a PC-re és adb-n kereszül felteszem fastbootban és (ott, akkor) a recovery menüre nyomok akkor behozza. Ellenkező esetben ha a fastboot-ból a recovery-re nyomok akkor a droid jelenik meg piros háromszöges felkiáltójellel majd betölti a rendszert.
Tudtommal a CWM-et csak egyszer kell felrakni és bármikor behozható. Ha ennek így kell működnie akkor elnézést a kérdésért. Köszi előre is a segítséget.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#20488) Mr Dini válasza Freeman007 (#20487) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Először is az adb és a fastboot két külön dolog.

Fastbootban csak úgy indítod a recoveryt, h boot recovery.img? Mert akkor máshogy nem tudod indítani, mivel nem az a recovery van fent, azt csak ideiglenesen bootolod. Ha már felraktad akkor bekapcsoláskor játszani kell a hangerő gombokkal, mert ez afféle ahány eszköz annyiféle megoldás... :DDD (ha mondassz egy konkrét eszköznevet, utánanézek)

2, megoldás a futó rendszerben engedélyezed az USB hibakeresést és kiadod utána az adb reboot-recovery-t.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#20489) Freeman007 válasza Mr Dini (#20488) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Kábel nélkül szeretném megoldani a dolgot.
Nexus 4 5.1.1 LMY47V
Fastboot-ban beírtam, hogy: "fastboot flash recovery recovery-clockwork-touch-6.0.4.7-mako.img"
és ezután tudom elindítani.
Azt hittem, hogy ilyenkor felteszi, de akkor ezek szerint nem.

szerk: a 2. megoldás működik, eddig úgy csináltam.
Ja, nem szeretném rootolni a telót.

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#20490) Mr Dini válasza Freeman007 (#20489) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ha kábel nélkül szeretnéd, akkor a terminal emulator az embered programod!

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#20491) osszaki


osszaki
tag

Sziasztok!

Régi Samsung Galaxy S2 -et megtartottam, és be-be kapcsolom, sose tudni mikor kellhet még.

A problémám az, hogy kiírja a telefon, hogy nincs szabad terület a frissítéseknek.

Az eszközmemóriánál ez van:
1,97 GB össz - 1,3 GB alkalmazások, szabad terület 209 MB.

DE belső tárhelynél meg azt írja, hogy szabad terület 6,21 GB.

Most akkor mi a gond, miért nem használja a 6,21 GB helyet? oO

Köszi előre is a segítséget.

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#20492) Oldman2 válasza osszaki (#20491) üzenetére


Oldman2
veterán

Mert a kettő nem ugyanazt a célt szolgálja.

Az 1,97GB méretű az a /data, ahová az appok települnek, a másik pedig pl. ahová a képek és videók (ha jól emlékszek, ez a /sdcard alatt látható).

Amennyiben a /data alatt 10% alá kerül a szabad hely, előáll a most szóvátett helyzet.

Jó cucc ez az Android!

(#20493) Mr Dini válasza osszaki (#20491) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

A belső tárhely a zenéknek/fotónak (médiának) illetve az obb-k tárolására van. Az alkalmazások (data) partíciót kéne szabadítgatni, vagy ha van root és 2. partíció Link2SDvel rátrükközni.

Szerk.: Elkéstem.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#20494) osszaki válasza Mr Dini (#20493) üzenetére


osszaki
tag

Akkor pl. egy SD kártyával, az áthelyezhető appokat arra átrakva, megoldódnának a gondok?

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#20495) Freeman007 válasza Mr Dini (#20490) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Köszi.
Bár a kábel nélkül dolgot úgy képzeltem, hogy a CWM-et indítsa fastboot-ból alapértelmezetten a recovery. Nem tudom, hogy ilyen megoldható-e.
Ez a leírás megoldotta a problémámat, ehhez kellene a CWM. Momentán ha besz..rik a kijelző akkor haza kell mennem, adb reboot, fastboot, CWM.img és a telóról upload a zip-et.
Azt szeretném, hogy a 3 gombos fastboot indítása után a CWM jöjjön be a recovery-re és onnan már meg tudom adni a upload.zip helyét. Ez csak addig kellene amíg megjön az új kijelző-digitizer.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#20496) LyonnaisFan1 válasza #79335424 (#20483) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszi!
Ezt a Recovery modeot hogyan varázsolhatnám elő? :D

atosan:

Köszi neked is! A leírások alapján megpróbálom, ennél rosszabb a telefon már úgy sem lehet.
A firmwarek letöltésénél viszont elakadtam, ezt V10A LGE440 3153 próbáltam leszedni, de not found felirat fogadott végül a letöltési helynél. Lehet, hogy én lennék béna, hogy a firmwaret nem tudom leszedni? :W
Update: az alábbi vélhetően cseh (?!) nyelvű kdz filet már el kezdhettem tölteni:
CZE/CZECHO V10D LGE440
Megnézem ezzel. Ha cseh nyelvű lesz, hát cseh nyelvű lesz. Valahogy más nyelvre csak át tudom váltani. :F

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#20497) atosan válasza LyonnaisFan1 (#20496) üzenetére


atosan
addikt

Semmi gond, észre sem fogod venni, hogy cseh, mivel mind eu régió, bármely országot választod, rögtön a beállításoknál magyar lesz. Az Lg F60-ra tettem már fel cseh, lengyel, osztrák, svájci romot is. Jó, azért valami ázsaival nem próbálkoznék :)

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#20498) LyonnaisFan1 válasza atosan (#20497) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Akkor ha sikerül nem lesz gond.
Odáig már eljutottam, hogy a hangerő fel le egyszeri nyomásával és az usb csatlakozásával előhoztam a download (?!) módot, ami az összefoglalós képhez képest erősen eltér. Mert csak az LG logo látható nálam, meg a download mode kiírása a bal alsó sarokban.
Valószínűleg a DM a 4.1.2 androidnál úgy néz ki, ahogy leírásra került. Ezután elvileg jöhetnek a további lépések.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#20499) atosan válasza LyonnaisFan1 (#20498) üzenetére


atosan
addikt

Na, akkor van rá esély, hogy helyre rázkódik, drivereket is gondolom megtaláltad. Ha majd elindíttod a rendszert, ne csodálkozz, hogy a flesselés a pc-n már 20-30 százaléknál jár, mire a telón elindul, később utoléri, sőt meg is előzi. Töltés azért legyen az aksiban.

Maine coon

(#20500) LyonnaisFan1 válasza atosan (#20499) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az esély megvan rá, de sztem ez egy lentebbi képtől ez esélytelenné vált.
A FlashToollal csinálni akartam egy Normal Flasht, de miután a software upgrade folyamat volt folyamatban megállt 5%-nál, és az alábbi errort dobta:
[link]

Mit csinálok rosszul? Már ha csinálok egyáltalán? Vagy a telefonnak van végleg game over :W

Kezdek elkeseredni, hogy a megmentő akció nem akar sikeres lenni. Lehet inkább veszek egy Sony E4-et újonnan, de akkor majdnem el is megy a másra szánt pénz :F

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.