Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99951) Laza... válasza #45553408 (#99945) üzenetére


Laza...
addikt

Nem a Clean master a sz@r, hanem user error van. Nem kell mindent ész nélkül nyomogatni és akkor nincs vele semmi gebasz (sőt)

Never give up!

(#99952) Graphics válasza Laza... (#99951) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tudom, messzire kerulom...

Feldobalj a hulye reklamjait. Egy, bloatware , sz.r program szerintem..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#99953) Terentius válasza Graphics (#99952) üzenetére


Terentius
őstag

Használj reklámblokkolót és nem dob fel

Poco F5 12/256 Gb

(#99954) KurtCobain válasza Zeki (#99944) üzenetére


KurtCobain
őstag

CCleaner, SD Maid pl.

Mmm'kay?

(#99955) Jakuu válasza Graphics (#99949) üzenetére


Jakuu
őstag

Sok-Sok gyari nem tudja az akkukimelo toltest.

(#99956) Slukkica válasza Laza... (#99951) üzenetére


Slukkica
őstag

Veled érték egyet.
Ésszel használva jó program. Mondjuk én havi egyszer futtatom a saját szokásaim szerint, egyébként fel sincs telepítve. :)

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#99957) janaman01 válasza Laza... (#99951) üzenetére


janaman01
addikt

ja , ha nem megy a foci , nem a lasztit kell lecserélni...mondjuk én egyszer felrakom egy hónapban kitakaritom a szemetet aztán delet :D reklám nálam sincs...profiknál ez már nem kérdés khmmm.. :D :D
de most nem magamra gondoltam( én még csak félprofi vagyok ) :))

Slukkica mintha én irtam volna :C

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#99958) Graphics válasza Terentius (#99953) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem akarok mindwnt szart feltelepiteni. Neha eleg maga a rendszer is. Na de off.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#99959) RVR400 válasza Slukkica (#99956) üzenetére


RVR400
veterán

És valójában milyen előnyét veszed észre? :D

(#99960) Slukkica válasza RVR400 (#99959) üzenetére


Slukkica
őstag

Előny semmi. A Cache törlésre és egyéb szemét eltávolításra használom. Ha folyamatosan fenn van és fut akkor több a kár mint a haszon!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#99961) punky10


punky10
addikt

cashe-törlésre én is használtam a CleanMastert.Régóta.Sokáig nem is volt vele semmi probléma, bár észrevettem, hogy egyre több helyet foglal.Nem érdekelt, mert még tette a dolgát.Azután egyszer üzent, hogy nem használt programokat észlelt, törölni kellene.Megnéztem mik azok.A Nova launcher és az Opera Classic volt.Az alapértelmezett launcher, és a legtöbbet használt böngésző... :)
Ekkor megingott a bizalmam.Még 1-2 hétig türelmesen használtam, de egyre gyakrabban akart önállósulni, hülyeséget csinálni, és már nem úgy tette a dolgát, mint régebben.Töröltem, és azóta sincs semmi problémám, megvagyok nélküle.Lehet, hogy régebben sem lett volna létfontosságú, csak jobban éreztem magam, hogy takarítom a RAM-ot.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#99962) KTU válasza Slukkica (#99960) üzenetére


KTU
addikt

Cache törlés

Ezt tudja a Link2SD is, akár automatán, x MB felett.

A többit meg szeretem én eldönteni hogy mit törlök. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#99963) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Ilyen takarításokat nálam a twrp csinálja, és az csak azt törli le amit én akarok és még a ramot sem zabálja...:DDD

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#99964) #79335424


#79335424
törölt tag

Hogy ti milyen varázslatokat használtok! Nálam semmi ilyen nincs, oszt megy. Ha törölni kell vmit, arra ott a fájlkezelő. Úgy tudom, hogy pont ilyesmire találták ki.

(#99965) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Szeretnék kérni egy kicsi segítséget.Lenne egy Zte nubia z5s telom,"van" rajta cwm és csináltam egy mentést.Rá telepítettem egy új romot(csak belső sd van) és abban nem volt magyar nyelv,vissza akartam állítani,de fél úton benyögte,hogy sérült data.Most jelenleg bootlopol a telo és nem tudok másik romot telepíteni így.Persze ráadásként most le is merült.Merre,hol tudnék "okosodni"?Vagy valaki tudna segíteni?Előre is nagyon köszönöm.Most jelenleg nincs is telom. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#99966) WOT-H-A-C válasza laci laci (#99965) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Otg képes a nubia? Ha igen akkor pendrivera másolj romot és onnan telepítsed.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#99967) laci laci válasza WOT-H-A-C (#99966) üzenetére


laci laci
addikt

Sajna le is merült...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#99968) WOT-H-A-C válasza laci laci (#99967) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Hát akkor tedd töltőre az istenre kérlek.... addig keress egy romot és másold a pendrivera., de még mindíg nem árultad el , hogy otg képes e.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#99969) laci laci válasza WOT-H-A-C (#99968) üzenetére


laci laci
addikt

Otg képes,de mivel bootlopol így nem tudom tölteni,mert nincs rajta rom.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#99970) WOT-H-A-C válasza laci laci (#99969) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ne akard bekapcsolni csak toltsed kikapcsolva majd ha mar eleget volt tolton akkor inditsad recoveryben, es pendrive rol rakd fel a romot.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#99971) laci laci válasza WOT-H-A-C (#99970) üzenetére


laci laci
addikt

köszönöm.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#99972) WOT-H-A-C válasza laci laci (#99971) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nincs mit, egyenlore ne aggodj... :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#99973) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

Visszaolvasgatva látom, hogy többen tűzzel-vassal tiltakoznak a CleanMaster használata ellen. Nem egészen világos, hogy miért? Kb. másfél éve használom az azóta nálam előfordult telefonokon (és ROM-okon) és semmi "rossz szándékot" nem tapasztaltam vele kapcsolatban.
Lehet ezt úgy használni, hogy azt teszi, ami a dolga és ami nekem is tetszik. Nálam még nem törölt le tudtom nélkül appot, nem takarított ki értékes adatokat.
Kivétel erősíti a szabályt. Én azok táborát erősítem, akinek megfelel a CleanMaster működése. A Play szerint a telepítések száma 100 000 000 – 500 000 000 közötti. Ez pedig nem kevés. :N

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#99974) #79335424 válasza Sanyesz. (#99973) üzenetére


#79335424
törölt tag

Eclair óta droidozok és soha nem volt telepítve ilyen törlő izé. Ez a tapasztalat némileg megkérdőjelezi bennem a szükségszerűségét.

(#99975) junkpod válasza Sanyesz. (#99973) üzenetére


junkpod
nagyúr

A sz@rt is legyek milliárdjai nyalogatjak, én mégse kívántam meg.
Windowsra meg jó lenne, de androidra oly felesleges bármi ilyen torolgetes. Csak szivatod vele a rendszer memoriakezeleset.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#99976) Sanyesz. válasza junkpod (#99975) üzenetére


Sanyesz.
őstag

"A sz@rt is legyek milliárdjai nyalogatjak, én mégse kívántam meg." Remek hasonlat. :U

Én nem azt mondtam, hogy szükségszerű telepíteni. Aki eddig is megvolt nélküle, neki nem fog hiányozni. Én azt írtam, hogy nekem (és pár barátomnak, akik használják) nem okozott még kellemetlenséget.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#99977) Graphics válasza Sanyesz. (#99973) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Persze, mert még az is letölti, aki azt se tudja mire való...

Mint anno, mindenki tudott XP-t telepíteni... Csak se driver, se beállítás .. Én nem használom, egy adott rendszert létrehozott egy gyártó, a saját programjaival , ebben látok rációt.

Lehet mondani, hogy user-error van, mert nem kell rámenni a reklámra amit feldob... De most ott van JóskaNéni, aktívan azt se tudja mi az a gmail... Bejön neki egy ilyen reklám, hogy oh hát szüksége van erre az alkalmazásra mer'bizony jobb lesz....

És letölti, ,aztán abban van megint egy reklám, letölti... És végül, lesz egy telefonja, agyon telepítve :)

Lehet maga a program überfas.a , JóskaNéni viszont user, aki bizony nyom néha egy errort.

És természetesen lehet még összeesküdözni is... :D Kínáé a jövő , meg a Clean Master is.

De lehet már bekeverem a CM Security-vel...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#99981) Jakuu válasza junkpod (#99975) üzenetére


Jakuu
őstag

Majd ha te is legy leszel, akkor gyere vissza es zummogd el mennyire kedveled, de most egy android approl van szo es homo sapiens formaban fogyasztasz.

(#99982) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok, kicsit off

Gyakorlottabbaktól kérek kis segítséget egy ismerősömnek.
Nem találok tempered glasst egy ZTE 5.7 grand memo-ra
ez a verzió

(#99983) aytukabozs


aytukabozs
addikt

Nem tudom mennyire reprezentatív minta a nálam és a családban megfordult ~15 droid, de ezek egyikén sem volt puceváló app, és köszönik jól szuperáltak.
Ha valami appak túl nagyra nőtt a cache használata azt töröltem, a többit meg intézte a rendszer. Úgyhogy

+1 arra hogy nem kell a cleanmaster

Ben-ga

Nem feltétlen van hozzá, a slágertelókhoz gyártyák, az meg nem annyira volt az.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#99984) Dhampir válasza aytukabozs (#99983) üzenetére


Dhampir
félisten

Néha SD Maid-et használtam, jópofa alkalmazás volt.

(#99985) aytukabozs válasza aytukabozs (#99983) üzenetére


aytukabozs
addikt

"gyártyák"??? :Y
Huh, az első kávé előtt nem szabad fórumoznom :P

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#99986) alázógyík válasza aytukabozs (#99985) üzenetére


alázógyík
őstag

gyertyákat akartál, úgy nem olyan gáz..... ;]

(#99987) ben-ga válasza aytukabozs (#99983) üzenetére


ben-ga
tag

hátha valaki ügyesebb, mint én :)
ha tempered nincs, akkor fólia is jó lenne neki

(#99988) junkpod


junkpod
nagyúr

Visszatérés on-ba. Asszem belevagok egy pink elephone G4-be. Tudtok javasolni EU-ból megbízható szallitot? Tudom árban hasonló lesz de nem akarok 1 hétnél többet várni.

Box's don't touch!

(#99989) janakbacsi


janakbacsi
őstag

jiayu f2 készülék mennyire javasolt?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#99990) Graphics válasza janakbacsi (#99989) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel tök új, így passz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#99995) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Sajna nem nagyon találok a zte nubia z5s-hez gyári flashtoolt.Sajna a telom vagy megfeküdt,vagy lemerült és most nem tudom újrahúzni.Rom cserénél(volt mentésem cwm)nem lett jó és visszaállításnál sérült volt a mentés és most elakadtam."Sajna" fix akku és sd.Tud valaki segíteni,előre is köszönöm?Persze privátba,ne legyen off. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#99996) fateless válasza maggi1886076 (#99994) üzenetére


fateless
veterán

Na jó, a filmes topic-on kívül az ilyen helyeken is van értelme... De ez ritka, mint a fehér holló

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#99998) b0bcat


b0bcat
addikt

Jól látom, hogy csak az ájfón topik népszerűbb ennél a miénknél? ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#99999) beg válasza b0bcat (#99998) üzenetére


beg
veterán

Igen.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#100000) beg


beg
veterán

Bocsánat a dupláért, de mindig is szerettem volna, hogy legyen egy kerek szám :DD

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.