Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99401) fateless válasza kzkz (#99394) üzenetére


fateless
veterán

Hmm, N3 Plus hol kerül 50k-ba EU boltban vagy 40k-ba kinti boltból? Annyiért engem is érdekelne. Inkább a kinti boltból...

Old Gyfland
Igen, ha presell, akkor még nincs készleten - bár nem egyszer akkor sincs, ha már azt írják, hogy "in stock" :(((

Úgy látszik, náluk ilyen sokat romlott a dollár, hogy a 231EUR az 320USD
Egyébként a magasabb áron kapnád meg...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#99402) Graphics válasza Old Gyfland (#99400) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megmondom őszintén én 232 Euro-ért nem ezt venném, hanem akkor már pl egy Lenovo P70-est, vagy egy ZTE Blade S6-ot..

A THL 2015 pedig még Pre-sell....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#99403) dudikpal válasza fateless (#99401) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Páran innen rendeltük.

Ha rákeresel a hozzászólásaimra, akkor találsz egy kuponkódot, amivel 144,9$ lesz az ára.

(#99404) kzkz válasza fateless (#99401) üzenetére


kzkz
őstag

140$*270*~1,3=~50e everbuying
Promotion Code Offers : 12% Off

[ Szerkesztve ]

(#99405) tahepa


tahepa
senior tag

(#99406) b0bcat válasza kzkz (#99404) üzenetére


b0bcat
addikt

A dollár már régen nem 270 Ft... :(

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#99407) kzkz válasza b0bcat (#99406) üzenetére


kzkz
őstag

hát ha március elseje régen volt, akkor tényleg. akkor is megáll 50e-ben (vám/áfa) az a 840Ft már gondolom mindegy

[ Szerkesztve ]

(#99408) Graphics válasza kzkz (#99407) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

1820 FT az , nem 840 :) ha pontosak akarunk lenni. a végösszeget áfázzák általában.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#99409) Zeki válasza fateless (#99384) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, kellemes kézben tartani a telót. Kár hogy szilikon tok még nincs hozzá.
Az elemlámpa rázós bekapcsolás nálam mükszik, nyilván nem árt begyakorolni. :) jobbra-balra-jobbra, stop. És világít is. :)
Sőt, a felső hangerőgombos mirror trükk is mükszik.
A másik kamerás trükk is megy, ahol a hátsó kamera lesz aktív

A többit nem próbáltam
Sajnos a nyalóka még új a programozóknak, így csak a skype épülne be a tárcsázóba, más voip program nem.

(#99410) RVR400 válasza Zeki (#99409) üzenetére


RVR400
veterán

Biztos nem röhögnék, ha valaki így kalimpálna az utcán a telójával. :DDD

(#99411) Zeki válasza RVR400 (#99410) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez hülye vagy beteg?
:)

(#99412) wwenigma válasza Zeki (#99409) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Megrendeltem en is...kar hogy nem magamnak. :O

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#99413) Atomcsirke válasza fateless (#99384) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

"Atomcsirke - hamarosan írok a P6000-ről is..." :R

Amennyire lehet, utánaturkáltam a neten, állítólag az akku az egyik gyenge pontja, a másik - mi más is lenne - a kamera! :U
Az akkut amúgy marhára nem értem, ehhez a SoC / kijelző pároshoz a 2.700 mAh korrekt párosítás lenne, elvben. Ergo vagy a valódi kapacitása nem annyi, vagy valami szoftveres elcseszés vala!

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#99414) Sas madár


Sas madár
őstag

A kétkedők ha erre járnának :)
[Hol tartanak a kínai mobilok.]

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#99415) fateless válasza Atomcsirke (#99413) üzenetére


fateless
veterán

Dupla

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#99416) fateless válasza Atomcsirke (#99413) üzenetére


fateless
veterán

Én nem tapasztaltam akku gyengeséget. Messze jobban bírja, mint pl a ZTE Blade S6...
Most 91%-nál benyomtam neki egy "és megont dühbe jövünk' youtube videót, hadd csiporogjon a háttérben, aztán egy óra múlva leállítom, meglátom, mennyit merül (kijelző nagyon erős fényű, felhúztam úgy 45%-ra, de akkor az már bőven elég).

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#99417) FіkuszKukіsz válasza Atomcsirke (#99413) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Semmi baja az akkunak. Tökéletes az üzemidő.

Romanes eunt domus

(#99418) zolipapa66


zolipapa66
tag

Ezen jót nevettem :)

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#99419) fateless válasza Atomcsirke (#99413) üzenetére


fateless
veterán

Eddig 25 perc telt el és 7%-ot csökkent az akku 91-ről 84%-ra. Ez kb 6 órás wifin keresztüli youtube videózást jelent. Azért majd megnézem egy óra után is...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#99420) Atomcsirke válasza fateless (#99419) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Nincs okom nem hinni nektek, lévén nektek van a kezetekbe ilyen készülék, nekem meg nincs! :DDD

Akkor már csak a kamera kérdéses. A tesztfotókon tán az élesség-problémák voltak a legzavaróbbak, a többi csak a "szokásos" csájnafón kamera-nyűg.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#99421) fateless válasza fateless (#99419) üzenetére


fateless
veterán

65 perc youtube videó -19% (meg közben 3 rövid email)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#99422) Atomcsirke válasza fateless (#99421) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Mindeközben a fényerő 45%-on? Dulva! :DD

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#99423) stmiklosi válasza zolipapa66 (#99418) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!

Máig sajnálom, hogy 3-4 éve azt adtam le a cégnél.
Az egy klasszikus telefon, máig tökéletes lenne (volt is, amig leadtam), nem véletlen élesztik újra.
Még tán vennék is, de az már nem Nokia.
Kinézetért meg nem adok pénzt.
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#99424) v-man válasza Atomcsirke (#99413) üzenetére


v-man
őstag

Ulefone Be Pro 2600 mAh-s, tegnap 5 óra 10 perc képernyőidővel (vegyes használat: böngészés, fb, instagram, telefonálás, voip telefonálás, játék és ebook olvasás) ment töltőre a nap végén 19%-os állapotban.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#99425) b0bcat válasza v-man (#99424) üzenetére


b0bcat
addikt

A jack problémára sikerült kieszelni valami megoldást? (BT headset például? :DDD)

Mennyire gyors ill. gürdülékeny a működése? Tök alap (stock) 4.4-es Android van rajta, ugye? Magyarul tud "rendesen"? :)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#99426) kzkz


kzkz
őstag

Van valakinek Elephone G4-e?
UGye ez 4GB ROM-os csak, és ebből ha használható mind a programok tárolására. Van valami trükk, hogy minden az SD-re menjen alapból, és a belsőt ne használja?

(#99427) cappa72 válasza kzkz (#99426) üzenetére


cappa72
nagyúr

A programok alapesetben a z ún belső tárhelyre települnek (/data partíció)
Utána szokott lehetőség lenni arra, hogy áttenni sd-re alkalmazásokat ha az engedélyezett; vagy link2sd alkalmazása jöhet még szóba.

Azonban nem értem, hogy mire jó "megkímélni" az adatpartíciót a programok telepítésétől, hisz pont arra való, hogy oda települjenek.
Ha pedig valamilyen egzotikus felosztású a 4GB ROM, akkor - lévén mt6582 - átszabható a tárhelykiosztás.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#99428) kzkz válasza cappa72 (#99427) üzenetére


kzkz
őstag

:R

(#99429) Vjankovics82 válasza Vjankovics82 (#99258) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Valaki?

(#99430) cappa72 válasza Vjankovics82 (#99429) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha nem segítenek a windows-os programok, illetve a framaroot sem, akkor 2 lehetőséget látok:
1, insecure kernel -> ezzel adb-n keresztül már teljes root elérés van (ha támogatja a fastboot-ot a gépsárkány, akkor az insecure kernelt feltenni kb. 1 perc.)
2, CWM + root-oló zip. (Itt vagy keresel, vagy kérsz CWM-et hozzá), a root-oló zip pedig itt

Természetesen az 1, és 2, megoldáshoz kell a readback mentés.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#99431) KTU válasza Vjankovics82 (#99258) üzenetére


KTU
addikt

root
örüJJé
:)
Csak erre rákerestem :U :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#99432) zolipapa66


zolipapa66
tag

[Itt is írnak az Ulefone jack problémáról.]

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#99433) v-man válasza b0bcat (#99425) üzenetére


v-man
őstag

Nincsen BT headsetem, nem is akarok venni, a VOIPozáshoz nem igazán jó, meg egyébként is jobb szeretem a kábeles minőséget :)
Egyelőre annyira jutottam velük, hogy küldenek egy sajátmárkás headsetet, de adapterre még nincs megoldás.

4.4.4 van rajta, rendes magyar, 1-2 menüpont angol pl. gesture sensing
"csirkelábas" kínai appok nem voltak rajta egyáltalán, egy db webshopos app-ot tett rá a gearbest, ahogy olvastam azt szokták rátenni a náluk vett telókra, de egyből töröltem is.

A működésére nincs panaszom, gyors, gördülékeny.

A fotók minőségével nem vagyok kibékülve, ill. a jack csati ami elkeserít, egyébként tetszene.

Egyébként mától elérhető az Ulefone Be Pro coolicool EU raktárból is (197 dodó az indulóár), valamint az Elephone P6000 (182) is!

(#99432) zolipapa66: ha jól értem a fordítót, itt is késes faragást írják megoldásnak :O

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#99434) b0bcat válasza zolipapa66 (#99432) üzenetére


b0bcat
addikt

És te ebből mit hámoztál ki? Mert én még a Gugli fordítóval sem értem sajnos. :(

@v-man: Köszi az infókat! ;)

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#99435) zolipapa66 válasza b0bcat (#99434) üzenetére


zolipapa66
tag

Igen faragni kell......

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#99436) v-man válasza zolipapa66 (#99435) üzenetére


v-man
őstag

Van itthon jópár kínai fülesem, még az előző telóm miatt vettem egy csomót, mivel kb ugyanebben a folyóban voltam 2013-ban is, arra végül az OMTP-CTIA adapter lett a megoldás.
Most végigpróbáltam megint az összeset, persze egyik se jó.
Viszont ezeket nem sajnálnám megfaragni, de akárhogy is nézegetem, nem a műanyag rész az ami kilöki magát, hanem maga a csatlakozó rövidsége, így egyszerűen nem is értem ezt a faragási mizériát, szerintem semmivel nem leszek előrébb ha levágok így a műanyagból, de majd kipróbálom jobbhíján.

Szerk: Itt van is egy kép, úgy látom ezen is a csatlakozót magát faragták, de ehhez már valami célszerszám is kellene :D

Mivel a lassan érkező Pistonnal szeretném alapból használni, veszek valami rövid hosszabbítót hozzá és akkor azt kell átalakítani csak.

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#99437) Bendegúz98 válasza v-man (#99436) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Ez meg egy muszeresz eszterga
Lehet elkezdem gyartani :)

(#99438) bocitanya


bocitanya
csendes tag

Fényképezéskor csak zöld képeket csinál. Kamerázáskor tökéletes. Ez miért van??(Szoftver hiba??)Snopow M8.Esetleg valami HELP :R :R :K részemre??

(#99439) zolipapa66 válasza bocitanya (#99438) üzenetére


zolipapa66
tag

Másik app-al is zöld?

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#99440) bocitanya válasza zolipapa66 (#99439) üzenetére


bocitanya
csendes tag

Tökéletes a telefon minden fél fajta módban módokban csak ha fényképezni akarok akkor zöld képet csinál... :Y :Y

(#99441) aytukabozs válasza bocitanya (#99440) üzenetére


aytukabozs
addikt

Jó. Akkor értelmezd a előző kérdést így;
Másik_KAMERA_appal zöld-e?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#99442) janaman01 válasza aytukabozs (#99441) üzenetére


janaman01
addikt

másik kamera alkalmazással....egész pontosan :D :DDD

tegyél fel a playról egy camera progit és azzal próbáld meg !

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#99443) Dapro válasza v-man (#99433) üzenetére


Dapro
senior tag

Itthon van egy ulefone be one, samsung fülessel nem jó, egy ezer forintossal meg igen... :F Kérdés, pistonnal menni fog-e?

[ Szerkesztve ]

(#99444) Graphics válasza Dapro (#99443) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Samsung ha jól tudom kicsit eltért a jack csatlakozónál a szokásostól :) ,de ez csak halvány emlék.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#99445) v-man válasza Dapro (#99443) üzenetére


v-man
őstag

ha máshogy nem, faragunk, de mennie kell 😁

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#99446) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Ez a kettő között mi a különbség?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#99447) Dapro válasza v-man (#99445) üzenetére


Dapro
senior tag

Értem, tudnátok linkelni nekem ebayről EREDETI piston fülest? Jól láttam, hogy van piston 2? Vagy most melyik a jó? illetve eredeti xiaomi band is érdekel (az okoskarkötő). Ezeket vámolják vagy épp befér értékhatárban?

A fülestopikba megy a kérdés, az mi bandet hagyom itt hátha.

[ Szerkesztve ]

(#99448) aytukabozs válasza Dapro (#99447) üzenetére


aytukabozs
addikt

22€ alatt mentes,
de 50 doláros cuclikat sem vámolnak egy másik szabály miatt.,

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#99449) bocitanya


bocitanya
csendes tag

aytukabozs ment privi :R :R

(#99450) beg válasza aytukabozs (#99448) üzenetére


beg
veterán

Emellett az árfolyam mellett inkább 40 usd környékét jelölném meg ebben a témában :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.