Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96501) joy_k válasza WOT-H-A-C (#96482) üzenetére


joy_k
tag

Koszi a magyarazo leirast, nem akarok klont venni, szivem szerint valami Note 4 dualt vennek, de a 5.7 egy kicsitt nagynak tunik, eleg lenne a 5 kepernyo, nagyon aktiv eltmodot folytatok, sokat van a telo a zsebben. zp999-x3 es honor 6 kozt gondolkodom, de meg nem tudtam donteni.

(#96502) Blue Eagle válasza KTU (#96500) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Factory resetet neki, aztán meglátjuk...

(#96503) Evita85 válasza RVR400 (#96498) üzenetére


Evita85
tag

Kihagyom... 2 gyerköccel a hátam mögött,akiből a nagy szintén telefonbolond nem hiszem hogy bevesznek.. (Kicsi szintén zenész de ő legalább(még csak kis) pasi. )

(#96504) KTU válasza Blue Eagle (#96502) üzenetére


KTU
addikt

Az meg volt a rom telepítése után közvetlen, de most is.
Sajnos a MAC maradt.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#96505) b0bcat


b0bcat
addikt

Egy újabb érv az Ulefone Be Pro mellett. :C

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#96506) Blue Eagle válasza KTU (#96504) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hoopsz ez Snapdragon...

(#96507) Zeki válasza b0bcat (#96505) üzenetére


Zeki
nagyúr

Miért nem tudnak ilyet csinálni kisebb méretben?

(#96508) RVR400 válasza Zeki (#96507) üzenetére


RVR400
veterán

De miért nem tud valaki egy értelmes egyedi formával előállni? Annyira unalmas, hogy vagy klónok vannak, vagy 80-90%-ban másolt formák, pl az ilyen külsővel is Dunát lehetne rekeszteni.

(#96509) TedThomas válasza RVR400 (#96508) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Az még hagyján, de milyen kevés azoknak a telefonoknak az aránya amin minden jól működik mókolás nélkül :)

(#96510) myk74 válasza TedThomas (#96509) üzenetére


myk74
senior tag

Max 200$-ig áfával kiváncsi lennék egy ilyen telefonra. :)
Bár a régi asus zenfone 5-öm ,és a thl t11-em szinte tökéletes ebből a szempontból.Gyári rommal hibátlanul megy-ment mindkettő.

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#96511) RVR400 válasza TedThomas (#96509) üzenetére


RVR400
veterán

Az a baj, hogy a jól működés fogalma bizonyos esetekben már olyan elvárásokat jelent, ami belegondolva irreális. Értsd jól, ha veszel itthon 20e Ft-ért egy telefont, akkor az sem érdekel, ha naponta lefagy, olyan lassú, hogy ha hívnak, akkor fél perc után tudod legkorábban felvenni, mert addig nem bírja még kiírni sem, hogy ki hív, stb. Kintről meg ennyi pénzért is legalább egy Galaxy S3 képességeit várják elég sokan.
Másrészt a legnagyobb problémaforrások nálam így néznek ki:

- Figyelj má'! Gond van a telóval.
- Osz' mi?
- Há' nem magyar rajta a FÉSZBÚK.

Abba már bele sem megyek, hogy pl a T6S-nél jön a probléma, hogy ez szar, mert nem villog, mikor Messengeres üzenetem jön, pedig az elején még villogott. Aztán kiderült, hogy feltett egy progit, amivel a jelzés színét beállította KÉKRE...

Ezeken pedig úgysem fogsz tudni segíteni. Meg ugye azokon sem, akik napokat el tudnak szabni azért, hogy a telefonjuk számukra 1%-os kényelmetlen működését megpróbálják valahogy korrigálni, míg egy márkás itthoni piacosnál azt egyszerű fícsörként aposztrofálná...

(#96510) myk74: És gondolom lehetne dual aktív, valamint ajándék mozijegyet is elfogadnál hozzá a 200-ért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#96512) milan0422


milan0422
csendes tag

Thl 6 ról vélemény? 33ezret megér 1 év garanciával?

"a rolling stone gathers no moss"

(#96513) Laza... válasza RVR400 (#96511) üzenetére


Laza...
addikt

A legjobb meg az, mikor szólnak hogy EZZEL a rommal küldmá' légyszi, és ahogy odakerül, azonnal romot cserél :D Inkább nem is folytatom.. :))

Never give up!

(#96514) RVR400 válasza milan0422 (#96512) üzenetére


RVR400
veterán

Ez 6 db THL lenne? :D

(#96515) myk74 válasza RVR400 (#96511) üzenetére


myk74
senior tag

Persze jöhet!:)
Tényleg kevés telefon van amit nem kell matekolni amint megkapod.Nekem nincsenek nagy elvárásaim,rengeteget telefonálok,netezek és kevés játék,fotó néha.Viszont bírom a jó akkut a gomb világítást és a visszajelző ledet.
Facebuk és társai nem érintenek,nem szemetelem tele a telefonom minden xarral.
Ja !
Agyvérzést kapok az új trendtől hogy hasonlítson egy ájfonra meg samsungra ,és még fehér is legyen.pfffff

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#96516) WOT-H-A-C válasza Laza... (#96491) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ebben nem lehetsz biztos, ha azt mondod, hogy te adtad a megoldást és az első lépéseket közzé az valósabb!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#96517) v-man válasza b0bcat (#96505) üzenetére


v-man
őstag

Egyre szimpibb kezd lenni itt is :)
Jöhetne már vmelyik eu warehouse-ba, bár az antelife-os 5% vámbiztosítás se rossz :))

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#96518) #79335424 válasza myk74 (#96515) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én pont egy fehéret rendeltem magamnak, bár nem esztétikai szempontok miatt. Azt remélem, hogy kevésbé viseli meg a nyár az autóban, mint egy feketét. Igazából a teló formája nem érdekel. Nem gyönyörködni akarok benne, arra van célhardver. Nőnek hívják. Viszont nem zavar, ha egy kicsit mókolni kell egy telón. Feladat, kihívás. Élvezem, hogy olyanra alakíthatom, ahogy én szeretem használni. Na, ebben viszont jobbak a telók, mint a nők! :)

(#96519) myk74 válasza #79335424 (#96518) üzenetére


myk74
senior tag

Persze egy kis buhera belefér,sőt kell is.Igényli a kínai telefon :)
Bár nálam olyan kevés app van hogy az alap minimal romok nekem pont megfelelnek,ezért is szeretem ha minden működik benne.Egy factory reset után kb15 perc és kész vagyok a belakással.Pl:Asus zenfone 5-nél kb 25-30 appot fagyasztottam le,szép meg minden de nem kellenek.:)
Színben fehér nálam kilőve,melóhelyem nem szeretné.:)

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#96520) weinmaker válasza myk74 (#96519) üzenetére


weinmaker
őstag

Miért sírásó vagy? :D :))

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#96521) ÁrPi2 válasza Zeki (#96507) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Sokat pletykálnak mostanában szintén a Gizchina.com-on a
Meizu M1 "Mini" -ről - ami 4,7" lesz szintén mt6732 -vel , B20-al, HD ,de 1GB ram (mini :) )

(#96522) b0bcat válasza myk74 (#96515) üzenetére


b0bcat
addikt

"Tényleg kevés telefon van amit nem kell matekolni amint megkapod."

Attól függ, mik az ember igényei. Nekem eddig egyetlen telefonom volt - a több mint 10 kínai csodából -, amivel az üzemszerű működéshez mókolni kellett, a Hero V6888, mert azon gyárilag nem voltak Gugli alkalmazások és Play áruház sem. A többi mind tökéletesen használható volt out-of-the-box. :K Én mondjuk nem vagyok hárdkór júzer. :N

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#96523) b0bcat


b0bcat
addikt

Egy érdekes, de kedvezőnek hangzó hír. :)

"...a Redmi 2 rövidesen 2 GB RAM-mal és 16 GB belső tárhellyel lesz elérhető..."

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#96524) MrChef


MrChef
aktív tag

Alakul, milyen telefonom lesz kb. 1,5 év múlva... :)
[link]

(#96525) GIJoe válasza MrChef (#96524) üzenetére


GIJoe
addikt

Augusztus közepe, kuponnal 119$ lesz az... :)

(#96526) Potzee válasza MrChef (#96524) üzenetére


Potzee
addikt

1,5 év ???
Ami ma high end, az 1,5 év múlva retro.
Már 1 év múlva is más telóra fogsz vágyni...

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#96527) Mr.Csizmás válasza GIJoe (#96525) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

á, húsvétra meglesz az 150$-be is simán

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#96528) n@p@lm válasza b0bcat (#96523) üzenetére


n@p@lm
őstag

nagyon jó!
úgy érzem az lesz a következő telóm!
főleg ha az összes hazai lte blokkot támogatni fogja.

(#96529) GIJoe válasza b0bcat (#96505) üzenetére


GIJoe
addikt

Nézegetem most, akkor konkrétan van Ule Be One, és Ule Be pro is?
Vagy csak simán a Focalprice írta el? Most látom van kisebb méretben, és BE X névvel is...

[ Szerkesztve ]

(#96530) b0bcat válasza GIJoe (#96529) üzenetére


b0bcat
addikt

A Be One és a Be Pro két teljesen különböző modell.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#96531) doongoo


doongoo
addikt

Sziasztok guruk, egy kollégám (nő) kért meg, hogy ajánljak neki telókat az alábbi kritériumok alapján:

Ár: 200 USD + itthoni sarcok
Kijelző: 5"
Dual-SIM
Octa-Core (a férjének ilyen van és az nagyon jó gyors :) ) Gondolom MT6592, de lehet más 8-magos is (bár Kirin és Snapi nem hiszem, hogy lenne ebben az árban)
min. 2 GB RAM
micro SD bővíthetőség (mellette persze minél nagyobb belső tárhely)
használható fényképező (nem nyomtatni, csak képeket lőni és videózni, majd TV-n visszanézni)

Amit nem említett,de gondolom nem lenne baj:
működő GPS (nyilván nem navira, de azért lője be magát kb. 1 percen belül viszonylag pontosan)
minél frissebb Android (nyalóka nem létszükséglet, de ne is 4.1 legyen persze)

Én nem nagyon keresgéltem a fenti paraméterekkel, de biztosan van itt olyan tulaj, akinek ráillik a telójára a fenti leírás, így minden javaslatot szívesen várok esetleg személyes tapasztalatokkal is kiegészítve.

(#96532) b0bcat válasza doongoo (#96531) üzenetére


b0bcat
addikt

Coolpad F1?

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#96533) WOT-H-A-C válasza doongoo (#96531) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Coolpad F1, ZTE V5, Iocean x8 mini pro, hongmi note

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#96534) RVR400 válasza Mr.Csizmás (#96527) üzenetére


RVR400
veterán

Az árfolyam meg meglesz 350Ft/1USD-be simán. :DDD

(#96535) doongoo válasza WOT-H-A-C (#96533) üzenetére


doongoo
addikt

Köszi, de a ZTE nem felel meg a 8 mag kitételnek, ilyenem volt nekem is. A Hongmi Note meg már 5,5", a másikakat megnézem még.

b0bcat-nak is kösz

[ Szerkesztve ]

(#96536) Secretknight


Secretknight
aktív tag

Ulefone Be One.
Olcsó,és ez valahogy érződik rajta.Szubjektíven.Amúgy szép a forma,a kijelző gyönyörű és minden működik rajta ahogy kell.Optimalizálás nulla.Néha belassul,amit nem kéne mert nincs rajta semmi.A 4.4-en semmit sem módosítottak.Mindenféle gesztusokat tud,mutogatást ,koppintgatást.Hát ki is kapcsoltam mindet.
Az alsó három érintőgomb szép fehéren meg van világítva ,nagyon látványos.Az értesítő led korrekt,piros,zöld,kék színben jelez.Be lehet állítani hogy sms,vagy elmulasztott híváskor villogjon a hátsó led mint az állat :).Amúgy szerintem nagyon erős a hátsó led.A hátlapot nyomogatva nyöszörög.
Minden funkció átlagosan működik,hiba nélkül.A gps k..va szar.Először el sem indult.Aztán sikerült resetelnem a gps modult az Mobileuncle Tools segítségével.Utána működött,de elég gyenge jeleket vesz.
A teló nagy.5,5 coll,de akkoris nagy.Akksi kevés,naponta kell tölteni.Talán két naponta.
A töltője 1A-es és iszonyúan melegszik ??,le ne égjen a lakás.

(#96537) b0bcat válasza doongoo (#96535) üzenetére


b0bcat
addikt

Mégsem.

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#96538) Sanyesz. válasza doongoo (#96531) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ha már ZTE V5-re nemet mondtál :N , akkor merném ajánlani a THL 5000-t.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#96539) janaman01 válasza MrChef (#96524) üzenetére


janaman01
addikt

nekem meg jövő héten...igaz 2 gb rammal... ;]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#96540) doongoo válasza Sanyesz. (#96538) üzenetére


doongoo
addikt

Saját tapasztalatból is ajánlod?

(#96541) janaman01


janaman01
addikt

Bocs lejárt a szerk idő...

viszont ha valakinek hamarabb jönne meg az s3 -a az irjon le mindent, még időben vissza tudjam mondani :DDD

(#96494) Somatom: hát igy is fogalmazhatunk :))

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#96542) Sanyesz. válasza doongoo (#96540) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én kb. 3-4 hónapja használom. Nekem teljesen megfelel. MTK6592 CPU, értelemszerűen LTE-t és Glonass holdakat nem tud. Hogy a FullHD kijelző kell-e Neked, azt sem tudom. Az akku beépített. NFC, OTG van. A BT kocsiban tökéletesen műxik. "Gesture"-k beállíthatók.
Egy barátomnak és az ő kollégájának is vettünk egyet, nem mondták, hogy bajuk lenne vele, pedig biztosan hozzám fordulnának.
Ha negatívumot akarok mondani, akkor talán "csak telefon" módban csalóka az akkutöltöttség jelzése. Hirtelen sokat ugorhat lefelé.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#96543) fateless válasza Sanyesz. (#96542) üzenetére


fateless
veterán

Meddig bírja az akku a te használatodban, ami ...?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#96544) MrChef válasza Potzee (#96526) üzenetére


MrChef
aktív tag

1,5 év múlva jól lent lesz ára. Nálam 2 év pont elég arra, hogy kivárjak. Annál sűrűbben nekem felesleges, nem éri meg. A 4G-re is kell idő, míg kiépül - a Vodafonnál.

(#96545) Sanyesz. válasza fateless (#96543) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Egyik kártyám Telenor (beszélgetős), a másik T-Mobile (net), 3G mindig bekapcsolva. Nem játszom, nem ezen hallgatok zenét. A BT folyamatosan bekapcsolva, ha beülök a kocsiba, nyilván csatlakozik.
Ebben a felállásban, "az én használatomban" kb. 4-6 nap. Az eddigi plafon "phone only" 8 nap volt.

MOD: A készülék soha nincs kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#96546) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

Coolpad F1-et többször is olvastam visszaolvasva a fórumban. Jókat írtok róla, de 40-ért ennyire jót? Nehéz elhinni. Vagy van valami rejtett hibája? :)

[link]

Üdv

Mess with the best / Die like the rest

(#96547) Sanyesz. válasza Louro (#96546) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Lesz az ötven is tokkal-vonóval. :(

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#96548) pepusos


pepusos
senior tag

Sziasztok! Nem tudok dönteni... LG L90 Dual vs. ZTE V5 redbull. :(( Lg 51 ezer, 2 év garival, ZTE olcsóbb, garit nem tudom mennyi és hova szól. Segítséget, véleményeket előre is köszi!

(#96549) janaman01 válasza Louro (#96546) üzenetére


janaman01
addikt

nincs rejtett hibája...sőőt most már van rá tökéletes rom is...vagyunk egy páran akik ezt használjuk...teljesen jó kis teló..ennyiért best buy :D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#96550) diegho válasza pepusos (#96548) üzenetére


diegho
nagyúr

LG-re 1 év garancia van még mindig, ha 2 évet ír bármilyen webshop, akkor az kamu garancia lesz.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.