Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65851) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok.Excelvan Bt1077 tabletrol hallott mar valaki.?Esetleg valami velemeny.

(#65852) motown5l válasza motown5l (#65851) üzenetére


motown5l
senior tag

Mai napon vasaroltam belole 1-et.Es wgy Asus Memo pad me70cx et.utobbit a gyereknek.

(#65853) Game-over


Game-over
aktív tag

Sziasztok!

Ismerős szeretne egy tabletot és ebben kérném a segítségeteket.

Ezeket szeretné:

-Ár 35 k körül
-Legalább 8" kijelző IPS panellel
-Használatra csak filmnézés, netezésre kellene
-Mo-i beszerzés
-(Jó lenne a 3G, de nem muszáj)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

(#65854) this is life válasza andris1602 (#65832) üzenetére


this is life
Ármester

Ha az ismeretsegi koromben levo alcorosok tapasztalaibol indulok ki , akkor hanyagolnam ezt a markat, es inkabb a lenovot mellett dontenek.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#65855) andris1602 válasza this is life (#65854) üzenetére


andris1602
aktív tag

Ettől tartottam :( , köszi a választ. :)

(#65856) cidalain válasza Game-over (#65853) üzenetére


cidalain
veterán

3G-vel
Alcor Q882M 35-ert
Wayteq 8x kicsit tobbert terkeppel (de mashol lehet olcsobb terkep nelkul)
Lenovo A7-30 csak 30, cserebe csak 7"

3G nelkul
Asus ME103K 38-ert, viszont cserebe 10"-os. Ez refurbished termek.
Itt nem nagyon van most jonevu 8"-os ajanlat, inkabb csak 7-esek.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65857) angelside77


angelside77
tag

Win-esbe akartam írni, lehet törölni, sorry :(.

[ Szerkesztve ]

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#65858) shaggy


shaggy
aktív tag

sziasztok!

Van egy samsung galaxy Tab A 9.7 tabletem és tokot szeretnék rá venni szerintetek melyik ami jó lenne ár érték arányba.

A boltba a gyárit javasolták de az 14.000 forint.
Most Egy kihajthatós igear tok van rajta de amikor az elejét kihajtom a tablet mögé akkor lezárja a képernyőt mert azt érzékeli, hogy bevan csukva a tok.

(#65859) Goldelf válasza shaggy (#65858) üzenetére


Goldelf
csendes tag

Én mindenféle tokot aliról rendelek, teljesen jók.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#65860) bakter24


bakter24
őstag

Üdv srácok, tablet vásárlás előtt állok, kérdés, milyen legyen.

A kérdésem, jelenleg mi a legolcsóbb tab, amin még akadásmentesen fut a Plants Vs Zombies 2 ?

Volt már tabletem, és nem használtam ki, eladtam. De ez a játék nem jött ki semmire Androidon kívül, emulátoron PC-n élvezhetetlen, szóval veszek egy tabot.

Wifi only, 7", amiben gondolkodom, hazai beszerzési forrásból. A fő szempont tényleg a nevezett játék maximális élvezete :D

Elsősorban gyakorlati tapasztalatokra számítok, nem csak pusztán számadatokból következtetett tanácsra :R

Köszi előre is :R

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#65861) Exian válasza bakter24 (#65860) üzenetére


Exian
őstag

Ami biztos, hogy minimum 16GB belső tárhelyes tabot keress, mert alapból is piszok nagy magában ez a játék. És ugye hiába van papíron 8GB, sok tableten abból csak 1GB-t tudsz szabadon, alkalmazás telepítésre használni. Az én 16GB-s tabletemen is csak ~2GB marad szabadon felhasználhatóan, a többi az már csak adattárolásra jó, illetve utólag átrakni rá az alkalmazásokat.

Majd kipróbálom, csak perpill nincs ekkora tárhelyem, hogy fel tudjam rakni :)

[ Szerkesztve ]

(#65862) sssirius


sssirius
tag

Sziasztok!

Édesanyámnak keresnék tabletet 20k-nál sokkal többet nem szánnék rá.
Felhasználás: szókereső, mahjong :)

Egyéb elvárások:
- 7" (10" már gondolom nem fér a keretbe)
- Androidot preferálom, de gondolom Windows-os tabon is lehet nyomni azokat a játékokat
- 1GB RAM
- üzemidőben nem kell iszonyat magasságokat belőni, de ne kelljen óránként tölteni
- ma már úgy látom a legalább 2 mag nem nagy elvárás

Előre is köszönöm az ajánlásokat.

(#65863) Raruh válasza Exian (#65861) üzenetére


Raruh
tag

A 7"os Asus MeMo Pad meglepően jól van partícionálva, nincs szétkapva a beépített memória így kijelzi, hogy 16gb-ból 4-et lefoglala rendszer, a többit felhasználhatod szabadon. Plusz van olyan funkciója is, hogy külső SD-re telepít bármilyen root, meg linkelgetés nélkül. Az ára is egész vállalható, most az Edigitalnál van 25k-ért refurbished, amik tényleg új készülékek, valószínűleg csomagérült szállítmány, illetve nem lehet őket lefrissíteni, csak manuálisan 5.0-ra, mert egy hibás frissítés kering most a levegőben, érts: Ha OTA-n frissítesz, viheted vissza a készüléket. De teljesen egfelel játékra. 1 év gari, 1 GB ram, 16gb memória, 4magos intel proci ami ha jól emlékszem 1,86 Ghz-ig skálázott(1,33 az alapjárat). Ma kezdtem el használni, eddig még csak a Hearthstone-t pörgettem rajta, de meglepően szépen fut. Az akksiról nem tudok még sokat írni, kell neki egy nagy töltés, de a 35%os alaptöltést másfél óra játékal sikerült leküzdenem, full fényerőn, wifivel. Ez azért nem olyan rossz. 7" HD IPS kijelző is elég szépen jelenít meg, panaszra nem lehet ok, csak a frissítés miatt. Az edigitalnál pedig már hozzászoktak, hogy hordják vissza őket cserélni, szóval csillagos ötös a srácoknak a türelmükért :D De a lényegre térve, ha van rá igény, és elgondolkodsz a tablet megvásárlásán, akkor feltelepíthetem az általad emlegetett játékot, esetleg egy rövid bemutató is belefér csak a miheztartás végett.

Általában a tacskós és egyéb keleti országokból származó tableteknél szokott előfordulni ez a nincs elég tárhely probléma, volt már dolgom overmax quattor 10+-al, ami nem egy legolcsóbb kategória volt, mégis agyrémet kaptam a partícionálásától. Csak, hogy értsétek mire gondolok:
1. Bootloader -
2. Recovery(TWRP) -
3. Boot -
4. System(CM) ~2gb
5. Data ~ 2gb
6. Internal SD(EMMC) ~ 3gb

Körülbelül így nézett ki. Természetesen egy normális rendszer telepítése után, vagy egy komolyabb játék(mint az előbb említettek) után meg is telt a belső Data tár, és nem fért semmi, sehova.
Nem beszélve arról, hogy lévén az "Intenal SD" neki SD kártya, amikor áthelyezel valamit az SD-re, akkor ő azt csak áttolja másik partícióba, de neked ettől semmivel nem lesz jobb, külső SD-t pedig el is felejtheted ilyen fájlrendszer mellett..
Ennél vannak egyébként rosszabbak is... Láttam már olyat, ahol a belső 8GB-ból külön 1Gb partíci volt létrehozva a cache-nek, de hogy minek? :C

Lényeg a lényeg, megszabadultam az agyrémtől, és áteveztem egy másik agyrémhez (SNSV).

Üdv: Raruh

[ Szerkesztve ]

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#65864) Exian válasza sssirius (#65862) üzenetére


Exian
őstag

Nemrég ajánlottam valakinek.

Szerintem még mindig jó kis tablet, amennyiben nem kell Bluetooth, GPS és 3G. Nekem bevált, szerettem, de már van másik helyette, már csak másodlagos tabletként használom. A kijelzője a nagy felbontás miatt nagyon szuper!

(#65865) Raruh válasza Exian (#65864) üzenetére


Raruh
tag

Ez a Predator 7 hasonló kategóriás mint az overmax. Mondjuk hasznos lehet a mini hdmi csatlakozó esetleg.
De erőforrásban nem tudom hogy hajtaná meg a komolyabb játékokat. Nem arra lett tervezve, de az árához képest biztos élvezhető. A31 cpu bújkálhat benne is? Partíciójáról tudsz jót/rosszat mondani?

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#65866) Exian válasza Raruh (#65865) üzenetére


Exian
őstag

A kérdező írta:

"Felhasználás: szókereső, mahjong "

Ez hol van a komolyabb játékoktól? :DDD :DD

Na igen, a tárhely része elég ratyi, azzal nem vagyok kibékülve. DE én a kérdezőnek ajánlottam csak a készüléket. Arra meg bőven sok is.

(#65867) sssirius válasza Exian (#65866) üzenetére


sssirius
tag

Igen, köszönöm is.

Valaki azt panaszolta, hogy sok appstore-os alkalmazás nem telepíthető, mert "nem kompatibilis készülék". Ilyet nem tapasztaltál vele?

(#65868) bakter24 válasza Raruh (#65863) üzenetére


bakter24
őstag

Köszi, az simán megfelelne árban is. Ha feltennéd rá, és pár pályát tolnál, majd véleményt mondanál a felhasználói élményről, azt nagyon megköszönném, mert télleg amiatt a játék miatt venném :D

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#65869) Raruh válasza bakter24 (#65868) üzenetére


Raruh
tag

[VIDIÓ]
Hang nincs, mert örültem, hogy találtam egyáltalán olyan videorögzítőt, ami fel is vette a dolgot, nem csak elindított egy számlálót.
Egyébként tökéletesen játszható, a menüben észlelni csak kisebb akadást a töltésnél, de ez szerintem inkább az internetkapcsolatnak róható föl, ugye akkor frissíti az eseményeket, stb.
Negyed óra alatt kb 5-10%ot merült, de fontos szem előtt tartani, hogy közben ment a wifi, és még ez a szuper rögzítő alkalmazás is, ami állítom, hogy jobban terhelte a táblagépet, mint maga a játék. Csata közben egyébként nem nagyon láttam beakadásokat, eltekintve persze a darabos mozgású egységektől, mint az a nagy mamlasz az utols pályán :DD
A készülék valamennyire persze melegedett, hisz terhelve volt. Nagyjából a kamera alatt, a készülék közepe lett picit melegebb, de egyáltalán nem zavaró mértékben. A kijelzőn ezzel szemben nem tapasztaltam hőm. változást, ami nekem pozitív élmény.
És egy megjegyzés a végére: Természetesen erre a tabletre is ráereszti a gyártó a kedves kis alkalmazásait, amik semmire nem jók, szóval nyugodt szívvel le lehetőket tiltani (többnyire), de én így tettem a nekem fölösleges más android alkalmazásokkal is, mint pl: google könyvek, ~ zene, ~újság, google+, hangouts és társaik.

Remélem hasznodra válik, ha van kérdésed, tedd fel nyugodtan, készséggel válaszolok rá!

Üdv: Raruh

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#65870) hommeros


hommeros
őstag

Hali,
elég hülye vagyok hozzá, ezek közül melyiket érdemes megvenni:
[link]
[link]
[link]
[link]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#65871) cidalain válasza hommeros (#65870) üzenetére


cidalain
veterán

Elso ketto elegge utos hardver nagyon jo aron, nevtelen branddel, vahy a masodiknak meg neve sincs. Akar kamu is lehet.

A Chuwi es az Onda viszont ismert kinai gyarto, bar papiron kicsit gyengebb mint a masik ketto, de legalabb valos termek. En e ketto kozul valasztanek.
Milyen felhasznalasra venned?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65872) hommeros válasza cidalain (#65871) üzenetére


hommeros
őstag

Köszi az infót. Filmek (HD-ban is) , munka (szöveges) meg sima netezés.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#65873) regener válasza Kean_Sorbo (#63234) üzenetére


regener
veterán

Sziasztok, hozzámkerült egy Beex S2 amin fekszik a droid piros háromszöggel a gyomrán.
Keresgéltem a neten is és próbáltam aztis amit Kean_Sorbo feltöltött ROM-ot de "Check Chip Fail" hibával el sem indul a helyreállítás.
Nincs recovery menü se aminek előkéne jönnie.

Valami ötlet esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#65874) Raruh válasza regener (#65873) üzenetére


Raruh
tag

Esetleg saját suite programja van? Abban szokott lenni helyreállító mód is. És pontosan hogy érted, hogy nincs recovery? Lennie kell. Ha usbn csatlakoztatod gépre megjelenik eszközként?

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#65875) this is life válasza regener (#65873) üzenetére


this is life
Ármester

Nem lehet hogy csak fastbootal lehet recoverybe leptetni ? De ez csak tipp.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#65876) regener válasza Raruh (#65874) üzenetére


regener
veterán

Nincs hozzá semmilyen program, a recovery-t nemtudtam előhozni eddig sehogy de majd holnap még szenvedek vele. Nem jelenik meg, csak miután felraktam a hozzá való Rockchip3168-as drivert (aminek a keresése elvett 2 órát mert a Win8-as verzió nem jó 8.1-re...) majd felismerte de nem lehet "Restore"-állni a firmware-t a letöltöttekből mert nem hozzá való.

Ráadásul ha lehúzom a gépről akkor be sem kapcsol, pedig az aksijának nem volt baja.
Játszottak rajta, a képernyő villogott, majd egyszercsak újraindult és azóta nem akar semmi jót.
Közben vettek valami komolyabbat ezt meg elkértem hátha fel tudom éleszteni de nem is gondoltam hogy kb. lehetetlen ROM-ot szerezni rá.

(#65877) cidalain válasza hommeros (#65872) üzenetére


cidalain
veterán

Mindketto alkalmas erre. Azt kell eldontened, hogy inkabb a 8"-os kell (chuwi) vagy a 9,7"-os Onda.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65878) this is life válasza regener (#65876) üzenetére


this is life
Ármester

Ha megprobalnal egy rk 3168-hoz valo romot az rk flastoolal felflashelni, az se menne ? Tudom a driverekkel nem biztos hogy nem lesz gond de hatha ossze hozhato, esetleg egy custom recovery a flashtool alol....
Jo lenne tudni ki az oem gyarto es akkor az rk batctoollal egy firmware img flashelheto lenne ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#65879) bakter24 válasza Raruh (#65869) üzenetére


bakter24
őstag

Köszi, ez maximálisan meggyőzött. A frissítésre majd figyelni fogok, hogy nehogy belefussak az ismert hibába, és vihessem vissza, nameg remélem, szép állapotú lesz azért a refurbished. Szerintem ma meg is rendelem, köszi a segítséget :D :R

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#65880) hommeros válasza cidalain (#65877) üzenetére


hommeros
őstag

Köszi az infót! A 10" mindenképp jobb lenne.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#65881) Game-over válasza cidalain (#65856) üzenetére


Game-over
aktív tag

Köszönöm, továbbküldöm hogy ezek közül válasszon :R

(#65882) Exian válasza sssirius (#65867) üzenetére


Exian
őstag

""nem kompatibilis készülék". Ilyet nem tapasztaltál vele?"

Én konkrétan nem. Igaz, arra a tabletemre túl sok mindent nem is raktam fel, csak ami kell munkához. Azt a tabletet szinte csak távoli adminisztrációra használtam, távoli gépekre való belépésre és karbantartásra.

Ehhez a teamviewer, a Microsoft RD kell csak. Ezen kívül fájlkezelőket raktam fel (ES File Explorer, Total Commander), ezek mind gond nélkül felmentek. Mivel játékra nem használtam, így arról nem tudok nyilatkozni. Illetve, Angry Birds verziókat próbáltam, azok mentek.

Mindenesetre jelenlegi árán már nem annyira jó vétel szerintem, van annyiért több, jobbféle refurbished példány más márkáktól, én a múltkor, pár hétig futó 20.000 ft alatti árra írtam, hogy annyiért viszont teljesen jó, annyiért egész biztos, hogy nincs jobb. Szerintem,

[ Szerkesztve ]

(#65883) regener válasza this is life (#65878) üzenetére


regener
veterán

Most elkezdtem párat leszedni, szóval amint lejöttek kiderül.
Csak annyit tudok róla hogy Beex S2 a "gyártó" és a modelnév, többet nem :(

Illetve rengeteg van fent az egyik külföldi oldalon mint pl. ez is, de még regelnem kell hogy letudjak tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#65884) regener válasza regener (#65883) üzenetére


regener
veterán

Megnéztem már 6 fajtát, még a gyártó oldalán ehez pont nincs fent firmware de egy másik termék linkjét átírva csak lejött az S2.rar benne az fw, az rk batch tool 1.7 és az usb_driver de az a firmware sem jó hozzá, ami már vicc kategória :D

(#65885) Raruh válasza bakter24 (#65879) üzenetére


Raruh
tag

Ne tévesszen meg, a készülék nem használt attól, hogy refurbished! Makulátlan teljes mértékben, valószínűleg csomagolássérült modellek, ezért letek újracsomagolva, de eddig a 3 készülék közül mind gyönyörű volt.
Illetve ma beszélgettem az edigitalban az eladó hapsival, aki moondta, hogy egyébként megoldható a frissítés, mert ha nem sikerül, beküldheted szervízbe, ahol a legfrissebbet tolják fel neked. Lévén, hogy van rá 1 év grancia, bőven belefér. És ahogy olvasgattam csak ez az 1 frissítés hibás, a többit fel kell tudni telepíteni rá.
Én is meg fogok vele próbálkozni, amint megszokom, hogy működik.. :C

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#65886) bakter24 válasza Raruh (#65885) üzenetére


bakter24
őstag

Ok köszi, hétfőn jön, piros lett, hogy érezze az asszony, hogy közös :DDD ;]

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#65887) Wayne


Wayne
aktív tag

Sziasztok,
használtan szeretnék tabletet venni, nagyobb 12-13" kijelzővel. wifin való netezésre illetve divx filmek nézésére lenne használva. Fontos a jó kijelző, jó betekintési szöggel. Androidos legyen! :) Árat egyelőre nem írnék, először csak tájékoződnék....

(#65888) Raruh válasza bakter24 (#65886) üzenetére


Raruh
tag

Az én párom is elmorzsolt pár könnycseppet, mert ma visszacseréltem a kéket feketére :DDD

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#65889) ¤Envy¤ válasza ¤Envy¤ (#65847) üzenetére


¤Envy¤
tag

Sokadik beírásom sem vezetett eredményre. :(

Akkor megpróbálom így, az előzményben szereplő leírásnak ez a tab megfelelne? Mik róla az általános vélemények?

(#65890) this is life válasza regener (#65884) üzenetére


this is life
Ármester

Adb alol nem tudod elerni pc-rol ? Hatha ki lehetne olvasni valami okosat belole ,,pl a gyarto kellene , mert akkor ha nem hw hiba (emmc) hiba van akkor a gyari fw-nek fel kene mennie ... Nem probaltal irni a beex supporzjanak , hatha adnanak valami infot...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#65891) this is life


this is life
Ármester

Talan probald ki ezt [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#65892) johnny500


johnny500
tag

Sziasztok! Van egy Lenovo tab2 a10 70es tableto. Ma dobta fel a 5.0 rendszerverzió frissírést. Valakinek tapasztalat? Érdemes?

(#65893) dragonfx


dragonfx
veterán

galaxy tab4ről vélemények? 7"os.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#65894) mouzrr


mouzrr
őstag

Sziasztok. 50-60ezer forint között milyen tabletet érdemes venni ami legjobban megérné az árát? A méret mindegy, jól jönne több ajánlás hogy válogathassak. Nem powerusernek lenne, szóval szerintem elég az 1 GB ram, filmnézésre, kisebb játékokra lenne csak használva. A nagyobb boltok árai érdekelnének főleg, előre is köszönöm nektek!

(#65895) bobo4913 válasza shaggy (#65858) üzenetére


bobo4913
csendes tag

Szia. Tudnal írni a galaxy a tabodrol véleményt? Hogy vagy vele megelegedve? Milyen rajta filmezni? (a 4:3 miatt)
Nagyon gondolkodok hogy egy ilyet vagy egy honor x2-t vegyek. A honor jobb valasztas lenne, de minden termekem samsung igy maradnék a márkánál, de tab s2 nekem drága

(#65896) numera007


numera007
tag

Sziasztok! Tudtok ajánlani androidos tabletet 10 colost gyereknek lenne alapvetően, játékra, főleg focis játékok futnának rajta. Ha lehet magyar boltból de ha nincs ilyen árban akkor ali, ebay, gearbest stb lehetőleg EU warehouse vagy EU-s feladású legyen. 85 USD a limit. Köszi.

(#65897) net91


net91
senior tag

Sziasztok,
A Nexus 7-nek lesz utódja?
Én valami hasonlót szeretnék vásárolni, csak nagyobbat.(8-10")
Fontos lenne számomra, hogy jó támogatottsága legyen a tabletnek (frissítésék, szerviz), és elsősorban Magyarországon szeretném megvásárolni.
Tudnátok ajánlani márkát és típust?
Felhasználás Internetezés és filmek nézése. Ár 50- 80 ezer körül.
Köszönettel.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#65898) cidalain válasza net91 (#65897) üzenetére


cidalain
veterán

Van nexus 9!
Magyarorszagon nem forgalmazzak kozvetlenul, csak szurkeimportbol van, vagy eleve kulfoldrol veszed meg. Pl az expansys forgalmazza, onna tudnal rendelni forintert. Kar hogy boven tobbe kerul kint a kereted, 120 kellene hozza.

A keretedbol, annak is a felso resze majdnem kijon egy Huawei Mediapad M2. Ez eleg korrekt, es talan beleferhet neked. A sima Zenpadoknal azert magasabb szint.
Ha tul draga akkor csak a Zenpad marad, de attol jincsenek elajulva az emberek, sima kommersz cucc.

Vagy marad meg egy lehetoseg: kinai tabot veszel, valami EU raktarbol. Ennyiert meg valogathatsz is: Chuwi, Teclast, Onda, Cube, Pipo markak kozott valogass.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65899) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Laptop kiváltásra szeretnék tabletet venni.

Hány hüvelykes legyen a kijelző? - 10, vagy nagyobb
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? - használt, de sok garis, jó állapotú lenne a legjobb, de új is lehet
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? - garancia miatt itthon
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) - főként excel és word (emiatt nagyon fontos, hogy valamilyen billentyűzetet valahogy lehessen rá csatlakoztatni - laptopként funkcionáljon), másodlagosan hd filmek (matt, minőségi kijelzőnek nagyon örülnék), online filmek böngészőből, online rádió (viszonylagos hangminőség miatt írom), játék csak olykor-olykor, vagy semennyire
■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? Lehetőleg konkrét összeget adj meg, ne rébuszban írd körül. - sajnos abszolút nem vagyok képben, hogy mennyiből lehet ilyet kihozni. 100K talán? :F Dell Latitude E6530-at kell kiváltson.

ASUS Transformer Pad TF103C-t próbáltam, de billentyűzet nélkül. Nekem gyenge, lassú, ennél biztosan több kell, filmet néztem rajta, elég hangos, de a fényes kijelző nagy hátrány.

Köszi!

mod: jó akksi előny.

[ Szerkesztve ]

(#65900) cidalain válasza johnny82 (#65899) üzenetére


cidalain
veterán

Mindenkeppen androidban gondolkozol?
Fokent excel es word = ezt a legjobban office-szal es win alatt tudnad hasznalni.
Asus T100H (win), bar egy kicsit tobb.

Esetleg ennyiert mar korrekt android+win dual bott kinai csodak vannak.
De ehhez kulfoldi beszerzes kell. Garanciaztatas problema.
(Bar hasznaltpiac eseten itthonrol is lehet ilyesmit)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.