Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66301) seniman


seniman
addikt

Üdv!

Acer tabletek milyen kategóriát képviselnek?Csak mert a laptopjaik nem lopták be magukat a szívembe ;] Főleg az A700 érdekelne.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#66302) fdisk


fdisk
őstag

Srácok, tényleg olyan gyengusz a Mali t628-as gpu a Huawei m2-ben , mint az a ph teszt-ben írják?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#66303) tjb007 válasza seniman (#66301) üzenetére


tjb007
nagyúr

Erős közepes, annál még egy kicsivel jobb is.
A700-ban már ne gondolkodj. 4 éves modell gyenge belsővel, nulla támogatással. Persze ha nagyon kedvező az ára el lehet gondolkodni rajta, de túl sokat ne várj tőle.

(#66302) fdisk

Igen, tényleg olyan gyenge, persze nagyon nem mindegy mihez hasonlítjuk. Egy Mali-400-hoz képest például fényévekkel jobb, az Adreno 330-tól viszont fényévekkel gyengébb.

(#66304) seniman válasza tjb007 (#66303) üzenetére


seniman
addikt

Köszi!

25-ért találtam,a gyereknek kéne bohóckodni,hogy ne az asszony telefonját csórja el és arra telepítgessen játékokat.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#66305) cidalain válasza seniman (#66304) üzenetére


cidalain
veterán

kell a 10"? 25-ért már elég korrekt 7-est lehet kapni újonnan, garival.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66306) seniman válasza cidalain (#66305) üzenetére


seniman
addikt

Inkább a 16 és 32 giga tárhely ami vonz a két kinézett 10colosban.A kijelző mérete már csak hab a tortán :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#66307) csendes válasza Zola007 (#66297) üzenetére


csendes
őstag

És a korábban ajánlott Cube I7 Remix EU raktárból? [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#66308) csendes válasza bazsimano (#66298) üzenetére


csendes
őstag

A Vi10 (Pro) kevésbé ajánlott filmnézésre a kijelző kisebb felbontása (1366 x 768) miatt.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#66309) csababarca


csababarca
őstag

Sziasztok!
Adott egy samsung galaxy tab 2 tablet, ami nagyon régóta nem volt bekapcsolva.
Most rádugtam töltőre, és azt csinálja hogy bejön egy elem ábra, üresen, majd elkezdi "sárgán" tölteni, majd képernyő kikapcs, pár másodperc után újra be, és sárgán megint tölti, majd végigér, megint kikapcs.
Várjak vele pár órát töltőre dugva és jó lesz?
Vagy nem tölti normálisan?

A töltő zsír új, gyári,azzal nincs gond

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#66310) Zola007 válasza csendes (#66307) üzenetére


Zola007
veterán

4:3 képarányút szeretnék

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66311) Apooca válasza intelMMX (#66296) üzenetére


Apooca
tag

Sikerült az apk leszedésével és telepítésével, köszönöm mindenkinek !

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#66312) Amos17


Amos17
tag

Sziasztok,

Tudnátok ajánlani 8 vagy 10 colos tableteket 75-80e Ft-ig? Netezésre, filmnézésre és játékra használnám.
Yoga tab 2 vagy 3-an gondolkozom vagy esetleg az új szériás LG G pad-ban de hátha ti tudtok más versenyképes tableteket..

Előre is köszönöm!

(#66313) this is life válasza bazsimano (#66298) üzenetére


this is life
Ármester

Ket honapja hasznalom a Chuwit es eddig rosszat nem mondhatok rola , tempo kellemes , tesziía dolgat. Igaz nekem jo reszt a win fut. Arra azert keszulj hogy a droid particio csak 10-12giga minusz a rom .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#66314) cidalain válasza Amos17 (#66312) üzenetére


cidalain
veterán

az új szériás G-Padból csak 10-est láttam eddig 120-ért...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66315) Alien13


Alien13
tag

Használt Samsung Galaxy T700-at vettem. Ebay garanciás. Ez volt az etalon, és ezt a szintet nem ugrotta meg egyik jelenleg újonnan kínált sem.

Most az lenne a kérdésem, hogy árulnak mindenféle tokot. Láttam olyat, hogy az egész mágneses. Szőkenős kérdés: csak én gyanítom, hogy egy állandó mágnesesség nem tesz túl jót egy ilyen kaliberű elektronikus kütyünek?

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#66316) Scytha


Scytha
tag

Sziasztok!

Olcsó kb. 17-23 ezer ft körüli tabletet keresnék prezentációs célra (projektorra lenne rákötve). Elsődlegesen tehát a HDMI kimenet a legfontosabb. Az is fontos lenne, hogy valamilyen úton pendriveot lehessen csatlakoztatni, ahogy látom a tabletre inkább csak microUSB-t tesznek, szóval gondolom akkor itt az átalakító lesz a megoldás.

Ezt néztem ki: Wink one

Mennyire gagyi ez a Wink? Ilyen alap dolgokra megtenné?

(#66317) takkert


takkert
tag

Hello ez megéri [link]

(#66318) Oldman2 válasza takkert (#66317) üzenetére


Oldman2
veterán

Kérdezed, vagy állítod?

(#66319) cidalain válasza takkert (#66317) üzenetére


cidalain
veterán

attól függ mire akarod használni: kapálni nem tud :)
a medion készülékek egyébként eléggé rendben vannak ahogy olvastam.
a hardver jónak tűnik, 2 GB ram is van, 16-os háttér. biztos hogy 40k alatt ilyen hardver nem nagyon van, hacsak nem jön szóba kíni tablet.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66320) takkert válasza Oldman2 (#66318) üzenetére


takkert
tag

Kérdezem. Netezni filmet nézni kellene, meg egy kis játék. Techlast x98 air volt még a befutó de az sehol nincs eu raktáron! Vagy esetleg ha valaki tud valamit:

(#66321) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

A tabomra megint rájött a hoppáré, nem hajlandó bekapcsolni, pedig tegnap, amikor kikapcsoltam kb. 70-72%-on volt a töltöttsége. Egy Asus ME173X (Memo pad HD 7)-ről van szó. Ezt most játsza el harmadszor. Van ötletetek, hogy mennyibe kerülne gatyába rázatni? Mi okozhat ilyen hibát? Akku? Vagy valami érintkezési hiba? Az előző 2 alkalommal melegedett is ilyenkor, először eléggé, másodszor csak annyira, mintha filmet néznék vagy játszanék rajta, most nem melegszik egyáltalán. 3, illetve 1 nap után eddig mindig észhez tért. Most várok... Olvastam olyat, hogy ki kell venni az akkut, majd visszarakni, az segíthet. Érdemes megpróbálnom? :O

(#66322) C. s. válasza C. s. (#66321) üzenetére


C. s.
addikt

Nemrég rádugtam a töltőre, egyetlen pillanatra piroslott az akkuszint (az alján a szokásos piros sáv, a többi üres), majd azonnal zöld lett, de csak a legalja, most töltöget, ránézésre a felénél jár.
Épp most próbálom bekapcsolni, úgy néz ki, normálisan reagál rá...
Igeeen! Azt írja, az akku 43%-on van. Elég érdekes. Mint írtam, tegnap 70-72%-on volt, amikor kikapcsoltam. Ezt mi okozhatja? Hibás az akku? Az első ilyen alkalommal MINDEN fájlomat törölte, semmit sem hagyott, csak a telepített programok és az oprendszer maradt rajta. Erősen gyanús az az akkumulátor. Ti mit gondoltok? Mennyibe kerül egy új? Közben kiderült, hogy már nem garis. Ha ez a baj, én is ki tudnám cserélni?

(#66323) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Tudtok javasolni egy Androidos tabletet, ami megfelel a következő követelményeknek?
-lehetőleg 8"-os legyen. (a 7" kicsi, a 10" sok a hordozáshoz)
-leginkább internetre, egy-két egyszerűbb játékra, és videónézéshez kéne
-a keret 30-35k.
Előre is köszönöm! :)

(#66324) intelMMX válasza pete_21 (#66323) üzenetére


intelMMX
senior tag

Olcsóbbak közül az Alcort említeném meg, mint lehetőséget.
Van support és letölthető firmware is.
Mondjuk egy Q819M

(#66325) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

Sziasztok!
Kislányomnak (9éves) vennék tabot.
7" colos ips
1gb ram
4 magos
max20-25ezerért, nem baj ha olcsóbb, elsősorban itthonról, akár használtan is mondjuk, ha tudtok a hardveraprón ajánlani.
játékok, filmnézés, net,
Nem sértődnék meg, ha ilyen pénzért még hdmi és hátlapi kamera is lenne rajta. :)

Ezekre gondoltam [link]

Ezek közül a navon predator, ami teljesíti a fentieket, de nem ismerem egyiket se. Úgyhogy kérlek beszéljetek le ha rossz és/vagy rá egy jobbra ha van. :K

Kösziii

ui:nem annyira sürgős csak 02.01-én lesz a szülinapja :))

[ Szerkesztve ]

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#66326) C. s. válasza C. s. (#66322) üzenetére


C. s.
addikt

Újabb fejlemény:
Szólt, hogy kész a töltés, azelőtt nem piszkáltam, más dolgom volt. Most kézbevettem, és azt tapasztaltam, hogy igencsak nyögvenyelősen veszi be a jelszót, alig akart beengedni. Olyan volt, mintha az érintést nem érzékelné rendesen vagy nagyon be volna lassulva a gép. Pár perc próbálkozás után beengedett. Bármit csinálnék, ugyanígy reagál, viszont az asztalt (vagy mi a neve) lapozgatja rendesen, még ahelyett is, hogy inkább azt tenné, amit én szeretnék. Ugyanakkor, ha célirányosan lapozni akarok, lassan reagál, néha csak kicsit elcsúszik és visszaáll oda, ahol azelőtt is volt. A kijelző tetején lévő menüt sehogy sem bírom előcsalni. Most megy a víruskeresés, meglepődnék, ha találna valamit (főleg a másfél napos adatbázisával). Az újraindítás is megvolt már.
Van valakinek ötlete, mi lehet a baja? Proci, memória?

(#66327) seniman válasza sonaj0203 (#66325) üzenetére


seniman
addikt

Te is szülinapra keresgélsz? :D Nekem a Lenovo A7-10-et ajánlották ebben a méretben :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#66328) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Erről valakinek tapasztalata: Samsung T805
Telefonálásra is alkalmas.
mtk8752 okta-core, arm Cortex A7 2.0 GHz
Android 5.1
Képernyő
10,5 hüvelykes 5 pont kapacitív érintőképernyő
Felbontás
1280 * 800 pixel
cpu: mt 8752
RAM:4GB
ROM: 32GB
nand Flash
Webkamera
Front 2.0mp Vissza 5.0mp kamera
Wireless
Wifi 802.11 b / g
2g
gsm 850/900/1800/1900 mhz
3g
wcdma 2100 mhz
gps
Igen, az A-gps
Bluetooth
G-szenz
Akkumulátor
5500mah Li-ion akkumulátor
Munkaidő
Akár 3,5 óra
Teljesítmény Device
Adapter Input 100-240v 50 / 60hz kimenet 5v-
Méretek
241.2x150x11.7mm
Nettó tömeg
1,5 kg
Szoftver Támogatás
Támogatás az ms Office Word, ppt, Excel
Email
E-mail, pop3 / smtp / imap4
qq, skype ...
Multimédia
Videó
avi, mp4, flv, 3gp, mkv, wmv stb
Hang
mp3, wma, wav, ape, flac, aac, ogg, stb
Kép
jpg / bmp / png / gif.
E-könyv
pdf, txt, stb
Micro usb Slot
tf kártya foglalat
sim-kártya foglalat
fülhallgató jack
Ajándék:bőrtok,ceruza,védőfólia

[ Szerkesztve ]

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#66329) varmi2


varmi2
nagyúr

Üdv.
Leszeretném cserélni a megöregedett tabletem.
Ami elvárás az új iránt
-dual boot, vagy windows
-8" vagy 10" képátló
-minimum 720p felbontás
-8" esetén max 100$ 10" esetén max 160$
-legyen legalább egy db normál usb port
-csak netezésre használnám
-csak is új jöhet szóba
-magyar és külföldi rendelés belefér
Mit ajánlanátok 8" és 10" esetén?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#66330) csendes válasza Sanyabá (#66328) üzenetére


csendes
őstag

Hamis :((( Ilyenekbe főleg Aliexpress-en lehet belebotlani.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#66331) Aranygyerek válasza cidalain (#66277) üzenetére


Aranygyerek
aktív tag

Köszönöm.
Annyira kell amit írtam.

Privire válaszolni illik.

(#66332) Sanyabá válasza csendes (#66330) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Ja , és az árát még nem is mondtam, 50 ezer ft lenne . :D

Akkor tehát felejtős?

[ Szerkesztve ]

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#66333) cidalain válasza Sanyabá (#66332) üzenetére


cidalain
veterán

Ennyiert egesz korrekt dual boot kinai tabokat kapni.
Teclast, Chuwi, Onda, Cube markak kozott nezegess.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#66334) seniman válasza Sanyabá (#66332) üzenetére


seniman
addikt

Két vagy többféle tablet speckójából van összeollózva a leírás.De egyik sem 50ezres kategória,inkább a duplája ;)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#66335) Sanyabá válasza seniman (#66334) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Itt akadtam rá:[link]

Hány valaki ugrik vajon bele? Ha ez mind igaz lenne , akkor legalább 120 ezerbe kerülne, (ahogy én nézegettem)

[ Szerkesztve ]

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#66336) seniman válasza Sanyabá (#66335) üzenetére


seniman
addikt

Nem véletlen ilyen oldalakon hirdetik a kamut.Itt fél perc alatt a moderátorok martalékává válna. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#66337) intelMMX válasza sonaj0203 (#66325) üzenetére


intelMMX
senior tag

Én inkább azt javasolnám, hogy a navont kerüld el jó messziről.
Lenovo szerintem is megbízható dolog. Esetleg olcsóbbak közül Alcor. Van normális support és letölthető firmware ami azért stabil is. (D714i-vel van tapasztalatom, azt merem ajánlani, igaz nem árt frissebb firmware-el használni)

(#66338) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Sziasztok, van egy céges Galaxy Note 8.0-m... Viszont hamarosan vissza kell adnom és már nem lehet kapni, használtan sem. Mi az utódtípusa? Vagy van valami jó alternatívája ebben a méretben? Mondjuk ha ceruza van, az nem hátrány, de nem is létszükséglet. ;)
Jöhet használt is...

(#66339) C. s. válasza C. s. (#66326) üzenetére


C. s.
addikt

A folytatásos teleregényem 4. epizódja:

Ha elfordítom a tabot, nem könnyen, de előcsalható a tetejéről a menü vagy eszköztár vagy mi a bánatnak hívják (ahol a "Beállítások" is megtalálható). Cserébe a kijelző alja válik használhatatlanná. Forgatni kell ész nélkül, ha menni akarok vele valamire. Egyszerűbb volt kikapcsolni. Tehát úgy fest, az érintője is besz@rt.

Az eredeti hibáját vajon mi okozhatta? (Azt, hogy nem kapcsol be és úgy néz ki, mintha lemerült volna.) És mitől merül le így a nullára? Zárlatos valahol?

[ Szerkesztve ]

(#66340) intelMMX


intelMMX
senior tag

Myaudio 704O-hoz a csomagot javítottam és a felesleget töröltem:
[link]

Valamint tegnap néztem pont, hogy RK2928 van ebben. (B52 V3.3 alaplap ugyanúgy)

(#66341) this is life válasza C. s. (#66326) üzenetére


this is life
Ármester

Esetleg meg kene probalnod egy hard resetet , hatha az gatyaba razza a rendszert. Lehet valami app okoz anomaliat , esetleg egy nem megfeleloen mukodo sd kartya.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#66342) tjb007 válasza gilfoyle (#66338) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem készült utód, alternatíva pedig akad, főleg ha a ceruza nem létszükséglet. Már csak egy árat kéne belőni.

(#66343) pete_21 válasza intelMMX (#66324) üzenetére


pete_21
addikt

Köszönöm a választ!
Jól látom, hogy ez bővíthető SD kártyával?
Olyan felhasználónak kellene, aki nem akar vele buherálni. Csak használni szeretné, és legyen megbízható. :)
Ez megfelelne neki?
Illetve írtad, hogy van support és letölthető firmware. Oldalt tudsz linkelni? Ezt a típust nem találom az Alcor oldalán.

(#66344) C. s. válasza this is life (#66341) üzenetére


C. s.
addikt

Köszönöm az ötleteket, megpróbálom.
Legutóbb 3-4 napja telepítettem valamit, de utána mostanáig rendben ment és a lemerülőset korábban is eljátszotta már, ezért gondolom, az nem okozhatja. A kártyát leválasztottam és kivettem tegnap, aztán kikapcsoltam. Mi az a hard reset és hogyan kell csinálni? :B Ez az, ami mindent töröl, amit már telepítettem?
Az elmúlt fél évben párszor újra is indult magától, és elég sokszor kiír valami olyasmit, hogy (azt hiszem) "Az indítóalkalmazás leállt".

(#66345) this is life válasza C. s. (#66344) üzenetére


this is life
Ármester

Beallitasok , szemelyes beallitasok , eszkoz visszaallitasa ... ha van recovery menu rajta akkor a hangero fel vagy le lenyomva tartva es ugy bekapcsolni , majd a wipe data /factory reset ... meg wipe cache, hat rafer egy visszaallitas , ha sokat nyuglodik...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#66346) C. s. válasza this is life (#66345) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi!
Azt a wipe datát meg a wipe cache-t is abban az eszközvisszaállítós menüben találom? Magyar nyelvű a kütyüm, mit keressek? Nem értem ezeket az angol kifejezéseket. Meghagy valamit az adataimból vagy mentsek előtte mindent, ami kell? Ez az a dolog, ami csak az oprendszert hagyja meg?

[ Szerkesztve ]

(#66347) this is life válasza C. s. (#66346) üzenetére


this is life
Ármester

Ezek mindent torolnek , programok , beallitasok , egyebek ... menteni root nelkul csak a zeneid, kepeid,videokat es egyebb altalad letoltott cuccokat tudsz .. ha az alkalmazas olyan akkor az ujra telepites utan a beallitasokat , jatekallast vissza szinkronizalja , de ez sokban fugg a keszitojetol is ... a wipe = torles . A wipe cache ,data, factory reset menupontok a recovery (helyreallito) menuben vannak , amit nem a rendszer alol ersz el kozvetlenul , hanem ha telepitve van gyarilag a tabodra akkor billentyu kombinacioval . Elsonek a beallitasok , szemelyes , es ott alaphelyzetbe allitast valaszd ... ez mindent letorol .. aztan kezd el egyesevel belakni a tabod , hatha kiderul mi okozza az anomaliat .. ha nem segit akkor lehet hogy az sw-erdemes lenne ujra flashelni , hatha gatyaba razza , ellenkezo esetben szerviz es szakenber kell hozza .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#66348) C. s. válasza this is life (#66347) üzenetére


C. s.
addikt

Értem, köszi szépen! Ez elég szomorú. Hétfőn vennem kell egy akkora memókártyát, amire ráfér minden, addig nem kezdek neki. De ha már így benne vagyunk: flashelni hogyan kell és mi az? :B

(#66349) this is life válasza C. s. (#66348) üzenetére


this is life
Ármester

Eloszor utana nezek hogy az asuson van e erre lehetoseg ... mert azert keszuleke valogatja mit milyen modon tudsz eletre lehelni . A flashelessel pedig a gyari vagy custom szoftvert teszed fel ra , de recovery alol is van erre lehetoseg , viszont a recovery elohozasaban is vannak kulonbsegek, van amelyik eszkozre telepitve van es van ahol csak kulso programmal fastbootbol tudod recoverybe leptetni az eszkozt.
Szerintem eloszor elegedj meg egy recoverybe belepessel majd ott az osszes wipe feliratra nyomj ra , lépkedni a menuben a hangero gombokkal lehet , a powerrel okezol .. egy kis olvasni valo , mit es hogyan ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#66350) C. s. válasza this is life (#66349) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen hogy utánanézel és hogy segítesz! :)
Meglesem a linket is, de most indulnom kell.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.