Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71442) Pro!Petya válasza Askformore (#71437) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Az éppen futo programoktól is függ nem kicsit.
Minnél kisebb fesszel mész rá minnél magasabb frekin akkor növekszik a gflops.... legalábbis én ezt vettem eddig észre , az se mindegy hogy a CPU power phase control mire van állítva stb stb
Nézd meg hogy a 4,2GHz-hez adtál 1,3V-ot ,ami igaz csak a max de inkább kevesebbet mert az átlag oldalad 1,227-et mutat. Most vagy a Hwiinfo fut több ideje mint a teszt vagy valami turpisság lehet..
Ezért is kéne ugy screenshotolni hogy egyidöben inditva a Hwinfo és az IBT és lehetőleg ne csak a töredéke látszódjon. Igaz írtad hogy végigment de igy mi semmit nem tudunk levonni ebből és neked sem tudjuk megmondani mi miért van, egy közel negyedes IBT tesztről meg a HWinfo timere meg egyéb fontos infoi hiánya miatt. ;)
Most nézem hogy az IBT-t is csak 5 körre lötted be .... az szerintem édes kevés legalább kell neki a 10 kör.
Sokszor a vége felé offol ki a technika ;)
Az hogy a höfokod miért ennyi simán betudható ennek az alacsony fesznek ami ugye kérdéses hogy mikor és mennyi kraftot tolsz a cpu-ba.. .. ezért is kéne a teljes HWinfo a kész Ibt-vel. Mert igy annyi van hogy max 1,3-at kap és 4,2 a freki mellette meg 1,227V átlag fesz amit kicsit keveslek a 4,2-höz. :R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.