Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57351) Whysperer válasza MrM94 (#57349) üzenetére


Whysperer
addikt

Most valamit nem értek...

- Jön egy ember egy FX-xel .. aztán ráír 4 ember,hogy de nem hajtja ki így meg úgy igaz? Erre Ő mit csinál? felemegy youtube-ra megkeres egy olyat ami mások szerint kihajtja... aztán fogja belövi a gépét ugyan arra asettingse ahol a VGA ugyan az és csinál egy tesztet.. és belinkelni egy FX topicba az FX cpujáról....ERGO mért is baj?? nem ő kezdte FX topicba az intelt emlegetni..

- "inteles topikban soha nincs meg sem említve az AMD." Köszönöm az észrevételed mert pont ezt írtam le ma ,hogy egy inteles topicba sem megyünk be AMD-fannolni ellemben minden egyes ZEN/FX akármilyen topicba rögtön jönnek ,hogy.... fú ZEN így meg úgy hjaj én egész életembe AMD-s voltam de most már Inteles vagyok de jó erős.. Szavamra nem is értem kit érdekel? Komolyan minden egyes AMD topicba beeszi a fene azokat /nem inge ne vegye magára / embereket akik semmivel nem tudnak beszélni csak ,hogy Nekem már i7-em van meg NV-m. Jó mindenki örül mindenki boldogságának,de például

Én is akinek van egy GTX 760-am meg egy másik gépbe 9800gtx+ .. egyszer se mentem be Bármelyik NV topicba és kezdtem el linkelgetni ,hogy a directx12-t be így meg úgy..vagy bármibe. Elemben Itt és megnézheted mgé abba a francos Zen topicba is már az intel az erősebb van.

De ez nem csak PH.-s betegség. Menj fel az IPON-ra egy NV hírbe intel hírbe senki. elemben AMD-sbe rögtön. 600...trollkodás.

+3

[link] AMD? Nem

[link] AMD? Nem

[link] AMd? nem

nincsen több hír pirosból mint zöldből például.

Szívem szerint azt kívánom bárcsak egyszer felébrednénk és nem lenne se ez se az se amaz hanem lenne egy aztán kész. bánom is én mennyibe kerül meg minden..

ironikusan kívánom: "Olyan jókat tudok derülni" Azt kívánom ez tűnjön el a világról ! 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#57352) Whysperer válasza Whysperer (#57351) üzenetére


Whysperer
addikt

Hja még egyet kívánok kellene nagyon hasznos lehetne PH-nak meg mindenkinek egy MUTE gomb. tudnám értékelni! 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#57353) rambustibi válasza Whysperer (#57343) üzenetére


rambustibi
őstag

Hiába csinálok terheléses videót, az sem jó és cpu vagy vga limit van mások szerint. Azt nem nézi a tehetséges polgár, hogy az én tesztem 31 autóval van futva, amit rálinkel a videómra azon meg a piskóta free practice egyedül körözget :W
Ezért szeretem azokat a videókat, ahol előszőr jön a fika, hogy az amd proci így meg úgy elavult, rossz, gyenge, stb....belinkel egy "kék" procis videót, hogy ez "kihajcsa" a titan x-et. Az ilyen videókra imádok csinálni egy csontra ugyanolyan beállítással videót, amire jönnek a meglepő eredmények..lásd a tegnapi videómat, ahol kiderül, hogy nincs is akkora teljesítménykülönbség a "kék" és az amd proci között :K
Ezek után pedig ez szokott jönni: "ez lehetetlen egy FX-től, meg különben is mennyi hőt termel a proci" :D

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#57354) rambustibi válasza DudeHUN (#57342) üzenetére


rambustibi
őstag

Semmi probléma ;)
Nem lesz már 3 képernyős rendszerem, elég volt xbox360-ra és PC-re. Oculus Rift lesz :K

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#57355) ViZion válasza MrM94 (#57349) üzenetére


ViZion
félisten

pfff... Te nem látod, h AMD cikkek alatt mi megy, ezért jön át ide is ez a hasonlítgatás. Intelesként van egy belső kényszer -mégha celeronod is van- hogy jól megmondjad, az AMD szarabb, lassabb, melegszik és az intel akkor is jobb. OK, csak kit érdekel? Minek mennek be oda? Minden AMD fejlesztés szar, etc... akkor ne vegye, maradjon Intel oldalon, nekem mindegy.

Szal. ha nem jönnek AMD cikkhez trollkodni, akkor ott sem menne a balhé. PH!-n sincs sok AMD cikk, lehozzák a friss infókat, ennyi. Intelt nem követem, szerinted az Inteles hírek nem kerülnek fel PH!-ra? Akkor tudod hova kell írni, nem? Nem, nem az AMD topikba... ;]

rambustibi: mondtuk, h nem lesz jó. :o De megcsináltad azokkal a beállításokkal, amikkel az inteles mókus és akkor is a tiéd az sz@r. Nyugodj meg, ha multiban futnád a köröket, az se lenne jó. Meg a titán X 60 fps-el GPU limites... aham, akkor azt a játékot csak 640×480-ban lehet majd játszani normálisan? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#57356) Zsivaagoo válasza ViZion (#57355) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

"Inteles az AMD-s topikban...." --- Egy elvileg egészséges hajlamú férfi miért megy be a buzibárba? Van valami rejtett hajlama? :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#57357) Whysperer válasza rambustibi (#57353) üzenetére


Whysperer
addikt

Én megköszönöm a fáradságodat. Más csak magyarázni tud . te legalább felvetted.. nekem jó a teszted mert így legalább mikor például letoltad a bechmark tesztet és ugyan annyi jött ki titan-x -re mint az i7 titan -xre akkor láttam,hogy az a teszt ahol a titan-x van tesztelve i7-ttel .. és ugyan az a szám jött ki mint neked .. látszott ,hogy megfelelő a vga számolási tesztje.. továbbá mellette ott volt 290x is ugyan abba a tesztbe és mivel Te mint user teszted igazolta,hogy az a titan-x tényleg annyit csinál directx 12-be így lehet következtetni,hogy az a 290x tényleg annyit tud mint amit ott és máshol mutatnak. szóval köv kártya biztos olyasmi lesz 290x/380x/390----280x-t csak azért akartam megvenni,hogy azt könnyebben váltsam át 7870-re

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#57358) MrM94


MrM94
őstag

Jóóóóvanna megértettem mostmár énis bzi inteles vagyok húzza ki az efiksz topikbó.
Ecséééém,képesek vagytok egy régi efikszes motoros ellen fordulni meg lehurrogni akkor ki is mentem az efiksztotyikbó.
Megértettem.
Jó fórumozást továbbra is!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#57359) MiklosSaS válasza MrM94 (#57358) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mivan veled? Be vagy rugva? :F

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#57360) ViZion válasza MrM94 (#57358) üzenetére


ViZion
félisten

Jajj, egyem a kis érzékeny lelked... ;] :D
Megnézted, h mit csinálnak a "nemvagyokintelfanatikus" barátaid fanatikusok a többi AMD hírnél?

Javítottam, csak nyugodj meg. :R

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#57361) MrM94 válasza MiklosSaS (#57359) üzenetére


MrM94
őstag

Nem,csak meguntam ezt a bejön az inteles az ájemdé topikba mesét.
Sajnálom,hogy már azután ítélik az embert,hogy mi van az adatlapján és elfelejtik az emberi jellegét.
Tök uncsi.Én meg konfliktuskerülő vagyok.
Unalmas már Off FX ben is a vitákat olvasni,ahol melleslek egyik topikalapító tag vagyok,hogy megy a hercehurca,s egyik nekiesik a másiknak.Unalmas már,hogy csak erről szól már a kis topik,nem röhögni járunk oda és viccelődni relaxálni stb.Nincs már meg az a baráti hangulat. :K

(#57360) ViZion Milyen barátaim?Ha szerinted én is közzéjük tartozok akkor gratulálni szeretnék nekedis.
Soha nem trollkodtam topikban és nem keltettem flémet de azért énis bevagyok skatulyázva.
Nincs miről beszélnünk. ;)
Hamarabb volt nekem FX em mint itt a fél topiknak és én vagyok most mocskos intelesnek nyílvánitva? pff

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#57362) Habugi válasza MrM94 (#57361) üzenetére


Habugi
addikt

Kérsz egy ölelést? :D

Ezt a problémádat azokkal kéne megbeszélned, akik abból űznek sportot hogy telehányják az összes AMD cikk/egyéb topicot. Ok-okozat, mivel érdemben kapcsolatot teremteni velük elég nehézkes ezért itt beszéljük ki a témát egymás között. Ja, sok a topicban az Intel, i5/7 szó, betűcsoport, pár hete magam is jeleztem hogy unalmas de ugye ez csak magánvélemény volt.

Magadra vetted Macsek, megkérdezném ez hogyan sikerült de az célravezetőbb ha azt kérdezem mit szedsz, legfőképp miért nem kínáltál még meg vele?! :P

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57363) MrM94 válasza Habugi (#57362) üzenetére


MrM94
őstag

És szerintetek ti nagy hősök jobbak vagytok?
Most komolyan,ugyanúgy szidjátok őket.Tiszta dedó.

(#57364) Habugi Semmit nem szedek,s nincs semmi bajom,nem vagyok feldúlt,amúgy tök nyugodt vagyok.
Egyszerűen már nekem fáj ami megy mostanában a fórumon.Ha most te bemész a haswell topikba és beírod hogy szar a 4770k kiröhögnek.De ha bejössz ide és aztmered mondani hogy szar a 8350 itt még meg is vernek :))
Magatokra veszitek meg szivetekre az egész ájemdé sorsát.Hót vicces az egész,ahogy pattantok egy idióta flémkeltőre. :D

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#57364) Habugi válasza MrM94 (#57363) üzenetére


Habugi
addikt

Itt, ebben az egy kurva topicban és mégegyszer, ok-okozat, feldúlt vagy de próbáld meg értelmezni. :B :R

Egy topic szemben minden mással ahol csak valaki leírja az AMD/FX szót, mégegyszer Macsek, mit szedsz, mert ez rohadtul nem ugyanaz és még csak qrvára nem is hasonlítunk ahhoz a bizonyos "maghoz". :N

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57365) norbert1998 válasza MrM94 (#57363) üzenetére


norbert1998
veterán

Csigalom, nyugavér, nem kell balhé. Kezeljétek mán férfiemberként! (holnapra elfelejtve lesz!) :)

(#57366) MrM94 válasza norbert1998 (#57365) üzenetére


MrM94
őstag

Mondom tök nyugodt vagyok.Most úgy kb baráti kedves hangom lenne ha élőben beszélgetnénk :)
Na de nem offolom össze a topikot mert nem szép szakmait offolni kettő pedig seggbe leszek rúgva.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#57367) ViZion válasza MrM94 (#57366) üzenetére


ViZion
félisten

Nem olvastad a másik topikokat, összefoglalom: soha nem volt FX procija, de az szar. i7 a titánX-et kihajtja, FX nem. Pedig ugyan az minden és FX-nél több volt az fps. De akkor az nem, mert VGA limit...
i5-2500k szuper. FX alig húzva közel annyi fps-el: szar. Így összefoglalva már nem is látom a problémát... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#57368) Habugi válasza MrM94 (#57363) üzenetére


Habugi
addikt

Ez pontosan így van igen! :K

De ezt miért ide írod le?
Ha pedig szerinted ez vicces az elég gyász, mert látszólag pont ezzel sorolsz be azon jóképességüek közé, akik napi szinten indulnak neki 8-10+ topicon át az AMD szapuló körútjuknak.
Vannak egy "páran".., érdekükben nem áll, okuk nincs rá, fogalmuk is elég ritkán van, viszont az tuti hogy szerintük ez vicces és baromira élvezik amikor elkezdődik a "védekezés". :K

Ez a színvonal..

Azért ne "mi" legyünk már a dedósok amiért ezt unjuk?!
Amiatt meg főleg ne mert ki merjük itt röhögni őket, minek okán aztán leugrik egy fél ménesnyi csillámpónid a szakadékba mert TE is Inteles vagy.., hát mi van veled ember?? :DDD

Szóval akkor harmadjára is..(ennyi a magyar igazság..), mit szedsz?

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57369) Hencso válasza MrM94 (#57363) üzenetére


Hencso
Ármester

Bocs hogy közbe szolok!
sokan fikázzák az AMD mert így szar úgy szar .. mind 2 márkának van előnye és hátránya! itt torlokodnak azok akik már nem tudnak magukkal mit kezdeni és offolják a másikat mert neki mondjuk Pont az FX jön be.. azért kíváncsi lennék hogy mondjuk a az a 4770k 4.8 4.9ghz et megy e delide nélkül ( ritka az a típus amit nem delidelnek már 4.6ghz felet). .. ez is mind proci fügö de viszont kinek mire van keret ki mire használja van ki dolgozik vele van ki csak fürkészi az órajeleket és agyon tuningolja a porciját kinek mi szerintem tök fölösleges pénz kidobás intel procira itt van ez a nagyon jó kocka 4 modul 8 mag és semmi probléma nincs vele kell alá egy bitang jó deszka és szakít is ugyan ez van Intelnél is szerintem szar lap jó proci semmit sem ér.. jó deszka jó proci az már valami :)

VGA limited lehet a Titán x el 800*600 as felbontáson de koksz grafon szerintem egyik gyártónál sem lesz akkora vga limited :) de ez mind az én szerény véleményem nem akkarok én senkit meg bántani de ha azt vesszük veszel 4790k 100k+ alaplap 40k ami normális és Turingra alkalmas akkor már abból fél FX konfig meg van .

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#57370) MiklosSaS válasza MrM94 (#57361) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Macska, ertsd meg...itt nem ellenek vagy barmelyik regi FX-es ellen megy a beszelgetes. Ami igaz az igaz, neha tul van dicserve az FX, de azt is kell.

En sem ertek egyett par forumtarsal, kulonosen @rambustibi kollegaval, de ezektol eltekintve tisztelem a velemenyet es a munkajat.

A bzi intelesek azok akik eletukben meg hirbol sem ismerik az FX-et, es minden topicban be szeretnek bizonyitani azt hogy az FX egy szar, az intel a ggyyyiiiheeeet meg a gyiiiharom a nyero. De sohasem volt haboru, ha egy volt FX-es leirja a velemenyet, hiszen ez egy nylvanos forum.

Most magamra kellene en is vennem az ilyesmit? Kulonosen azert mert multkoraban kicsit beirtam @rambustibi kolleganak? O mashogyan latja a dolgokat mint en, ennyi.

De ha valaki engem "lebuzizna" azon jokat rohognek.....tobb FX gepet szereltem mint amennyi processzort lattak eletukben az ilyen trollok. Mi az a kategoria vagyunk akik fejbol le tudjuk rajzolni az FX arhitektura diagramjat...tuningrol nem is beszelve...

Tehat, menj igyal egy jo sort...jatsz kicsit aztan gyere vissza derulni. Aztan az meg termeszetes hogy mindenki le fogja irni a elemenyet.....ha jo ha nem jo...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#57371) Zsivaagoo


Zsivaagoo
őstag

Ajánlom figyelmetekbe a 2P szabályt!
Mi a legfontosabb az életben? Hogy elég legyen belőle?

1., PINA!
2., PÁLINKA!

Na LYÓCCAKÁT! :P ;)

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#57372) pipo112 válasza MiklosSaS (#57370) üzenetére


pipo112
senior tag

+999 szép volt Don sasss

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#57373) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Szépen oda csináltam FX-el a Zintelek közé. :D

Csak elfogyott a hűtés. Majd, ha megjött a csodafegyver Kínából...

(#57374) do3om válasza eldiablo (#57373) üzenetére


do3om
addikt

ezmiez?

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#57375) eldiablo válasza do3om (#57374) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Gpupi. OpenCL teszt CPU-ra és GPU-ra.
Szépen használja a HT egységeket és a CPU magokat. Durva, hogy a 6 maggal a 12 szálas procik közé jutottam. Phenom II X6 meg sem közeliti ezt az eredményt.

(#57376) Hencso válasza eldiablo (#57375) üzenetére


Hencso
Ármester

pedig a phenom 2 x6 1100T olykor úgy veszem észre h több kraft van benne mint az FX 8350 esembe :D :W

De jó nézni h oda rondítótál :D kár h az én 8350 esem nem egy tuningos darab ahogy elnézem 4.8ghz lesz a vége mert 5.0 ghz en 1.55 vcoréval a win betöltés közben érkezik a kék hátér fehér betűs szöveg :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#57377) Habugi válasza eldiablo (#57373) üzenetére


Habugi
addikt

:C :C

Jól láttam az UT'99 ikont az asztalodon?? :Y
Milyen szerverekre jársz?

(#57376) Hencso:

Ezek szerint a képekkel nem jutottál sokra..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57378) norbert1998 válasza eldiablo (#57373) üzenetére


norbert1998
veterán

:C :C

(#57379) MK VII válasza eldiablo (#57373) üzenetére


MK VII
veterán

Az szép :C

(#57380) Balathruin válasza Habugi (#57377) üzenetére


Balathruin
veterán

A crack jobban néz ki. ;]

(#57381) rambustibi válasza eldiablo (#57373) üzenetére


rambustibi
őstag

Milyen Gpupid van? Mert nekem totál más eredmények jöttek ki:


[ Szerkesztve ]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#57382) Hencso válasza Habugi (#57377) üzenetére


Hencso
Ármester

még nem szórakoztam vele :D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#57383) eldiablo válasza rambustibi (#57381) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Te a VGA-ra küldöd, nem a procira. :K
HD7850-re ez jön ki:

Ez WR2 lett. :B

(#57384) rambustibi válasza eldiablo (#57383) üzenetére


rambustibi
őstag

Hogy kell procira küldeni?

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#57385) eldiablo válasza rambustibi (#57384) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Calculate menüben

(#57386) rambustibi válasza eldiablo (#57385) üzenetére


rambustibi
őstag

Nálam nincs ilyen, lehet az nvidia menüben kell átállítanom?

Ha a Physics-et átállítom az FX-re, akkor is csak a VGA-t engedi a Gpupi..
Érdekes, hogy OpenCL CPU nálam nincs a program szerint... :F

[ Szerkesztve ]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#57387) eldiablo válasza rambustibi (#57386) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ez kell neked: [link]
Itt a rendszerkövetelmény: [link] FAQ részben.
Nekem a Catalyst-al együt felment.

(#57388) rambustibi válasza eldiablo (#57387) üzenetére


rambustibi
őstag

Köszi! :R
Első próbálkozásom:

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#57389) rambustibi


rambustibi
őstag

Holnap késő délután még tesztelek, és megnézem, hogy bírja a hűtésem (ugyanaz a hűtésünk).
Eddig stabil 47C° 4812Mhz-n, de ez még csak ismerkedés szint... :R

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#57390) V!ck válasza rambustibi (#57389) üzenetére


V!ck
aktív tag

H80i-vel meg sem próbálom ezeket az órajelelet :D (FX-8320)

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#57391) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Korábban volt pár poszt "megerősített" VRM hűtésekről, most gondoltam megmutatom az én megoldásomat:

Van egy hasonlóm is, de Sabertoothoz nem az igazi:

Azoknak, akiknek kevesebb fázis, pl Asrock Extreme 3/4 azoknak hasznos lehet. Elég szép huzatot tud produkálni.

(#57392) norbert1998 válasza eldiablo (#57391) üzenetére


norbert1998
veterán

Decens :C

(#57393) Zsivaagoo válasza eldiablo (#57391) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Ráfúj, vagy csak fölé?

Gyötörtek gépészek áramlástechnikával, úgyhogy tudom, hogy rohadtul nem mindegy.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#57394) norbert1998 válasza Zsivaagoo (#57393) üzenetére


norbert1998
veterán

Ráfúj. Szív azt fúj rája és alul kimegy

(#57395) V!ck


V!ck
aktív tag

Csatlakozom egy FX-8320 @4500MHz és R7 260X @1320/1800 eredménnyel.

Feljebb nem merek menni (egyelőre) :B

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#57396) szivacs1987


szivacs1987
aktív tag

Akkor nálam is lefutott.
cpu: fx 6300 @4,2GHz (renderelés miatt van csk ennyin, de renderelés közben felmegy 60 fokig is, itt csak 42fok volt a max)

vga: Gigabyte r9 270 @1190/6000

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#57397) Taifa Díaz válasza szivacs1987 (#57396) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Hiányzó MSVCP120.dll és MSVCR120.dll fájlokat reklamál nálam indításkor Windows 10-esen a gpupi. Mit kell ilyenkor telepíteni neki? A vcredist-et?

[ Szerkesztve ]

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#57398) eldiablo válasza Taifa Díaz (#57397) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Visual Studio x64 és x86. Fontos, hogy mind a kettőt tedd fel!

(#57399) Taifa Díaz válasza eldiablo (#57398) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Értem. Köszönet!

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#57400) Taifa Díaz válasza Taifa Díaz (#57399) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Violá!

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.