Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50596) Habugi válasza Kutya_7 (#50595) üzenetére


Habugi
addikt

Nincs itt shemmi titok, kismilliószor leírtam már, hogy a 24/7-es 5.06-et 1.5V-al hozza.

Azt, hogy a CPU-Z kevesebbet mutat az okozza, hogy míg Te tudod állítani az LLC-t, addig nekem az AWARD Bios-ban nincs ilyen opció!
A rev 1.0-ás FXA-UD3-hoz nem készült olyan BIOS amiben állítható lenne az LLC, gyárilag High-ra van forceolva ha jól tudom. Tűvétettem már ilyen, akár bétás BIOS-ért mindent, írtam a Giga supportnak, eredmény nuku/nyista! Én örülnék a legjobban ha állítható lenne. :K

Azt is írtam már pártucatszor, hogy komolyabb terhelés alatt felveszi a BIOS-ban beállított értéket!

Ebben a hsz-ben [link] ha megnézed a linkelt képet, ott világosan látszik, míg a CPU-Z 1.440V-ot mutat (mivel éppen annyi is elég a procinak..), látszik, hogy IBT közben szépen megkajolta az 1.5V-ot. (CPU kupakhő alatt, vcore ) :K
A lee56-nak szánt válaszom is erről szól!

Utoljára 3napja írtam le az integrált hangkártya kapcsán példaként felhozva --> [link], mivel a mostanság tesztelgetett 5.2-t 1.525V-on tudja stabilan, én marha pedig C3 WTTJ mellé "vakon" 1.6V-ot adtam neki 5.3Ghz kedvéért.

Ohh, nem is, utoljára itt írtam le [link]

Szóval nincs itt semmiféle fortéj, csak (el)kéne olvasni amit írok! ;] :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.