Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9601) Aszfaltbetya válasza mdk01 (#9600) üzenetére


Aszfaltbetya
tag

3
a diszkoszt etetni kell de mondtam neki az alap kovetelmenyek fentartasa erdekeben tapoljon inkabb egy kicsit minden nap igy elvegetalnak

botia van olcsobban is ha kell

Kerek mindenkit a Privat uzentben torteno erdeklodesre, valamint az uzletrontas elkerulesere

(#9602) sellerbuyer válasza Aszfaltbetya (#9601) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Hát sajnos ha állat etetését másra bízod, legyen az akár rokon is, tutira azt fogja csinálni, hogy kib...sz nekik egy csomó kaját egyszerre, hogy ne kelljen minden nap mennie. Tapasztalat sajnos...

Valahol mondjuk érthető, hiszen ha neki nincs állata, akkor nyilván nem az a típus, aki ilyesmivel szeret bíbelődni. Viszont akkor meg miért vállalja el?! Nagy eséllyel nem akart megsérteni... így udvariasságból ráállt a dologra...

(#9603) Plero válasza sellerbuyer (#9602) üzenetére


Plero
tag

Én Apósomat bíztam meg az etetéssel Kiporcióztuk az adagokat. Minden nap egy adagot adott a halaknak. 4 napról volt szó. Tökéletesen megcsinálta a dolgokat. Nem volt semmi probléma.
Lassan 1 hónapja vigyázunk egy ismerős halaira. Elhozta hozzánk. A 13 halból 1 pusztult el. Az rögtön a második nap. A többi jól érzi magát.

"Olyan nincs, hogy nincs" + www.plenter.atw.hu

(#9604) albert8 válasza sellerbuyer (#9602) üzenetére


albert8
addikt

Van ilyen olvadó kajás tabletta olyat kell adni nekik . Én inkább a tápozáson filózom, mert jövő héten én sem leszek itthol, de nem nagyon van aki tápozzon. Anélkül meg valszeg elsorvadnak a növények.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9605) Aszfaltbetya


Aszfaltbetya
tag

az olvado tabletta vagy a vitachips nem rossz etetes de sajna nem a diszkosznak

az etetest felvetette , ki is kepeztem , nem sikerult

Kerek mindenkit a Privat uzentben torteno erdeklodesre, valamint az uzletrontas elkerulesere

(#9606) weresgyufa válasza mdk01 (#9598) üzenetére


weresgyufa
tag

Ha gondolod, szerintem csinálj csoportos rendelést, nézd meg mi mennyi lenne és kreálj egy árat, az tuti hogy engem érdekel a dolog, kimérve, porciózva, csak ráírod mennyi vizet tegyünk hozzá és mennyit adagoljunk naponta.
Szerintem sokakat érdekelhet a dolog, mert azért olcsóbb ez mint megvenni a készre keverteket...

- www.bolondsagokboltja.hu -

(#9607) mdk01 válasza weresgyufa (#9606) üzenetére


mdk01
addikt

Ezen is filóztam csak az arányokkal van bajom, meg a belerakott pénzzel.
25kg KH2PO4 30k lenne kb. és tudod vannak olyan emberek akik biztosan megszívatnának, meg járhatnék a postára és vehetném át a visszajövő csomagokat.
Ha 5-10kg-ról lenne szó akkor talán megcsinálnám, de így ez nekem necces.
KH2PO4-ből kell a legkevesebb a löttyhöz pontosan 1/4-e a KNO3-nak és KNO3-ből 2kg-ot kell min. megvennem.
Mindenképpen lesz vmi, mert egy 250-es aksit tápozni, hogy szépek legyenek a növények egy kész vagyon.
Majd írok ha már látom a végeredményt.

(#9608) Aszfaltbetya válasza mdk01 (#9607) üzenetére


Aszfaltbetya
tag

valameik sport tarsnak ketto kicsi capaharcsa?

Kerek mindenkit a Privat uzentben torteno erdeklodesre, valamint az uzletrontas elkerulesere

(#9609) myk74 válasza Plero (#9603) üzenetére


myk74
senior tag

Nem látom az akiról a képeket, drága barátom!Vagy lemaradtak? :DD

Nincs kéz Nincs csoki!

(#9610) Plero válasza myk74 (#9609) üzenetére


Plero
tag

Itt nézelődhetsz!!!

Felkeltél??? :-)

[ Szerkesztve ]

"Olyan nincs, hogy nincs" + www.plenter.atw.hu

(#9611) sellerbuyer válasza Aszfaltbetya (#9608) üzenetére


sellerbuyer
őstag

hány centisek kb.?

(#9612) Aszfaltbetya válasza sellerbuyer (#9611) üzenetére


Aszfaltbetya
tag

lehetnek vagy 5-6 centisek , nem nagyok kedvesek de a mivel gyorsuszasu halakrol van szo , szeretnek mozgolodni sokszor a novendek diszkoszokkal nem tarthatoak ,
a nagyba nem tennem oket mert akkor baromira megnonek es harcsabol igy is jol allok mar :)
ha erdekel szolj azt kigondolunk valamit :)

Kerek mindenkit a Privat uzentben torteno erdeklodesre, valamint az uzletrontas elkerulesere

(#9613) sellerbuyer válasza Aszfaltbetya (#9612) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Volt 6db-om anno, ismerem őket. Az 5-6 centi még kiváló, mehetnek kisebb akiba is valóban. Gondolkodom még rajtuk, mert valóban nagyon kedves, vegyes akiban jól tartható és minden frankó vele, csak hát már így is van két nagy harcsám, két ancim... Volna még hely nekik szerintem, de fene tudja.. Egy nagyon kicsit még gondolkodom. Mit kérnél egy fiúért és egy lányért (már ha van)?

(#9614) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Hölgyek-urak!

Akit érdekel, cserealapnak halra, garnélára, de kp-ért is mehet: van bio-top neptun haltápom két doboz, mindkettő eredetileg 1L-es. Az aranyhaltápból csak a negyede hiányzik, a basic lemezes táp pedig félig van.

Ha valakit érdekel, privi is jöhet!

(#9615) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sziasztok!

Végre találtam egy ilyen topikot :C
Vagy 15 éve én is tartottam halakat, kezdtem alganyalóval, majd guppi és fekete neonhal rajok voltak. Azt utáltam a guppiban, amikor a nőstény rendszerint éjszaka szült, megette a kicsiket. (5literes befőttes üvegbe különítettem el őket) Voltak zebradánióim, xifóim, meg szuátrai díszmárnáim. Utóbbiak állandóan csipkedték a kan guppik farokúszóját. Nagyon gondolkodom, hogy otthonra kellene újra beszereznem egy komplett felszerelést.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#9616) mdk01 válasza wertigo1984 (#9615) üzenetére


mdk01
addikt

Azért ette meg mert nem tudtak elbújni. Nem volt gondolom olyan növényed.
Amúgy azon filóztam még hogy ez tök normális mert ugye fehérje visszapótlás+kaja , meg ugye szelektálja is a gyengéket mert amelyik nem elég gyors és fifikás az kaja lesz. Egészséges szelektálás.
A spártaiak is kb ezt csinálták csak tudatosan és kicsit másképpen:)

MÁS:
Van egy guppy csajom meg két guppy faszi és állandóan kergetik a csajt. Tudom hogy min 3guppy csaj kellene még de ezeket ajándékba kaptam.
Nem lesz ebből baja szerencsétlennek?

[ Szerkesztve ]

(#9617) wertigo1984 válasza mdk01 (#9616) üzenetére


wertigo1984
őstag

Inkább a víz felszínén úszó növényeim voltak, azok közé simán elbúhjatttak volna. Mondassz valamit a szelektálással kapcsolatban :K Először szárított vizibolhát adtam nekik, azt nem szerették, ellenben a vörös szúnyoglárvát egyenesen imádták. Heti 2szer ment nekik lemezes szines vitamin, meg néha tubifex kocka.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#9618) Aszfaltbetya válasza wertigo1984 (#9617) üzenetére


Aszfaltbetya
tag

lehet az volt a baj
amikor en meg az ugynevezett "Kommerz" halakkal foglalkoztam akkor minden nap egy pici lemezes es minden ivadek megmaradt akar guppy . molly , xifo , vagy platty volt

mas

elado sorba lessz a kovetkezo akvarisztikai eloleny nemely egyede

Suesi nyul csiga kicsi is nagy is
kek almacsiga
Sarga almacsiga koztuk mar mar os hazzal rendelkezo peldany
algazo geb 2 db
esetleg egy ketto ancytrus egyed

Kerek mindenkit a Privat uzentben torteno erdeklodesre, valamint az uzletrontas elkerulesere

(#9619) sellerbuyer válasza Aszfaltbetya (#9618) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Engem már elfelejtettél FB-on? :D

(#9620) mdk01


mdk01
addikt

Vagy lehet meg van keveredve és azt hiszi ez a FB.:F :DDD

AMANO garnit lehet RC-vel együtt tartani?

[ Szerkesztve ]

(#9621) nickwaren válasza mdk01 (#9620) üzenetére


nickwaren
tag

Lehet együtt tartani, csak kapjanak bőven enni az Amano-k, bár ha egyszer megkóstolja valamelyik az RC-ket, akkor utána is előnyben fogja őket részesíteni a többi kajával szemben időnként, mint táplálék kiegészítő. Általában a nőstényt láttam RC-t enni. Szerencsére nem terjesztik egymás között a hírt a jó falatról ezért nem kell utána tömeges vadászattól tartani.
Amúgy békésen elvannak és szépek, jópofák együtt.

(#9622) Aszfaltbetya


Aszfaltbetya
tag

nem felejtettelek el,:)

nem tudtam kigondolni mit tudnek elboltolni veled sajna mert nem igen van olyasmi ami nekem kellene ,
ezekert az elolenyekert sem egy kazal penzt kernek hanem valamit jelkepesen ,
jelenleg egy ikrazo vitorlasparral laknak egyutt akiknek kel la hely hazaseletet elni mert hiaba teszik meg az ikrak elfogynak es sajna nincs kapacitasom meg akvariumokat uzemeltetni

mas hirek

egy Royal Blue es egy Pigeon Panda Diszkoszhalat parba allitva ma reggelre virradoan megtortent az ikrazas a kupon 150-200 ikra lathato melybol delutanra megtortent a szelektacio ami nem termekenyult meg.
ikrapeneszgatloval lekezelve varakozunk
ami a lenyeg az egesz kis tortenetben hogy teljesen csapvizben elnek nem ozmoban

Kerek mindenkit a Privat uzentben torteno erdeklodesre, valamint az uzletrontas elkerulesere

(#9623) Aszfaltbetya


Aszfaltbetya
tag

lenne meg egy 15 cm koruli Vitorlás Algázó (Glyptoperichthy Gibiceps) ki mit ajanlana alapon
minden elolennyel tarthato mert bekes nyugodt fajrol van szo
szereti az uborkat, cukkinit es ami rostban gazdag
cserebe felporszivozza az ajzatot es tisztitja az uvegeket

Kerek mindenkit a Privat uzentben torteno erdeklodesre, valamint az uzletrontas elkerulesere

(#9624) Aszfaltbetya


Aszfaltbetya
tag

Kerek mindenkit a Privat uzentben torteno erdeklodesre, valamint az uzletrontas elkerulesere

(#9625) weresgyufa válasza mdk01 (#9607) üzenetére


weresgyufa
tag

Ok, a lényeg, ha jutottál valamire szólj, én vevő vagyok a dologra, nálam is van 1200L víz és itt sem egyszerű a tápozás, már így is a gatyám megy a ProFito-ra, de eddig ez a legolcsóbb, a Fitohorn MicroMax-ot meg eddig nem mertem kipróbálni, ez is jó sokak szerint, de olvastam sima mezei növénytáppal történő tápozást is. :Y

- www.bolondsagokboltja.hu -

(#9626) weresgyufa válasza albert8 (#9562) üzenetére


weresgyufa
tag

Lassan a növényesek is kezdik belátni hogy butaságokat papolnak mikor 10X-es túlszűrést mondanak... ja egy 1800l/h-s szűrő akkora vihart kavarna egy 300l-es medencében is akár hogy megbolondulnának a halak :D tapasztalatból, tegnap próbáltam le az egyik ilyen szűrőmet a csapban. Háááát... mint mikor centrifugázol... kb...
Az ilyen nagy szűrők csak azért kellenek, hogy legyen benne megfelelő mennyiségű, felületű szűrőanyag, de a lényeg hogy lassan folyjon a víz át rajta, mert másként a bacik nem végzik el a dolgukat. szal a kristálytiszta akváriumvízhez egy hatalmas biológiai szűrőfelület kell és egy kisebb teljesítményű mechanikai szűrés ami a mulmot és az ételmaradványokat, növénymaradványokat szedi inkább össze, szerintem ettől jobb kombó nincs :R

- www.bolondsagokboltja.hu -

(#9627) mdk01 válasza weresgyufa (#9626) üzenetére


mdk01
addikt

Azért kell még a nagy pumpa hogy mindenhova eljusson az áramlás, és főleg CO2-nél lényeges ez.
Nekem a 250-esbe egy 1000-2000l/h van ami középállásba van állítva 1500l/h-ra de a tényleges vhol 1000l/h körül lehet. Teljesen jó ennél több nem kell és ez 4-5x forgatás.
A szűrő meg végül egy 60l-es hordó lett a maga 40cm átmérőjével ezért viszonylag lassú a vízáramlás, így nagyjából sikerült a mechanikus és a biólógia szűrést összekombinálni.
Sose értettem a 10x forgatást miért jó, mert ha én felkeverem a koszt az aljáról 20perc alatt letisztul a víz pedig ez csak 4-5x forgatás.

[ Szerkesztve ]

(#9628) weresgyufa válasza mdk01 (#9627) üzenetére


weresgyufa
tag

Azért írtam, hogy legyen bent egy mechanikai szűrő, vagy egy áramoltató sem rossz...
A Micromax is érdekel, mik a tapasztalataid? Én annyit tudok hogy 26.5x hígítást kell alkalmazni, meg hogy páran panaszkodtak, hogy színezi a vizet. A macro tápanyagot mivel pótolnád? :R

- www.bolondsagokboltja.hu -

(#9629) mdk01 válasza weresgyufa (#9628) üzenetére


mdk01
addikt

Hát a micro ugye a Fito Horm micromax aminél én 28,5x hígtásról tudok ami nálam 30x lesz előre láthatóan, mert az aztán már tökre nem számít.
A macro meg amiket írtam KH2PO4, KNO3 és K2SO4. Ha meg lágy a vized akkor kell még MGSO4, de ebben nem vagyok biztos csak gondolom.

A Fito Horm(továbbá FH) színezésére pedig van egy elméletem, de ezt még felvetem majd az akvaristán hogy a tapasztaltak mit írnak rá.
Szóval úgy gondolom a vas színezi a vizet. Mivel az FH arányaiban több vasat tartalmaz(ami nem baj) mint a bolti macro tápok ezért sötétebb is. Na most én 1 hét(5nap után is lehet látni ha vki látni akarja) után látom a vizemen, hogy sárgul(nem sárga de már alakul). Na most nálam ez 7x2ml jelent. Ez nem színezhet el 250l vizet, amit az is bizonyít hogy ha ezt egyszerre borítom bele az aksiba semmi különbséget nem lehet látni.
Olvastam egy olyat(talán Nigro oldalán) hogy a magas fény lebontja/átalakítja a vasat(talán a kelátokat szedi szét nem tudom, nem értek hozzá) és sztem ez miatt színeződik a víz. Ahogy telnek a napok egyre többet bont le és egyre sárgább a víz. Nálam elég erős a fény, bár már korrigáltam kicsit, még mindig alul marad a nagy növényes akváriumokhoz képest.
Na most mivel a FH-ban a többi összetevőhöz képest sok a vas ezért színezheti jobban a vizet, de jobban hígítva ez korrigálható ugye.
Ami még kérdőjel volt bennem, hogy vkinél bevált vkinél nem. (*) Ez sztem nem a növényekre értendő, hanem a víz sárgulására amire megint magyarázat a fény. Vkinél ilyen a fény, vkinél olyan, és nem mindegy az akvárium mérete sem (W/liter)stb.
Erre most azt találtam ki 1 hete hogy nem délután tápozok mikor megjövök munkából és a világítás már 5órája megy hanem reggel fél 6kor, amikor még van 4-5 óra a világítás bekapcsolásáig. Úgy gondolom a növénynek tök mindegy mikor kapja a tápot, mert ő szívesen felveszi máskor is csak legfeljebb nem olyan intenzitással. Ezt sem tudom biztosra, csak nekem ez tűnik értelemszerűnek.
Kíváncsi leszek mennyire fog besárgulni a víz vasárnapra.
Ha még így is sárgul akkor meg este 10kor fogok tápozni és megnézzük akkor mi történik. :) Ha meg nem veszi fel a sötétben akkor meg felveszi akkor mikor megkapja a világítást, végül is nem veszik az el a vízből.
Amúgy rá van írva ezekre a készítményekre hogy száraz, hűvös sötét helyen kell tárolni. Ez is gondolom a vas miatt van hogy ne bontódjon le a fénytől.

Szóval ennyi, nem tudok mást próbálgatom, és tapasztalok.:)

MOD: * Még azért lehet hogy vkinél bevált vkinél nem, hogy ugye ha vmilyen tápanyagból hiány van akkor nem bírja felvenni a többit sem. Ez lehetett még sokaknál hogy hiány volt vmilyen tápanyagból így a vasat nem tudta felvenni a növény, a fény hatására meg lebontódott színezve a vizet, vagy ez esetben a növényeken is látszódhatott.
Ez is egy ok hogy vkinél bevált vkinél nem.

[ Szerkesztve ]

(#9630) hoby36 válasza mdk01 (#9629) üzenetére


hoby36
senior tag

Írtam neked az akvarista.hu-n. :K

A logikában semmi sem véletlen!

(#9631) mdk01 válasza hoby36 (#9630) üzenetére


mdk01
addikt

Ophiopogon kyoto? :)

(#9632) hoby36 válasza mdk01 (#9631) üzenetére


hoby36
senior tag

Igen.

A logikában semmi sem véletlen!

(#9633) mdk01


mdk01
addikt

Úgy néz ki csak a Trópusból tudom beszerezni a kálium foszfátot meg vesezk tőlük Easy carbo-t is mert jó áron van.

Aki Szfvár és környékbeli, és szüksége volna tőlük vmire az jelezze nekem az igényét priviben 1héten belül és akkor megosztozunk a postán.

Továbbá innen is berendelek 15k-ért cuccokat. Ebben az a jó, hogy nagyon jók az árak( sztem az áfa miatt mert félig meddig mintha lengyel volna a cég) és hogy, 9k felett ingyenes a kiszállítás.
Nem vmi jó a termék felhozatal, de azért lehet találni jókat.
Akinek innen kell vmi azt is jelezzétek priviben 1 héten belül.

[ Szerkesztve ]

(#9634) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Két ingyen elvihető hirdetésre is jelentkeztem az akvaristán... Mindkettőről kiderült, hogy már rég nem aktuális, csak cseszték inaktiválni! Úgy tűnik, én már nyáron nem foglalkozom sem beszerzéssel, sem cserével, sem semmivel halazás téren, az lesz a legjobb... :(

Mi.............. van.................... az.................. emberekkel? :W

[ Szerkesztve ]

(#9635) mdk01 válasza sellerbuyer (#9634) üzenetére


mdk01
addikt

Én is írtam két embernek is hogy elhoznám az általuk hirdetett növényt de egyik sem volt már aktuális.
Mondjuk nekem is vannak ilyen hirdetéseim és én nem kaptam fel a xart, bár tény hogy ha mindenki figyelne (köztük én is) akkor egyszerűbb volna mindenkinek az élete. Mondjuk engem ez nem nagyon zavar.
Vissza ír hogy tárgytalan és kész.

[ Szerkesztve ]

(#9636) Aszfaltbetya válasza mdk01 (#9635) üzenetére


Aszfaltbetya
tag

sokan sajna basznak inaktivalni a hirdetest , vagy nem figyelik hogy a hirdetes szine fekete vagy szurke

Kerek mindenkit a Privat uzentben torteno erdeklodesre, valamint az uzletrontas elkerulesere

(#9637) Aszfaltbetya


Aszfaltbetya
tag

sajna az elso ikrazas eredmenye az lett megettek a diszkoszok oket a viz miatt , nem felelt meg nekik a minosege a csapviznek ,
igy beszereztem egy RO- t es lass csodat ma helyi ido szerint 21.10kor ismet ikrazni kezdett a par :)
a reggel esemenye hogy ancitrius hegyek rajzottak ki az ikracsovekbol
megprobalok majd albino egyedet is paroztatni annak aki keresi
valamint a heten erkeznek Corydorasok probakeppen ivarerett egyedek akit esetleg majd erdkelne akvariumba ,
a Corydorasok erdemes tudni megeszik mindent ami a feneken vissza marad ebbe a mulm is beletartozik igazi akvariumi konyhamalac

Kerek mindenkit a Privat uzentben torteno erdeklodesre, valamint az uzletrontas elkerulesere

(#9638) myk74 válasza mdk01 (#9596) üzenetére


myk74
senior tag

[link]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#9639) mdk01 válasza myk74 (#9638) üzenetére


mdk01
addikt

:R
VIszont az a baj hogy akvakertészre két regem is van és egyiket sem igazolják vissza. Fax kivan velük.

(#9640) mdk01


mdk01
addikt

...és mégegy.

Help!
A valiznériám leveleinek az alsó 5-10cm-je rózsaszínes lett egy nap alatt.
Tegnap cseréltem vizet a 250literes aksiba 40% körül és a vízcsere után kapott egy pumpa(1ml) GA Makro tápot és 5ml happy life plant-ot. Ezután megmértem a NO3 és 25mg/liter volt.
Erre most nézem mikor hazaértem hogy rózsaszínesek az alsó levelek. Nem mind, inkább csak a nagyobb erősebb levelek. A 20tőből kb.10nek ilyen a levele.
Van vkinek ötlete?
Ilyet meg nem csinált és a neten sem találtam rá választ.
Amúgy semmi más nem történt csak növény ritkítás és vízcsere.

(#9641) Aszfaltbetya válasza mdk01 (#9640) üzenetére


Aszfaltbetya
tag

vedd ki a novenyt , vagj le a gyokerebol egy keveset majd dugd vissza a helyere, elofordulhat hogy elkezdett berohadni a vege es olyankor produkal effelet

Kerek mindenkit a Privat uzentben torteno erdeklodesre, valamint az uzletrontas elkerulesere

(#9642) mdk01 válasza Aszfaltbetya (#9641) üzenetére


mdk01
addikt

Köszi, de 1nap alatt történt és szinte az összes tőnél úgy hogy előző nap zöldek voltak.

Egyetlen egy kósza fórum hozzászólásba találtam tegnap egy kis segítséget, egy teljesen más növényre írva, hogy magas nitrát szintnél szokott ilyen lenni ha erős a megvilágítás.
Na ez nálam simán lehetett mert MAKRO-t adagoltam 1ml-t és a valiznériát is megritkítottam így a fényből is többet kaptak mint eddig.

A rohadás is lehet amit írsz, mert ugye rothadásból lehet nitrát, de nálam ez ki volt zárva mert nem csak az öregebb valiznériák rózsszínesedtek be hanem a fiatalok is.

Köszi

ui.: Ma már amúgy egész szépek.

(#9643) mdk01


mdk01
addikt

A valiznériám teljesen rendbe jött és úgy néz ki a többi növény is kezdi megszokni a jót.

Egyeztettem a Fito horm-os területi képviselővel és 1,5-2hét múlva hoz nekem egy 5literes Mikromaxot Sz.fehérvárra, így kérem azok jelentkezését akinek szüksége van valamekkora adagra.
Páran már jeleztek innen, azokkal egyeztetem priviben a mennyiséget. Nekem max. 2liter kell, így 3liter-en kell osztozni. Előre láthatóan 1500-1700,-/liter lesz amit 28-30 szorosára kell behígítani és így kapjuk meg kb. a boltinak megfelelő hígított mikro tápanyagot.
Próbaképp is vihettek mert ha nem válik be aksiba(aminek kicsi az esélye) attól még szobanövényekre, és a kertbe is tökre jó. :)

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#9644) Osynho


Osynho
addikt

Hello!
Van itthon egy 70l-es akváriumom, meg a győri albiban egy 200l-es. Namost, befejeztem a tanulmányaimat Győrben, és az ott maradt 4 aranyhallal kellene vmit kezdenem. Az a kérdésem, hogy az itthoniban lévő 1db, kb tenyeres méretű vitorláshal, valamint 4db 3-5cm-es black molly mellé be lehet-e tenni aranyhalat. Ha igen hány darabot? Elég szépen zabálnak és nőnek a srácok. :D

(#9645) albert8


albert8
addikt

Nálam most:

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9646) myk74 válasza albert8 (#9645) üzenetére


myk74
senior tag

Nagyon szépen fejlődik! :C

Nincs kéz Nincs csoki!

(#9647) mdk01 válasza albert8 (#9645) üzenetére


mdk01
addikt

(#9648) albert8 válasza mdk01 (#9647) üzenetére


albert8
addikt

Jobb szélen
[link]
Bal szélen
[link]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9649) mdk01 válasza albert8 (#9648) üzenetére


mdk01
addikt

:R

Mennyire vagy biztos abban a Bacopa-ban?

(#9650) albert8 válasza mdk01 (#9649) üzenetére


albert8
addikt

Myk74-tól kaptam, ő ezt mondta, és hasonlót nem nagyon találtam igy szerintem is az. :)
Vagy másra gondolsz?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.