Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28565) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Tartozok meg az SSG24 jatek tapasztalatokkal, szoval gyorsan meg is osztom oket, eddig ketto jatek alapjan.

Fura mod inkabb a jarulekos dolgokrol tudok meselni, nem is magarol a replikarol, es a teljesitmenyerol. A replika pontosan azt hozza, amivel hirdertve is van, hibatlan mukodes, konzisztencia, pontossag. Nagyon nincs mit ragozni rajta, egyszeruen szuper a cucc, olyan helyekre be tudtam vele lonni, es olyan talalatokat megadtak, hogy magam sem akartam elhinni. Zero adagolasi problema, zero targondok, siman csak perfekt. Hat ennyit a replikarol. :DDD

A jarulekos dolgok:
Alapbol ovezi egyfajta 'retteges' a tobbi jatekost - foleg a tapasztalatlanabbakat - amikor meglatjak, hogy Te sniper vagy. Na, ezt meg lehet szorozni legalabb harommal mikor meglatjak, hogy egy SSG van nalad. Mokas ez, mert a tobbseg elszalad a sniper elol, pedig ha inkabb raszaladna, es meglocsolna egy emberes sorozattal, eselye sem lenne szegeny bokornak. Szoval mar a jatek elejen unnepel az egesz oldal, akihez beosztanak, es retteg a masik oldal. Teljesen alaptalanul. :DDD
Tehat van egy ilyen 'istenites' dolog.

A masik dolog, hogy mindenki meg akarja nezni, de minimum ujjal mutogatnak rad, a batrabbak ki is akarjak probalni. Ezzel nekem nincs kulonosebb gondom, annyi, hogy a tarat ki szoktam venni proba elott, mert mar az S24-nel megtapasztaltam, hogy nem mindenkinek sikerul felhuzni elsore... masodjara... es tolja tele a kamrat BB-vel minden probalkozassal, majd ellovi es soretest csinal a fegyverbol.

Aztan vannak az okosak. Na, ez a kedvenc kategoriam. Soha ennyi ellenszenvet, gyuloletet, es okoskodast meg nem hallottam meg replikaval kapcsolatban. Vannak az egyszerubb esetek, azok csak elintezik annyival, hogy ennyi penzbol 3-4 sniper replikat is megepitett volna, es nyilvan azok is ilyen jok, sot jobbak! Ok azok akik meg soha nem fogtak sniper replikat, csak tudjak, hogy ez siman szar, csak marketing az egesz. Lehuzas, en meg a hulye, aki bedolt. Vannak a haladobb sracok, akiknek van, vagy mar volt egy valamilyen epitett sniper replikaja amugy, de az epp nincs a jatekon, mert nem mukodik, valami eltort, nem adagol, kifuj, stb... kifogassal. Ok mar tudjak, hogy nincs sniper 100€-ert, de meg mindig hajlanak arra, hogy a takolt Well MB03 (es tarsai) Rockets BB-vel etetve vannak ilyen jok, meg jobbak, csak most epp nincs itt, nem tudjuk megnezni. A vegen ott van az a nehany ember, akik mar hallottak mondjuk Palla Barnabasrol, Gal Imirol, es esetleg egy altaluk epitett valamilyen replikajuk is van. Nos, ok mar technikailag legalabb kepben vannak, illetve nem elbol szarozzak le az SSG-t, csak allitjak hogy kb ugyan annyiert lehet ilyen teljesitmenyu - vagy jobb - replikat epiteni. Alairom, ebben azert lehet igazsag, ok pedig, azert kivancsisagbol csak megnezegetik, kiprobaljak az SSG-t.

Ilyen kihivasokkal kell szembenezni, amikor egy SSG-vel megy airsoft jatekra. :DDD

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.