Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12996) szbalogh válasza stefanitsr (#12993) üzenetére


szbalogh
őstag

ÉÉÉéééssss... már lőttem is vele :DDD Jók hozzá a táraim, bár kicsit erősebben kell helyrenyomni a 031-hez képest, először el is ejtettem. Még a célzók is szépen be vannak rajta állítva, oda lő ahol a pecek van :C
Szép rozsdafoltok vannak rajta itt-ott. Asszem újra kiélhetem olajozási mániámat :DDD
Kicsavaroztam a tus végét. Valami eszement megoldás van odabent. Egy rugó fogja a kioldó gombot és azt a rejtekajtó valamit. Amint leszedtem szétugrott... most legózhatom össze.
Gyorsan ledobtam róla a Tamyát és ráforraszttottam a T csatit mert az aksin is az volt. Most megy a szakadt aksim töltése. Valóban egész jó motor lehet benne ha egy ilyen ezer éves 3 hónapja nem töltött aksival és azzal a vezetékeléssel elindult :DDD
Nagyon jó masszív szerkezet és nem is olyan nehéz mint vártam.
Valóban nincs sok hely az aksinak a tokfedél alatt. A rúdaksi épp befér... a képeken csalóka volt, nagyobbnak tűnt a hely. A tusban talán van 1.5cm széles hely a bemélyedés alatt is. Holnap megmérem egy lécdarabbal.
Azt vettem észre az elmúlt pár napban, hogy erről a típusról nem nagyon van magyar teszt, külföldi se nagyon. Lehet, hogy írni kéne egyet..

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.