Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#673) Organist


Organist
csendes tag

Hello!
Segítséget szeretnék kérni a problémám megoldásához. Ma, amikor elindítottam a windowst, automatikusan lefutott a chkdsk, és a merevlemez második partícióján, ahol csak adatokat tárolok (a rendszer az elsőn van), elkezdett hibákat javítani. Hosszú perceken keresztül csak szaladtak a sorok, de valami olyasmit láttam, hogy ''sérült attributum bejegyzés javítása'', aztán meg ''árván maradt fájlok helyreállítása''. Az eredmény: a partíción, amelyik eddig teljesen hibátlanul működött, 59 gigát hibás sectorként tüntet fel. A fájlstruktúra a könyvtárakkal együtt tökéletesen megmaradt, de 95 százalékban 0 byte helyfoglalással. Mindkét partíció NTFS formátumú. Esetleg fontos lehet, hogy emellett a vinyó mellett (partíciók betűjele c: system, és e:) használok még több vinyót, amelyeket rendszeresen cserélgetek. De mivel erről bootol a rendszer, ez mindig bent van. Fontos fájlokról volna szó, amelyek szinte kivétel nélkül több tízmegás hangfájlok. Meggyőződésem, hogy még minden a lemezen van, de fogalmam sincs, hogyan csalogassam elő onnan. Minden segítséget hálásan elfogadok. Köszönettel: Organist

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.