Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) föccer válasza tuskooo (#1648) üzenetére


föccer
nagyúr

Get Data Back

Adatmentő progi. Teljes változata fizetős. A Demóval meg tudod nézni, hogy boldogul-e a progi a vinyóval vagy nem. Így csak akkor kellmegvenned, ha látod hogy műxszik


üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1652) tuskooo válasza föccer (#1651) üzenetére


tuskooo
addikt

Ok, köszi.
Más: smartnál mit nézzek?

(#1653) föccer válasza tuskooo (#1652) üzenetére


föccer
nagyúr

Csinálj egy screenshoot-ot, tedd fel valahova a képet, és linkeld ide be. Liksoft, vagy hdsentinel, vagy mrricsi megnézni, és mond ról avalamit. Ahoz Énn sem értek sajna :(

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1654) xcbiker válasza Blackmate (#1649) üzenetére


xcbiker
addikt

A magas működési hőmérséklet minden winyónál gondot okozhat.
Én asztali winyóknál a segate-re szavazok, notimban samsung van. - ettől függetlenül lehet jó a segate noti hdd is.

[Szerkesztve]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1655) tuskooo


tuskooo
addikt

[link]
Érdekes, h mást mond a két progi :U

(#1656) slayer006 válasza tuskooo (#1655) üzenetére


slayer006
addikt

hol itt a különbség :F

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#1657) tuskooo válasza slayer006 (#1656) üzenetére


tuskooo
addikt

Igaz, értékben nincs, én csak a kis ikonokat néztem, ott van :U

(#1658) liksoft válasza tuskooo (#1657) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Olyan képet kérek ahol az ADAT is látszik. Mindkettőről pont azt vágtad le.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#1659) liksoft válasza Blackmate (#1649) üzenetére


liksoft
Topikgazda

A Samsung mechanikája tetszik. A Rev. B elektronikával valószínűleg tényleg jó is (az A-s hibás volt). A Seagate nagyon régóta jókat készít, nem találtam típushibát. Van olyan része ami jobban hibásodik, de nem olyan mint egyes más gyártóknál, hogy cserélem és mentem. A WD is jónak tűnik. A Toshiba és Hitachi rengeteget ad el, jön is belőlük. Az arányokat nem tudom, így valóban típust nem merek ajánlani.

Egy feltétel azért van. Garanciális legyen, lehetőleg minél hosszabban. Az archiválást meg úgyis sűrűn végzed, ;) így baj nem lehet.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#1660) tuskooo válasza liksoft (#1658) üzenetére


tuskooo
addikt

[link]

[Szerkesztve]

(#1661) liksoft válasza tuskooo (#1660) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ultra ATA CRC error. Adatátviteli hiba. Controller, kábel, tuning, melegedés. Hirtelen ez tűnik a leg valószínűbbnek.

Adatmentésre meg adatmentő progit használj, mert úgy tűnik ''szép'' adminisztrációs sérülésed van. A pontosabb diagnózishoz látnom kellene.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#1662) tuskooo válasza liksoft (#1661) üzenetére


tuskooo
addikt

Köszi a segítséget, a korábban említett progit megnézem, ha nem jutok vele semmire, akkor leformázom.

(#1663) tuskooo


tuskooo
addikt

Na, GDB megtalálta a partíciót, mondjuk vannak mappák, amiket nem lát. Azokat megtalálni már reménytelen? A másik partíció sehol.

(#1664) tuskooo


tuskooo
addikt

Na, köszi minden segítséget, sikerült egy 4 gigás fájl kivételével asszem mindent megmentenem (annál vmi hibát dob ki amikor másolnám GDB-kel, nem tudom, mi baja). Remélem az xp újrarakásával már nem lesz gond.

(#1665) mr_ricsi válasza Blackmate (#1649) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''Mint villamos szakember gondolom a nagyobb fordulatszám nagyobb fogyasztás eredményez''
Mint gépész szakember gondolom, hogy nem kell nagyobb teljesítmény, ha a súrlódást arányosan csökkenteni tudják. :)

''az 5V-os áramfelvételhez szinte mindig 1A, vagy 0.5A van írva. Szóval miért van az, hogy egy 4200-es HDD is 1A-t vesz fel, meg egy 7200-es is? ''
7200-as 2,5-es vinyóval még nem nagyon találkoztam.
Asztali vinyóknál az 5V hajtja az elektronikát, és itt az áramfelvétel az évek alatt nem nagyon változik. A 12V pedig a lemezforgatáshoz biztosítja az energiát, és az értéke szépen növekszik.
És igen, csúcsértéket szoktak megadni. A vinyók adatlapjain szokták részletezni, hogy egyes üzemállapotokban mennyi a vinyó fogyasztása.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1666) L3zl13 válasza tuskooo (#1664) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A partició amire másolnád nem FAT32? Mert akkor logikus, hogy nem tudod rámásolni.

Aki hülye, haljon meg!

(#1667) liksoft válasza mr_ricsi (#1665) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Hát.... A fogyasztás inkább csökken illetve stagnál. Csak egy példa: ST4096 76MB kapacitásához:

POWER REQUIREMENTS: +12V START-UP (amps) _4.0
+12V TYPICAL (amps) __1.3**
+5V TYPICAL (amps) ___1.3
TYPICAL (watts) ______23**
MAXIMUM (watts) ______55

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#1668) tuskooo válasza L3zl13 (#1666) üzenetére


tuskooo
addikt

Megfogtál, lehet, h fat32 volt, majd megnézem később. Viszont fat32-nél nem 2 giga a korlát? 4,1 giga átment a 4,3 gigás fájlból.

(#1669) tuskooo


tuskooo
addikt

Nem megy ez ilyen egyszerűen.. :( Xp telepítő nyomott egy olyat, h hiányoznak dll-ek az indításhoz, utána két partíció megint totál eltünt... :F Mit kezdjek az egésszel?

(#1670) liksoft válasza tuskooo (#1668) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Kereken 4GB a korlát, ugyanis 4byte-on ennyit lehet ábrázolni. Mivel a DOS korszakban előjeles számokat használtak, így anno volt a 2GB. De a Win95OSR2 óta (FAT32) meg lehet nyitni a file-okat ''extended'' módban, és így 2 helyett 4GB a felső limit. Nem minden progi használja, hiszen a régiekkel így nem kompatibilis.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#1671) tuskooo válasza liksoft (#1670) üzenetére


tuskooo
addikt

Hmm, akkor lehet, h annyi volt. Most már mindegy. Megint össze-vissza szállnak el a partíciók, mi a francot kezdjek vele? :( A másik vinyón lévő xp is össze-vissza látja/nem látja őket. Néha chkdsk rendbehozza, néha nem.

(#1672) liksoft válasza tuskooo (#1671) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Miután az adataid megvannak (gondolom archiváltad is már a legfontosabbakat és nem csak egy winyón van megint), nyugodtan tesztelheted a winyót, kábelt, alaplapot (nem tuningolod ugye?), memóriát, processzort, mert valamelyikkel nagyon nagy gond van. Amíg nem tudod a hiba okát, addig nem fogsz előrébb jutni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#1673) Doktor válasza tuskooo (#1671) üzenetére


Doktor
csendes tag

Powermax teszt, utána Low Lewel Format (ha már minden fontosat lementettél), majd XP újratelepítés. Ekkora winyóhoz KÖTELEZŐ a 2. Service Pack! Az újabb XP-k már integrálva tartalmazzák. És bocs - lehetőleg 2.-nél több partíciót ne csinálj! Üzembiztosabb lesz így.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Doktor

(#1674) tuskooo válasza liksoft (#1672) üzenetére


tuskooo
addikt

A legfontosabbak megvannak, viszont van sok kevésbé fontos is, ami azért kell. Akkor azokat majd lementem a hét 2. felében, akkor lesz kölcsönvinyóm, addig hagyom az egészet. Húzva most nincs a gép, memónak semmi baja amúgy (legalábbis memtest hibátlan). Azt nem értem, hogy ha bármi gond lenne ezekkel, akkor hogy-hogy a másik vinyóval semmi gond? :F Mondjuk arra csak xp-t telepítettem, semmi partícionálás/format nem volt...de így se dőlt össze, megy hibátlanul.

(#1675) tuskooo válasza Doktor (#1673) üzenetére


tuskooo
addikt

Hmm, minek sp2? Két évig ment sp1-gyel baj nélkül, akkor lett baja, amikor sp2 volt fenn. Amúgy sp2 miatt nyilván nem fogok venni 30 rugóért egy másik xpt :) 2 partíciónál meg több kell, amilyen valószínűséggel az xp el tud szállni. Eddig is jó volt, h ennyi volt, legalább 3 jó.

(#1676) tuskooo válasza liksoft (#1670) üzenetére


tuskooo
addikt

Erre visszatérve: hiába mentem GDB-kel a a fájl, így is csak 4 gigás lesz, pedig már ntfs-re mentem...mondjuk legalább hibaüzenet nincs már. Közben egy kérdés, csak nem akarom külön hszbe írni: mi az a RAW fájlrendszer? Csak mert chkdsk ezt írja a legnagyobb elszállt partícióra.

(#1677) Doktor válasza tuskooo (#1676) üzenetére


Doktor
csendes tag

Ha ennyire jól tudsz mindent és ennyire magabiztos vagy, akkor miért kérsz segítséget? A Sevice Pack 2 szabadon letölthető, rajta van egy csomó kiadvány CD-jén, ergó - szó sincs róla hogy meg kellene vedd. Viszont a használata üzembiztonság, USB támogatás, Internet biztonság (tűzfal), 137 Giga feletti merevlemezek korrekt kezelése miatt legalábbis melegen ajánlott! És hidd el, ezt nem én mondom - nem ártana egy kis szakirodalom.
A RAW file rendszer pedig azt jelenti, hogy valami törölte a partíciós táblából a DISK SIGNATURÁT (ez egy bejegyzés ami alapján az op-rendszer azonosítja a partíciót), sőt lehet hogy mást is. Ezért látod formázatlannak (RAW).

Doktor

(#1678) tuskooo válasza Doktor (#1677) üzenetére


tuskooo
addikt

Azt hittem, kizárólag integráltra gondolsz :B A szakirodalom meg hidegen hagy, amikor a saját bőrömön tapasztaltam, h mekkora nemmondommikre képes az sp2.
A RAW-problémával mit lehet kezdeni?

(#1679) liksoft válasza tuskooo (#1678) üzenetére


liksoft
Topikgazda

A szakirodalmat azért célszerű elolvasni, mert magyarázatot kaphatsz aara a nemtommi..... elszállásokra. A Te ''tudom-én-mit-csinálok'' és úgyis rájövök stílusoddal csak össze nem függő szeleteket érzel az egészből. Így hol ide, hol oda kapkodsz egy átgondolt módszeres, szakmai tudást és gyakorlatot tükröző hibakeresés és elhárítás helyett. Ráadásul közben folyamatosan gyilkolhatod a lementendő adataidat úgy, hogy nem is tudsz róla.

Már régebben írtam, hogy kicsit lassabban és jobban átgondolva dolgozz. Úgy látszik még most sem sikerült. Kapkodásos romboláshoz NEM asszisztálok. Vagy behozod fizetős mentésként, vagy old meg a saját elképzeléseid szerint. :o

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#1680) tuskooo válasza liksoft (#1679) üzenetére


tuskooo
addikt

Feltételezem, azt te is tudod, hogy mennyi gond volt már az xphez kiadott frissítésekkel, ebbe nem kívánok belemenni, más téma. Az, hogy a helyrerázott vinyóra megpróbáltam egy xpt felrakni, nem tudom, hol kapkodás :U A RAW-gonddal mit lehet kezdeni?

[Szerkesztve]

(#1681) liksoft válasza tuskooo (#1680) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Csak annyi, hogy mentendő eszközre NEM ÍRUNK! :(((

A RAW meg többmindentől lehet. Ha a GDB nem segít, akkor manuálisan (kézzel, szakmai gyakorlattal adatmentésre specializálódott szakembernek) kell menteni.

Megjegyzés: Az élet nem olyan egyszerű. Tanulni nehéz és fárasztó, de nélkülözhetetlen.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#1682) tuskooo válasza liksoft (#1681) üzenetére


tuskooo
addikt

Jó, akkor innentől hagyom az egészet, amíg nem lesz backup-vinyóm. Amúgy remélem azért arra rájöttél, hogy a most rajta lévő adatok már nem olyan állati fontosak, de mégse akarom, hogy elvesszenek. Fontos lett volna, h minél hamarabb működőképes legyen az adatok elvesztése nélkül. Ilyen esetben az ember pengeélen táncol, én is tudom. Nem azt kértem, hogy döntsétek el, hogy nekem mennyire fontosak az adataim, hanem arra, hogy segítsetek abban, amit csinálok. Alapesetben az a fontos, hogy azt meg tudjam csinálni, amit én meg akarok csinálni. :)

(#1683) Doktor válasza tuskooo (#1680) üzenetére


Doktor
csendes tag

Ha az elsődleges partíción történt a malőr, akkor az XP CD-ről bootolva egy fixboot - fixmbr parancs kiadása esetleg segíthet. Ezzel az adatterületet biztosan nem rontod el. Ha viszont az úgynevezett túlcsordulásos hiba lépett fel (SP2 nélküli XP esetén valószínű! Ez leegyszerűsítve laikusoknak azt jelenti, hogyha a winyó telítettsége elérte a 137 Gigát, az op-rendszer nem a felette lévő adatterületre ír, hanem a címzésből 137 Gigát levonva a winyó elejét kezdi felülírni. Biztosan tudod hogy mi található ott.) akkor Jánosnak van igaza - jobb ha hozzá sem nyúlsz. Egyébként ha erre a partícióra akartad az XP-t újratelepíteni akkor már úgyis minden mindegy! Esetleg megpróbálkozhatsz még úgynevezett RAW RECOVERY-t csinálni - bár ez már mazochistáknak való.
Egyébként - lásd feljebb!

Doktor

(#1684) tuskooo válasza Doktor (#1683) üzenetére


tuskooo
addikt

Amit tanácsoltál, azt megnézem majd. Minden külön partíció, amiről szó van. Az xp-t is teljesen külön, most csinált, formázott partícióra akartam rakni, és mégis. :(

(#1685) macsek


macsek
tag

Sziasztok!

A promlémám egy laptop winyoval van.
Bios látja. Az xp mintha elkezdene bebootolni de csak tölt és kb 5 perc töltés utána gép ujra indul és akkor már nem lártja a bios a winyót csak akkor ha ujra kikapcsolom a gépet és be.
Egy USB mobilrack-el felszurtam egy másik gépre de ott felismeri az xp de 0 bájt ami rajta van és nem lehet vele csinálni semmit. GDB is elinditottam ez a gépen de nem is látja a vinyót.
Ja és persze az adatok nagyon fontosak lennének.
Van valami amit lehet ezzel tenni?

www.szabadar.hu

(#1686) liksoft válasza macsek (#1685) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Pontos típust kérek, utána a típushibák alapján tudok tippelni.

Túlfeszültség, leesés volt?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#1687) Maksifül


Maksifül
senior tag

Kedves, Liksoft!

Tanácsodat szeretném kérni... 2 adatvesztéses dolog történt velem az utóbbi fél évben.

Az első eset:

Winchester formattálás, és Win XP SP2 install után, egy MÁSIK merevlemezen található egyik könyvtáram tartalma eltűnni látszik, holott a helyfoglaltság mégiscsak azt mutatja, hogy valahol lennie kell a 100GB+ mp3-momnak... Total Commander , és az Intéző is üres könyvtárat mutat, pedig biztos, hogy nem lett onnan eltávolítva semmi. A többi könyvtár tartalma érintetlen, a rendszermeghajtó formattálásának idején nem is voltak a gépben.
Nem volt formázva a szóban forgó meghajtó, de még törölve sem róla semmi. Egyszerűen lába kélt az egyik mappa tartalmának. A többi pedig érintetlen...
A másik meghajtóra telepítettem a rendszert, de eközben a sérült winchester nem is volt a gépben.... Lehet, hogy az Avast törölte bőszen az egész könyvtárat, amikor végigvizsgálta az egész rendszert?

szükségmegoldás: GDB-kel sikerült egy csomó file-t megmenteni, de összevissza hiányoztak számok egyes könyvtárakból, szóval félsiker, és káosz


Második eset:

Felteszek egy Avastot, és lefuttatom boot közbeni vírusírtással... 3-4 vírust, és trójait töröl, majd végez. Valamivel később észreveszem, hogy NEM a rendszermeghajtón, hanem egy teljesen másik 15-145GB-ra partícionált vinyóról a 145-ös feléről EGYETLEN könyvtár kivételével az összes többi szőrén-szálán eltűnt. Se másolni nem másoltam róla, se nem töröltem semmit. Nem látja se a Total Commander, se az intéző, nem lettek rejtett könyvtárak, ugyanakkor az ÖSSZES terület foglalt, ahol eddig is voltak az cuccaim, vagyis, úgy nincs rajta, hogy mégis rajta van. a kisebbik partíció érintetlen.

megoldás még nincs... szeretnék tanácsot kérni, mivel lehetne a legoptimálisabban visszanyerni az adatokat, de legfőképpen az érdekelne, hogy MI OKOZZA EZEKET a JELENSÉGEKET? Kezd elegem lenni belőle, hogy időről időre eljátssza ezt velem valamelyik vinyó.

Gyanítom, hogy az Avast lehet a lúdas a dologban, de szeretném egy szakértő véleményét is kikérni.

Válaszaidat előre is köszönöm!


Egyéb info: NTFS filerendszerben formázva minden vinyón, Maxtorok, egy kivételével SATA-sok, WinXP SP2-vel

[Szerkesztve]

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#1688) Maksifül


Maksifül
senior tag

Liksoftnak:

Betűjelileg az E meghajtó a 145-ös, F a 15-ös, de a Lemezkezelőben előre vette a 15-öst.

A Képek, amik nagyon hiányoznak, 8 MP-esek, tehát kb 3-4MB-osak darabonként... emellett van néhány DVD film, hosszabb-rrövidebb video file-ok, más nem is nagyon, ahogy emlékszem.

Lenne egy 250GB-os vinyó, ami rendelkezésre állhat az adatmentéshez... frissen formázva

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#1689) tuskooo válasza Doktor (#1683) üzenetére


tuskooo
addikt

Nem jött be :(
Esetleg megpróbálkozhatsz még úgynevezett RAW RECOVERY-t csinálni - bár ez már mazochistáknak való.- mert mi vele a baj? :F

(#1690) liksoft válasza Maksifül (#1687) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szervusz!

Olyan érzésem van, hogy időnként a rendszered hibásan ír. Máshová mint ahová kéne. Ez lehet melegedéstől, kábel vagy memória hiba, túlhúzott alaplap, nem megfelelő driver, stb... Vagyis nagyon sokminden.

Első lépcsőben a GDB-t mondanám akkor is, ha nem hoz vissza mindent. A multkori mentés után nem volt egy-két sérült file? Csak az adminisztráció sérült?

Mára ennyi. Hosszú volt a napom. Majd holnap folytatjuk. Sorry.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#1691) Maksifül válasza liksoft (#1690) üzenetére


Maksifül
senior tag

dehogynem... sok zeneszám volt sérült, lejátszható, de helyenként hibás volt. Mások nem. De összevissza sikerült helyreállítani őket. Ráadásul számtalan mappából lehetett visszamentegetni a dolgokat, jóformán azt sem tudtam, mi, hova való?!

Alaplap nincs psizkálva egyáltalán, a többi lehetséges hibaforrásról nem tudok állást foglalni.

Jó éjt!

Holnap, ha lesz időd, és kedved, tovább boncolgathatjuk a témát...
Előre is köszönöm

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#1692) Notes válasza Maksifül (#1691) üzenetére


Notes
senior tag

Mondtam, hogy a Maxtort ''felecsdel''... Ha gondolod gyere át, adok OnTrack Easy Recovery-t. Bár én úgy kezdeném, hogy vennék két új vinyót, mert ennek így semmi értelme.

Romanes eunt domus!

(#1693) mr_ricsi válasza Doktor (#1673) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''lehetőleg 2.-nél több partíciót ne csinálj! Üzembiztosabb lesz így.''
Miért?

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1694) mr_ricsi válasza tuskooo (#1680) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''Feltételezem, azt te is tudod, hogy mennyi gond volt már az xphez kiadott frissítésekkel''
Eszerint ha te mumpszos lennél, akkor elutasítanád az antibiotikumos kezelést a mellékhatásai miatt (a bőr gombás fertőzésének növekvő kockázata, ill. hogy meg kell majd enned pár pohár ''bifidus essensis''-t), és beáldoznád a nemzőképességedet :Y

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1695) liksoft válasza Maksifül (#1691) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ha PATA winyó, akkor melegedésre az adatkábelnél bitet téveszt, vagy maga az IDE kábel hibás. A kábelt kicserélném, és nézném a winyó hőmérsékletét SMART progival. Pl:HDSentinel.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#1696) Maksifül válasza liksoft (#1695) üzenetére


Maksifül
senior tag

És ettől mit remélhetek? Ez nem hozza vissza az adataimat, nemdebár?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#1697) liksoft válasza Maksifül (#1696) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Vissza nem hozza, hiszen felülírás történhetett. Amit felülírt, annak annyi. Azt a progit amit a haver felajánlott és a GDB-t próbáld használni mentésre. Visszajön ami visszajön. De előtte cserélj kábelt, és ne engedd melegedni a winyót. Ha a mentésen túl leszel, akkor a winyó tesztelésére visszatérünk.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#1698) Maksifül válasza liksoft (#1697) üzenetére


Maksifül
senior tag

Időközben teszteltem a vinyókat kicsit:
Az, amiről elszálltak az adatok, SATA 160GB Maxtor

[link]

De mit írt rá, ha nem látszik semmi? Egyetlen könyvtár van, ami látszik, a régieknek a helye pedig ugyanúgy foglalva van.

Pontosan hogyan is néz ki ez a mentési akció? Vagy adja magát a progi? Lenne egy 250Gb-os vinyó, amire lehetne menteni az adatokat, ugye érdemes arra próbáni. Frissen lett formázva, teljes formattal.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#1699) tuskooo válasza mr_ricsi (#1694) üzenetére


tuskooo
addikt

Többet szívtam frissítéssel, mint a hiányával :)

(#1700) tuskooo válasza tuskooo (#1689) üzenetére


tuskooo
addikt

Erre vki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.