Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) Enton válasza csip (#6648) üzenetére


Enton
addikt

Mihelyst kezemben lesz egy rift mindenkepp ránézek ezekre, meg dying lightra meg van még egy jópár ilyen cím van amit ki kell probálni. De kösz a warcat:hogy mit mivel hogy. ;]

(#6644) warcat:

Köszönöm az infot.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6652) #54625216 válasza Enton (#6647) üzenetére


#54625216
törölt tag

Pont azért jobb, ha előbb kiadják a Falloutot. Azon kiderül mennyire működik a teleport nélküli mozgás és a skyrimnál már jól csinálják. :DD

(#6653) Márton válasza Rovi (#6640) üzenetére


Márton
nagyúr

belekezd, csak kérdés az ár

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6654) Rovi válasza Márton (#6653) üzenetére


Rovi
csendes tag

Nem erről volt szó a megjegyzésemben!
Viszont ez a standalone meg hiába menőzik azzal, hogy nincs hozzá kábel, meg PC, de nincs hozzá kézmozgás vezérlő és mozgás követés sem, szóval teljesen feleselges hasonlítgatni szerintem.

(#6655) suniland válasza Raymond (#6623) üzenetére


suniland
csendes tag

Ja tok jol mukodik a Demo, csak ehhez tenyleg kell ter, nekem meg most nagyon csak egyhelyben allos lehetosegem van.

Megneztem mas csak VIVE-re jelzett programot is, pl a csillagok haborujas fenykardos demot es mukodnek szepen, csak a kontroller az nem Touch sajnos, de azert hasznalhatoak.

virtuall.hu - érdekelnek már ma a jövő technológiái, mint pl a VR

(#6656) suniland válasza kiskuplung (#6624) üzenetére


suniland
csendes tag

Magat a keretet nem vettem meg innen, csak ezt a szovet védőt:
https://vrcover.com/product/oculus-rift-vr-cover-nosefree/
Gyorsan, leszallitottak, es jonak is tartom a dolgot ar/érték arányban.

virtuall.hu - érdekelnek már ma a jövő technológiái, mint pl a VR

(#6657) suniland válasza Rovi (#6628) üzenetére


suniland
csendes tag

Olyat vettem itt a VRCOVERNEL, amiben 2 volt.
Igy az egyiket ha kimosod es mig szarad a masik hasznalhato :-)
En joillatu oblitovel at is oblitem amikor kezzel kimosom igy 1-2 napig meg kellemes illatu is :-)
Nekem ez nagyon bejott.

virtuall.hu - érdekelnek már ma a jövő technológiái, mint pl a VR

(#6658) kiskuplung válasza suniland (#6656) üzenetére


kiskuplung
őstag

Köszi szépen, szerintem én beruházok egy komplett pakkra.

(#6659) Dyingsoul válasza aerosmith (#6635) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Köszi a linket, megy az összefoglalóba a VR tartalmak alá! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6660) Ateszpapa válasza aerosmith (#6635) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Kár, hogy a Gear VR nincs benne. :(

(#6661) #54625216 válasza Rovi (#6654) üzenetére


#54625216
törölt tag

Ez tényleg nem egy olcsóbb, vezeték nélküli Vive lesz, de mindenképpen hiánypótló termék.
Jelenleg, ha cégeknek fejlesztesz VR tartalmat, az első probléma, hogy jó ez a VR, de nem tudunk egy vásárra kirakni 3 vive-ot PC-vel, kalibrációval, darabonként 2x2m játéktérrel, aztán a nézegetőket perceken át oktatni, hogy merre álljon és hogyan fogja a kontrollert. Azaz tök jó, hogy ott az építészeti látványterv VR-ben, de hogy mutogatod a közönségnek?
Jelenleg ezért a cégek vesznek egy halom S7-et GearVR-al és azzal demóznak.
Ehhez képest egy alapból vive kompatibilis, önálló HMD komoly előrelépés lehet, mert nem egy beüvegezett telefon display köré kell tervezni a lencséket, nincs erőforrászabáló telefon OS a háttérben (vagy ha androidra is építenek, ki tudják gyepálni a felesleges processeket), azaz jóval kevesebb kompromisszum nélkül jobb minőséget lehet adni kevesebbért.
A fő kérdés persze így is az ár lesz (szvsz kb. 300-400 EUR körül már versenyképes lehet) és hogy mennyire lesz rá zökkenőmentes a fejlesztés.

(#6662) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sziasztok,

Gondolkodom egy Oculus, plusz Touch vételén a közeljövőben. Egy i7 3770K 4,2 GHz (4,4-ig simán fel tudom húzni), Asus P8Z77-V Deluxe (4 USB 3 port van hátul) 16 GB RAM, GTX1060 GB mellett hogy teljesítene, bele lehet vágni?

[ Szerkesztve ]

(#6663) Raymond válasza Hauptmann (#6662) üzenetére


Raymond
félisten

"GTX1060 GB"

Itt ugyan kimaradt a GB, de gondolom 6GB akart lenni :) Bele lehet vagni, a kartya joval a minimum (960/1050Ti) es meg az inkabb ajanlott (970) teljesitmenye felett van. A CPU boven eleg midenre, ami beuthet az lehet hogy kell egy 20-30EUR Inatek USB3 kartya, de ezt eloszor erdemes kiprobalni, ha megy ugy ahogy van akkor felesleges elore venni valamit.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6664) zsolti_20 válasza Hauptmann (#6662) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Belevághatsz sok játék fog menni, de lesz néhány ahol kompromisszumot kell kötnöd, illetve néhány jelenetnél szintén leeshet az FPS szám. Ajánlott inkább tapasztalatok alapján GTX1070, de később úgyis váltani fogsz és akkor már meglesz az oculus. Szval érdemes bele vágni :)

(#6665) Hauptmann válasza Raymond (#6663) üzenetére


Hauptmann
addikt

Raymond, zsolti,

Köszi az infót. Igen, 6 GB akart lenni. Az 1070 tervben van, csak már megvárom, amíg a bányászdolog leül.

A processzor miatt kérdeztem, mert a minimum spec talán az i5 4570 talán, de elméletben a 3700K jóval erősebb annál.

AZ USB kártya miért kellhet? Az alaplapi USB 3.0 nem jó, nem fogja felismerni az eszközt, vagy nem ad elég feszültséget?

Hirtelen ennyit találtam.

'The Intel USB 3.0 ports on the Asus P8Z77-v Deluxe work for both the DK2 headset and camera.

The ASMedia USB 3.0 ports on the same motherboard work for the headset, but not the camera. More correctly, they also work for the camera, but Oculus Home complains about them.'

[ Szerkesztve ]

(#6666) zsolti_20 válasza Hauptmann (#6665) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Mennyi lenne neked a megfelelő ár egy GTX1070-ért?

(#6667) Hauptmann válasza zsolti_20 (#6666) üzenetére


Hauptmann
addikt

Amikor vettem az 1060-at, a rendes, kiskergaris 1070-nek mentek 130 körük (pl. Gigabyte G1). Nekem ez a rendes ár. De persze előtte el kellene adni az 1060-at is.

(#6668) zsolti_20 válasza Hauptmann (#6667) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Itt Angliában 130ezer ft körül mennek a GTX1070-ek. HA gondolod segíthetek beszerezni. Itt az RX570 és az RX580 is jóval olcsóbb és van raktáron. Otthon bolondult csak meg a piac.

[ Szerkesztve ]

(#6669) Raymond válasza Hauptmann (#6665) üzenetére


Raymond
félisten

Az hogy van eleg port es az hogy problemamentesen mukodik ket kulon dolog sajnos. Sokaknak volt problemajuk, itt a topic-ban is volt legozas USB portok miatt. De aranylag konnyen megoldhato mara ha van, megvan a lista az ismert kartyaktol amikor 100% mukodnek.

Egy GF1060-rol oszinten szolva nem valtanek 1080-nal kisebbre, a GF1060 jo lesz gyakorlatilag az osszes direkt VR jatekhoz, eredetileg desktop jatekoknal leszel csak jobban limitalva mint a nagyobb kartyak tulajdonosai (Project Cars, Elite Dangerous peldaul), de mondjuk ezeket mind jatszottam az R9 380X-en is egy evig ugyhogy akkora hatranyt nem jelent az a GF1060 :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6670) #54625216 válasza Hauptmann (#6665) üzenetére


#54625216
törölt tag

A rift eléggé érzékeny az usb chipset kompatibilitására, mert a legtöbb alaplapi chipset valójában nem 100%-osan kompatibilis az usb 3.0 szabvánnyal. Ha tehát a szenzorok vagy a hmd rendszeresen lekapcsolnak vagy játék közben el-elveszti a tracket, stb. akkor érdemes beszerezni egy pci-e usb kártyát.
Ami biztosan működik, az az inateck, amazon.de-ről kb. 20-25 EUR körül rendelhető.
A rift + touch amúgyis megeszik 3 usb3 foglalatot (hub-ra kötni nem lehet), így legalább felszabadulnak az alaplapi usb portok.

A cpu biztosan bírni fogja az iramot. Ha a rift panaszkodna, hogy nem felel meg a minimumnak, az csak azért van, mert nem a valós teljesítményt nézi, hanem van egy lista, amiben ha nem szerepel a cpu, akkor panaszkodik. Nálam dual 3.5GHz xeon van a gépben 16 maggal és az sem elég neki :F
Ha biztosra akarsz menni, akkor töltsd le steamről a steam vr tesztet, az legalább a valós teljesítményt nézi. Ha azon átmegy, akkor a rifthez is elég lesz a géped, mert a riftnek valamivel kisebb a gépigénye mint a steam vr szabvány.

Az 1060-at addig nem cserélném 1070-re, amíg pár hétig nem próbálgattam vele a riftet. Alap beállítások mellett mindennek akadás nélkül kellene mennie, a kevés vga teljesítmény csak akkor jön elő, ha már tweakeled a játékokban a supersampling értékeket. Azaz akkor érdemes új vga után kutatni, ha már eljutottál idáig és tudod, hogy milyen teljesítményt keresel. Könnyen ugyanis, hogy az 1070 már nem fog annyit javítani az élményen, hogy megérje az árkülönbözetet és érdemesebb inkább kivárni 1.5-2 évet a következő GPU szériáig, vagy összeszedni némi extra cash-t egy Ti-re.

szerk:

Közben Raymond megelőzött :D

[ Szerkesztve ]

(#6671) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Köszönöm a hasznos infókat. Akkor először is beszerzem a coccot, utána meglátom még a videokártya cseréjét, meg hogy kell-e USB 3 kártya.

Szeptember, október környékén lesz aktuális a vásárlás, remélem, akkor még ki lehet majd fogni jó áron egy Rift-Touch összeállítást. A mostani amazonos akció sajnos nem fért bele.

zsolti,

Köszi a felajánlott segítséget, ha aktuális leez majd, lehet, igénybe veszem. :)

[ Szerkesztve ]

(#6672) Márton


Márton
nagyúr

Arról van vhol egy lista, mi az ami hajlandó elindulni egy 1050ti-vel?
Nyilván egyszerűbb dolgokra gondolok, de azért a Gearvr appjainál legyen kicsit szebb :)
Vagy jobb játékok is mehetnek minimum grafikával? :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6673) Raymond válasza Márton (#6672) üzenetére


Raymond
félisten

Minden elindul vele, a 380X-en is minden elindult es kb. egy teljesitmeny a ket kartya. A forward rendering hasznalata jatekokban es az ASW tamogatasa miatt megkockaztatom a 1050Ti meg jobb is lesz.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6674) Márton válasza Raymond (#6673) üzenetére


Márton
nagyúr

ok, és van vkinek tapasztalata ezzel a kártyával+rifttel? nem nagyon találok külföldi tesztet sem.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6675) Raymond válasza Márton (#6674) üzenetére


Raymond
félisten

Nekem, az elobb irtam. R9 380X = 1050Ti teljesitmenyben. Sot, a 1050Ti valamivel jobb mert a 380X csak olyan jatekoknal jut kis elonyre ahol shader limit van, a VR jatekok nem ilyenek. Az osszes forward renderinget hasznal, a TMU es a ROP teljesitmeny a donto. Plusz a GF-nal ott az ASW tamogatas ami az R9 380X-nel nincs meg, ez is sokat segit. Tehat ha a 380X-en ment minden rendesen, akkor a hivatalosan tamogatott mint minimum kartya GF1050Ti-n is menni fog. Annyi a gond ezeknel a kis teljesitmenyu kartyaknal hogy nemigen tolhatod fel a supersampling-ot es alapon fut gyakorlatilag minden (meg igy is van eleg jatek ahol feltolhatod).

Egyebkent hasznaljak eleg sokan meg regebbi 7-es sorozattal is, vagy ott a haverom aki egy i3-3220 es szinten egy 1050Ti mellett hasznalja a Vive-ot az (SteamVR/OVR) meg meg hardware igenyesebb mint a Rift.

Ami miatt nagy plusz a gyorsabb kartya (980, 980Ti, 1070, 1080, 1080Ti) az a supersampling, vagy PPDP (Pixels per Display Pixel) feltolasa magasabbra ami tisztabb es elesebb kepet eredmenyez.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6676) izomman1 válasza Raymond (#6675) üzenetére


izomman1
senior tag

Ez így van több vidi is van arról , hogy GTX 1050 TI is elég VR ra: [link]

Manapság már egy középkategóriás gép is simán kihajt egy Riftet vagy Vive ot csak a supersampling állítgatásban ad plusz a nagyobb kari. Terjedjen csak a VR minél szélesebb rétegekhez és ebben nagy pozitívuma az Oculusnak, hogy csökkentik az árakat. Másik nagy pozitívum, hogy szép igényes játékokat adnak ki ebben tényleg jók . ( Leszámítva bánatomat, hogy room scale támogatással nem igen terveznek játékot) de immerzívebb élmény a folyamatos locomotion edzett gyomornak mint a sima teleportálgatás..

[ Szerkesztve ]

(#6677) izomman1 válasza izomman1 (#6676) üzenetére


izomman1
senior tag

Azon a cikken nagyot röhögtem viszont, hogy az EA szakembere szerint a VR -ba nem érdemes fektetni és még sok sok év kell neki...[link] Nem hiszem! Egy Arizona Sunshine VR élmény akármilyen FPS asztali játék élményt kenterbe ver ilyet csak az mond aki még nem próbálta vagy egy kis rosszullét után levette és jó nekem ez nem megy... Ez a jövő az tuti nem csak egy lufi.. A Sony jól csinálja a PS4 el letarolja az xboxe one -t totálisan.. Ontják magukból a VR játékokat és a XBOX al a Microsoft csak pisloghat , mert a kutyának se nagyon fog kelleni..

[ Szerkesztve ]

(#6678) #54625216 válasza izomman1 (#6676) üzenetére


#54625216
törölt tag

Szerintem a komolyabb roomscale-t azért nem erőltetik, mert a többségnek nem áll rendelkezésre akkora szabad tér a lakásban, hogy a normális roomscale-hez elég legyen.
Amúgy a nagy különbség nem is az ülőmód és a roomscale között van, hanem az ülő és az álló mód között, mert álló módban már a saját testméretedhez képest érzékeled a térbeli arányokat és a kontrollereket is mint a saját kezedet tudod használni.
A player mozgatásában eddig szvsz a Lone Echo a bajnok, ott nagyon leleményesen kihasználják az álló módot és mégis hatalmas tereket tudsz bejárni teleport nélkül.
A szent grál persze a teleport (és rosszullét) nélküli fps lesz, nem is feltétlenül a műfaj miatt, hanem mert azzal lehet majd az open world játékokat is behozni a VR-ba és az fogja igazán beindítani a VR terjedését. Ezért drukkolok nagyon a Fallout 4-nek.

(#6679) izomman1 válasza #54625216 (#6678) üzenetére


izomman1
senior tag

Hát azt én is nagyon várom! több 100 óra tartalom open world be Fallout 4 világába ütős lesz és szerintem mindenki VR sisakért fog rohanni ha megjelenik... :-)
Egy dologtól félek, hogy nehogy szar optimalizált verziót kapjunk és még egy GTX 1080 TI is kevés legyen normális ( legalább 1.5 ös ) supersampling eléréséhez (élesebb szép képhez) , illetve, hogy ezt a felskálázást lehessen állítani megfelelő mai maximális VR élmény is elérhetővé válhasson ( amit jópár címnél már megszoktunk.- Ez open world -be elég nagy kihívás lesz)
Van pár játék sajnos amit hiába akarsz ugyanis supersamplingolni nem működik benne ( Bullet Sorrow VR pl. -ul.. ami alapvetően egy jó szép játék lenne) és gyakorlatilag homály hányadék a grafika a kis felbontás miatt... az ilyen játékokat az én szemem már nem bírja elviselni, mert túl homályos és inkább ki is kapcsolom..

[ Szerkesztve ]

(#6680) izomman1


izomman1
senior tag

Most egyébként a Landfall ingyenes a hétvégén...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6681) Márton válasza Raymond (#6675) üzenetére


Márton
nagyúr

értem, köszi az infót

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6682) Márton válasza Raymond (#6675) üzenetére


Márton
nagyúr

Erre csak ennyit tudok írni:

:B

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6683) Raymond válasza Márton (#6682) üzenetére


Raymond
félisten

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6684) izomman1 válasza Raymond (#6683) üzenetére


izomman1
senior tag

Egyébként mennyire durva .. most kapta meg a TPCAST et (vezeték nélküli VR) a kedvenc youtuberem :
[link]

ebay-en amugy laza 500 dollárért aksival már lehet is rendelni... kicsit húzos ha csak 250 dollár lenne az európai ár még akkor is ha van aksi hozzá állítólag 3-4 órát az aksi lazán bír talán még 5 öt is.. szuper kis készülék csak az egészségügyi kockázatától félek ... És Oculusosok! Elvileg azzal is megy! ;-)

[ Szerkesztve ]

(#6685) Raymond válasza izomman1 (#6684) üzenetére


Raymond
félisten

Egyszeruen tul draga, majd ha kijon a tobbi (ugyanezen a 60Ghz technologian mukodo) termek akkor megnezem mi a helyzet. Oculus-on egyebkent ez nem mukodik, nem standard a HDMI kabel, de azt mondtak lesz az iden meg kompatibilis verzio ebbol is es azt hiszem egyik vagy masik is lesz ilyen.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6686) Márton


Márton
nagyúr

Videót egyébként szoktatok Rift-en nézni?
50 és 60p videóim vannak, 3D-k is, de akkor ezek a fix 90Hz miatt, nem lesznek kadenciahelyesek, hanem itt-ott akadozni fognak? :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6687) Raymond válasza Márton (#6686) üzenetére


Raymond
félisten

Amiket en probaltam mennek, de ez csak online cuccok YT-on BigScreen-el es "termeszetfilmek" DeoVR-al. Mindketto mukodik, ahogy neztem a BR rip-ek is mennek mert azt irjak masok hogy mennek.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6688) Márton válasza Raymond (#6687) üzenetére


Márton
nagyúr

azt reméltem hogy mennek, csak egy 60p-s videó a 90hz-en nem riceg?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6689) Raymond


Raymond
félisten

Oszinten szolva nem tudom, nem figyeltem erre soha. Vagy nem es ezert nem vettem eszre.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6690) Márton válasza Raymond (#6689) üzenetére


Márton
nagyúr

akkor remélhetőleg a 90 már olyan nagy, hogy nem venni észre úgy, mint pl. 50hz-es videót 60hz kijelzőn nézve

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6691) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Szerintem a videónézés a legutolsó dolog, amit egy ilyen headsetben csinálok. Még a természetfilmek sem olyan érdekesek mint egy menet Robo Recall :)

De lenne nekem is egy kérdésem: különálló Oculus szenzort honnan lehetne szerintetek beszerezni?

Amazon DE, FR és UK-n nem találtam. Az Oculustól közvetlen pedig ugye még mindig nem lehet Magyarországra rendelni.

(#6692) Raymond válasza kiskuplung (#6691) üzenetére


Raymond
félisten

Csak az Oculus vagy az amazon.com de az utobbi olyan draga szallitassal hogy erdemesebb egy ujabb szett Touch-t venni 119EUR-ert. Ami szinten nemigen talalhato raktaron per pillanat :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6693) zsolti_20 válasza izomman1 (#6684) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Nagyon király az a két kis ventilátor a HTC vive-on. Ezt lehet valahol kapni?

(#6694) kiskuplung válasza Raymond (#6692) üzenetére


kiskuplung
őstag

Köszi!
Akkor az egyetlen kiskapu, ha rendelek a német ismerőseimhez az Oculus.com-ról, 69 EURért?

(#6695) Raymond válasza kiskuplung (#6694) üzenetére


Raymond
félisten

Igen, az lesz a kiskapu.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6696) Márton válasza kiskuplung (#6691) üzenetére


Márton
nagyúr

Azért Gearvr-on a 3D moziszoba a teremben lévő székekkel (melyeken olyan fények vannak, amik éppen a videóban) nagy élmény :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6697) Raymond válasza Márton (#6696) üzenetére


Raymond
félisten

Ugyanez megvan majd a Rift-el is. A sajat video lejatszojaban van par environment, de amik a BigScreen-ben vannak azok nekem jobban tetszenek mert ott lehet valogatni hol ulsz plusz vannak AA es supersampling beallitasok a jobb kepminoseghez. De oszinten szolva ahogy mar irtak lejebb, en se igen hasznalom a Rift-et videok nezesere.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6698) Márton válasza Raymond (#6697) üzenetére


Márton
nagyúr

jó, de nekem üzleti felhasználásra (is) lesz :B

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6699) Raymond válasza izomman1 (#6680) üzenetére


Raymond
félisten

A multkor nem, de most kiprobaltam. Meh, nem nekem valo. Marmint annyira nem hogy meg $5-$10 akcios aron se vennem meg mert minek, ugy se jatszanek vele.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6700) kiskuplung válasza Raymond (#6699) üzenetére


kiskuplung
őstag

Pont ezt akartam írni, hogy este én is kipróbáltam, és nagyjából 15 perc alatt ki is ismertem.

Elég nagy csalódás. A képek alapján én valami Touch-vezérelt RTS-t vártam volna :) Nem egy ilyen ticsung-ticsungot, ami semmit se használ ki a VR lehetőségeiből.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.