Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) kungzi


kungzi
veterán

Üdv

Megvan 1 hete a Genius 1250B, eddig nagyon tetszik. Most van egy gondom, bár nem is biztos, hogy gond. Szóval ha nagyon halkra veszem a hangfalat, akkor csak az a hangfal szól, amiben az elektronika van. A másik "bal" hangfal csak akkor szól, ha egy bizonyos nem túl hangos hangerőre tekerem a potot. Ez direkt ilyen, vagy gari? Előre is köszi

(#24852) B1T3 válasza kungzi (#24851) üzenetére


B1T3
addikt

Ebben az árkategóriában ez elég gyakori. Ha nem túl nagy a hangerőkülönbség a kettő között, akkor szerintem nem kell a garanciával bajlódnod.

(#24853) kungzi válasza B1T3 (#24852) üzenetére


kungzi
veterán

ha feljebb veszem a hangerőt azon a bizonyos hangerőn fölé, akkor szépen egyformán szól mindkét hangfal

(#24854) dudika10 válasza kungzi (#24851) üzenetére


dudika10
veterán

Olcsó sztereo potmétereknél nem ugyan ott van a pálya vége. Sőt, a pályák különbsége még hangerőkülönbséget is okoz általában.
De előbbi csak nagyon alacsony állásnál mérvadó, utóbbi pedig általában elég pici még az olcsó kategóriában is.

Rendes potméterért az 1250B árának a felét elkérik gond nélkül. Meglepő lenne, ha 10k-ért normális potméter került volna a rendszerbe.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#24855) ToniSoprano válasza kungzi (#24853) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Szerintem mindegyik ilyen, nálunk kettő van a családban, mindegyiknél pontos ugyanez a helyzet. Szerintem a vékony hangfalakat összekötő kábel miatt van. Nagyon alacsony hangerőn jelentkezik, normálisabb hangerőn nem érzékékelhető. Engem ez nem zavar, de ha lejár a gari, akkor kicserélem a kábelt valami normálisabbra.

(#24856) B1T3 válasza kungzi (#24853) üzenetére


B1T3
addikt

Szerintem nem érdemes emiatt idegeskedned. Normális esetben úgyis olyan alacsony hangerőnél jön ez elő, amelytől biztosan hangosabban hallgatod a hangfalakat.

(#24857) kungzi


kungzi
veterán

nem idegeskedek, csak ezt tapasztaltam és mondom megkérdem :)

(#24858) PuMbA válasza Shingen (#24846) üzenetére


PuMbA
titán

Kezdésnek szerintem egy 1250B bőven elég, de ha van annyi lóvéd felesleg, akkor Kürbis :)

(#24859) PuMbA válasza #24536576 (#24849) üzenetére


PuMbA
titán

" És attól nem vagyok kevesebb nálatok, mert szeretem hallani a basszust."

Nem, de mi objektívan ajánlunk, ami azt jelenti, hogy azt, ami jobban adja vissza amit a hangmérnök csinált és nem emeli ki oltári módon a basszust, ahogy nem tervezte a hangmérnök és te szeretnéd :) Innen már egyéni szempontok alapján viszont neked kell választanod :)

[ Szerkesztve ]

(#24860) csabi94 válasza csabi94 (#24850) üzenetére


csabi94
őstag

Erre valaki?
Már több hozzáértő is járt itt, légyszi egy gyors véleményt. Olvastam az összefoglalóban, hogy az olcsó 2.1-esekkel csak a baj van, de ennyiért nem kapok olyan 2.0-át ami adna egy kis basszust is... :)

(#24861) magyarattila


magyarattila
tag

Sziasztok! én a jövőhéten szeretnék vásárolni egy Mode Com 2.0 MC-SHF120U -t mivel ezt ajánljátok itt a legtöbben, viszont hangszórókban, meg ilyesmikben teljesen analfabéta vagyok. Hogyha mondjuk számitógéphez szeretném csatlakoztatni, akkor milyen kábelt kell vegyek? És hogyha egy okostelefont akarok rádugni? Egy mindkét oldalon fiú 3.5 jack csatlakozós kábel a megfelelő ilyen esetben, jól sejtem ugye?

[ Szerkesztve ]

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#24862) Degeczi válasza magyarattila (#24861) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Géphez semmilyet nem muszáj, jár hozzá.
Telefonhoz valóban jack-jack kábel a praktikus, amit a hangerőszabályzón lévő bemenetbe dughatsz ha épp szükség van rá, akkor nem kell hátul kotorászni, és ez leválasztja a gépet

(#24863) Alan[HUN] válasza Degeczi (#24862) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Kis kiegészítések: Már ha jár hozzá kábel, nekem SHF80U-nál 2/1 az arány, a másodikhoz RCA-jack ANYA kábelt kaptam RCA jack apa helyett. (Bár én nem arról hallgatom, így nem szóltam miatta.) A távirányítós kimenet pedig elég pite, plusz nálam ha bármi volt benne (akár egy 5 centis kábli), akkor megölte a többi bemenetet (drasztikus hangerőcsökkenés). Viszont ha nem hagysz benne semmit, és nem használod sokat, akkor arra, amit írtál jó.

(#24864) Degeczi válasza Alan[HUN] (#24863) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez a dolga! Átkapcsolós aljzat van a hangerőszabályzón...
(de természetesen nem kimenet, hanem bemenet!)
Ha nincs kontakthibája (ami jack-nél könnyen előfordulhat) jobb, mint a hátsó bemenet, mert nem 3 m-t utazik fölöslegesen vacak kábelen a jel, csak 1.5-et

(#24865) #24536576 válasza PuMbA (#24859) üzenetére


#24536576
törölt tag

Értem. Már csak az nem világos, hogy a koncerteken pl miért azt a basszuskiemelős szar hangtechnikát alkalmazzák, hiszen a hangmérnökök csak basszus nélküli zenéket álmodnak meg. Szemét együttesek átverik a hallgatókat, hihetetlen.

(#24866) PuMbA válasza #24536576 (#24865) üzenetére


PuMbA
titán

Ez attól függ, hogy milyen koncert. Egy koncerten ma már olyan cuccok elérhetőek, hogy a CD-n lévő hangzást megcsinálják ugyanazokkal az effektekkel, mint a stúdióban, ezzel kivéve a koncertek lényegét.

"Szemét együttesek átverik a hallgatókat, hihetetlen."

Már egy ideje erről szól a pop a koncertezés. Sok énekes van aki nem tud énekelni és auto tune-ozzák előben a hangját, mint a CD-n és vinnyog az egész vagy a háttéréneklésre énekel rá, hogy ne tűnjön olyan bénának a hangja. Na meg mozogni is kell a színpadon és nem bírnák szusszal az énekesek. És igen jól mondod, a mai koncertek általában borzalmasan szólnak, mert ki a fenét érdekel ugye az igényes hangzás, mikor otthon mindenki hallgatja a mélykiemelős rendszerét és sokaknak csak az a lényeg, hogy megmozgassa a tüdőjét a basszus és odaáll az első sorban a hangszóró mellé. Ehhez szoktak hozzá otthon és felháborodás lenne, ha nem lenne annyi basszus egy koncerten. Én meg a leghátsó sorban néha fogom a fülemet a hangerő miatt, mert nem pusztítottam szét a fülemet. Otthon sokkal jobb hangzásod lehet simán, mint egy koncerten és nem kell hozzá sok pénz :)

"hiszen a hangmérnökök csak basszus nélküli zenéket álmodnak meg"

Csak neked basszus nélküli, mert megszoktad a sok basszust :) Régebben én is szerettem (Logitech Z-2300-am volt), de aztán átformáltam magam és nekem semmi bajom a BX5 basszusával.

[ Szerkesztve ]

(#24867) dudika10 válasza #24536576 (#24865) üzenetére


dudika10
veterán

A kutyakaját is a hozzá nem értő gazdák kedvéért színezik, a kutyákat abszolúte nem érdekli, hogy piros vagy zöld festék van az ételben, de amíg a gazdi azt hiszi, hogy ez a jó, és senki nem mondja el neki, hogy marhaság, addig a színesebbet fogja megvenni. :U

Megértettük, hogy nem értesz a témához. Felesleges szélmalomharcot vívni.
Egyszer valószínűleg megérted majd, hogy miről beszélünk, de addig sok loudnesswaros, mélykiemelt dal lefolyik a Dunán.

Még egyszer:
Ahol úgy gondolod, hogy nincs basszus, ott is van basszus, csak a füled kompenzál. Ez egy tanult, szelektív nagyotthallás, ami "visszaalakítható" volna, csak Te (még) nem akarod.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#24868) Alan[HUN] válasza Degeczi (#24864) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Mea culpa, köszönöm a felvilágosítást! :R

(#24869) #24536576 válasza dudika10 (#24867) üzenetére


#24536576
törölt tag

Hát nem is szaros pedigrével etetem a kutyám. (hanem Trovettel.) :D

Ha a logitech-et veszem meg azt se fogom full basszussal hallgatni, lejjebb lehet azt venni. Sima 2.0-ás hangfalakat is megnézem majd, ez a monitor nem nekem való. Így tetszik a zene, nem akarom máshogy hallani. Lehet, hogy idősebbek vagytok vagy inkább a technikai részre gerjedtek, mintsem a hallgatásra. Valami ilyesmi is volt azt hiszem az első oldalas leírásban, amikor az ember már csak a minél jobbat akarja és elfeledkezik, hogy miről is szól a zene.

(#24870) Grózi válasza #24536576 (#24869) üzenetére


Grózi
veterán

Akkor talán vedd meg és hallgasd-addig se itt osztod az észt! :DDD

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#24871) dudika10 válasza #24536576 (#24869) üzenetére


dudika10
veterán

"Így tetszik a zene, nem akarom máshogy hallani."

Csak fogadnád már el, hogy ez egy tanult állapot! Ha lineáris rendszeren/rendszereken nőttél volna fel nem így lenne, sőt, ha 2 hétig lineáris rendszert hallgatnál, akkor sem így lenne. Utána a logitechben lenne rohadt sok basszus.

Egy abszolút belépőszintű Prodipe Pro5-öt használok egy nagyon rosszul csillapított szobában. Volna hova fejleszteni még felfelé ha a technikai paraméterek izgatnának. Persze van sok topik, ahol úgy van, ahogy gondolod, csak ott nem állnak le veled vitatkozni. Ez nem olyan topik. :N

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#24872) Grózi válasza dudika10 (#24871) üzenetére


Grózi
veterán

Nem érdemes neki magyarázni-ő csak "élvezze" a 2.1-t!

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#24873) PuMbA válasza #24536576 (#24869) üzenetére


PuMbA
titán

Ha a 26 év az neked idős, akkor :) Én például rájöttem a Z-2300 basszustengere után, hogy nem a basszusról szól a zene, hanem a minél tisztább hangzásról, a részletességről, a térről (ezeket együtt nevezhetjük úgy, hogy ahogy a hangmérnök megálmodta) és az érzelmek átviteléről. Ha neked máshogy tetszik az ok, de ezt az így szeretem dolgot tényleg hagyjuk, ha meg se próbálod, mert a te elméleted szerint én nem szokhattam volna át a basszusimádatról a jelenlegi állapotomra. Nem egy UFO vagyok elhiheted :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24874) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Egy Swans D1080MKII-t érdemes lenne ezek valamelyikére cserélni kb 20k ráfizetéssel?
Swans D10R
Swans D3.2BR
Prodigy HD2-es hangkártyám van.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#24875) PuMbA válasza PuMbA (#24873) üzenetére


PuMbA
titán

És ezzel nem akartam azt mondani, hogy át kell szoknod, csak példaként cáfoltalak, hogy úgy beszélsz róla, hogy meg se próbáltad :)

(#24876) #24536576 válasza Grózi (#24870) üzenetére


#24536576
törölt tag

Neked lapot nem osztottam, kiskutyus. Ne vakkancs bele, köszi. Mellesleg nem mondtam, hogy tutira 2.1 lesz.

dudika10: Alapból nem értem, hogy miért nőttem volna fel mélyorientált hangszórókon. Ami eddig volt az se tudott sokat. Azt az egyet bem értem, hogy miért tanítsam másra a fülem, ha a mostani hangzás tetszik. Lehet, hogy majd hallik egy szer egy stúdiómonitort amire azt mondom, hogy ez igen, szépen szól, de ez nem a DX5 lesz.

PuMbA: Akkor egy idősek vagyunk. :D Te át szerettél volna térni arra a hangzásra, nem tudom mi inspirált, lehet, hogy semmi, vagy esetleg tanultál róla. Nekem más az érdeklődési köröm. Szerinted megérghet egy hangfal 100 ezreket, viszont egy telefonért nem adnál ki annyit, én igen. Arra akarok rávilágítani, hogy nem is keresem a tökéletes hangzást, de elhiszem nektek, hogy mi a jó.

Felesleges ezeken vitázni, mindenki azt hallgassa ami neki tetszik, első javaslatotol az volt, hogy meg kell hallgatni, én meghallgattam, most nem tetszett, később lehet, hogy fog. És még valami. Akármit is veszek, csak a laptop mellé fog kelleni.

Peace.

(#24877) Grózi válasza #24536576 (#24876) üzenetére


Grózi
veterán

Szerintem ezt a stílust itt ne erőltesd,mert hamar megtalálnak a modik+ én se ilyen stílusban írtam.
Mondjuk ezzel csak magad minősíted és részemről ennyi.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#24878) Met válasza Grózi (#24877) üzenetére


Met
nagyúr

+1 :((

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#24879) ToniSoprano válasza csabi94 (#24860) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Attól függ mekkora a szoba és mennyi a kereted. Én pl. az 1250B-t is simán ajánlom neked, van abban basszus, emiatt ne izgulj. Van ahol 2 év garanciával adják 9000 ezer körül ennyit simán megér, ha tudod hallgasd meg a legtöbb MM-ben meghallgatható, de valaki mondta, hogy a Bestbyteban is ki van rakva.

Nekem van az 1250B mellett egy 2.1-es Logitech Z323 is, ami hasonló árkategória, én nem érzem kevesebbnek az 1250B basszusát, de az jó hogy van benne középtartomány, és normális magastartomány is, így sokkal részletgazdagabb a zene.

Mondjuk ha belegondolunk miért is lenne kevesebb basszus az 1250B-n amikor ott 2 db 4 colos közép-mély hangszóró van+2 db bass reflexnyílás hátul , míg a Z323-ban csak egy 4 colos közép mély van és egy bass reflex nyílás. (És a bónusz, hogy nem zörgő börgő műanyagból , hanem fából van az 1250B)

[ Szerkesztve ]

(#24880) dudika10 válasza ToniSoprano (#24879) üzenetére


dudika10
veterán

Az 1250B esetén a basszus mennyisége lényegesen kevesebb, mint a Z323 esetén.
Nem éppen a membránfelület a legmeghatározóbb ebben a kérdésben.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#24881) ToniSoprano válasza dudika10 (#24880) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Hát én egymás után hallgattam a kettőt és nem éreztem lényegesen kevesebbnek az 1250B bsszusát, sőt még a rokon aki a Z323-at adta nekem ő is elismerte, hogy milyen jól hallható a basszustartomány is 1250B-nél. Pl. Massive Attacknél, Depeche Mode-nál stb. ez azért ki kellett hogy jöjjön. Én szerintem azért is hallatszik többnek a Z323 basszusa a kiemelés mellett, mert ott eléggé hiányzik a középtartomány, meg a felső is eléggé tompa halk.

Gondoltam a Z323 jó lesz filmnézésre, de a beszédek nehezen érthetőek, dörmögősek, így elpakoltam és nem nagyon tudom használni.

[ Szerkesztve ]

(#24882) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok! szerintetek melyiket válasszam: LOGITECH Z506
LOGITECH Z523
Érdekel nagyon a véleményetek :)
előre is köszi

SM s21+

(#24883) dudika10 válasza ToniSoprano (#24881) üzenetére


dudika10
veterán

Szokas szerint az 1kHz a referenciafrekvencia. Itt kell ugyan olyan hangosmak lenniuk, es ez utan kell osszehasonlitani a basszusukat. Teljesen nyilvanvalo, ha ugy tekerem a potmetereket, hogy egyforma mennyisegu basszusuk legyen, akkor egyforma mennyisegu basszusuk lesz.

Dongasre:
A mi velemenyunk az, hogy valaszd az osszefoglalo elolvasasat.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#24884) dokee78


dokee78
félisten

A Genius SP-HF1255A-nek nincs utódja házon belül?

(#24885) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Hol tudom szoftveresen felcserélni a 2.0 hangfalnál L és R sorrendet? Rövid kábel miatt ellentétesen helyezkedik el a hangfalam hangzásilag.

[ Szerkesztve ]

(#24886) Degeczi válasza Rathrol (#24885) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha RCA dugós, mint az ilyen hangszórók 99%-a, akkor sokkal egyszerűbb azokat fölcserélni,
mert egyébként oprendszertől, hangkártyameghajtótól függ, és nem is mindig van rá kézenfekvő megoldás

(#24887) #24536576 válasza Grózi (#24877) üzenetére


#24536576
törölt tag

1. Te szóltál bele abba amiről beszéltünk, és néztél hülyének. ezek után ne add itt az ártatlant.
2. Kutya az avatarod, azt hittem van valami kötődés is felé.

(#24888) Grózi válasza #24536576 (#24887) üzenetére


Grózi
veterán

Igen van kutyám,többre is becsülöm mint néhány embert...Bejössz szakmai topicba és meg próbálod meggyőzni az itt segítő tapasztalt embereket hogy nincs igazuk-ezt hívják trollkodásnak.Ettől függetlenül én nem kutyáztalak le sértőn,személyes beszélgetésnél egy ilyen után könnyen elcsattan egy pofon...Mindegy részemről ennyi-ne offoljuk szét a topicot.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#24889) JoinR válasza #24536576 (#24887) üzenetére


JoinR
senior tag

Én csak azt nem értem, hogyha megvan a saját elképzelésed a kívánt hangzásról, és nem érdekel a hozzáértők véleménye, akkor minek jöttél ide? Hogy bólogassunk a szarra amit megveszel?

Most hogy jönnek a rossz idők, újra gondolkozom egy kis hangfal upgrade-en. Leginkább zenehallgatásra kellene, de a játékok miatt jó lenne egy kicsit jobban lemenni a mélyekkel (jelenleg R1600 van). Prodipe Pro 5 és Sub10s kombóval szemezek már egy ideje, milyen irányba lenne érdemes nézelődnöm még? Esetleg beszerzési hely? A fenti boltnál nem nagyon találtam olcsóbbat, ha ez a kombó maradna..
szerk: továbbra is Prodigy HD2-ről jönne a jel.

[ Szerkesztve ]

(#24890) magyarattila


magyarattila
tag

Sziasztok, megvettem a Mode Com 2.0 MC-SHF120U hangfalat, és nagyon tetszik (kicsit nagy de túl fogom élni :D ) viszont egy érdekes problémával találkoztam. Az első 20-30 percben tökéletesen csöndben volt mind a két oldala, csak a zenét adta ki, de aztán csönd lett, és feltűnt hogy az az oldal amelyik csak hangszóró (tehát nincsenek benne a potik meg ilyesmi) az folyamatosan zúg. Vagy zúg, vagy recseg, vagy ilyen búgó hangot ad különböző hangmagasságokon, mintha valaki a távolban crossmotorozna. A kábeleket átdugdostam már, egyik sem lóg rajta elektromos kábelen, néha erősebben hallani néha gyengébben, akkor is csinálja hogyha ki van húzva a számítógépből és csak magában van.

Mi lehet ennek az oka?

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#24891) Met válasza magyarattila (#24890) üzenetére


Met
nagyúr

Mobil, router nincs a közelben?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#24892) magyarattila válasza Met (#24891) üzenetére


magyarattila
tag

router kb 2 méterre van tőle, a telefont most átdobtam 3 méterre lévő ágyra. Ugyanúgy csinálja.

[ Szerkesztve ]

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#24893) Exfury


Exfury
tag

hallott már valaki valamit erről a hangfal szettről ?

[ Szerkesztve ]

(#24894) tibbike01 válasza Exfury (#24893) üzenetére


tibbike01
őstag

Én nem hallottam még semmit róla, de baromi szimpatikusnak tűnik, és az ára is barátságos.

Ez lehetne az következő lépcső az a 1250b után??? :K

(#24895) Real Ghoost


Real Ghoost
aktív tag

Tegnap óta hajtom a BT-s Kürbist, egyelőre teljesen meg vagyok elégedve vele a hangzással, viszont az RCA kábel nem az igazi amit adtak hozzá, néha nem érintkezik rendesen...
A videókkal ellentétben az enyémen zöld a led nem kék, ez a BT-s változat sajátossága lehet? Nem mintha bármit is számítana amúgy :)

(#24896) Myth


Myth
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy lg690s típusú led tv és ahhoz szeretnék 2.1-es hangfalszettet. Nincs szükség 5.1-re mert társasházról van szó és sajnos annyira ordíttatni úgysem lehet, csak annyi lenne a lényeg, hogy a tv hangszóróihoz képest legyen egy kis mély hangzás is. Milyen típusút ajánlotok? Valamint, hogy lehetne összekötni a tv-vel a hangfalszettet úgy hogy a távirányítóval működjön a hangerőszabályzás? Vagy az csak egy erősítő beiktatásával valósítható meg?

Battletag: Myth#1775

(#24897) Rover623 válasza Myth (#24896) üzenetére


Rover623
félisten

Nincs szükség 5.1-re mert társasházról van szó és sajnos annyira ordíttatni úgysem lehet,
Mert az 5.1 lényege (esetleg többletszolgáltatása a 2.1-hez képest) az, hogy lehet "ordíttatni"? :W

primus inter pares

(#24898) ToniSoprano válasza Myth (#24896) üzenetére


ToniSoprano
addikt

1. Olvasd el az összefogalót felül.
2. Én a 2.1-eket filmnézésre nem ajánlom, mert elég dörmögő, rekedtes hatású a beszéd, ezért elég nehezen érteni a szöveget. Én egy 2 éves Logitech Z323-t kaptam használtan roktontól, de az előbbiek miatt nem igazán tudtom mire használni, így a polcon porosodik. A probléma még vele, hogy a kicsi műanyag obozban lévő magas hangszórók, 40-45% hangerő felett hallhatóan torzítanak, zörögnek.
3. Kerettől függő, mit érdemes beszerzni, de a Genius 1250B/1255B is jelentős előrelépés a TV hangszóróihoz képest, én ezt használom nagyon megfelel, van basszus is benne a két 4 colos közép mély hangszóró és a 2 hátsó bass reflex nyílás miatt + fából van a hangfal doboz. És szabályozható a basszus és a magas is külön külön a Geniuson, szóval igény szerint állíthatod ahogy neked tetszik.

Real Ghoost: lehet csak kifogytak a kék ledes készletekből a gyárban, most olcsón be tutdtak szerezni 3 trillió zöld ledet, úgyhogy 5-10 évig ilyeneket használnak majd.

[ Szerkesztve ]

(#24899) varmi2 válasza Myth (#24896) üzenetére


varmi2
nagyúr

Én is a 2.0 mellé teszem a voksomat. Én úgy oldottam meg a tv távirányítójával való hangerő szabályzása, hogy a fülhallgató kimenetébe dugtam a hangfalat.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#24900) Myth válasza Rover623 (#24897) üzenetére


Myth
aktív tag

Köszönöm szépen az értelmes választ, előrébb vagyok :C ezért kár volt koptatnod az ujjad...

ToniSoprano, varmi2 köszönöm szépen a válaszokat! Egyre jobban hajlok a 2.0 felé.

Battletag: Myth#1775

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.