Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28901) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Két királytigris kummant a bokorban a pálya egy olyan részén ahol semmi sem történik. A csapatunk top tier tankjait sorra gyilkolják le, már csak én maradok (M4A3E8) meg egy KV a teljes ellenséges csapattal szemben. De ezek meg nem mozdulnának... inkább várják, hogy végre eléjük szaladjon valaki.

Aki ennyire retardált az miért nem CoD-ozik?

Szerk: Ja és az artyknak is csak gratulálni tudok. Hárman vannak, de mindegyik egyetlen kis pöcs scout tankra vadászik akit persze lehetetlen kilőni. Ahelyett, hogy a nyílt terepen álló ellenséges heavy tankokat csipkednék.

Ilyenkor mindig úgy elmegy kedvem hónapokra a játéktól...

[ Szerkesztve ]

(#28902) csaabz


csaabz
őstag

Efficiency rating
1791.02

Már majdnem unikum vagyok... :D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#28903) Fandango


Fandango
veterán

Elso ertelmes csatam ezzel:

Victory!
Battle: Siegfried Line Sunday, January 22, 2012 00:16:36
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 1,650
Credits received: 65,005
Battle Achievements: Sharpshooter, Top Gun, Master Gunner, Sniper

(#28904) tytyty válasza csaabz (#28902) üzenetére


tytyty
tag

Nekem 1220 kb. Remélem akkor én már legalább egri bikavér.

(#28905) KaLeun válasza Stauffenberg (#28901) üzenetére


KaLeun
senior tag

Eszméletlen már ez a túlélésre játszás, de már a t10-es tankok is... Bazz t10-ben az IS-7 ua. mint t9-ben az E-75, mert hihetetlen nagy barmok vezetik mindkettőt.

Olyan csatákban ahol nem egyedül voltam t10 és volt egy vagy két IS-7 a csapatunkban, akkor azok biztos vmi lehetetlen helyre álltak. Rohadt szar amikor az ember T30-cal leépít 1 Maus-E100 párost és már csak 1 hajszál hiányzik a kinyírásukhoz és a mi IS-7-tünk hátul kempel.

Cila

(#28906) _seth_ válasza marked one94 (#28900) üzenetére


_seth_
veterán

Ez prémiummal vagy nélküle?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#28907) Murder3


Murder3
addikt

*kivan már h ez a rohadt tigris 2 300 alatt lövöldöz folyamatosan.

(#28908) GrooveHero válasza csaabz (#28902) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ha a fent található értékekből számolja, akkor elég érdekes:D
Mert ha sokat megy vki artyval, értsd nagy arty-val, akkor ő már junik játékosm mert olyan sok a sebzése, illetve ez is beleszámít...szal attól még nem biztos hogy jó játékos vki...márcsak azért is, mert artyval azért nem nehéz...
De kövezzetek meg nyugodtan, ha nem tetszik a véleményem

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#28909) fsb1000 válasza GrooveHero (#28908) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha jó ez a mérce, akkor Csaabz 25%-al jobb játékos mint diegho.
Én meg csak 30%-al vagyok lemaradva diegho mögött, virkirrel együtt.

(#28910) GrooveHero válasza fsb1000 (#28909) üzenetére


GrooveHero
addikt

De épp ez az, hogy azért jobb, mert többet ment artyval? És az nagyobbat sebez?
Akkor ha keresek egy olyan játékost, akinek megvan mind a 3 8-as artyja, amivel ment 500 kört, meg persze a picikkel is, hogy meglegyen neki a nagy...szóval akkor ő a legjobb játékos...holott azt sem tudja, hogy más tankokkal egyáltalán mit kell csinálni? :F :F

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#28911) fsb1000 válasza GrooveHero (#28910) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én ezen nem akarok vitatkozni.... ez csak egyfajta nézete a stat adatoknak.
De ha jól értelmezem, amit mondasz, akkor abból az jön le, hogy szerényebb képeségekkel is lehet valaki az átlagtól eredményesebb, ha nagyrészt artykkal játszik.

(#28912) GrooveHero válasza fsb1000 (#28911) üzenetére


GrooveHero
addikt

Így van. És nem vitaként hoztam fel a témát, csak felvetődött bennem :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#28913) fsb1000 válasza GrooveHero (#28912) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem vannak más sejtéseim is... könnyen meglehet, hogy az orosz IS vonalon sokkal könnyebb eredményesebbnek lenni, mint Tigrisekkel, meg VK-kal és a német fanok statja nem csak a képességeiket tükrözi.
Lassan meg lesz az 50. köröm IS-3-al, és mióta fenn a BL9 csak csodálkozom, hogy most mi is van?

(#28914) bullseye


bullseye
addikt

megint van valami kódhullám?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#28915) Murder3 válasza bullseye (#28914) üzenetére


Murder3
addikt

Miért lenne?
van?

(#28916) bandiras2 válasza Murder3 (#28839) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ezt én is észrevettem. Jónéhányszor vezettem már századot, és mostanában eléggé rossz oldalán vagyunk az oráltechnikai továbbképzésnek, főleg mikor belefutottunk abba a top klánba akik lejöttek szórakozni gold ammoval tier6ba. Korábban rendkívül eredményesek voltunk, többen is szóvátettük már h a szerver úgy balanszol h lejjebb veszi az ágyú penjét. Volt olyan csata masszív nyerési széria után amiben többször is lehetetlen helyzetből fordítottunk, minesben hogy KV3-KV3 8x pattantam le közvetlen közelről, és a többiek is panaszkodtak h egy VK-t sem bírtak átlőni. akkor 11-0 ra kaptunk ki. Ezeket a nyerési szériákat már többször is produkáltuk mint egy rakat kis freeloader begyakva nem egyszer a prémiumosokat is, aki ottvolt emlékszik. Erős a gyanúm hogy hogy a szerver már figyel rá hogy szopjunk is, mert alapból nem veszítünk szerintük eleget.
FSB ami azt a rangot illeti, én örülnék egy kisebb előléptetésnek mint squad leader. előre is köszi!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#28917) Murder3 válasza bandiras2 (#28916) üzenetére


Murder3
addikt

egy blitzkriges t6 med századot kéne csinálni.
biztos van vmi taktiak amivel előnyt kovácsolhatnánk:D

(#28918) fsb1000 válasza bandiras2 (#28916) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én pont ezért vagyok ritkábban században. Egy jó nyeréssorozat után randomban még duplázni sem tudok.
---
Örülnék, ha még mások is jelentkeznének "dedikált" századparancsnoknak (akár magánban), az ehhez társítható rang: Field Commander

(#28919) Murder3 válasza fsb1000 (#28918) üzenetére


Murder3
addikt

én szívesen kipróbálnám csak egyrészt nem igen vagyok gyakorlott benne meg a mapokra a taktikákkal se. :(

mármint érzek magamba kéztetést, de ha tényleg nem lesz elég vezető akkor próbaidőre megpróbálhatom:D

(#28920) fsb1000 válasza Murder3 (#28919) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, rendben.
De ne felejtsük el, hogy a század létrehozójának is van szerepe, Ő válogatja be a játékosokat, és ha több "Field Commander" van a csapatban, akkor meghatározhatja ki írányítson. Sőt! akár magát vagy mást is jelölhet erre a feladatra.
Szerintem ez így fer.

Szóval "Field Commander" rang a PHE esetében arra szolgál, hogy jelezze, az adatot tag szívesen vállal taktikai írányító szerepet a százados csatákban.

[ Szerkesztve ]

(#28921) ZerocokeX


ZerocokeX
csendes tag

Skacok,nem tudom,hogy vagytok vele,de ez a T14 istenkirály.A pénzt jól hozza,a kinézete is f*sza,és sosem megyek vele mínuszos köröket.Akkor van egyedül probléma amikor tigrisek,meg isz-ek ellen mész.Javaslom mindenkinek ezt a tankot. :C Ja,és még valami.T3-T4ek ellen harcolsz általában,de akkor is,75mm-es ágyú egy fogpiszkáló,ha T7esek vannak az ellen csapatában. :W

I Löwe Tank Destroyers!

(#28922) Gyuri27 válasza fsb1000 (#28918) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én agyhúgy követ kapnék. Tegnap mivel nem volt artynk megbeszéljük hegy mögött kempelünk (ellenek 2 grilléje volt). Ez kb tartott 3 percig, mert az egyik oldal addig osont mig kivégezték őket. Hát lol.
Másrészt azt kell mondjam, hogy hiába fun a dolog, de alkalmas tankokkal kell menni t6-t is. Meglátszik mindig a csapat teljesitményén ha jó tankok vannak bent.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28923) Murder3 válasza Gyuri27 (#28922) üzenetére


Murder3
addikt

ja kv-3 illetve t6 medekvől sztem mind1 de lehet nagyobb med csapat az is működőképest, csak akkor nem árt tudni h a medeket mire tartjuk.

különben az a vicc h ez a kupola a német tankokon akkora weakspot....
kv-3-al közepes távolságról frontba állt egy e-75 a 122-es ágyúmmal 3-ból kétszer átütöttem a kupolát(3.fölé ment picivel)
l/56-al ugyan ez csak az még pontosabb.

(#28924) emre válasza Gyuri27 (#28922) üzenetére


emre
veterán

Egyetértek.

A más, inkább FSB1000-nek:

Tök jó, hogy van ezred, de ez egy felülről szervezett dolog.
"Normális" esetben egy ezred-nek szerintem fordítva kellene épülnie. Mentem szakaszban elég sokat (igaz még a bétában) de azokkal az emberekkel már szakaszban is elég hatékonyan tudtunk együtt dolgozni. Szóval szerintem át kellene tenni a fő csapásirányt a szakaszban való játékra. Ismerjük meg egymást, ki hogyan tudja kihozni magából a maximumot. Kinek milyen stílus jön be.
Így szerintem sokkal könnyebben alakulnak ki az azok a csoportok, akikkel egy század is sokkal eredményesebb lehet. Én pl nem KV3-al farmolok, hanem erre a SU-85 és a KV-t használom. És örülnék ha egy t5 random csatában lenne akire az adott esetben számíthatok. Valamint talán könnyebb lenne húzni egy adott gépet szakaszban. Ugyanis nem szívesen lövetem szarrá a KV3-amat, hogy más a században fejlessze a stock KV-ját.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28925) D.Orion


D.Orion
veterán

Megvallom őszintén, hogy olyan hülye vagyok... Eddig mindig ha elite-re váltott a tankom és megvolt a pénz mentem is tovább a következő tankra. Csak most esett le, hogy sokkal jobban járok, hogy ha az új tankra free xp-ből megveszek mindent. :W Persze jó dolog, hogy az ember megismeri a tankját, de pl Tiger P-nél megtanultam, hogy a 88as löveggel kellett volna alapból kezdeni. Mint ahogy pl a Pz IV is megváltás volt a nagy löveggel a végén.

No majd az orosz és francia vonalon már így haladok. :U

(#28926) ZerocokeX válasza D.Orion (#28925) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Ruszkiknál a TD vonalat ajánlom,fransziákat meg utálom. :F

I Löwe Tank Destroyers!

(#28927) D.Orion válasza ZerocokeX (#28926) üzenetére


D.Orion
veterán

Ez a következő cél, mert tetszik a SU és az ISU is. De először a jelenlegi 15 tankomat kéne rendbe vágni. :B

(#28928) ZerocokeX válasza D.Orion (#28927) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Tudsz valamit az orosz prémiumos TD-ről? :F

I Löwe Tank Destroyers!

(#28929) Murder3 válasza D.Orion (#28927) üzenetére


Murder3
addikt

meg full op az egész td vonaluk úgy tetszhet is:D

su-85i majd tuti lesz előbb-utóbb.

[ Szerkesztve ]

(#28930) ZerocokeX válasza Murder3 (#28929) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Azt azért nem mondanám,hogy OP.Amcsi szerveren vittem a ruszki,szóval az orosz és a német TD vonalat.Mindkettő másban jó.Az orosz TD sebzésre megy,a német TD ágyúk viszont pontosabbak. :DD Viszont,ahogy Paul119 is,én is megizzadok amikor kávé ellen vagyok T14-el. :(

I Löwe Tank Destroyers!

(#28931) marked one94 válasza _seth_ (#28906) üzenetére


marked one94
őstag

Természetesen prém nélkül. ;)

You'll Never Walk Alone

(#28932) ZerocokeX válasza marked one94 (#28931) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Az szép,a T14esem vereségnél csak 8-13K zsét hoz prém. nélkül. :( :W

I Löwe Tank Destroyers!

(#28933) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

mi történt az orosz teszt-szerverrel? eltűnt minden tankom, pénzem és aranyam... mintha most kezdeném, csak a T1 tankok állnak a garázsban.
vki tud vmit?

- no es importante -

(#28934) Murder3 válasza ZerocokeX (#28930) üzenetére


Murder3
addikt

t3-tól t6-ig totálisan jobb ágyúik vannak.
3,4-be emg még pontosabbak is.
stug 3 kap egy jó ágyút, de ott a su-85 meg egy op ágyút ahogy a su 100 és a jpz4 meg egy petárdát kap kb hozzáképest.

(#28935) Eagle16 válasza marked one94 (#28900) üzenetére


Eagle16
addikt

Nagy tesója hasonlóan jó...

Ez prémiumos.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#28936) Murder3


Murder3
addikt

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. január 22. 10:07:14
Jármű: VK 3001 (P)
Szerzett tapasztalat: 930
Szerzett kredit: 16 451
Csatában elért Achievement: Mesterlövész
pedig full minimumoakt dobott a szerver.
min sebzések 2X pattantam vk3001p aljáról kb 5 méterről és is-3 oldaláról végig patogott!!!

(#28937) marked one94 válasza Eagle16 (#28935) üzenetére


marked one94
őstag

Na szuper. Még csak most kezdek rá érezni hogy kéne ezeket a franszia light-okat használni :)

Olyan jó érzés hogy csaták többségében elsődleges célpont vagyok :DD

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#28938) ZerocokeX válasza Murder3 (#28934) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Én nem találtam gyengéknek a német TD-ket.Sőt kifejezetten jók voltak.Amúgy mindenki a német-orosz TD-k erősségén veszekszik,közbe meg ottvannak az amcsik is.Nekem nem jöttek be az amerikai páncélvadászok.Ja,ha már páncélvadász,a következő update-nél átkerülhetne az M3 Lee a TD vonalra. :)) :DD

I Löwe Tank Destroyers!

(#28939) ZerocokeX válasza marked one94 (#28937) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Ha scout vagy akkor persze,hogy téged lőnek először.

I Löwe Tank Destroyers!

(#28940) Murder3 válasza ZerocokeX (#28938) üzenetére


Murder3
addikt

nem azt mondom h a néemt td-k gyengék(jpz4 az)
hanem h az oroszok op ágyúakt kapnak azonos tierre.

(#28941) marked one94 válasza ZerocokeX (#28939) üzenetére


marked one94
őstag

Ez a tank elsősorban nem scout ;) Én mióta más harcmodort használok sokkal jobban jön vele a xp meg credit.

You'll Never Walk Alone

(#28942) ZerocokeX válasza marked one94 (#28941) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Elsősorban tényleg nem,de azért mégsem egy IS megy scout-olni,hanem egy francia könnyű tank.Én alig vezettem francia tankot,azt is a heavy vonalon.Szóval annyira nem vágom a témát.

I Löwe Tank Destroyers!

(#28943) bullseye válasza Murder3 (#28915) üzenetére


bullseye
addikt

mittomén, azért kérdem, mert megint szóba kerültek Guru kódok, mintha újak lennének, meg van amit venni lehet, vagy ugyanaz...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#28944) ZerocokeX válasza bullseye (#28943) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Szerintem még max a BGS-en tudtál szerezni olyan gurut,amihez jár a promo kód.

I Löwe Tank Destroyers!

(#28945) Murder3


Murder3
addikt

Győzelem!
Csata: Ensk 2012. január 22. 10:38:53
Jármű: VK 3001 (H)
Szerzett tapasztalat: 975
Szerzett kredit: 20 459

4 fps-el gyűrtem le egy amx 13 t5-öt
meg egy jpz és egy amx m4-et a seggembe.
persze szerencsém volt h az amx m4 vagy nem látott vagy nem tudom, de az elején az amx 13-ra 3 lövés azé mertn mellé mert egyszerűen nem tudtam odairáynítani a célkeresztet annyira nem volt fps.

[ Szerkesztve ]

(#28946) vhw válasza GrooveHero (#28908) üzenetére


vhw
addikt

Nem a flamért, de artyval sem könnyű. Ha az ellenség bamba, a saját csapat meg értelmesen helyezkedik-felderít, akkor lehet könnyű dolga az artynak.

De nem is ez a lényeg, ha artyval mész, akkor elesel olyan pontoktól, mint a foglalás, felderítés, és a védés sem olyan egyszerű. Lehet marha nagy átlag dmg-ed, a másik 3 érték minimális lesz, ennyit nem tud kompenzálni a sebzés.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28947) bullseye válasza ZerocokeX (#28944) üzenetére


bullseye
addikt

Kösz! az meg asszem már PlayIt...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#28948) virkir válasza bullseye (#28943) üzenetére


virkir
veterán

Pedig egyszerű.
Valakik szereztek egy nagyhalom kódot amit árulnak már elég rég óta.
Volt 700 majd 1k most meg 1,2-1,5 eladótól függően.
Annyi a csavar benne, hogy ha nem adod el az M3-at akkor a további kódokra + 850 goldot ad nem csak az alap 1250-et.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28949) ZerocokeX


ZerocokeX
csendes tag

Egy átlagos kör....

[link]

[ Szerkesztve ]

I Löwe Tank Destroyers!

(#28950) ZerocokeX válasza bullseye (#28947) üzenetére


ZerocokeX
csendes tag

Nekem a PlayIt marad BGS,ahogy a Széll Kálmán teret is Moszkva térnek hívom.

I Löwe Tank Destroyers!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.