Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28351) diegho válasza ollie (#28349) üzenetére


diegho
nagyúr

nem

(#28352) emre válasza diegho (#28351) üzenetére


emre
veterán

Már kíváncsi voltam ki nézi meg végre... :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28353) diegho válasza emre (#28352) üzenetére


diegho
nagyúr

Én megnéztem, amikor aktuális volt, be is írtam ide, de senkit nem érdekelt.

(#28354) -vitya- válasza diegho (#28353) üzenetére


-vitya-
őstag

naja, akire azt mondják, hogy utolsó genny, az ha okosat mondd sem veszik észre, akiknek ez a véleményük róla :P

megjegyzem, láttam anno, hogy ezt beírtad, és én is ideírtam egyszer ugyanezt. Sőt! Nekem még teljesen triviálisnak is tűnik a dolog - bár lehet, hogy ez az emberfeletti intelligenciám miatt van. :D

-=Витя=-

(#28355) diegho válasza -vitya- (#28354) üzenetére


diegho
nagyúr

Az enyém ki lett moderálva, ha jól emlékszem, de akkor is legalább 1 órán át itt virított.

(#28356) fsb1000 válasza -vitya- (#28354) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hmm.. és szerinted hány embert érint ebből a fórumból az amcsi kód?
Talán egy kezemen (újjamon?) meg tudnám számolni..
Lehet ezért nincs köszönet áradat az okosmondóknak.

(#28357) ollie válasza diegho (#28351) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig emlékszem, hogy simán NEWYEAR-rel indult a dolog, amikor még csak hír volt belőle, hogy lesz ilyen kód.

***

(#28358) virkir válasza fsb1000 (#28320) üzenetére


virkir
veterán

Nem.
Az zavar, hogy olyanok kérdeznek rá többször ugyan arra akiktől elvárná az ember, hogy figyeljenek a kommentekre.
Folyamatosan megy pl ez a "milyen" ágyút használjak x tankon.
Bazmeg... olvasni kéne nem csak verni a billentyűt meg gondolkodni, de az fárasztó ezek szerint mert oldalakon keresztül ez megy. (ez most nem konkrétan neked szólt csak már büdösödik bennem)
A másik fele, hogy le is lett írva tessék bemenni gyakorlóba és kipróbálni ha nem tudod hol kell vagy lehet egy tankot meglőni.
Engem még soha nem utasított vissza senki ha behívtam gyakorlóba tesztelni und viszont, nem hiszem, hogy az a pár 10k hiányozna amit ott ellövöldözne az ember.
A diegho féle információim meg pont innen vannak mivel ingame nagyon ritkán futunk össze mivel más időpontokba, más tankokkal megyünk.
Csak én figyelek is a kommentekre.

ollie
Csak mire használni lehetett volna a rengeteg jóképességű beírogatta és ezért lettek megváltoztatva, hogy ne egyenként keljen a WG-nek kijavítani a balfasz userek hüjjeségét.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28359) fsb1000 válasza ollie (#28357) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Persze... és az okosmondók itt oktatták a birka népet, hogy majd csak a pecs után lehet használni.
Aztán jött a WG-s modding és utána biggyesztettek egy EU/NA cirkalmat.

---

Ja igen... IS-3-ról is fogok kérdezni!
Előre is bocsánat azoktól akiket ez zavar.
Javaslom írják be a keresőbe hogy "IS-7" vagy "IS-3", a ph-s keresőmotor emberfeletti inteligenciával szinte minden hsz-t kigyűjt.

Inkább kérdezek...

(#28360) psycroptic válasza ollie (#28357) üzenetére


psycroptic
őstag

Pontosan ez volt a fő hír, de az is oda volt írva, hogy csak a 7.1 megjelenése után használható. Gondolom sokan már előre beírták és ezért az UPDATE után módosítottak a kódon. Régiónak megfelelően utána lett biggyesztve két betű.

PSNID: Tomy83PS

(#28361) fsb1000 válasza virkir (#28358) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi az infókat.

Egyébként rájöttem, hogy mi változott meg az IS-7 átütésével kapcsolatban.
Nem a gyenge pontok, azok valószínüleg maradtak a régiek.
Nem kellett hozzá gyakorló.

(#28362) Rém válasza virkir (#28358) üzenetére


Rém
tag

Egy ilyen típusú forum miről is szolhatna másról, hogy milyen tankon milyen ágyút, vagy hogy ezt hogyan és merröl lehet átlőni, fuj arty, kill all type user, felmegy rá vagy kell a lánc! Een kívül van még más téma is, de ezek azok amik nap mint nap felmerülnek és a többségnek sokkal egyszerübb megkérdezni, mint utánaolvasni. Ez van! Mégis részemről inkább olvasok ilyeneket, mint a mostanában elharapózó egymást becsérlő és a másikat hülyének néző, vagy annak feltüntető hozzászolásokat. Álltalában nem szeretek más vitáiba belemenni és ez a hozzászólás sem valaki mellett vagy ellen készült, csak kezd a hangnem kicsit ellenségessé válni.

(#28363) fsb1000 válasza virkir (#28358) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Erre külön reagálnék:

"A másik fele, hogy le is lett írva tessék bemenni gyakorlóba és kipróbálni ha nem tudod hol kell vagy lehet egy tankot meglőni."

Én szívesen megyek gyakorlóba, de mi van ha nem ismerek olyat akinek IS-7-e lenne, vagy mondjuk ismerek egyet, de éppen nem aktív, én meg most szeretném megtudni volt-e változás, az utolsó tesztelt állapot óta.
Egyébként ez esetben sokkal hatékonyabbnak tünik számomra, ha beírom a fórumra a kérdésem, hogy a régi (képekkel dokumentált, neten fellelhető) gyenge pontok vajon megváltoztak-e.

Miért gond ez, sok más kérdés is elhangzik. Nem erre való a fórum?
Ha téged zavar, akkor ne reagálj rá, vagy ugord át.

(#28364) szalai56 válasza virkir (#28358) üzenetére


szalai56
senior tag

Én is beírtam előre a kódot, biztos ami biztos alapon. :B (nyelvtudás+google fordító rulez) Én is a balfaszok közé tartozom, de biztos nem vagyok egyedül vele. :DD

Mi a gyerekkel szoktunk gyakorlóba menni, de az is feltűnt, hogy amit ott át tudtunk ütni, az a játékban már csak 50%.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#28365) -vitya- válasza fsb1000 (#28359) üzenetére


-vitya-
őstag

olyan kíváncsi vagyok, hogy mit lehet az IS-3-ról kérdezni, tedd már meg, hogy leírod ;-)

(bevallom, ezek a dolgok, mindenféle lenézés nélkül nekem eléggé furcsák tudnak lenni. Amikor veszek egy új tankot, megnézem az adatait, a moduljait, a wotdb-t, és ezzel szépen kialakítok magamban egy elég jó alapot, egy képet - még ehhez jön az, hogy ellenfélnél már volt (ez ugye 100%, garancia master tanker achivement) - tehát mikor megveszem, és először megyek vele is ismerem már, elég jól, és kb. pontosan kialakult véleményem van róla. Ami később persze finomodik, de meg nem változik nagyon. Ebben a dologban nem tévedtem még)

Emiatt a zárójeles szösszenet miatt csodálkozom ezeken a kérdéseken, amik két esett miatt lehetnek, szerintem.

1.: lusták vagytok ezeken a dolgokon végigmenni, és saját véleményt formálni ezekről a dolgokról - megértem, semmi baj, hiszen ezzel már meg is magyarázódott az is, hogy arra is lusták vagytok, hogy visszakeressetek.

2.: tényleg én vagyok a túl intelligens. Na ez azért kis költői túlzás, mert persze, hogy az vagyok, de nem mondanám, hogy mások nem lehetnek még nálam is jobbak;-)

-=Витя=-

(#28366) diegho


diegho
nagyúr

Ensk 2x IS-7 előrerohant, ketten megöltek egy Object212-t és meghaltak, nem igaz nem tanulják már meg használni ezeket a tankokat, mindkettőnél 10k+ csata volt.

(#28367) _seth_ válasza -vitya- (#28365) üzenetére


_seth_
veterán

Tekintve, hogy a játékban adatlapokon minden le van írva valamint különböző adatbázisok is vannak mindenféle adattal akkor a Te logikáddal élve: ugyan miért nem zárják a fórumot? Úgysincs semmi értelme....

Azért van itt a PH-n minden fórum, hogy lehessen kérdezni, ha ismétlődik egy kérdés akkor be lehet linkelni rá a választ vagy szó nélkül hagyni, ennyi az egész. Lassan 29e hozzászólás lesz itt, szerited ennek mekkora része hordoz érdemi hasznos információt pláne ismétlődés nélkül? 10%? Talán...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#28368) virkir válasza -vitya- (#28365) üzenetére


virkir
veterán

Hollehetátlőnihollövikátfelmegyeatornyágyűaláncnélkülmilyenequipment-ettegyekrá.
Szerintem kb összefoglaltam az alapkérdéseket. Nem?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28369) virkir válasza fsb1000 (#28363) üzenetére


virkir
veterán

Szép kifogás özönt hoztál össze.
Menjünk tételesen.
-nem ismersz olyan játékost akinek x tank megvan:
Első hsz. böngészése javallott meg némi figyelem ki mit ír éppen illetve jól tudod kiknek van már bőséges számú csatája. Na ezek mind hozzásegítenek, hogy találj számodra kellő tankot.
-éppen nem aktív:
Vársz egy megfelelő alkalomra nem maradsz le semmiről, mint látom te is játszol délelőtt is meg este is biztosan lesz megfelelő időpont.
Hidd már el, hogy sokkal több információhoz jutsz ha élesben próbálod mintha itt leírják neked.

Rém
Szerintem meg nem, hanem az újdonságokról esetleges jövőbeli játékot érintő változásokról kéne szólnia nem az ezerszer kitárgyalt dolgokat újra és újra rágogatni, mint írtam főleg olyanoktól akik nem tegnap kezdtek játszani.
De, hogy konkrét legyek.
Mi a rosseb olyan nehéz eldönteni azon, hogy milyen ágyút használjon valaki egy tankon?
Minden patch után általában kivesézzük a változásokat. Akik itt vannak azok meg csak merednek nagy bociszemekkel a monitorra hátha átmennek az információk telepatikus úton?
Tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28370) fsb1000 válasza -vitya- (#28365) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"olyan kíváncsi vagyok, hogy mit lehet az IS-3-ról kérdezni, tedd már meg, hogy leírod ;-)"

Szerintem kb azt amit a többi tankkal kapcsolatban, mikor az ember vásárlás elött áll, vagy épp megszerezte, de még egy kört sem ment vele. Én kiváncsi vagyok mások véleményére is, mert nem érzem magam minden tudások forrásának.
Szerintem 2 dologra lesz jó az IS3: T8 századba vinni és XP-t gyűjteni IS-4-re.

Amint meglesz az IS3, vagy a hsz-eitek ellenére felhorgad bennem a kérdezési vágy, nem fogom elmulasztani hogy értesítselek a kérdéseim eme fórumba való elhelyezéséről.

---
Morfondirozásod erédményességét elősegítve leadom a szavazatom:
Szerintem a 2. pont a helye, azaz túl inteligens vagy.
Szóval ne emészd tovább magad, büszkén viseld ezt a terhet.

(#28371) Rém válasza virkir (#28368) üzenetére


Rém
tag

Összefoglaltad! Bármelyik játék fórumába beolvasva megvannak ezek a kulcskérdések! És itt is mindig meg lesznek. És lesznek olyan emberek akik mindig meg is fogják kérdezni ezeket. Ez van!

(#28372) -vitya- válasza fsb1000 (#28370) üzenetére


-vitya-
őstag

úgy szeretem az iróniát, még ha mellémegy is... :P

ÉS!

a fórummal kapcsolatosan: ha valaki az élményeket, azt hogy mi a VÉLEMÉNYEM róla na azt kérdezi, arra való ez a fórum, és igen ezeket szívesen megosztom. De a könnyen kiszámolható/utána nézhető dolgokra vonatkozó kérdések esetén hagy csodálkozzak már...

-=Витя=-

(#28373) diegho válasza virkir (#28369) üzenetére


diegho
nagyúr

Így írtál rám totál ismeretlenül egyik nap a játékban, hogy vigyem az IS-7et gyakorlóba, mert szeretnétek lőni rá. (életem első gyakorló csatája volt, azt se tudtam hogyan kell kilépni belőle :DDD )

(#28374) virkir válasza diegho (#28373) üzenetére


virkir
veterán

Az túlzás, hogy totál ismeretlenül mert azért a nick-ek csak mondtak neked meg nekem is valamit :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28375) fsb1000 válasza virkir (#28369) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tévedsz.... nem kifogások voltak, hanem rávezető gondolatok, miért merülhetnek fel ebben a fórumban olyan kérdések, amelyek a te nézetedben rosszallásal illethetők.

De ha megbocsátasz az intelmeid nem tartom magamra nézvést kötelezően elfogadhatónak és a fórum többi használójának is azt javaslom, hogy az okosmondók rosszalása ellenére is kérdezzenek bátran.
Bármit! Olyat is amitől noobnak látszanak.

----

Esetleg ha nagyon nagy a gáz itt a kérdez/felelek ügymenet miatt, akkor a következő fórumokat is meg lehetne nyitni.

WoT - kérdező fórum
WoT - önfényező fórum
WoT - csatajenetések fórum
WoT - csak pró játékosaknak, folyamatos 4000XP/csata eredménnyel
WoT - csak al-pró jétékosoknak átlagostól jobb stattal.

-----
ehhh.... én nem haragszom senkire, csak jót szórakozok rajtatok, komolyanvevőkön.
Szerintem be kéne venni a tolerancia gyógyszert, mindannyian jobban járnák.
A kérdezők infóhoz jutnának, a fényezés meg automatice és természetes folyamatként szálna a tisztességes válaszokat adókra.

[ Szerkesztve ]

(#28376) -vitya- válasza virkir (#28368) üzenetére


-vitya-
őstag

hát, tudod, ezt most lájkolnám :D

-=Витя=-

(#28377) fsb1000 válasza -vitya- (#28372) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem pontosan céloztam azzal az iróniával...

(#28378) -vitya- válasza fsb1000 (#28377) üzenetére


-vitya-
őstag

hát látod, mivel nem fogtad fel én mit írtam, ezért a válaszod már nem lehetett pontosan célzott. De segítek:

Azt írtam, hogy NEM HISZEM, hogy intelligensebb lennék, és ezért az első pontban hiszek. Ezt te nagyképűségnek értelmezted, ami hiba volt. Így a reakciód egy hibás tézisen alapult, ezért nem lehetett jól célzott a gyengén burkolt ironikus válasz.

nice try

Csak hogy ontopic is legyek:
IS-3: nem lehet lehajtani a csövet, de gyors és nagyot csap. Épp ezért teljesen más stílust igényel, mint pl. a tiger2. De ettől még nagyon jó, ÉN szerettem.

-=Витя=-

(#28379) virkir válasza fsb1000 (#28375) üzenetére


virkir
veterán

Pf...
Látom még mindig nem ment át.
Semmi bajom ha kérdez valaki, még az sem ha abszolút alap dolgot, se ha olyan teszi fel nap mint nap akitől elvárható lenne az önálló gondolkodás és itt van a fórumon már jó ideje az szokott zavarni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28380) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Nagyon szomorú hogy ilyenek vannak a játékhoz :( :((( :W

World of Tanks Multi Hack

Hogy rohadna meg az összes ilyen tetű aki kitalálja ezeket, szánalmas...

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#28381) fsb1000 válasza -vitya- (#28378) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Miből gondolod, hogy nem fogtam fel?
Próbáld meg úgy értelmezni az üzenetem, hogy azt feltételezed felfogtam. Mindjárt helyére kerülnbek a dolgok. Tetszik érteni?

nice try!
----

Az jó ha jönnek a válaszok kérdés nélkül is. Semmi kifogásom ellene.

(#28382) -vitya- válasza fsb1000 (#28381) üzenetére


-vitya-
őstag

(#28383) diegho


diegho
nagyúr

Én már nem is írok semmit, csak szidjatok, hogy milyen öntelt, beképzelt, mittudomainmégmi vagyok, KÉRLEK, AKAROM!

(#28384) Dictator^ válasza joker1220 (#28380) üzenetére


Dictator^
veterán

Kamu oldal, ráadásul vírus van sztem fent, legalábbis nod blockolt..

Aimbot meg alapból van a játékban, előszőr nézd meg mit linkelsz, messziről látszik, hogy kamu. Mellesleg elvileg még mindig nincs ilyen cheat, ami ekezet csinálhatná, mivel server alapú a játék.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#28385) csaabz válasza joker1220 (#28380) üzenetére


csaabz
őstag

Nem hinném, hogy bármi ilyen működhet...
De egyébként meg tényleg rohadjon meg, aki ilyet készít :(((

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#28386) virkir válasza diegho (#28383) üzenetére


virkir
veterán

Fene az ízlésedet, hogy szereted ha aláznak. Bilincs, kötél bekészítve ? :DDD

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28387) Paul119 válasza CactuS (#28304) üzenetére


Paul119
addikt

diégó már meg válaszolta helyettem is, picit félre értettük egymást:B:R

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28388) szalai56 válasza diegho (#28366) üzenetére


szalai56
senior tag

Van az ellentéte is. Tegnap mentem (loholtam) egy IS7 után, csak amit hátra hagyott azt tudtam lőni. Nagyon ügyes volt.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#28389) psycroptic válasza fsb1000 (#28375) üzenetére


psycroptic
őstag

Egyet kihagytál a felsorolásból:

WoT - HISZTIZŐ fórum (arty/type-59/stb)

PSNID: Tomy83PS

(#28390) fsb1000 válasza virkir (#28379) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Látom még mindig nem ment át."

Miből gondolod? A lufi úgy lesz lapos, ha ráülünk és ott is maradunk.

Nem tartom károsnak, hogy megvitattuk, mit lehet kérdezni és mit nem ebben a fórumban.
Nem csak itt máshol azt is képviselem, hogy ne az "elit" szabja meg beszélgetések fonalát, hanem a többség, pl. azok akik még hasznos infókat nyerhetnek ki egy ilyen játékos fórumból is, de mehet a funozás, meg egyebek is - van hely.
Persze a többséget lehet leszólni (tán észre sem veszítek), de az értelmi fogyatákosság mércéje nem feltétlenül az ami egy pörgős fórumon átszűrödhet, és meg van az a veszélye, hogy a tartós lenézés-szerű vélemények a visszályukra fordulhatnak, és ez vagy a fórum kihalásához vezet, vagy az elit presztizs vesztéséhez és elhalgatásához.

Szerintem egyik se jó, és nem kívánatos végkimenetele a brain-torzsalkodásoknak.
Ezért ismét javasolnám a virtuális toleranca gyógyszerek nyeldeklését.

(#28391) diegho válasza virkir (#28386) üzenetére


diegho
nagyúr

Alázni csak olyant lehet, aki alattad áll a rangsorban, nos ez itt nem áll fenn, szóval érted ;) - ezért is lehet ám szidni, csak hajrá - szimplán szeretem, ha többen nem bírnak, mint amennyien bírnak, okokat írtam korábban.

ps.: nekem tökéletesen elég, ha az a 6-7 ember, aki mumble-re jár bír engem, a többi nem érdekel, értelmes kérdésekre eddig is válaszoltam itt, ha épp nem válaszolták még meg, de ugyanarra a kérdésre huszadszor nem fogok válaszolni, valamint a triviális kérdésekre sem, pl felmegy-e a torony a lánc nélkül :W

(#28392) fsb1000 válasza psycroptic (#28389) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe.. tényleg, az is kell!

Én gyakran látogatnám az artyk miatt (bár ha nem hajnalban játszom, akkor nincs gond)
Még egy eszembe jutott:

WoT - Random csapattárs gyalázó fórum

(#28393) Rém válasza fsb1000 (#28390) üzenetére


Rém
tag

Szerintem a legjobb megoldás, hogy ősi szittya szokás szerint őseitektől rátokmaradt kardotokkal összegyültök egy hegy tetején és eldöntitek ki és mit mondott és azt , hogy is gondolta. Ez az igazi szép és férfias szórakozás. Stílszerű lenne, ha tankokkal történne a meeting, de drága mind a gázolaj, mind a benzin.

(#28394) joker1220 válasza Dictator^ (#28384) üzenetére


joker1220
őstag

Ne haragudj, én nem nyitottam meg, csak olvasgattam azt a forumot és akkor akadtam rá:S

Mindegy hogy létezik e vagy sem, valami biztos van, különben a játékban nem jönne mindig az automata üzenet hogy botok, makrók használata örök ban-t eredményez.

Ebből le lehet vonni a következtetést hogy valamilyen módon biztosan tudnak csalni, különben nem lenne szükség ilyen figyelmeztetésekre...

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#28395) szalai56 válasza fsb1000 (#28392) üzenetére


szalai56
senior tag

Ezzel nem értek egyet: :P akkor másról sem szólna csak gyalázásról. Naponta hány értelmes csapattársad akad ? (a századokat most ne számoljuk) Szerintem egy kezeden meg tudom számolni. Nagyon üres lenne az a topik amiben az értelmes csapattárs szerepel. :O

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#28396) fsb1000 válasza diegho (#28391) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Alázni csak olyant lehet, aki alattad áll a rangsorban"

na látod...
Az itt a baj, hogy te azt hiszed van RANGSOR, pedig nincs.

Persze ez szemlélet kérdése, és nem vállalkoznék arra, hogy a tiédet megváltoztassam, legfeljebb itt a fórumon kilugozom kicsit.
Szerintem az emberek vagy a WoT játékosok egyenlőek. Legfeljebb a képességeik különbőznek és senki nem érdemli hogy alázzák (kivéve ha ő is ezt teszi).
Ez nem ideilazmus, hanem élhető meggyőződés.

(#28397) fsb1000 válasza szalai56 (#28395) üzenetére


fsb1000
nagyúr

áhh.. ez csak vicc.
Én a játék részének tartom a random csapattársakat, egyáltalán nem bosszantanak.
Nagyon ritka hogy valami kiugróan bénát, vagy jót tapasztaljak e téren.

Megmondom az öszintét... amióta látom, hogy a nehéz helyek felé kevesen vagy senki sem megy, én sem megyek oda meghalni.
Ezzel én is pont olyan random noob lettem, aki csak a saját TP/Kreditjét maximalizálja.
Na jó.. ennek része a csapat győzelme is, de hülyeségből már nem lövetem szét magam, meg már nem hiszem, ha 1 percig feltartom a túlerőt akkor nekem bármivel is jobb lesz.
Előnyősebb pár sebzést leadni és úgy meghalni.

Természetesen a század az más, ahol igazi csapat van. Bár randomban is láttam már együttműködő csapatokat. Élvezetes, sőt a játék szintjén felemelő érzés, hogy ismeretlen emberek összehangoltan egy cél érdékében, úgyanúgy cselekszenek.

(#28398) diegho válasza szalai56 (#28395) üzenetére


diegho
nagyúr

Most volt a csapatomban egy 35% win rátás E-75, egy Type megette szemből :Y és noobozta a csapatot :R

Ja tényleg, meg sem kell lepődni ezen, hiszen a Type baromi OP, el is felejtettem.

[ Szerkesztve ]

(#28399) Paul119 válasza diegho (#28398) üzenetére


Paul119
addikt

:DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28400) Rém válasza diegho (#28398) üzenetére


Rém
tag

Ez csak azért lehetett, mert a type OP! :Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.