Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28151) psycroptic


psycroptic
őstag

Én böszme pöcs azt hittem, hogy a Tier5 francia heavy-n a hetes szintű 90mm cső majd mekkora jó lesz... :W

Vagy én nem tudom használni vagy tényleg ugyanolyan szar, mint a 75mm long? Valakinek valami tapasztalat, hogy az ARL44 jobb lesz?

PSNID: Tomy83PS

(#28152) vhw válasza psycroptic (#28151) üzenetére


vhw
addikt

Ööö... ugyanolyan szar lesz, ha nem még szarabb (10es csatákban gyakori vendég leszel vele...)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28153) jozefgucci1 válasza Paul119 (#28135) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem is hozzányultak mert ,egyrész nagyon pattog az ellenről a Typ viszont rólam már alig .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#28154) Fel


Fel
addikt

Öööö... Úgy látszik ilyen is van...

AMX 40-nel csatáztam, mikor egy lövéstől lehalt a teljes személyzet, és onnantól kezdve gyk. nem léteztem. Végülis érthető, ha nincs aki hajtsa a gépet.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28155) ollie válasza Fel (#28154) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, minél kevesebb ember kell a tankba, annál gyakoribb az ilyen.

***

(#28156) Paul119 válasza jozefgucci1 (#28153) üzenetére


Paul119
addikt

hihetetlen lövöm a tigris 2 géppuska fészkét az elején ahol nincs armorja, 4 lövésből 4 pattant :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28157) emre válasza Paul119 (#28156) üzenetére


emre
veterán

Már többször említettem hogy ez a gyenge pont megszűnt, de mindig azt mondták hogy nem is :U

Mivel lőtted?

Oldalról szerintem csak a motortérre (torony mögötti rész) meg a toronyra érdemes célozni.
A haspáncélt meg csak akkor lövöm ha lejjebb vagyok a célpontnál, mert jó eséllyel az is pattan. Szóval szerintem a parancsnoki fedél az egyetlen gyenge pont ami megmaradt.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28158) Paul119 válasza emre (#28157) üzenetére


Paul119
addikt

typeal, de az oldalráról is sikerült pattanni

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28159) diegho


diegho
nagyúr

Az milyen már, hogy Abbey középen fent van 2db 100%-os T29ünk, egy 100hp-s Panther2 foglalja a bázisunkat és nem mennek vissza. 4szer szóltam nekik de semmi. Mindkettő a szokásos 45-46% win rátás top player volt persze nagy torony stock! löveggel.

(#28160) marked one94 válasza Paul119 (#28156) üzenetére


marked one94
őstag

Az a pont már a sima Tigrisről is pattan nem csak a 2ről:)

You'll Never Walk Alone

(#28161) diegho válasza marked one94 (#28160) üzenetére


diegho
nagyúr

AufsB sem lyukas már ott.

A csapatom T-54 versenyzőjét most ölte meg 1v1-ben egy T20, igen, nem elírás T20!!!!! A T-54 full elit volt (606 csatája van vele) és a T20nak még 600hp-ja maradt a végén. Kár, hogy nem vettem róla videót, tökéletes oktatófilm lenne belőle "Hogyan ne játszunk T-54-el" címmel.

[ Szerkesztve ]

(#28162) Rém válasza Fel (#28154) üzenetére


Rém
tag

Előfordul ez Párduccal is!

[ Szerkesztve ]

(#28163) marked one94 válasza diegho (#28161) üzenetére


marked one94
őstag

Miért nem kapcsolod be, hogy elmentse a csatának a visszajátszását? Ja majd ha lesz időm megcsinálom a tegnap Light tankos videót :)

You'll Never Walk Alone

(#28164) diegho válasza marked one94 (#28163) üzenetére


diegho
nagyúr

Én már halott voltam (egyedül hagyott 3 med ellen, de hogy miért szerintem ő se tudja), nem vette volna tovább szerintem, vagy nem tudom hogyan megy, meg ugye nem otthon vagyok.

(#28165) marked one94 válasza diegho (#28164) üzenetére


marked one94
őstag

Na ezt én se tudom, hogy olyankor mi van ha vége lesz a tanknak. Akkor csak a roncsot tudjuk nézni vagy olyankor lehet váltani a többiek közt? :F

You'll Never Walk Alone

(#28166) babferi


babferi
tag

VK3002DB-re nehany tippet tudna valaki adni, tegnap vettem . Azt mar latom , hogy kb ilyen tamogato tanknak jo, meg nem a legszuperebb med. , de nehany tanacs jo lenne , hogyan hasznalhatnam jol.
Jah es meg annyi , hogy a periszkoppal ki lehet kandikalni bokorbol?

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#28167) Rém válasza babferi (#28166) üzenetére


Rém
tag

A VK3002DB nagyon jó kis tank. Meglepő, de az utána következő párduc ehhez képest egy vacak! Ha nem lenne rajta a hosszú 75 ös akkor ez simán jobb lenne nála. Gyors, a páncélja is elfogadható és pattog róla sok minden. Fullosan meg a tier egyik legjobbja. Egy gáz van vele, minden fejlesztés rohadt sok kreditbe kerül és az ágyukon kívül nem tudod őket más tankon használni.

(#28168) marked one94 válasza babferi (#28166) üzenetére


marked one94
őstag

Én úgy használtam hogy csoportosultam többi med tankkal (type vagy hasonlókkal) és velük falkába rá támadni az ellenfélre. Nem hiszem hogy támogató tank lenne mert elég jól mozog, az majd inkább a Patnher lesz.

You'll Never Walk Alone

(#28169) Paul119


Paul119
addikt

najó úgylátom a wgnek sikerüt elkurnia a typeot is, mindenről le pattanok még a kurva arty seggéről is 3lövésből 3 bouncing of :W

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28170) diegho


diegho
nagyúr

A csapatomban egyik Type-ot oneshotolta egy VK3601H, természetesen ammorack-re. Jött is a cheaterezés anyázás, majd mikor senkit nem hatott meg, jött a szöveg, hogy ismer egy admin-t, aki majd ban-t ad mindenkinek, mert ő beta óta játszik és akkor is mindenki kussoljon el, mert neki van igaza. Nos megnézem 525 csatája van, a garázsában KV-5, Löwe, Type :))

(#28171) Rém válasza Paul119 (#28169) üzenetére


Rém
tag

Nálam nincs ilyen gond! De ha mégis előfordulna akkor megnyugtat a kapott kredit mennyiség! :D Ennek a tanknak az az egyetlen esőssége, mert van nála gyorsabb, erősebb löveggel rendelkező, jobban manőverező és sokkal pontosabb is, de egyik sem hozza így a kreditet!

(#28172) KaLeun válasza marked one94 (#28165) üzenetére


KaLeun
senior tag

RMB. Nem?

Cila

(#28173) emre válasza Paul119 (#28169) üzenetére


emre
veterán

hisz már nem prémium tank ;]

valahogy számítottam ilyesmire :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#28174) Rém válasza diegho (#28170) üzenetére


Rém
tag

Az ilyen ökrök miatt néznek ferde szemmel mindekire akinek van type-a. Lehetsz akár a legnagyobb pro is, mindenki utálni fog! Az ammorack meg sérülékeny, elvégre a t44-ből és a t54-ből gyúrták össze ezt a járgányt!

[ Szerkesztve ]

(#28175) Paul119 válasza emre (#28173) üzenetére


Paul119
addikt

m26ról lecsúszok vele ráadásúl face hugban a kemény 102mmeres hulljáról, miez?!... bár azóta csinálja mióta lejárt a prémiumom.. undorító, ennél még a jt is jobban hozza a pénzt

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28176) Rém válasza Paul119 (#28175) üzenetére


Rém
tag

Szerintem, attól, hogy már nem lehet venni még prémium maradt, van ilyen több is amit jelenleg nem lehet venni. Ha meg lejárt a prémed, akkor eleve kevesebbet hoz mindegyik tank, ez is. Pattogni meg bármivel lehet bármiről, ha a WOT nagy szelleme úgy akarja.El kell fogadni, hogy az ember ebben a játékban néha a farok rosszbbik oldalán áll. Az meg hogy valamit megpiszkáltak volna a tankon nem tartom valószínünek az eladott darabszám alapján, hihetetlen felzúdulás lenne, és elásnák magukat a jövőbeni prémium tankoknál!

(#28177) sutyi^ válasza emre (#28148) üzenetére


sutyi^
senior tag

IS3 marad ahol van. IS4 helyére jön a IS10/T10.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#28178) psycroptic válasza vhw (#28152) üzenetére


psycroptic
őstag

Úgy érzem akkor free expéből kell kigyúrni. Pedig a francia Tier5 light tank már használható gép. Gondolom a Tier6 még jobb lesz.

PSNID: Tomy83PS

(#28179) Paul119 válasza Rém (#28176) üzenetére


Paul119
addikt

hidd el már elég régóta tolom a typeal és ennyit az új pach patch óta sem pattogtam, és eddig átlag 200-230 at sebeztem ez most átlag 150-170,valamit tuti mahináltak vele :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28180) vhw válasza psycroptic (#28178) üzenetére


vhw
addikt

A med-light vonal tankjai T5-től használhatóak, ha ráérzel a stílusra. A heavy vonalon csak a szívásra fogsz rárezni...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28181) jahrn válasza Paul119 (#28179) üzenetére


jahrn
senior tag

Egyszeru uzleti fogas, miutan eladtak 30k+ type-t ideje nerfelni h helyet csinaljanak az uj premium tanknak :U Az EULA-ban benne van h ertesites nelkul valtoztathatnak a jarmuvek parameterein.

(#28182) diegho válasza psycroptic (#28178) üzenetére


diegho
nagyúr

Heavy-ből a tier8 ami már jó valamire, de még mindig átlövik szemből, viszont autoloader-es. A 9-es a nagy ágyúval jól használva erős lehet, de inkább csak szakaszban van értelme. A lightok meg igazi féreg tankok, odarohansz, lősz 6-ot aztán sipirc.

(#28183) fsb1000 válasza Paul119 (#28179) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezt az amcsi szerveren tapasztalod.
Utóbbi időben keveset mentem type-al, de én csak annyit érzek, hogy lomha.
(az első 20-30 csata után mintha begyorsult volna, most meg olyan mint amikor megvettem, de nyilván ez csak szubjektív érzet - legénység helyből 100+5% volt.)

(#28184) Paul119 válasza fsb1000 (#28183) üzenetére


Paul119
addikt

nekem is 116% a legénységem, pénzt sem úgy hozza mint régen

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28185) psycroptic válasza Paul119 (#28184) üzenetére


psycroptic
őstag

Ezt csak ma kezdte el csinálni vagy tegnap is? Nekem tegnap jól adta vele. Prémium számla nélkül is 50-70k között kerestem vele csatánként. Ma még nem próbáltam majd csak este jutok el odáig.

PSNID: Tomy83PS

(#28186) Paul119 válasza psycroptic (#28185) üzenetére


Paul119
addikt

ma kezdte el, egyszerűen semmit nem lövök át vagy annyira keveset sebzek hogy az kabaré, máskor heval is4re is 120 at lőttem most jó ha 60-70 et

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28187) vhw válasza psycroptic (#28185) üzenetére


vhw
addikt

Szerintem meg csak nyafogás, mert nem megy/nem úgy adja a játék mint eddig. Pár nap múlva meg linkeli a 90-100k credites kört, hogy mekkorát gyalázott vele...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28188) joker1220 válasza psycroptic (#28185) üzenetére


joker1220
őstag

Fogalmam sincs hogy mi bajotok a type-al:)

Nekem már jópár hónapja megvan, most a legénység második skillje is már 83% os.

Én semmilyen nerfelést nem vettem észre, szépen hozza 50-100 k közt a kreditet,
200 alatt nem sebzek vele, mondjuk én prémiummal nyomom de az a lomhaságra
semmilyen hatással nem lehet és nem is tűnik lomhábbnak mint amilyen eddig is
volt hegynek felfelé.

Ha T-44 el megyek akkor ahhoz képest biztosan lomhább de ez csak nézőpont
kérdése:)

Paraméterek nem változtak semmit, én nem láttam különbséget.

AMX 40 úgy pattogott rólam reggel hogy szegény rosszullett 6 ból 1 lövést sikerült
bevinnie, a többi pattant, aztán mikor kifogyott a gyorstár, szépen rámentem és
megadtam neki a tisztességet:P

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#28189) Paul119 válasza vhw (#28187) üzenetére


Paul119
addikt

a te véleményedre senki nem volt kiváncsi mr a pálya végén rohadok és mekkora király vagyok hogy onnan tudok lövöldözni.. inkább csitulj

amúgy csak hogy az orrod alá dörgöljem
Victory!
Battle: Mountain Pass 2012. január 18. 13:42:41
Vehicle: Type 59
Experience received: 1 106
Credits received: 72 174
Battle Achievements: Hunter
prém nélkül

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28190) donpe


donpe
aktív tag

Sziasztok!

A héten kezdtem el játszani a játékal. Eddig nagyon tetszik. Van valami javaslat, hogy milyen vonalon érdemes elindulni, mit érdemes fejleszteni?
Thx :R

(#28191) diegho válasza Paul119 (#28189) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez mekkora nagy beszólás volt, gyanítom a 119 nem az IQ-dat mutatja :B

(#28192) Paul119 válasza diegho (#28191) üzenetére


Paul119
addikt

hozzá szólásaidból itélve, téged sem az eszedért tartanak:B

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28193) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Az sg fórumon is feltettem ezt a kérdést, de nem igen kaptam rá választ. Hátha itt:

Azoktól kérdezném, akik általában megtartják a tankokat, hogy melyik változatot alkalmazzák egy adott ágon. A fullos legénységet továbbviszik a következő tankra, a régi tankba pedig 75%-ös legényeket vesznek vagy minden tankban meghagyják az ott fejlesztett legénységet és az újakba vesznek 75%-ost? Gondolom ez főleg attól függ mennyit játszanak majd a régi tankokkal és nemcsak azért tartják-e meg őket, hogy gyűjtemény része legyen és nem is igazán ülnek bele már. Esetleg mások, hogyan játszanak a legénységeikkel? Kíváncsi lennék rá.

diegho, Fel, esetleg mások?

(#28194) Iron Funeral válasza donpe (#28190) üzenetére


Iron Funeral
őstag

VK3001(P)-t kerüld el az a lényeg :DD

(#28193) Simulacrum: én személy szerint tovább szoktam őket vinni tier V-től, tehát nekem a Jagdtiger legénysége a Stugban kezdett, az E-100 legénysége pedig PZ IV-ben, E-50 szintén és így tovább. Későbbi szinteken megéri nagyon, hogy csak kb. 10%-ot esik vissza a legénység az átképzésnél, sokkal hamarabb lesz jó tank így mintha 75%-ról kezdett volna egy legénység. De ehhez hozzátartozik az, hogy nem nagyon szoktam megtartani a kisebb tankokat.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28195) budo82 válasza joker1220 (#28188) üzenetére


budo82
tag

Az AMX 40 még szép, hogy pattoghatott, mivel tier4 light, max. 74mm átütéssel. :D Bár gondolom másik franszia tankra gondoltál (AMX M4, AMX 50 1xx, AMX 13 xx)...

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#28196) donpe válasza Iron Funeral (#28194) üzenetére


donpe
aktív tag

Ez alatt mit értesz? :U

[ Szerkesztve ]

(#28197) ollie válasza donpe (#28190) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegyikben van jó és rossz, a kérdés inkább az, hogy te mit szeretnél.

***

(#28198) vhw válasza Paul119 (#28189) üzenetére


vhw
addikt

Na és te mr wallet warrior? :U Ha már a type-al sem megy a farm mi lesz veled? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28199) Paul119 válasza vhw (#28198) üzenetére


Paul119
addikt

seggbe rugdosom az ilyen campereket mint te ;)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28200) Met válasza Simulacrum (#28193) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem a PzIV megvan elég régóta, a VK3601-re új legénységet vettem és azokat vittem tovább a Tigris irányában, jelenleg a KT-ben ülnek és mennek majd tovább az E75-be.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.